5,0



Na podstawie 1 opinii
BALLISTOL 21718 BALLISTOL Universalöl Schmiermittel 200,0 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
45,92 zł
229,60 zł / 1l
+ 34,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Środki do czyszczenia styków elektrycznych i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Teslanol 26026, 400 ml, Czerwony, Srebrny95,00 zł/1l
38,00 zł
Sprzedawca: AkkuShop

Więcej informacji o reklamie
BALLISTOL Olej uniwersalny 400 ml spray 27 języków259,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Butelka SchlossFit 50 ml508,40 zł/1l
25,42 zł
Sprzedawca: KOKA

Więcej informacji o reklamie
SONAX PROFESSIONAL SX90 PLUS z EasySpray 100 ml23,18 zł
Sprzedawca: eu-bay_de

BALLISTOL 21360 BALLISTOL Universalöl Punktöler Schmiermittel 15,0 ml
1 724,00 zł/1l
34,48 zł
Sprzedawca: HWESTA

BALLISTOL 25500 STARTWUNDER Starthilfespray
284,74 zł/1kg
65,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Ballistol Silikon w sprayu, 400 ml, 4017777253078
239,82 zł/1l
95,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Olej uniwersalny Ballistol 100 ml
62,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

BALLISTOL 25630 BALLISTOL PTFE TROCKENSCHMIERUNG Schmiermittel 200,0 ml, 1 St.
203,60 zł/1l
40,72 zł
Sprzedawca: M_plus_L

BALLISTOL Olej uniwersalny w płynie 5 litrów
134,28 zł/1l
671,42 zł
Sprzedawca: Sotel

WD-40® 90.9815 WD-40® Schlossspray 100,0 ml
128,30 zł/1kg
38,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FC-Moto

WD-40® 90.9816 WD-40® Silikonspray 100,0 ml
495,60 zł/1l
49,56 zł
Sprzedawca: M_plus_L

ADDINOL Smar W - 500 ml
109,18 zł/1l
54,59 zł
Sprzedawca: Amracing

BALLISTOL 25260 BALLISTOL PREMIUM ROSTSCHUTZ-ÖL ProTec Schmiermittel 200,0 ml
335,10 zł/1l
67,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

PRESTO spray kontaktowy 400 ml
218,47 zł/1l
87,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

WD-40® 90.9818 WD-40® Lösungsmittel-Universalreiniger 250,0 ml
410,12 zł/1l
102,53 zł
Sprzedawca: somnia24

LIQUI MOLY spray kontaktowy 21700 puszka 200ml
150,00 zł/1l
31,99 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,00 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl

WD-40® 90.9819 WD-40® Kontaktspray 300,0 ml
344,77 zł/1l
103,43 zł
Sprzedawca: somnia24

Środek Wielofunkcyjny 250Ml / Wd40
77,56 zł/1l
19,95 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,39 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl

BALLISTOL 22960 MULTI-WERKSTATT-ÖL Schmiermittel 400,0 ml
201,20 zł/1l
80,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
BALLISTOL Universal Oil - puszka 200 ml - wypróbowany
, przetestowany i bezkonkurencyjny Każdy, kto tego nie wie, nie jest z tego świata - uniwersalny olej BALLISTOL jest naprawdę wypróbowany, przetestowany i bezkonkurencyjny.
Olejek uniwersalny bazuje na medycznie czystym białym oleju. Niezwykle szeroki zakres użytkowników sprawił, że jest on liderem na rynku od wielu dziesięcioleci.
Ludzie, zwierzęta, technologia
- Leczy małe rany i zapewnia szybsze gojenie
- Ochrona suchych obszarów skóry i dłoni
- Zapalone obszary pod sierścią zwierzęcia można leczyć szybko i skutecznie
- Skrzypiące zawiasy znów obracają się płynnie
- Metal jest skutecznie chroniony przed rdzą i korozją
- Uniwersalny olej jest szeroko stosowany jako olej do broni myśliwskiej
- Skóra staje się elastyczna i wytrzymuje znacznie dłużej
- Drewniane części są skutecznie chronione przed wilgocią
- Z pewnością istnieje jeszcze 1000 innych zastosowań i jeszcze więcej sposobów wykorzystania oleju uniwersalnego
BALLISTOL Universal Oil powinien znaleźć się w każdym domu, kamperze, łodzi i stacji kosmicznej!
uwaga: Ten spray może być stosowany na dużym obszarze.
- Zawartość: 200 ml
- Ulega biodegradacji
- Czyszczenie przyjazne dla środowiska
- Skuteczna ochrona przed rdzą bez żywicowania
- Łatwo palny
Przechowywanie: Przechowywać w miejscu niem dla dzieci i z dala od źródeł zapłonu
Ballistol Universal Oil
- Opis produktu Specjalny olej dla przemysłu, handlu i rolnictwa. Konserwuje, chroni i smaruje wszystkie materiały wykonane z metalu, plastiku, gumy, skóry i drewna. Ma działanie dezynfekujące i neutralizuje słabe kwasy, takie jak pot. Wnika w najdrobniejsze szczeliny i zakamarki, nie zbryla się nawet po latach i jest bezpieczny dla żywności. Czysty medycznie i w pełni biodegradowalny. Smaruje mechanikę i chroni przed gniciem i pleśnią. Idealny również do czyszczenia stali nierdzewnej i aluminium.
Hasło ostrzegawcze: Niebezpieczeństwo wskazujące rodzaj zagrożenia: H222: Skrajnie łatwopalny aerozol H229: Pojemnik pod ciśnieniem: Może pęknąć po podgrzaniuCzyści, emulguje, smaruje, konserwuje i dezynfekuje. Doskonały olej specjalny, którego nie powinno zabraknąć w żadnym warsztacie mechanicznym. Usuwa stare zabrudzenia.
Doskonały olej specjalny, którego nie może zabraknąć w warsztacie żadnego mechanika zajmującego się delikatnymi instrumentami. Usuwa stare zabrudzenia i zatory żywiczne spowodowane niewłaściwym olejem. Czyści, emulguje, smaruje, konserwuje i dezynfekuje. Smaruje również ukryte zakamarki. Nadaje się również do pielęgnacji samochodów (części chromowane, zardzewiałe śruby, zablokowane zamki itp. ) Ten olej do pistoletów chroni stal i żelazo przed rdzewieniem.
Właściwości:
- Wszechstronny olej pielęgnacyjny o wysokich właściwościach penetrujących do narzędzi i precyzyjnych urządzeń mechanicznych
- Do pielęgnacji metalu, drewna, skóry, gumy, plastiku, futra i skóry itp
- Czyści, konserwuje i chroni przed rdzą
- Wspomaga poślizg ruchomych części
- Przyjazny dla skóry
- Dezynfekujący
- Bezpieczny dla żywności
- Ulega biodegradacji
Więcej informacji można znaleźć w karcie charakterystyki.
Dane techniczne:
- Zawartość: 200 ml
- Pojemnik: puszka z aerozolem
Uwaga: nie zawiera dekoracji. Dane techniczne:
- Zawartość: 200 ml
- Pojemnik: Puszka z aerozolem
Uwaga: Dekoracja nie jest dołączona.
Uniwersalny olej BALLISTOL
- Nie zawiera silikonu, kwasów, żywicy i PTFE
- Bezpieczny dla żywności i przyjazny dla skóry
- Ulega biodegradacji
- Wnika nawet w najdrobniejsze zakamarki
- Konserwuje, smaruje i chroni metal, plastik, gumę, skórę i drewno
-
Działa dezynfekująco i neutralizuje słabe kwasy, takie jak pot z rąkDanetechniczne:
Wersja: puszka 200 ml
Waga: 220 g
Ballistol Universal Oil 200ml Spray 5 języków
najbardziej wszechstronny olej pielęgnacyjny o wysokich właściwościach penetrujących do narzędzi i precyzyjnych urządzeń mechanicznych - do pielęgnacji metalu, drewna, skóry, gumy, plastiku, futra i skóry itp. - czyści, konserwuje i chroni przed rdzą - wspomaga poślizg ruchomych części - przyjazny dla skóry - bezpieczny dla żywności - biodegradowalny - odpowiedni rozpylacz do kanistrów Nr art. 4000 354 507
Ballistol Universalöl Spray, 200 ml,
- Producent
- Ballistol
- Zawartość
- 200 ml
- EAN
- 4017777217186
- Numer producenta
- 21700
- Producent
- Ballistol
- Zawartość
- 200 ml
- EAN
- 4017777217186
- Numer producenta
- 21700
Niebezpieczeństwo!
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

BALLISTOL Olej uniwersalny 400 ml spray 27 języków
259,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Senseo CSA240/30, Ekspres do kawy na strączki, 0,9 l, Podstawka pod kawę, 1450 W, Beżowy, Szary
541,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kosz na śmieci Curver Deco Bin 50l srebrny
219,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

INF Zestaw 2 sitka do herbaty Long Pipe z zaparzaczem Srebro
52,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: INFshop

Niezwykle mocna latarka LED Reflektor Superbeam Latarka SOS Światło IPX5 Retoo
28,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Blumtal prześcieradło 140x200 cm - Oddychające prześcieradło z mikrofibry w kolorze antracytowym - Prześcieradło 140x200 cm dla świeżego komfortu snu
44,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Everbrent

Samsung INR18650-35E – ogniwo litowo-jonowe 3,7 V 3500 mAh (18650, płaski górny, bez zabezpieczenia)
21,32 zł
Sprzedawca: Akkuman

Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller

Curver Kosz Na Śmieci Metalizowany z Pedałem 21 L
122,04 zł
Sprzedawca: potz-tech

Szafka pod umywalkę VASAGLE na nóżkach, 3 duże szuflady, 2 półki za drzwiami, 30 x 70 x 64 cm, biała
337,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Dior Sauvage Woda perfumowana, 60ml
4 099,50 zł/1l
245,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
211,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

VASAGLE Komoda z półkami i szufladą, 70 x 30 x 80 cm
459,00 zł
Sprzedawca: homerci

60 cm listwa oświetleniowa LED pod szafką z czujnikiem ruchu, bezprzewodowe ładowanie, 3 kolory światła, ściemniane oświetlenie szafki z czujnikiem, srebrne
90,57 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion

FLEXISPOT Elektryczny fotel relaksacyjny z funkcją rozkładania w zakresie 105°–155°, ergonomiczny fotel z podnóżkiem, fotel telewizyjny o nośności do 200 kg, kolor ciemnoszary
799,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: ErgonomicHome

Wtyczkowy termowentylator Brandson 500 W, mini grzejnik ceramiczny z pilotem zdalnego sterowania, zabezpieczenie przed przegrzaniem, automatyczne wyłączanie, czarny
176,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

LEGO Technic Koparka Volvo EC500 Hybrid, Zestaw do budowania, 18 lat(a), Plastik, 2359 szt., 3,83 kg
1 534,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lex_Hobby_Store

6 sztuk akumulatorów Samsung INR18650-35E, format 18650, napięcie 3,6V, pojemność 3500mAh, płaski wierzch
124,68 zł
Sprzedawca: Akkuman

uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
65,00 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Lampa stojąca Grundig LED RGB 140 cm – lampa stojąca z regulacją jasności RGBW – lampa narożna do salonu, w zestawie z pilotem i czujnikiem muzyki
209,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Lampa sufitowa LED z czujnikiem ruchu, lampa sufitowa wewnętrzna do łazienki kuchni salonu piwnicy sypialni korytarza, zimna biel 18W Ø22cm
77,76 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion

GORENJE Pralka 1400 obr/min WNPI84APS
2 219,87 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

SoBuy szafka wisząca szafka łazienkowa wisząca z drzwiami regulowane półki, drewniana szafka ścienna, do kuchni korytarz gość WC szafka lekarska, biały BZR19-W
228,95 zł
-18,46 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
210,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sobuy

ProfiCook PC-TKS 1056, 1,7 l, Czarny, Stal nierdzewna, Przezroczysty, Szkło, Stal nierdzewna, Wskaźnik poziomu wody, Funkcja utrzymywania temperatury, Filtrowanie
316,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Poszewka na poduszkę HOMESCAPES, gęstość nici 200, antracyt, 80 x 80 cm
214,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

24K Złota Róża Galaxy Róża na Dzień Matki Walentynki Urodziny Ślub Rocznica Sztuczna Świecąca Róża Prezent dla Niej Kobiety Dziewczyna Babcia Mama
65,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Box 6591 Cable Int. for Luxembourg, Wi-Fi 5 (802.11ac), Dual-band (2.4 GHz/5 GHz), Przewodowa sieć LAN, Czerwony, Biały, Przenośny router
5 024,12 zł
Sprzedawca: Technology-Germany

Szafka wisząca VASAGLE Szafka łazienkowa Szafka wisząca, 20 x 60 x 70 cm
262,57 zł
Sprzedawca: Lumarko

Bomann WA 7175, Od przodu, 7 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
3 384,99 zł
-2 288,69 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 096,30 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD

Kompresor powietrza Olvy 7000 mAh, mini pompka do opon, elektryczna pompka rowerowa, elektryczna pompka powietrza, mini kompresor do piłek rowerowych samochodowych
148,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Spray kontaktowy Caig DeoxIT DN5S-6N
216,73 zł
Sprzedawca: keepdrum-Store
1 329,63 zł/1l

Caig DeoxIT G5S-6 Złoty spray do styków
189,75 zł
Sprzedawca: keepdrum-Store
1 336,27 zł/1kg

Środek do czyszczenia styków Caig DeoxIT G100PS-2 Złoty spray do styków metalowych
189,75 zł
Sprzedawca: keepdrum-Store
3 328,95 zł/1l

Caig DeoxIT D5S-6 spray kontaktowy ze ściereczką
176,48 zł
Sprzedawca: keepdrum-Store
1 260,57 zł/1l

Che1507 Kontakt U 300Ml.ag
92,57 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Anti-Cox-Öl-Keramikmittel, 250 Ml - Tec 081200
179,04 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE

BALLISTOL Olej uniwersalny 400 ml spray 27 języków



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
259,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Teslanol 26026, 400 ml, Czerwony, Srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,00 zł
Sprzedawca: AkkuShop
95,00 zł/1l

Butelka SchlossFit 50 ml
25,42 zł
Sprzedawca: KOKA
508,40 zł/1l

SONAX PROFESSIONAL SX90 PLUS z EasySpray 100 ml
23,18 zł
Sprzedawca: eu-bay_de

Crc 31913-Ae
159,72 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
319,44 zł/1l

presto PTFE-Spray trocken 150ml
33,71 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,02 zł
Sprzedawca: NGSStores

Środek Do Czyszczenia Wtryskiwaczy 250Ml Dodatek Do Paliwa



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
30,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing