5,0



Na podstawie 6 opinii
Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Mask odżywcza maska do włosów suchych i zniszczonych 200 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
62,99 zł
314,95 zł / 1l
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Maski do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Matrix Intensywnie nawilżająca maska do włosów suchych, 500ml227,98 zł/1l
113,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask odżywcza maska do włosów zniszczonych 500 ml165,98 zł/1l
82,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Alfaparf Milano Semi Di Lino Diamond Illuminating Mask odżywcza maska do włosów nadająca połysk 500 ml153,98 zł/1l
76,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Alfaparf Milano Semi Di Lino Sunshine After-Sun Treatment głębokie oczyszczanie po opalaniu 200 ml392,55 zł/1l
78,51 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Alfaparf Semi Di Lino Smooth Wygładzająca maska do włosów, 200 ml
277,40 zł/1l
55,48 zł
Sprzedawca: Tersorte

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 217,00 zł/1l
310,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Fanola - Botugen Mask 1000ml
48,99 zł/1l
48,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Alfaparf Keratin Therapy Maska nawilżająca po keratynowym prostowaniu włosów, 500 ml
171,98 zł/1l
85,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Reparative Mask - Regenerująca maska do włosów zniszczonych 200ml
244,95 zł/1l
51,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
48,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Lisse Design Keratin Therapy Rehydrating Mask 200 ml
60,92 zł/100ml
121,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Inebrya Keratin Restrukturierung Maske 1000ml
36,99 zł/1l
36,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Semi di Lino Sublime Detoxifying Mud 500 ml
185,32 zł/1l
92,66 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Alfaparf Milano Linseed Reconstruction Maska regenerująca 500ml
173,40 zł/1l
86,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Alfaparf Milano Lisse Design Keratin Therapy Rehydrating Finishing Mask odżywcza maska do włosów suchych i zniszczonych 500 ml
188,46 zł/1l
96,93 zł
-2,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
94,23 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Alfaparf Milano Pigments Nutritive Mask 200ml
1 170,30 zł/1l
234,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Apivita Keratin Nourish & Repair Hair Mask odżywcza maska do włosów suchych i zniszczonych 200 ml
601,70 zł/1l
120,34 zł
Sprzedawca: somnia24

Lakmé K.Therapy Repair Nourishing Mask odżywcza maska do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
121,42 zł/1kg
130,40 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Repair Restorative Hair Mask odżywcza maska do włosów suchych i zniszczonych 75 ml
533,40 zł/1kg
53,34 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Kallos Multivitamin Energising Hair Mask maska wzmacniająca do wszystkich rodzajów włosów 1000 ml
15,52 zł/1l
15,52 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Fanola Rekonstruująca maska do włosów suchych i łamliwych, 1500ml
30,67 zł/1l
46,01 zł
Sprzedawca: Tersorte
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
AlfaparfSemi Di Lino Moisture Nutritive | Maska nawilżająca 200ml
Maska nawilżającaAlfaparf Semi Di Lino Moisture Nutritive o skoncentrowanej formule powstała z myślą o nawilżeniu i regeneracji włosów ekstremalnie suchych, matowych i szorstkich. Kosmetyk w eleganckim opakowaniu sprawia, że puszące się, falujące i trudne do ułożenia włosy stają się posłuszne, gładkie, miękkie i lśniące.Maska Alfaparf Semi Di Lino Moisture Nutritive bazuje na trzech unikalnych technologiach:- Shine Fix Complex - nadaje włosom nieziemski połysk, który utrzymuje się przez 24 godziny. Włosy są lśniące od nasady aż po same końce - Color Fix Complex - ochrona włosów farbowanych. Filtry UVA i UVB chronią przed blaknięciem pigmentu, a przeciwutleniacze spowalniają proces starzenia - Urban Defence Pro3 - ochrona przed smogiem i zanieczyszczeniami powietrza. Chroni przed obciążeniem pasm i szybkim przetłuszczaniem się skóry głowy. Kosmetyk zawiera odżywcze cukry na bazie mikrocząsteczek miodu. Rezultat widoczny natychmiast: lśniące, lekkie i zadbane włosy, które wprost krzyczą o komplementy!Pojemność:200ml
- Nałożyć niewielką ilość na umyte szamponem i lekko wilgotne włosy.
- Rozprowadzić równomiernie na pasmach.
- pozostawić na 5 minut, a następnie dokładnie spłukać.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek fryzjerskich. Maski do włosów Alfaparf Milano z kolekcji Semi Di Lino zostały stworzone z myślą o włosach normalnych specjalnie dla kobiet. To fryzjerskie cudo ma pojemność 200 ml.
SEMI DI LINO MOISTURE Nährmaske 200 ml
Alfaparf Moisture Nutritive Low Mask 200ml
Alfaparf Semi Di Lino Nutritive Mask Moisture Dry Hair ITALIË karton @ 1 opakowanie x 200 ml
Maska nawilżającaAlfaparf Semi Di Lino Moisture Nutritive o skoncentrowanej formule powstała z myślą o nawilżeniu i regeneracji włosów ekstremalnie suchych, matowych i szorstkich. Kosmetyk w eleganckim opakowaniu sprawia, że puszące się, falujące i trudne do ułożenia włosy stają się posłuszne, gładkie, miękkie i lśniące.Maska Alfaparf Semi Di Lino Moisture Nutritive bazuje na trzech unikalnych technologiach:- Shine Fix Complex - nadaje włosom nieziemski połysk, który utrzymuje się przez 24 godziny. Włosy są lśniące od nasady aż po same końce - Color Fix Complex - ochrona włosów farbowanych. Filtry UVA i UVB chronią przed blaknięciem pigmentu, a przeciwutleniacze spowalniają proces starzenia - Urban Defence Pro3 - ochrona przed smogiem i zanieczyszczeniami powietrza. Chroni przed obciążeniem pasm i szybkim przetłuszczaniem się skóry głowy. Kosmetyk zawiera odżywcze cukry na bazie mikrocząsteczek miodu. Rezultat widoczny natychmiast: lśniące, lekkie i zadbane włosy, które wprost krzyczą o komplementy!Pojemność:200ml
- Nałożyć niewielką ilość na umyte szamponem i lekko wilgotne włosy.
- Rozprowadzić równomiernie na pasmach.
- pozostawić na 5 minut, a następnie dokładnie spłukać.
Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Mask 200 ml
Maska Nutritive to intensywna kuracja przeciw przesuszaniu, która nawilża, odżywia i wzmacnia włókno włosa, pozostawiając włosy miękkie, lśniące i łatwe do rozczesania.
Właściwości:
- Delikatna dla skóry głowy, włosów i koloru
- Niesamowite uczucie miękkości po spłukaniu z włosów
- Głęboko odżywia
- Ultralekki, aksamitny efekt
- Orientalny, owocowy, kwiatowy, pyszny zapach
- Filtr UV i przeciwutleniacz dla pięknego, długotrwałego koloru
- Olej z nasion Limnanthes alba ma właściwości odżywcze i zmiękczające
Stosowanie:
- Po umyciu włosów szamponem, nałożyć niewielką ilość produktu na długości i końce.
- pozostawić na 5 minut.
- Dokładnie spłukać.
AQUA (WODA), CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, PARFUM (ZAPACH), AMODIMETHICONE, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, LACTIC ACID, ISOPROPYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, DIMETHICONE PEG-8 MEADOWFOAMATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, DISODIUM EDTA, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, GLIKOL HEKSYLENOWY, CHLOREK CETRYMONIUM, TRIDECETH-10, GLICERYNA, FRUKTOZA, GLUKOZA, KARNOZYNA, DEKSTRYNA, SACHAROZA, MOCZNIK, GUMA BIOSACHARYDOWA-4, EKSTRAKT Z NASION LNU ZWYCZAJNEGO (LINUM USITATISSIMUM), GUMA CAESALPINIA SPINOSA, ALANINA, KWAS ASPARAGINOWY, KWAS GLUTAMINOWY, NIKOTYNIAN HEKSYLU, SORBINIAN POTASU, BENZOESAN SODU
WIĄŻĄCA LISTA SKŁADNIKÓW ZNAJDUJE SIĘ NA OPAKOWANIU!
Nutritive Mask to maska opracowana specjalnie dla włosów suchych. Odżywcza maska zapewnia przywrócenie równowagi nawilżenia. Suche włosy są również intensywnie nawilżone. Suche włosy na długości i na końcach. Włosy są chronione dzięki tej masce. Maska wzbogacona jest o Nutri Sugar Complex, który zawiera nawilżające i odżywcze cząsteczki miodu. Produkt zawiera również Urban Defence PRO Complex, który chroni włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Zawiera również ochronę koloru. Nałożyć na umyte, wilgotne włosy. Pozostawić maskę na włosach przez około 5 minut. Następnie dokładnie spłukać
Intensywna kuracja regulująca nadmierne wysuszenie włosów. Nawilża, odżywia i rewitalizuje włókno włosa, pozostawiając włosy miękkie, lśniące i łatwe do ułożenia.
Właściwości:
- maska do włosów suchych,
- reguluje nadmierne wysuszenie włosów,
- nawilża i odżywia,
- rewitalizuje włókno włosa,
- dodaje blasku,
- pozostawia włosy miękkie i łatwe do ułożenia.
Sposób użycia
Nałożyć na umyte i wilgotne włosy, pozostawić na 5 minut, a następnie spłukać.
Alfaparf Semi Di Lino maska nawilżająca do włosów suchych, 200ml.
Intensywna pielęgnacja włosów suchych - nawilża i odżywia włókno włosa. Zawiera URBAN DEFENCE PRO3, odżywcze cukry, kompleks Shine Fix i Colour Fix.
ZASTOSOWANIE
Nałożyć na włosy po umyciu szamponem i pozostawić na 5 minut. Spłukać. Tylko u fryzjera.
POJEMNOŚĆ
Słoik 200 ml
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek fryzjerskich. Maski do włosów Alfaparf Milano z kolekcji Semi Di Lino zostały stworzone z myślą o włosach normalnych specjalnie dla kobiet. To fryzjerskie cudo ma pojemność 200 ml.
SEMI DI LINO MOISTURE Nährmaske 200 ml
Alfaparf Moisture Nutritive Low Mask 200ml
Alfaparf Semi Di Lino Nutritive Mask Moisture Dry Hair ITALIË karton @ 1 opakowanie x 200 ml
- Model
- Semi Di Lino Moisture
- Waga
- 250 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Zakres dostawy
- 200 ml
- EAN
- 8022297064277
- Numer producenta
- PF016417
- Model
- Semi Di Lino Moisture
- Waga
- 250 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Zakres dostawy
- 200 ml
- EAN
- 8022297064277
- Numer producenta
- PF016417
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Low Shampoo 250 ml
149,96 zł/1l
37,49 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-in Conditioner 200 ml
279,95 zł/1l
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Low Shampoo odżywczy szampon do włosów suchych 1000 ml
110,30 zł/1l
110,30 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Alfaparf Milano - Semi di Lino Moisture Nutritive Mask (dry hair) 500ml
169,94 zł/1l
84,97 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Alfaparf Milano Linseed Reconstruction Reparative Lotion 6x13 ml
2 718,00 zł/1kg
271,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Alfaparf Milano Semi Di Lino Diamond Illuminating Low Shampoo szampon rozjaśniający do wszystkich rodzajów włosów 1000 ml
97,61 zł/1l
97,61 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Alfaparf Linseed Reconstruction Reparative Low Shampoo - szampon odbudowujący z siemieniem lnianym
335,00 zł/1l
83,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Alfaparf Milano Linseed Diamond Extraordinary All-In-1 Fluid 125ml
43,18 zł/100ml
53,98 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Nutritive Shampoo - Odżywczy szampon do włosów suchych 1000ml
118,05 zł/1l
118,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-In Conditioner odżywka bez spłukiwania nawilżająca włosy 1000 ml
114,80 zł/1l
114,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Alfaparf Milano Semi Di Lino Blonde Anti-Yellow Conditioner odżywka koloryzująca do włosów blond 200 ml
263,50 zł/1l
52,70 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Osuszacz powietrza - pochłaniacz wilgoci O16439
295,38 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Alfaparf Semi Di Lino Curls Wzmacniająca maska do włosów kręconych, 200 ml
271,35 zł/1l
54,27 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
99,98 zł/100ml
51,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Detangling Fluid 125 ml
519,60 zł/1l
64,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Alfaparf Öl olejek lniany nawilżająco-odżywczy
1 190,64 zł/1l
92,87 zł
Sprzedawca: VISO

