SONAX olej wielofunkcyjny, SX90 PLUS EasySpray, 400 ml, 4 szt
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
171,02 zł
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Środki do czyszczenia styków elektrycznych i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kontakt Chemie KONTAKT 60 PLUS730,75 zł/1l
146,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Kontakt Chemie Kontakt 6080,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
BALLISTOL Olej uniwersalny 400 ml spray 27 języków259,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Teslanol 26026, 400 ml, Czerwony, Srebrny95,00 zł/1l
38,00 zł
Sprzedawca: AkkuShop

SONAX PROFESSIONAL SX90 PLUS z EasySpray 100 ml
23,18 zł
Sprzedawca: eu-bay_de

Środek Wielofunkcyjny 250Ml / Wd40
77,56 zł/1l
19,95 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,39 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl

NIGRIN Spray kontaktowy 100 ml, 6 szt.
276,15 zł/1l
165,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Środek Wielofunkcyjny 150Ml / Wd40
219,27 zł/1l
32,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMET

BALLISTOL 21718 BALLISTOL Universalöl Schmiermittel 200,0 ml
229,60 zł/1l
45,92 zł
Sprzedawca: Eoshop

WD40 49109, Metal, 400 ml, Aerozolu
137,35 zł/1l
54,94 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Środek Wielofunkcyjny 600Ml Aplikator / Wd40
58,17 zł/1l
36,00 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,90 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl

Olej uniwersalny Ballistol 100 ml
378,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

ADDINOL Smar W - 500 ml
109,18 zł/1l
54,59 zł
Sprzedawca: Amracing

BALLISTOL 25500 STARTWUNDER Starthilfespray
284,48 zł/1kg
65,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Spray smarujący Petec, 500 ml
72,62 zł/1l
36,31 zł
Sprzedawca: AutoTuning

Spray wielofunkcyjny Petec - 500ml
67,94 zł/1l
33,97 zł
Sprzedawca: AutoTuning

Kontakt Chemie® Olej wielofunkcyjny | KONTAKT 40 | 200 ml
1 573,75 zł/1l
314,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Opakowanie wielofunkcyjne 6 x 500 ml – Wd 40
490,42 zł
-68,49 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
421,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

WD-40 – spray smarujący, 250 ml
283,80 zł/1l
70,95 zł
Sprzedawca: Le-Coq-Wielerartikelen

PRESTO spray kontaktowy 400 ml
218,55 zł/1l
87,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Idealne rozwiązanie problemów w samochodach, hobby, gospodarstwach domowych, firmach i warsztatach: Poluzowuje zardzewiałe lub zakleszczone części (np. nakrętki, śruby i przełączniki) i chroni przed ponowną korozją. Cechy: - Sprawia, że zamki, wkładki bębenkowe, rolki, sprężyny i metalowe prowadnice działają płynnie - Eliminuje skrzypienie i trzeszczenie okien, drzwi i zawiasów - Chroni, smaruje i konserwuje wrażliwe części elektronarzędzi, silników, mechanizmów zegarowych, sprzętu domowego i ogrodniczego - Może być również stosowany do czyszczenia i pielęgnacji broni, precyzyjnych urządzeń mechanicznych i maszyn - Czyści, chroni i trwale smaruje łańcuchy i koła łańcuchowe rowerów i motocykli - Nadaje się jako spray kontaktowy do układów zapłonowych, wypiera wilgoć, utrzymuje styki elektroniczne w czystości i zapobiega prądom upływowym - Rozpuszcza i usuwa smołę, pozostałości kleju i etykiety cenowe - EasySpray z podwójnym systemem natryskowym umożliwia ukierunkowaną i rozległą aplikację bez konieczności zmiany położenia Dane techniczne: - Zawartość: 400 ml Zakres dostawy: - 4x olej wielofunkcyjny, SX90 PLUS EasySpray
- Model
- SX90 PLUS EasySpray
- Producent
- SONAX
- EAN
- 4049702711551
- Model
- SX90 PLUS EasySpray
- Producent
- SONAX
- EAN
- 4049702711551
Pasuje również do tego
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
Bestseller




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7






4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1






5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7





4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
Rabat 2% od 2 szt.

