ipuro ESSENTIALS Zapach do pomieszczeń „Czas na przytulenie”

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

199,95 zł

1 999,50 zł / 1l

+ 16,89 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

sob. 10 – pon. 12 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Odświeżacze powietrza i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla L:A BRUKET Zapach do domu 317 Dyfuzor do pomieszczeń Grejpfrut (200 ml)
L:A BRUKET Zapach do domu 317 Dyfuzor do pomieszczeń Grejpfrut (200 ml)
1 486,75 zł/1l
297,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Dyfuzor zapachowy Ayurveda 200 ml Tesori
Dyfuzor zapachowy Ayurveda 200 ml Tesori
144,95 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
29,67 zł
-2%
28,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla RYTUAŁY | RYTUAŁ JING | Odświeżacz powietrza
RYTUAŁY | RYTUAŁ JING | Odświeżacz powietrza
482,50 zł/1l
241,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Woreczek zapachowy Seaspray
Woreczek zapachowy Seaspray
243,74 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
28,03 zł
Sprzedawca: Arthome
Zdjęcie produktu dla ipuro IFC5010 ipuro zapach do pokoju lavender touch floral 50 ml, 1 szt.
ipuro IFC5010 ipuro zapach do pokoju lavender touch floral 50 ml, 1 szt.
3 705,00 zł/1l
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
185,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Wkład do dyfuzora zapachowego Seaspray
Wkład do dyfuzora zapachowego Seaspray
191,28 zł/1l
47,82 zł
Sprzedawca: Arthome
Zdjęcie produktu dla ipuro Essentials Time to Glow 50ml
ipuro Essentials Time to Glow 50ml
712,80 zł/1l
35,64 zł
Sprzedawca: LBD
Zdjęcie produktu dla ipuro Zapach do pomieszczeń Dubai 240 ml
ipuro Zapach do pomieszczeń Dubai 240 ml
804,79 zł/1l
193,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Dyfuzor do pomieszczeń Zenology Fycus Sycomorus
Dyfuzor do pomieszczeń Zenology Fycus Sycomorus
430,26 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
614,43 zł
-184,17 zł
430,26 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda
Zdjęcie produktu dla ipuro Essentials TIME FOR A HUG, dyfuzor zapachowy z patyczkami, 50 ml - odświeżacz powietrza
ipuro Essentials TIME FOR A HUG, dyfuzor zapachowy z patyczkami, 50 ml - odświeżacz powietrza
2 099,20 zł/1l
104,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Olejek zapachowy Seaspray
Olejek zapachowy Seaspray
5 275,00 zł/1l
52,75 zł
Sprzedawca: Arthome
Zdjęcie produktu dla Ashleigh
Ashleigh
1 547,20 zł/1l
154,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Dyfuzor zapachowy z cedru i oudu, 250 ml
Dyfuzor zapachowy z cedru i oudu, 250 ml
515,00 zł/1l
128,75 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla EYFEL Zapach Domowy 120 ml - Konwalia
EYFEL Zapach Domowy 120 ml - Konwalia
166,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
21,61 zł
-7%
19,98 zł
Sprzedawca: Eyfel
Zdjęcie produktu dla Olejek zapachowy Azhar, 250 ml
Olejek zapachowy Azhar, 250 ml
124,04 zł/1l
31,01 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla EYFEL Zapach Domowy 120 ml - Przebisnieg
EYFEL Zapach Domowy 120 ml - Przebisnieg
58 764,71 zł/1kg
19,98 zł
Sprzedawca: Eyfel
Zdjęcie produktu dla ipuro ESSENTIALS Zapach do pokoju drewno cedrowe
ipuro ESSENTIALS Zapach do pokoju drewno cedrowe
345,05 zł/1l
69,01 zł
Sprzedawca: LBD
Zdjęcie produktu dla Ipuro, Classic Bergamote Raumduft
Ipuro, Classic Bergamote Raumduft
2 267,47 zł/1l
170,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Spray do pomieszczeń o zapachu kadzidła, 300 ml
Spray do pomieszczeń o zapachu kadzidła, 300 ml
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Ipuro Duftdiffusor Feve Tonka 240 ml
Ipuro Duftdiffusor Feve Tonka 240 ml
999,79 zł/1l
239,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Ipuro Essentials Time for a Hug Raumduft 100 ml:


Odkryj ciepło i komfort z dyfuzorem iPuro Essentials Time for a Hug - 100 ml

Zanurz się w atmosferze ciepła, spokoju i przytulności z aromatycznym dy fuzorem iPuro Essentials Time for a Hug o pojemności 100 ml. Ten delikatny i kojący zapach został zaprojektowany, aby stworzyć oazę dobrego samopoczucia w Twoim domu, miejsce, w którym możesz poczuć się zrelaksowany i bezpieczny. Jest idealny dla tych, którzy szukają zapachu przypominającego miękki, czuły uścisk.

Zapach, który pieści duszę

Time for a Hug to starannie dobrana kompozycja, która wywołuje uczucie bliskości, ciepła i miękkości. Jej struktura została zaprojektowana tak, aby stopniowo uwalniać warstwy aromatów, które razem tworzą harmonijne i kojące doświadczenie:

  • Głowa (Top Notes): zapach otwiera się świeżymi i czystymi nutami świeżego powietrza i cytryny. Te otwierające akcenty nadają zapachowi uczucie lekkości i czystości, tak jakbyś oddychał świeżym górskim powietrzem.

  • Serce (nuty środkowe): Serce rozwija miękkie i pudrowe nuty kwiatowe bawełny i róży. Składniki te nadają zapachowi otulający, przyjemnie miękki i lekko słodki charakter, przywodzący na myśl ciepło i komfort świeżo wypranej bielizny lub delikatny dotyk.

  • Nuty bazy: nuty bazy wanilii i piżma zamykają zapach rozgrzewającym, słodkim i długotrwałym wykończeniem, które pozostawia uczucie spokoju, przytulności i bezpieczeństwa.

Zapach ten jest idealny do sypialni, salonów, pokoi dziecięcych lub innych pomieszczeń, w których poszukuje się relaksu, spokoju i poczucia domu.

Wzornictwo i jakość iPuro Essentials

Dyfuzor iPuro Essentials Time for a Hug jest częścią popularnej kolekcji iPuro Essentials, która charakteryzuje się minimalistycznym i czystym designem. Przezroczysty szklany flakon o pojemności 100 ml ma elegancki, kanciasty kształt, który idealnie pasuje do każdego wnętrza - od nowoczesnego po klasyczne. Dołączone do zestawu rattanowe patyczki skutecznie pochłaniają esencję zapachową i stopniowo uwalniają ją do przestrzeni, zapewniając równomierny i długotrwały zapach.

Dlaczego warto wybrać iPuro Essentials Time for a Hug 100 ml?

  • Kojący i rozgrzewający zapach: idealny do stworzenia relaksującej, przytulnej i bezpiecznej atmosfery.

  • Długotrwały zapach.

  • Stylowy dodatek do wnętrza: Minimalistyczny i elegancki design pasuje do każdego pomieszczenia.

  • Niezawodne i wysokiej jakości wykonanie od renomowanej marki, opracowane w Europie.

Rozkoszuj się uczuciem "przytulenia" każdego dnia i zamień swój dom w oazę spokoju i komfortu dzięki dyfuzorowi aromatycznemu iPuro Essentials Time for a Hug.



I hug you - Pozwól się otulić delikatnym zapachem waniliowych ciasteczek i czerwonych jagód

Nuty głowy: pomarańcza, wanilia
Nuty serca: biszkopt, cukier, czerwone owoce
Nuty bazy: wanilia, piżmo, drzewo sandałowe


Wykończenie
Materiał: szkło/plastik wieczka
Kolor: różowy
Poziom napełnienia: 100ml
Mieszanka zapachowa: 8% olejku zapachowego, woda i etanol


Zakres dostawy
1 zapach do pokoju

Zawartość
0.1 l
Producent
Ipuro
Zakres dostawy
dyfuzor, pałeczki
EAN
4051281968196
Numer producenta
IFC2410

Zawartość
0.1 l
Producent
Ipuro
Zakres dostawy
dyfuzor, pałeczki
EAN
4051281968196
Numer producenta
IFC2410
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Acqua di Parma Buongiorno, Butelka na perfumy, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
Acqua di Parma Buongiorno, Butelka na perfumy, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
1 599,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
287,91 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla 236070 Neutralizator zapachów do odświeżaczy, 75 ml, TORK
236070 Neutralizator zapachów do odświeżaczy, 75 ml, TORK
1 369,47 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
102,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Felce Azzurra Spina Casa Ricarica Classico 20 ml
Felce Azzurra Spina Casa Ricarica Classico 20 ml
1 094,50 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
21,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Millefiori Milano SANDALO BERGAMOTTO - Wkład do elektrycznego dyfuzora ARIA 20ml
Millefiori Milano SANDALO BERGAMOTTO - Wkład do elektrycznego dyfuzora ARIA 20ml
407,67 zł/1kg
36,69 zł
Sprzedawca: Apollo_store
Zdjęcie produktu dla Dyfuzor zapachowy Yankee Candle Clean Bawełna 200 ml
Dyfuzor zapachowy Yankee Candle Clean Bawełna 200 ml
242,45 zł/1l
50,69 zł
-4%
48,49 zł
Sprzedawca: Apollo_store
Zdjęcie produktu dla Riiffs Hulm czyste perfumy dla kobiet 100 ml
Riiffs Hulm czyste perfumy dla kobiet 100 ml
1 007,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
100,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome
Zdjęcie produktu dla 5x zapach samochodowy VIP-877, samochodowy odświeżacz powietrza, samochodowe drzewko zapachowe, akcesoria samochodowe, dozownik zapachów
5x zapach samochodowy VIP-877, samochodowy odświeżacz powietrza, samochodowe drzewko zapachowe, akcesoria samochodowe, dozownik zapachów
5 375,20 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
67,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CasaNovae
Zdjęcie produktu dla Olejek eteryczny do dyfuzora zapachowego Aromatherapy Cool Mist Calm Mind 17,4 ml
Olejek eteryczny do dyfuzora zapachowego Aromatherapy Cool Mist Calm Mind 17,4 ml
27,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
Zdjęcie produktu dla California Scents x 12 Odświeżaczy powietrza do samochodu, taksówki, biura, domu, zapach wiśniowy (Cherry), 12 sztuk
California Scents x 12 Odświeżaczy powietrza do samochodu, taksówki, biura, domu, zapach wiśniowy (Cherry), 12 sztuk
9 885,71 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
415,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla febreze 8700216498142 febreze Raumspray Alpen Apfelstrudel fruchtig 185 ml, 1 St.
febreze 8700216498142 febreze Raumspray Alpen Apfelstrudel fruchtig 185 ml, 1 St.
279,89 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
51,78 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Saszetka zapachowa Chante Clair Muschino Bianco
Saszetka zapachowa Chante Clair Muschino Bianco
416,75 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
16,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla L'Occitane Relaxing Pillow Mist, 100 ml, Geranium, Lawenda, Pomarańczowy
L'Occitane Relaxing Pillow Mist, 100 ml, Geranium, Lawenda, Pomarańczowy
980,30 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
98,03 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Zestaw olejków eterycznych Janolia - naturalne olejki zapachowe do dyfuzora i nawilżacza, zestaw upominkowy z czystymi olejkami aromatycznymi do domu, biura i spa, motyw popołudniowy
Zestaw olejków eterycznych Janolia - naturalne olejki zapachowe do dyfuzora i nawilżacza, zestaw upominkowy z czystymi olejkami aromatycznymi do domu, biura i spa, motyw popołudniowy
831,67 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
54,90 zł
-9%
49,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah Air Freshener 300 ml
Lattafa Khamrah Air Freshener 300 ml
65,40 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
19,62 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Bestseller
Zdjęcie produktu dla EYFEL Zapach Domowy 120 ml - Anioł
EYFEL Zapach Domowy 120 ml - Anioł
58 764,71 zł/1kg
19,98 zł
Sprzedawca: Eyfel
Zdjęcie produktu dla Zamsz w Sprayu Food Colours New Velvet 100ml Czerwony - Barwnik Spożywczy do Tortów i Deserów
Zamsz w Sprayu Food Colours New Velvet 100ml Czerwony - Barwnik Spożywczy do Tortów i Deserów
405,90 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
46,23 zł
-12%
40,59 zł
Sprzedawca: BallonImperium_de
Zdjęcie produktu dla Mon Amour Blu Mare, Płynny, 650 ml, Niebieski, Ciemny Niebieski, Butelka
Mon Amour Blu Mare, Płynny, 650 ml, Niebieski, Ciemny Niebieski, Butelka
15,54 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Dyfuzor zapachowy Ayurveda 200 ml Tesori
Dyfuzor zapachowy Ayurveda 200 ml Tesori
144,95 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
29,67 zł
-2%
28,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Air Wick 3161408, Dyfuzor aromatu parujący
Air Wick 3161408, Dyfuzor aromatu parujący
3 234,00 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
64,68 zł
Sprzedawca: MANADA
Zdjęcie produktu dla Torebka zapachowa - najlepszy prezent
Torebka zapachowa - najlepszy prezent
243,74 zł/1l
28,03 zł
Sprzedawca: Arthome
Zdjęcie produktu dla PERFUMY NG Ciemność 100 ml
PERFUMY NG Ciemność 100 ml
341,80 zł/1l
45,03 zł
-24%
34,18 zł
Sprzedawca: TradeConcept
Zdjęcie produktu dla Odświeżacz powietrza do domu, zapach drzewa sandałowego, wkład uzupełniający 500ml
Odświeżacz powietrza do domu, zapach drzewa sandałowego, wkład uzupełniający 500ml
222,28 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
111,14 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla SCHOTT ZWIESEL 112412, Kieliszek do wina białego, Kieliszek w kształcie fleta, Szkło, Przezroczysty, Wino typu Sauvignon, 408 ml
SCHOTT ZWIESEL 112412, Kieliszek do wina białego, Kieliszek w kształcie fleta, Szkło, Przezroczysty, Wino typu Sauvignon, 408 ml
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
226,94 zł
Sprzedawca: NeuertsShop
Zdjęcie produktu dla Aktywny zapach 1 litr koncentratu zapachowego do urządzeń sanitarnych
Aktywny zapach 1 litr koncentratu zapachowego do urządzeń sanitarnych
92,79 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
92,79 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla Logevy - Zapach do pokoju - Rosso Perverso - 100 ml - Owocowe nuty jabłka i maliny
Logevy - Zapach do pokoju - Rosso Perverso - 100 ml - Owocowe nuty jabłka i maliny
1 706,80 zł/1l
170,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: YESEATIS
Zdjęcie produktu dla Zestaw 6 Pojemników Poo-Pourri do Spryskiwania Toalety
Zestaw 6 Pojemników Poo-Pourri do Spryskiwania Toalety
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
216,31 zł
Sprzedawca: GUGITA
Zdjęcie produktu dla 2 opakowania płynu do trawników Ogród przydomowy Podwórko Środek do zazieleniania trawników
2 opakowania płynu do trawników Ogród przydomowy Podwórko Środek do zazieleniania trawników
70,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Zapach samochodowy Cherry (Vent Stick) 2 szt
Zapach samochodowy Cherry (Vent Stick) 2 szt
372,00 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
18,60 zł
Sprzedawca: pronepo
Zdjęcie produktu dla 30 plastrów antynikotynowych, skutecznie odżywia drogi oddechowe, na bazie roślinnej, zmniejsza głód nikotynowy i naklejki wspomagające rzucenie palenia
30 plastrów antynikotynowych, skutecznie odżywia drogi oddechowe, na bazie roślinnej, zmniejsza głód nikotynowy i naklejki wspomagające rzucenie palenia
8 400,00 zł/1kg
84,00 zł
Rabat 6% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ladenza

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Acqua di Parma Luce di Colonia, Czołg, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
Acqua di Parma Luce di Colonia, Czołg, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
254,26 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 412,56 zł/1l
Zdjęcie produktu dla 6x Air Wick Freshmatic White Flower Air Freshener Refill | Odświeżający wkład o zapachu lilii, białej róży, jaśminu i odrobiny lilii
6x Air Wick Freshmatic White Flower Air Freshener Refill | Odświeżający wkład o zapachu lilii, białej róży, jaśminu i odrobiny lilii
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
114,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
76,31 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6
Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
114,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
76,31 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Acqua di Bolgheri - Indaco wkład zapachowy do pokoju 500 ml IN-2505
Acqua di Bolgheri - Indaco wkład zapachowy do pokoju 500 ml IN-2505
209,38 zł
Sprzedawca: mk-tronic
418,76 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Acqua di Bolgheri - Vinum Raumduft Nachfüller 500 ml VI-2608
Acqua di Bolgheri - Vinum Raumduft Nachfüller 500 ml VI-2608
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
209,38 zł
Sprzedawca: mk-tronic
418,76 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Automatyczny rozpylacz zapachów, sterowana czasowo percepcja światła, naścienny dozownik zapachów do domu, łazienki, toalety, biura
Automatyczny rozpylacz zapachów, sterowana czasowo percepcja światła, naścienny dozownik zapachów do domu, łazienki, toalety, biura
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
91,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
287,07 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla 5 sztuk zapachu samochodowego VIP-MIX, odświeżacz powietrza do mieszkania, odświeżacz powietrza do samochodu, odświeżacz do wnętrza samochodu, wieszak zapachowy do samochodu, odświeżacz powietrza do mieszkania, akcesoria samochodowe do wnętrza
5 sztuk zapachu samochodowego VIP-MIX, odświeżacz powietrza do mieszkania, odświeżacz powietrza do samochodu, odświeżacz do wnętrza samochodu, wieszak zapachowy do samochodu, odświeżacz powietrza do mieszkania, akcesoria samochodowe do wnętrza
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
75,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LittleFarm
Zdjęcie produktu dla ICY BOX IB-5251, Plastik, Czarny, Chiny, 147 mm, 175 mm, 40 mm
ICY BOX IB-5251, Plastik, Czarny, Chiny, 147 mm, 175 mm, 40 mm
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
139,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
1 208,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Stroiki aromatyczne M.Brown Rhubarb & Rose
Stroiki aromatyczne M.Brown Rhubarb & Rose
233,08 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 553,87 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Acqua Di Parma Signatures of the Sun Osmanthus Dyfuzor 180ml
Acqua Di Parma Signatures of the Sun Osmanthus Dyfuzor 180ml
303,53 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 686,28 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Acqua di Parma Buongiorno, Butelka na perfumy, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
Acqua di Parma Buongiorno, Butelka na perfumy, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
287,91 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 599,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Acqua Di Parma Signatures of the Sun Yuzu Diffusor 180ml
Acqua Di Parma Signatures of the Sun Yuzu Diffusor 180ml
270,48 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 352,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Acqua di Parma Insieme, Butelka na perfumy, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
Acqua di Parma Insieme, Butelka na perfumy, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
240,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 337,28 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Orphea Salvalana, duże emanatory do szafy, chronią wełnę i ubrania przez cały sezon, działają przez 3 miesiące, 6 opakowań po 2 emanatory, zapach drzewa sandałowego
Orphea Salvalana, duże emanatory do szafy, chronią wełnę i ubrania przez cały sezon, działają przez 3 miesiące, 6 opakowań po 2 emanatory, zapach drzewa sandałowego
139,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU
Zdjęcie produktu dla Orphea Salvalana, Emanator do szuflad i szafek, do wełny i ubrań przez cały sezon, 6 opakowań po 12 sztuk, zapach drzewa sandałowego i bergamotki
Orphea Salvalana, Emanator do szuflad i szafek, do wełny i ubrań przez cały sezon, 6 opakowań po 12 sztuk, zapach drzewa sandałowego i bergamotki
129,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU
Zdjęcie produktu dla Arbre Magique Car Perfumer, świeży i delikatny zapach, utrzymuje się do 7 tygodni, wyprodukowano we Włoszech, opakowanie 6 sztuk, koktajl owocowy
Arbre Magique Car Perfumer, świeży i delikatny zapach, utrzymuje się do 7 tygodni, wyprodukowano we Włoszech, opakowanie 6 sztuk, koktajl owocowy
69,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU
1 166,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Arbre Magique Mono, perfumy samochodowe, wyrafinowany i aksamitny zapach, trwałość do 7 tygodni, Włochy, opakowanie 6 sztuk, Black Rose
Arbre Magique Mono, perfumy samochodowe, wyrafinowany i aksamitny zapach, trwałość do 7 tygodni, Włochy, opakowanie 6 sztuk, Black Rose
69,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU
Zdjęcie produktu dla Automatyczny odświeżacz powietrza Glade Sense & Spray + wkład o zapachu jaśminu i drzewa sandałowego
Automatyczny odświeżacz powietrza Glade Sense & Spray + wkład o zapachu jaśminu i drzewa sandałowego
32,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
1 832,78 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kadzidełko Lotus Uchwyt na kadzidełka Biały dym Ceramiczny palnik na kadzidełka Refluks Dyfuzory do aromaterapii
Kadzidełko Lotus Uchwyt na kadzidełka Biały dym Ceramiczny palnik na kadzidełka Refluks Dyfuzory do aromaterapii
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
100,22 zł
4% zniżki
Sprzedawca: GreatDEshop2021
1 002 200,03 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Bakhoor Yara
Bakhoor Yara
64,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 612,50 zł/1l