MIÓD MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g - HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
360,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Bionic

Alfaparf Semi Di Lino Curls Olejek do włosów kręconych, 100 ml
366,60 zł/1kg
54,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Alfaparf Semi Di Lino Smooth Wygładzająca maska do włosów, 200 ml
277,40 zł/1l
55,48 zł
Sprzedawca: Tersorte

Tangle Teezer The Wet Detangler, Dorosły, Grzebień, Różowy, Monochromatyczny, 1 szt.
78,87 zł
Sprzedawca: VISO

Alfaparf Milano Linseed Density Thickening Low Shampoo 250 ml
198,80 zł/1l
49,70 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Kołdra puchowa 135 x 200 cm (1400 g) – kołdra kasetowa, kołdra całoroczna, kołdra puchowa, kołdra pikowana
345,96 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask odżywcza maska do włosów zniszczonych 500 ml
165,98 zł/1l
82,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Semi Di Lino Diamond Illuminating Mask odżywcza maska do włosów nadająca połysk 500 ml
153,98 zł/1l
76,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask odżywcza maska do włosów suchych i zniszczonych 200 ml
303,65 zł/1l
65,78 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
60,73 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Smooth Smoothing Mask 500ml
145,86 zł/1l
72,93 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Diamond llluminating Conditioner - Rozświetlająca odżywka do włosów normalnych 1000ml
87,99 zł/1l
93,98 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
87,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Smooth Low Shampoo 1000ml
86,35 zł/1l
93,18 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,35 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mega dla naturalnych loków
Zawartość 0,5 l
Dobra wydajność cenowa. Produkt w jakości salonu fryzjerskiego. Mega dla naturalnych loków.
Oceniono dnia 14 października 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo zadowolony z zakupu
Zawartość 0,2 l
Szybka dostawa! Maska do włosów jest bardzo dobra!!!!
Oceniono dnia 24 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,5 l
Oceniono dnia 19 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,5 l
Oceniono dnia 23 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,5 l
Oceniono dnia 28 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,5 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Maska do włosów Coccola dla loków, zawierająca keratynę i olej kokosowy, zapobiegająca puszeniu, 200 ml
123,22 zł
Sprzedawca: BasketGuru
616,10 zł/1l

Maria Nila Color Refresh, 300 ml, Kobiety, Cacao Intense, Odżywiający, Nawilżający, Świecący, Korekta kolorów, Buteleczka z pompką, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Argania Spinosa Kernel...



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
145,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
485,77 zł/1l

Macadamia Deep Repair Masque 236ml, 236 ml, Kobiety, Kolorowe włosy, Włosy zniszczone, Włosy suche, Odżywiający, Naprawa, Olej makadamia, Słoiczek



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
208,75 zł
Sprzedawca: VogueVista
884,53 zł/1l

Wonder Mask Keratynowa maska do włosów puszących się i niesfornych 200 ml – Wygładzająca pielęgnacja przeciw puszeniu, nawilżająca i odżywcza
119,00 zł
Sprzedawca: BasketGuru
595,00 zł/1l

Numero Dwufazowa błyskawiczna odżywka z owsem, 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
42,62 zł
Sprzedawca: EDANTI
426,20 zł/1l

Maska Do Włosów Nadająca Objętość Cienkim I Delikatnym Włosom Numero Z Jagodami Acai 1000 Ml



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
53,24 zł
Sprzedawca: EDANTI
106,48 zł/1kg

Zabezpieczająca Maska Do Włosów Farbowanych Dla Kobiet Numero
58,61 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,06 zł
Sprzedawca: EDANTI
530,60 zł/1l

Numero Nourishing Mask With Shea Butter Odżywiająca maska z masłem shea, 300ml
39,79 zł
Sprzedawca: EDANTI
397,90 zł/1l

Maska hialuronowa Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
189,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
379,98 zł/1l

Maska Do Włosów Natureza Pink Gold 1Kg
145,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
145,99 zł/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask maseczka bez spłukiwania do włosów zniszczonych 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
115,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 159,90 zł/1l

La Mer Intensywna maseczka rewitalizująca



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
756,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 873,91 zł/1kg

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(57)Liczba wystawionych ocen: 57
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
197,98 zł/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
197,98 zł/1l

Schwarzkopf Blondme, 500 ml, Kobiety, Naprawa, Traitement capillaire, à rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium..., 1 szt.



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
102,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
205,98 zł/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum Mask 500ml
116,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
233,98 zł/1l

Numero Wygładzająca maska z olejkiem z awokado, 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
67,98 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,24 zł
Sprzedawca: EDANTI
532,40 zł/1l

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
653,27 zł/1l

L’Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Proteinowa maska 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
93,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
187,98 zł/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Lengths Renewing Mask odżywcza maska do włosów osłabionych 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
183,98 zł/1l