4,7



Na podstawie 17 opinii
Już tylko 4 sztuki w tej cenie
Zawartość:
250 ml- 250 ml
- 1000 ml
Alfaparf Milano Linseed Density Thickening Low Shampoo 250 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
49,70 zł
198,80 zł / 1l
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
6h 10m 03s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Dualsenses Szampon głęboko oczyszczający, 1000ml94,99 zł/1l
94,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml101,99 zł/1l
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Alfaparf Milano Pigments szampon regenerujący 200ml1 286,00 zł/1l
257,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Sachajuan Thickening Shampoo 990 ml252,73 zł/1l
250,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Alfaparf Semi Di Lino Volume Szampon zwiększający objętość włosów, 250 ml
161,28 zł/1l
40,32 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Low Shampoo odżywczy szampon do włosów zniszczonych 1000 ml
336,05 zł/1l
336,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Alfaparf Milano Linseed Curls Enhancing Low Shampoo 250 ml
296,80 zł/1l
74,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Alfaparf Milano Linseed Curls Enhancing Low Shampoo 1000 ml
119,35 zł/1l
119,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Alfaparf SDL Reconstruction Reparative Low Shampoo 75ml
133,25 zł/1kg
16,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Semi di Lino Reconstruct Reparative Low Shampoo 1000ml
117,32 zł/1l
117,32 zł
Sprzedawca: Tersorte

Alfaparf Linseed Reconstruction szampon regenerujący 250 ml
171,60 zł/1l
42,90 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Loreal Scalp Serioxyl Advanced Density Szampon do włosów przerzedzających się 2x300ml
219,98 zł/1l
131,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Sachajuan Thickening Shampoo 250 ml
262,00 zł/1l
73,85 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Low Shampoo 500 ml – szampon
414,34 zł/1l
207,17 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Alfaparf Linseed Reconstruction Reparative Low Shampoo - szampon odbudowujący z siemieniem lnianym
334,88 zł/1l
83,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Alfaparf Milano Linseed Scalp Relief Calming Micellar Low Shampoo 1000 ml
83,82 zł/1l
83,82 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals Nutricurls Micellar Shampoo for Curls szampon do włosów kręconych 1000 ml
108,68 zł/1l
108,68 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Densifying Shampoo 250 ml
183,36 zł/1l
45,84 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Davines Naturaltech Nourishing Szampon odżywczy do włosów, 100 ml
853,80 zł/1l
97,11 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
85,38 zł
Sprzedawca: Katomix

RevitaLash Thickening Shampoo 250 ml
524,16 zł/1l
131,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: THE-SMART-VALUE-SHOP
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Thickening Low Shampoo delikatnie oczyszcza i dodaje objętości. Włókno włosa zyskuje grubość i witalność, zapewniając młodzieńczy i zdrowy wygląd.
- Do włosów cienkich i starzejących się
- Wegańska i biodegradowalna formuła
- Bez siarczanów
- Łagodny dla skóry głowy, włosów i koloru
- Bogata i kremowa piana
- Przyjemne uczucie głębokiego oczyszczenia
- Nie obciąża włosów
- Odpowiedni do częstego stosowania
- Pudrowy i owocowy zapach
[Stosowanie]
Nałożyć na wilgotne włosy, spienić wodą i delikatnie wmasować. Ostrożnie spłukać. Powtórzyć w razie potrzeby.
Składniki
AQUA (WODA), SODIUM C14-16 OLEFIN SULFONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, ACRYLATES COPOLYMER, POLYIMIDE-1, PARFUM (ZAPACH), PHENOXYETHANOL, GLYCOL DISTEARATE, PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE, LACTIC ACID, BENZOESAN SODU, ETYLOHEKSYLOGLICERYNA, LAURETH-4, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, POLYQUATERNIUM-10, PEG-150 PENTAERYTHRITYL TETRASTEARATE, WODOROTLENEK SODU, PEG-6 GLICERYDY KAPRYLOWE/KAPRYNOWE, SALICYLAN BENZYLU, HYDROLIZOWANE BIAŁKO GROCHU, LINALOL, CYNAMAL HEKSYLOWY, LIMONEN, PCA SODU, MLECZAN SODU, ARGININA, KWAS ASPARAGINOWY, GLICERYNA, PCA, FILTRAT FERMENTU LEUKONOSTOKÓW/KORZENIA RZODKWI, GLICYNA, ALANINA, KARNOZYNA, METOKSYCYNAMONIAN ETYLOHEKSYLU, SERYNA, WALINA, IZOLEUCYNA, PROLINA, TREONINA, HISTYDYNA, FENYLOALANINA, EKSTRAKT Z NASION LNU (LINUM USITATISSIMUM), GUMA CAESALPINIA SPINOSA, SORBINIAN POTASU, BIOSACHARYD GUM-4.
AlfaparfSemi Di Lino Thickening | Volumising Shampoo 250ml
Alfaparf SDL Thickening Low Sh ampoo to wyjątkowy szampon, który nie tylko dokładnie oczyszcza włosy, ale także nadaje im zauważalną objętość i gęstość. Lekka formuła, wzbogacona o składniki aktywne, delikatnie odżywia włosy oraz dodaje im blasku i energii.
Szampon zapewnia delikatne, ale skuteczne oczyszczenie i jednocześnie chroni strukturę włosa. Dzięki naturalnym składnikom włosy są wzmocnione, a ich struktura widocznie pogrubiona. Zapach produktu to połączenie świeżych nut, które sprawiają, że codzienne stosowanie jest jeszcze przyjemniejsze. Konsystencja szamponu jest kremowa, dzięki czemu jest łatwy w aplikacji i bardzo skuteczny.
Korzyści ze stosowania Alfaparf SDL Thickening Low Shampoo:
- Dodaje włosom objętości i gęstości.
- Chroni strukturę włosów.
- Naturalne składniki wzmacniające.
- Świeży i przyjemny zapach.
- Kremowa konsystencja ułatwiająca aplikację.
Alfaparf to marka znana z wysokiej jakości produktów do włosów, które łączą w sobie nowoczesną technologię i naturalne składniki.
Zawartość:
250ml
- Niewielką ilość szamponu nanieść na mokre włosy.
- Delikatnie wmasować do uzyskania piany.
- Dokładnie spłukać wodą.
- Powtórzyć w razie potrzeby.
Delikatny szampon zagęszczający przeznaczony do włosów cienkich i dojrzałych. Delikatnie oczyszcza skórę głowy i włosy, nie naruszając ich naturalnej równowagi, jednocześnie dodając im objętości, siły i witalności. Sprawia, że włosy wyglądają młodzieńczo, zdrowo i są grubsze.
Szampon przywracający gęstość włosów
Alfaparf Milano Alfaparf SDL Thickening Low Shampoo 250
Alfaparf Density Low Shampoo 250ml
- Model
- Semi Di Lino Density
- Waga
- 298 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- w opisie
- Producent
- EAN
- 8022297160573
- Numer producenta
- PF025910
- Model
- Semi Di Lino Density
- Waga
- 298 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- w opisie
- Producent
- EAN
- 8022297160573
- Numer producenta
- PF025910
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Rich Naturals dla kobiet 60 - 6/1 - Wella Professionals
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Keune, Tinta Color, Hair Conditioner, For Colour Protection, 250 ml
452,88 zł/1l
113,22 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

VidaXL 248174, Drewno, 1700 mm
404,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Low Shampoo 250 ml
149,96 zł/1l
37,49 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Igora Vario Blonde Super Plus 450 g
173,31 zł/1kg
77,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Mask odżywcza maska do włosów suchych i zniszczonych 200 ml
314,95 zł/1l
62,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Professionals Koleston Perfect Me Pure Naturals profesjonalna permanentna farba do włosów 8/04 60 ml
567,17 zł/1l
35,68 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Alfaparf Semi Di Lino Balancing Low Szampon do włosów, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
230,52 zł/1l
57,63 zł
Sprzedawca: Tersorte

Alfaparf Milano Semi Di Lino Diamond Illuminating Low Shampoo szampon rozświetlający do włosów normalnych 250 ml
149,96 zł/1l
38,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
37,49 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesjonalna permanentna farba do włosów 10/16 60 ml
516,50 zł/1l
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Semi Di Lino Density Thickening Cream 125 ml
465,60 zł/1l
58,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Low Shampoo odżywczy szampon do włosów suchych 1000 ml
110,30 zł/1l
110,30 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Nutritive Shampoo - Odżywczy szampon do włosów suchych 1000ml
118,35 zł/1l
118,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask odżywcza maska do włosów zniszczonych 500 ml
165,98 zł/1l
82,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Scalp Renew Energizing Low Shampoo - wzmacniający szampon przeciw wypadaniu włosów 250ml
232,44 zł/1l
58,11 zł
Sprzedawca: Tersorte

Olaplex Nº.4 Bond Maintenance, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Włosy łamliwe, Martwe włosy, Wszystkie kolory
334,60 zł/1l
83,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Szampon nabłyszczający do włosów farbowanych, 1000 ml
149,38 zł/1l
149,38 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač
318,19 zł/1l
1 121,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal DX Profesjonalny szampon 300 ml
4 866,67 zł/1l
292,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szampon Softto Plus do włosów czarnych, 350 ml
298,51 zł/1l
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Shampoo szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
100,10 zł/1l
100,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Olaplex Nº.7 Bonding Oil, Olejek do włosów, 30 ml, Kobiety, Włosy suche, Naprawa, Wzmacniający, Butelka
2 750,00 zł/1l
82,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Curls Enhancing Low Shampoo 1000ml
179,25 zł/1l
179,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Alfaparf Milano Semi Di Lino Volume Volumizing Low Shampoo 1000 ml
94,99 zł/1l
94,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Shampoo 250 ml
159,96 zł/1l
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Shampoo 250 ml
147,96 zł/1l
36,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Lisse Design Keratin Therapy Deep Cleansing Shampoo szampon głęboko oczyszczający do wszystkich rodzajów włosów 500 ml
137,28 zł/1l
68,64 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Low Shampoo odżywczy szampon do włosów zniszczonych 1000 ml
336,05 zł/1l
336,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Inebrya Ice Cream Keratin Restructuring Shampoo szampon odżywczy przeciw puszeniu się włosów 300 ml
58,87 zł/1l
19,88 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,66 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 76% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
76%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 18% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
18%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
6%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 marca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Low Shampoo - Nawilżający szampon o niskiej zawartości składników odżywczych
Zawartość 1 l
Przesyłka dostarczona bardzo szybko! Wszystkim się podobało!
Oceniono dnia 15 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zawsze używam tego szamponu
Zawartość 1 l
Zawsze używamy tego szamponu.
Oceniono dnia 2 grudnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ok
Zawartość 1 l
Ok
Oceniono dnia 16 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 24 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 12 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 2 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 8 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
63,00 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
207,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,28 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,00 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
50,71 zł/1l

Tresemmé | Szampon przeciw łamaniu się włosów - 828 ml - Wzmacniający - Szampon przeciw łamaniu się włosów - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(613)Liczba wystawionych ocen: 613
1 121,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,19 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ
141,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
258,16 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
120,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
241,98 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 3x350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
282,83 zł/1l