5,0



Na podstawie 4 opinii
Yarn Art Jeans 91 Przędza dziewiarska
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
250,65 zł
1,57 zł / 1m
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wełna i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

YarnArt Jeans (50g/160M) 69 waldgrün
5 056,00 zł/1kg
252,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 71 Przędza dziewiarska
1,64 zł/1m
263,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 20 Dark Pink Przędza dziewiarska
1,58 zł/1m
252,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Włóczka YarnArt Jeans Crazy 8220
0,05 zł/1m
8,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,50 zł
Sprzedawca: Assarion

YarnArt Jeans Crazy (50g/160M) 7209 grautöne
5 184,00 zł/1kg
259,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lana Grossa COLORS FOR YOU 50 g grubej włóczki z gradientem kolorów 90 m kolor 152 - niebiesko-fioletowy/fuksja/turkusowy/nocny niebieski/musztardowy żółty/brązowy/...
1 395,00 zł/1kg
69,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 49 Przędza dziewiarska
1,67 zł/1m
267,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans Plus 88 Przędza dziewiarska
1,60 zł/1m
256,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Flowers 312 Przędza dziewiarska
203,60 zł/1kg
50,90 zł
Sprzedawca: Assarion

Yarn Art Flowers 290 Przędza dziewiarska
1 217,00 zł/1kg
304,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans Splash 947 Przędza dziewiarska
173,80 zł/1kg
8,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,69 zł
Sprzedawca: Assarion

Yarn Art Flowers 295 Przędza dziewiarska
203,60 zł/1kg
50,90 zł
Sprzedawca: Assarion

Yarn Art Jeans Splash 951 Przędza dziewiarska
173,80 zł/1kg
8,69 zł
Sprzedawca: Assarion

Yarn Art Dolce 761 Przędza dziewiarska
2,20 zł/1m
263,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Dolce 792 Przędza dziewiarska
2 570,50 zł/1kg
257,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Dolce 754 Przędza dziewiarska
2,26 zł/1m
270,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Cord Yarn 774 Przędza dziewiarska
3,60 zł/1m
262,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Włóczka YarnArt Jeans jest najchętniej wybieraną włóczką przez rękodzielników ze względu na swoje uniwersalne zastosowanie. Można jej używać nie tylko do ręcznych prac na drutach czy szydełku, ale również do tkania maszynowego. Szeroka gama kolorystyczna łączy w sobie zarówno stonowane, pastelowe kolory, jak i te bardziej nasycone i intensywne.Skład z wysoką zawartością bawełny sprawia, że YarnArt Jeans jest idealną włóczką na amigurumi (maskotki) oraz na ubranka i dodatki dziecięce, takie jak czapki i kocyki. Przędza ma gładką, jednolicie skręconą strukturę, dzięki czemu jest odpowiednia do haftu pętelkowego (punch needle), a także do tworzenia letniej odzieży.
Pozostałe informacje
- Kolory w poszczególnych partiach towaru mogą się nieco różnić odcieniem. Jeśli zależy Ci na kolorze z jednej partii wybarwienia, prosimy o stosowną informację w wiadomości do sprzedającego
- Zalecamy zailości potrzebnej do wykonania całej pracy, ponieważ kolejna partia wybarwienia może różnić się odcieniem
- Dbamy o to, aby zdjęcia produktów jak najlepiej odzwierciedlały ich rzeczywisty kolor, jednak trzeba mieć na uwadze, że kolory przedstawione na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistości, co wynika z różnych ustawień monitora
Długość robocza 50g/160m
Materiał: 55% bawełna i 45%.poliakryl
Zalecany rozmiar igły: 3,5 mm
Miara ściegu na szydełku:
19,5 oczek w 28 rzędach = 10 x 10 cm.
Próbka ściegu na drutach:
24,5 oczka w 24 rzędach = 10 x 10 cm.
To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Włóczka dziewiarska wykonana z mieszanki bawełny i poliakrylu. YarnArt Jeans to jedna z najpopularniejszych włóczek przez wszystkich rzemieślników, dzięki szerokiej gamie kolorów, która łączy w sobie pastelowe i żywe kolory. Dzięki swojej fakturze i zawartości bawełny nadaje się do wszystkich ubranek dziecięcych i amigurumi. Dżinsy mają gładką strukturę, dzięki czemu można z nich uszyć idealne produkty na lato. Jest również preferowany do haftu dziurkowanego. Skład: 55% bawełna, 45% poliakryl Długość: 160 m Waga: 50 g Grubość: 2 - w porządku Zalecany rozmiar igły: 3,5 mm Zalecany rozmiar haka: 3,5 mm Próbka dziewiarska 10 x 10 cm: 24 oczka, 30 rzędów Próbka testowa na szydełku 10 x 10 cm: 19 oczek, 28 rzędów Na sweter damski z długim rękawem zużyto około 400 gramów włóczki
Mieszana włóczka dziewiarska / szydełkowa (55% bawełny i 45% poliakrylu) w jednolitym bordowym kolorze, znana również jako Jeans. Nadaje się do różnych rodzajów robótek na drutach i szydełku, a jej wszechstronność sprawia, że nadaje się do prawie wszystkiego. Zalecany rozmiar igły i haczyka to 3,5 mm.
- Długość
- 160 m
- Model
- Jeans
- Kolor
- Fuksjowy
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 50 g
- EAN
- 8681338531750
- Numer producenta
- Jeans 91
- Długość
- 160 m
- Model
- Jeans
- Kolor
- Fuksjowy
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 50 g
- EAN
- 8681338531750
- Numer producenta
- Jeans 91
Pasuje również do tego