ACF-50 Ochronny smar antykorozyjny w sprayu 450 ML do motocykli
261,32 zł/1l
130,66 zł
Sprzedawca: Motorstile

Spray kontaktowy Caig DeoxIT D5S-6
1 229,00 zł/1l
172,06 zł
Sprzedawca: keepdrum-Store

Płyn hamulcowy BREMBO Premium Dot 4 1 litr puszka Opony
38,01 zł/1l
38,01 zł
Sprzedawca: AutoTuning

WD-40® 90.9815 WD-40® Schlossspray 100,0 ml
384,90 zł/1l
38,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FC-Moto

Teslanol 26026, 400 ml, Czerwony, Srebrny
95,00 zł/1l
38,00 zł
Sprzedawca: AkkuShop

Nigrin PTFE-Spray 100ml 72247 - Anzahl: 1x
1 001,40 zł/1l
100,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Smar antykorozyjny w sprayu ACF-50 950 ML do motocykli
275,54 zł/1l
261,76 zł
Sprzedawca: Motorstile

Husqvarna Multi Spray 400 ml smaruje, czyści i CHRONI przed KOROZJĄ
48,27 zł
Sprzedawca: Betkowski_Service

Spray do konserwacji zamków Abus PS88, pojemność 50 ml, wersja B/D
1 246,80 zł/1l
62,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Butelka Rozpylacz Ręczny Do Wd40 500Ml
73,70 zł/1l
44,22 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

LIQUI MOLY silikonowy środek antyadhezyjny w sprayu "Pro-Line", smar, aerozol 400 ml
154,70 zł/1l
61,88 zł
Sprzedawca: AutoTuning

Ballistol Silikon w sprayu, 400 ml, 4017777253078
231,40 zł/1l
92,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Spray smarujący Petec, 500 ml
72,62 zł/1l
36,31 zł
Sprzedawca: AutoTuning

Spray dekoracyjny srebrny 111ml spray rzemieślniczy spray spray świąteczny brokat spray połysk spray
1 185,62 zł/1kg
173,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Butelka SchlossFit 50 ml
508,40 zł/1l
25,42 zł
Sprzedawca: KOKA

Spray do konserwacji styków elektrycznych Nigrin Contact Spray, 300ml
273,62 zł/1kg
109,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

WD-40 Specjalistyczny suchy smar PTFE w sprayu 400 ml
356,70 zł/1kg
131,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

WD-40® 90.9819 WD-40® Kontaktspray 300,0 ml
348,33 zł/1l
104,50 zł
Sprzedawca: somnia24

Smar uniwersalny 400ml WD-40
107,38 zł/1kg
34,36 zł
Sprzedawca: VISO

Caig DeoxIT D5S-6 spray kontaktowy ze ściereczką
1 260,57 zł/1l
176,48 zł
Sprzedawca: keepdrum-Store

Abus Pflegespray Vk Ps88 125Ml D
2 481,12 zł/1l
310,14 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

WD-40 Company Univerzální mazivo WD - 40 200 ml
225,45 zł/1l
45,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: trade-solution

Caig DeoxIT Spray do czyszczenia styków GN5S-6N Gold z ściereczką
1 054,17 zł/1kg
189,75 zł
Sprzedawca: keepdrum-Store

WD-40® 90.9816 WD-40® Silikonspray 100,0 ml
495,60 zł/1l
49,56 zł
Sprzedawca: M_plus_L

WD-40 Smart Straw Oil 450 ml
65,13 zł/1l
29,31 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Spray kontaktowy Caig DeoxIT DN5S-6N
1 329,63 zł/1l
216,73 zł
Sprzedawca: keepdrum-Store

Caig DeoxIT G5S-6 Złoty spray do styków
1 336,27 zł/1kg
189,75 zł
Sprzedawca: keepdrum-Store
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Spray kontaktowy Caig DeoxIT DN5S-6N
216,73 zł
Sprzedawca: keepdrum-Store
1 329,63 zł/1l

Caig DeoxIT G5S-6 Złoty spray do styków
189,75 zł
Sprzedawca: keepdrum-Store
1 336,27 zł/1kg

Środek do czyszczenia styków Caig DeoxIT G100PS-2 Złoty spray do styków metalowych
189,75 zł
Sprzedawca: keepdrum-Store
3 328,95 zł/1l

Caig DeoxIT D5S-6 spray kontaktowy ze ściereczką
176,48 zł
Sprzedawca: keepdrum-Store
1 260,57 zł/1l

Che1507 Kontakt U 300Ml.ag
92,65 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Butelka SchlossFit 50 ml
25,42 zł
Sprzedawca: KOKA
508,40 zł/1l

Teslanol 26026, 400 ml, Czerwony, Srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,00 zł
Sprzedawca: AkkuShop
95,00 zł/1l

BALLISTOL Olej uniwersalny 400 ml spray 27 języków



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
259,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

SONAX PROFESSIONAL SX90 PLUS z EasySpray 100 ml
23,18 zł
Sprzedawca: eu-bay_de

Crc 31913-Ae
163,75 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
327,50 zł/1l

presto PTFE-Spray trocken 150ml
33,71 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,02 zł
Sprzedawca: NGSStores

Środek Do Czyszczenia Wtryskiwaczy 250Ml Dodatek Do Paliwa



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
30,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing