5,0



Na podstawie 1 opinii
Schwarzkopf Igora Vario Blonde Super Plus 450 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
77,99 zł
173,31 zł / 1kg
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
5h 34m 16s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Tonery włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Light Master 8 Level Prebonded 500G255,98 zł/1kg
132,99 zł
-5,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
127,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Loreal Majirel 4 3x50ml2 439,80 zł/1l
121,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Loreal Majirel Majiblond 901S 3x50ml773,27 zł/1l
115,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
L'Oréal Professional Farba do włosów Majirel Absolute 7.0879,80 zł/1l
43,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella | Color Touch 60ml - 10/6 - Jasny blond z fioletowymi refleksami - Bez amoniaku - Promienny połysk
508,00 zł/1l
30,48 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Puder rozjaśniający Schwarzkopf Igora Vario Blond Super Plus 450 g
26,20 zł/1kg
78,59 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Special Blonde dla kobiet 60 - 12/1 - Wella Professionals
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Farba do włosów Manic Panic Mermaid
669,49 zł/1l
79,00 zł
Sprzedawca: Social-Discount

Wella Professionals, Welloxon Perfect, Hair Oxidant Lotion, 12%, 40 vol, 60 ml
217,17 zł/1l
13,03 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

L'Oreal Paris Preference Vivid Colors Trwała farba 8.624 Bright Red
164,84 zł/1l
37,09 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Montibello Denuee Cream 22 Vol. 90 ( 6,6%)
68,78 zł/1l
6,19 zł
Sprzedawca: EasoMagno

Joanna Utleniacz w kremie 3%, 1000g
19,68 zł/1l
19,68 zł
Sprzedawca: SklepFryzPolska

Montibello Cromatone C 6.44 60ml
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Montibello Cromatone P 8.11 60ml
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Loreal Majirel 5.0 3x50ml
753,27 zł/1l
115,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
112,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Garnier Olia Rozjasniacz do wlosow B+++
367,10 zł/1l
36,71 zł
Sprzedawca: MANADA

Rozjaśniająca farba do włosów Blondissimes Préférence, Ultra Platinum
149,33 zł/100ml
89,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 2
399,90 zł/1kg
43,99 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional Blondme Premium Lightener 9+, 450g
247,49 zł/1kg
119,96 zł
-8,59 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
111,37 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Joanna Professional Utleniacz w kremie 9%, 1000g
33,84 zł/1kg
33,84 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Schwarzkopf Igora Vario Blond Super Plus to niebieski rozjaśniacz do włosów, który zapewnia wyjątkowe efekty rozjaśniania oraz redukuje żółte i pomarańczowe odcienie. Dzięki temu silnie działającemu produktowi uzyskasz jasne, chłodne odcienie blondu. Idealny do intensywnego rozjaśniania włosów, zarówno w salonie fryzjerskim, jak i w domu. Dzięki nowoczesnej formule Schwarzkopf Igora Vario Blond Super Plus zapewnia doskonałe rezultaty bez uszkadzania struktury włosów. w opakowaniu 450 g.
- Waga
- 450 g
- Składniki
- Nadsiarczany, krzemiany, kaolin, skrobia, substancje zapachowe
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 4045787955934
- Waga
- 450 g
- Składniki
- Nadsiarczany, krzemiany, kaolin, skrobia, substancje zapachowe
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 4045787955934
Pasuje również do tego

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesjonalna permanentna farba do włosów 10/16 60 ml
516,50 zł/1l
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
89,99 zł/1kg
89,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Folia aluminiowa cateringowa – rolka 60 m do pakowania i pieczenia
0,42 zł/1m
25,25 zł
Sprzedawca: ALLBAG

Schwarzkopf Professional Igora Vario Blond Cool Lift krem dla rozjaśnienia włosów 60 ml
588,67 zł/1l
35,32 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Wella Professionals Koleston Perfect Me Pure Naturals profesjonalna permanentna farba do włosów 8/04 60 ml
567,17 zł/1l
35,68 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Pilot zdalnego sterowania do telewizora Sharp Aquos z przyciskiem 3D Pilot zdalnego sterowania do uchwytuLC-49CFG6241E | LC-49CFG6242E | LC-49CFG6352E .etc
86,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: anlund

Apple iPhone 14 Pro Max , 17 cm (6.7"), 2796 x 1290 px, 128 GB, 48 MP, iOS 17, Fioletowy
Odnowiony
2 231,77 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Alloccaz

Hulajnoga dziecięca 24622, z kołami XXL, nóżką, hamulcem ciernym tylnego koła, niebieska
199,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Dolu Full Trainer Potty, Biały, 1,5 lat(a), 380 mm, 390 mm, 280 mm
90,39 zł
Sprzedawca: Easytoys

Ergonomiczny materac z zimnej pianki 140 x 200 cm - komfort leżenia H3 - wysokość 11 cm, oddychający z pokrowcem nadającym się do prania - wyprodukowany w Niemczech
399,90 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Mister_Sandman

kamera zewnętrzna 16 MP 1080P Wykrywanie pola Kamera na podczerwień 2,0-calowy kolorowy wyświetlacz TFT Kamera do użytku w dzień i w nocy Wodoodporność IP66 12 języków? Opcjonalnie
99,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePick

TRESKO taboret obrotowy z regulacją wysokości biały 150 kg | taboret obrotowy z tapicerką o grubości 10 cm 47-60 cm | taboret biurowy obrotowy 360° z kółkami
199,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

10" lampa pierścieniowa LED 12W ze statywem i wyzwalaczem Bluetooth 3 kolory 10 poziomów jasności 10% -100% regulowana jasność 160 LED uchwyt na smartfona Oświetlenie świetlne
87,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Special Blonde dla kobiet 60 - 12/96 - Wella Professionals
514,50 zł/1l
30,87 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Rich Naturals dla kobiet 60 - 6/1 - Wella Professionals
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Denver TAQ-70353KBLUE/PINK, 1,2 GHz, 1 GB, DDR3-SDRAM, 8 GB, MicroSD (TransFlash), 32 GB
742,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Rich Naturals dla kobiet 60 - 9/97 - Wella Professionals
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Zestaw nożyczek do włosów Profesjonalne nożyczki fryzjerskie Nożyczki fryzjerskie z etui Nożyczki fryzjerskie Premium Nożyczki do depilacji Mężczyźni Kobiety Dzieci Stal nierdzewna Retoo
29,89 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Szafka nocna VASAGLE z oświetleniem LED, z 3 szufladami, biała
319,00 zł
Sprzedawca: homerci

Filtr wody Waterdrop, zamiennik Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1, kompatybilny z Brita® Marella® (12 szt.)
119,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WaterdropDirect

Wózek do grillowania na węgiel drzewny Tepro "Toronto Click", powierzchnia grillowania: 56x42cm
885,29 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: everybuy_at

TRESKO® Elastyczny wąż ogrodowy 30 m Elastyczny, rozciągliwy wąż ogrodowy
4,13 zł/1m
123,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

7-strefowy materac ergonomiczny 140x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
494,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
79,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

Wella Blondor Plex 9, Proszek, 800 g, Słoik
505,75 zł/1kg
404,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
19,99 zł
Sprzedawca: Retoo

Koleston Perfect farba do włosów Special Mix dla kobiet 60 - 0/00 - Wella Professionals
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional Visible Repair In-Salon Treatment odżywcza maska do włosów suchych i zniszczonych 750 ml
57,57 zł/1l
43,18 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lehmann Mastic Küchenmaschine 3000 W: Mikser planetarny – zestaw zawiera misę, mikser i maszynkę do mięsa
696,84 zł
-160,42 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
536,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: QualiFind
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt
Najlepsze wybielanie od schwarzkopf
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Light Master 8 Level Prebonded 500G



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
132,99 zł
-5,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
127,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
255,98 zł/1kg

Loreal Majirel 4 3x50ml
121,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
2 439,80 zł/1l

Loreal Majirel 7.12 3x50ml
127,99 zł
-6,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
121,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
2 439,80 zł/1l

Loreal Majirel Majiblond 901S 3x50ml
115,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
773,27 zł/1l

Loreal Majirel Majiblond 901S 2x50ml
77,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
779,80 zł/1l

Farba do włosów Manic Panic Mermaid



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
79,00 zł
Sprzedawca: Social-Discount
669,49 zł/1l

Matrix SOCOLOR.BEAUTY, Blond, 5RR+, Kobiety, 90 ml, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56
37,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
422,11 zł/1l

Matrix SOCOLOR Pre-Bonded - 6N - Naturalny ciemny blond - 90ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(47)Liczba wystawionych ocen: 47
38,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
433,22 zł/1l

L´Oréal Professionnel Inoa Color profesjonalna permanentna farba do włosów do wszystkich rodzajów włosów 9 60 g
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
883,17 zł/1l

L'Oréal Professional Farba do włosów Majirel Absolute 7.0



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
43,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
879,80 zł/1l

L´Oréal Professionnel Majirel profesjonalna permanentna farba do włosów do wszystkich rodzajów włosów 8.0 50 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
43,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
879,80 zł/1l

L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 2



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
43,99 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
399,90 zł/1kg

L'Oréal Majirel 5.0 Farba do włosów Intensywny Jasny Brąz 50ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
39,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
779,80 zł/1l

L´Oréal Professionnel Majirel Cool Cover profesjonalna permanentna farba do włosów 5 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
41,99 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
779,80 zł/1l

Balmain Ash Toner, Lakier do włosów, Włosy blond, 200 ml, Aqua, Alcohol Denat., Peg-7 Glyceryl Cocoate, Glycerin, Argania Spinosa Kernel Extract, Silk Amino..., 1 szt.
158,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
794,95 zł/1l

Color Wear Gloss Toner 07.35
34,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
583,17 zł/1l

Alfaparf Evolution of Colour Cube Harmonizer .03 Violet 60ml
31,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
533,17 zł/1l

Color Wear Gloss Toner 010.17
33,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
549,83 zł/1l

Alfaparf Colour Wear 4.66 60ml
39,72 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
412,38 zł/1kg

Colour Wear 6.4 60 ml
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
549,83 zł/1l