YarnArt Jeans (50g/160M) 69 waldgrün
5 056,00 zł/1kg
252,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 05 Cream Przędza dziewiarska
5 077,00 zł/1kg
253,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 71 Przędza dziewiarska
1,64 zł/1m
263,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 87 Przędza dziewiarska
1,64 zł/1m
262,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 35 Przędza dziewiarska
1,64 zł/1m
261,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 70 Przędza dziewiarska
1,65 zł/1m
264,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 47 koenigsblau
5 000,00 zł/1kg
250,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Włóczka Jeans ( 73 )
0,11 zł/1m
17,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Yarn Art Jeans 07 Beige Przędza dziewiarska
1,71 zł/1m
273,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 15 chabrowy
1,56 zł/1m
250,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 42 Przędza dziewiarska
1,57 zł/1m
250,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 65 Przędza dziewiarska
1,56 zł/1m
249,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 18 Light Pink Przędza dziewiarska
1,56 zł/1m
250,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 52 Dark Green Przędza dziewiarska
1,62 zł/1m
259,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 36 rosa
1,58 zł/1m
253,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 62 Przędza dziewiarska
1,62 zł/1m
258,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 26 Reddish Orange Przędza dziewiarska
1,64 zł/1m
262,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 90 Przędza dziewiarska
1,61 zł/1m
257,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 92 Przędza dziewiarska
1,59 zł/1m
253,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 84 Przędza dziewiarska
1,59 zł/1m
253,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 72 orchidee
1,64 zł/1m
261,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 46 Grey Przędza dziewiarska
1,56 zł/1m
250,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 40 Light Brown Przędza dziewiarska
1,64 zł/1m
262,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 51 beere
5 123,00 zł/1kg
256,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 01 White Przędza dziewiarska
1,65 zł/1m
263,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 68 taubenblau
5 097,00 zł/1kg
254,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 11 Light Green Przędza dziewiarska
1,61 zł/1m
257,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 49 Przędza dziewiarska
1,67 zł/1m
267,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 03 Off White Przędza dziewiarska
1,56 zł/1m
250,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 88 Dark Yellow Przędza dziewiarska
1,61 zł/1m
257,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Uwielbiam tę włóczkę
Zamawiałam tę przędzę już kilka razy – szybka dostawa
Oceniono dnia 27 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 26 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Żółta



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
141,26 zł
Sprzedawca: DDP-Fashion
282,52 zł/1kg

500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Beżowa



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
104,94 zł
Sprzedawca: DDP-Fashion
209,88 zł/1kg

500g DIY aksamitnej miękkiej przędzy dziewiarskiej przędza dziewiarska ręczna rowing wełna szydełkowa gruba wełna dziewiarska, zielona



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
104,94 zł
Sprzedawca: DDP-Fashion
209,88 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (851)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g Diva Fine – wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Wisteria – 158)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5x 100 g Diva Fine Wełna, jednolita, szydełkowanie, dzierganie (Soft Cream - 450)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (158)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (346)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 211
64,46 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
257,84 zł/1kg

Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 217
64,46 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
257,84 zł/1kg

Alize 5 x 100 g Happy Kids – wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Ebony – 1060)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Honey Cream – 310)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Oatmeal – 599)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (oliwkowa zieleń – 485)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (niebieski królewski – 141)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowa – 185)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowy – 28)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (czerwony – 56)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg