Już tylko 4 sztuki w tej cenie
Halloren O´s Vanilla & Chocolate 125g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
9,23 zł
65,00 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Praliny i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Caffarel Gianduia Classic 150 g676,27 zł/1kg
101,44 zł
Sprzedawca: Fuduu-Shop

Więcej informacji o reklamie
Batony i praliny dubajskie - Schronisko Bukowina294,68 zł/1kg
55,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Śliwki w gorzkiej czekoladzie 100g - Schronisko Bukowina143,69 zł/1kg
22,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Niederegger marcepan klasyczny w ciemnej czekoladzie 300g238,30 zł/1kg
71,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekoladki Maitre Truffout z mlecznej czekolady z nadzieniem o smaku cappuccino
191,99 zł/1kg
191,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Halloren O'Caramel & Sea Salt 125g
73,84 zł/1kg
9,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mon Cheri likierowe praliny wiśniowe z półsłodkiej czekolady 105g
189,52 zł/1kg
19,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Anthon Berg Wiśnia w Rumie Pasztety Marcepanowe z Czekoladą 220g
155,82 zł/1kg
34,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

GiOTTO® 6342 GiOTTO® Haselnuss Gebäck 36 St.
146,86 zł/1kg
30,84 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Verpoorten Original Eggnog Pralines Dark Chocolate 200g
283,35 zł/1kg
56,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Goplana Praliny pistacjowe 192 g
147,78 zł/1kg
33,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

FERRERO ROCHER 6693 FERRERO ROCHER Pralinen 800,0 g
260,42 zł/1kg
208,34 zł
Sprzedawca: somnia24

Wegańskie praliny - marcepan daktylowy 70g
248,14 zł/1kg
17,37 zł
Sprzedawca: taleoo

Lindt HOCHFEIN Pralinen 120,0 g
444,58 zł/1kg
53,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Männersache Niederegger Marzipan Milk Bread Chocolate 125g
182,24 zł/1kg
22,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kulki czekoladowe - krem z marakui 38g
447,50 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Vegolino - Praliny nugatowe 180g
188,56 zł/1kg
33,94 zł
Sprzedawca: taleoo

Prewetts Enrobed Vanilla Creams 192g – krem waniliowy w delikatnej czekoladzie
189,95 zł/1kg
36,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Wawel Miniczekolada Mleczna Z Nadzieniem Karmelowym Krówkowa 39 G
90,75 zł/1kg
4,46 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3,63 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Halloren O's Vanilla & Chocolate 125g - Czekoladki - Producent: Halloren Schokoladenfabrik AG, Delitzscher Str. 70, 06112 Halle (Saale) 1 opakowanie
Pralina wypełniona kremem kakaowo-waniliowym w 25% ciemnej czekoladzie Składniki: Cukier, masa kakaowa, syrop glukozowy, pełne mleko w proszku, woda, masło, masło kakaowe, niskotłuszczowe kakao w proszku 1,9%, syrop cukru inwertowanego, emulgator: lecytyny słonecznikowe; substancja utrzymująca wilgoć: inwertaza; naturalny aromat waniliowy 0,1%, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy. Kakao: minimum 60% w ciemnej czekoladzie.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- Cukier, masa kakaowa, syrop glukozowy, MLEKO W PROSZKU, woda, MASŁO, masło kakaowe, niskotłuszczowe kakao w proszku 1,9%, syrop cukru inwertowanego, emulgator: lecytyny słonecznikowe. Substancja utrzymująca wilgoć: inwertaza. naturalny aromat waniliowy 0,1%, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy. Może zawierać śladowe ilości orzechów, orzeszków ziemnych, soi, jaj i produktów zbożowych zawierających gluten. Kakao: minimum 60% w ciemnej czekoladzie
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1824 kj Energia kcal 434 kcal Tłuszcz 15GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 10GRM Węglowodany 69GRM Węglowodany, w tym cukier 65GRM Białko 4,1GRM Sól 0,08GRM
- Alergeny
- Mleko i produkty pochodne, w tym laktoza
- Waga
- 142 g
- Firma spożywcza
- Halloren Schokoladenfabrik AGDelitzscher Str. 70, 06112 Halle (Saale)
- Nazwa handlowa
- Pralina wypełniona kremem kakaowo-waniliowym w 25% ciemnej czekoladzie
- Producent
- Halloren Schokoladenfabrik
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 012168
- EAN
- 4014303121511
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- Cukier, masa kakaowa, syrop glukozowy, MLEKO W PROSZKU, woda, MASŁO, masło kakaowe, niskotłuszczowe kakao w proszku 1,9%, syrop cukru inwertowanego, emulgator: lecytyny słonecznikowe. Substancja utrzymująca wilgoć: inwertaza. naturalny aromat waniliowy 0,1%, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy. Może zawierać śladowe ilości orzechów, orzeszków ziemnych, soi, jaj i produktów zbożowych zawierających gluten. Kakao: minimum 60% w ciemnej czekoladzie
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1824 kj Energia kcal 434 kcal Tłuszcz 15GRM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 10GRM Węglowodany 69GRM Węglowodany, w tym cukier 65GRM Białko 4,1GRM Sól 0,08GRM
- Alergeny
- Mleko i produkty pochodne, w tym laktoza
- Waga
- 142 g
- Firma spożywcza
- Halloren Schokoladenfabrik AGDelitzscher Str. 70, 06112 Halle (Saale)
- Nazwa handlowa
- Pralina wypełniona kremem kakaowo-waniliowym w 25% ciemnej czekoladzie
- Producent
- Halloren Schokoladenfabrik
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 012168
- EAN
- 4014303121511
Pasuje również do tego

Czekoladki Maitre Truffout z mlecznej czekolady z nadzieniem o smaku cappuccino
191,99 zł/1kg
191,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Halloren O'Caramel & Sea Salt 125g
73,84 zł/1kg
9,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Samsung Galaxy J3 SM-J320F, 12,7 cm (5"), 1,5 GB, 8 GB, 8 MP, Android 5.1, Czarny
Używany
387,14 zł
Sprzedawca: Elektrolocke

zestaw akcesoriów do malowania diamentów 5D 90s Narzędzie do przechowywania zdjęć Naklejki Haczyki Przyssawki Taca Pióro woskowe do układania diamentów Dzieci Retoo
64,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Kinder 4008400221021, 210 g, Czekolada mleczna, 10 szt., Gluten, 566 kcal, 2360 kJ
108,48 zł/1kg
22,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Open Food 4000539320002, 40 g, e1103, Grape sugar, palm oil, einige spezialitäten enthalten alkohol, essential oil, marc de champagne,..., 2191 kJ, 523 kcal, 49 g
532,25 zł/1kg
21,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
246,40 zł/1kg
49,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,10 zł/1kg
95,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Mon Cheri likierowe praliny wiśniowe z półsłodkiej czekolady 105g
189,52 zł/1kg
19,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4823077611933, 2255 kJ, 541 kcal, 50,6 g, 33,4 g, 19,4 g, 5,3 g
140,97 zł/1kg
20,44 zł
Sprzedawca: LAVONIO

STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
123,76 zł/1kg
123,76 zł
Sprzedawca: somnia24

Cukierki Karmelowo-Orzechowe Krock 1 kg
51,18 zł/1kg
62,69 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,74 zł
Sprzedawca: Katomix

Merci Praline lovelies Classic 179002-00 185g
142,38 zł/1kg
26,34 zł
Sprzedawca: Katomix

Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,82 zł/1kg
11,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Constanze Mozart Alpine czekolada mleczna klasyczna nadziewana 100g
173,60 zł/1kg
17,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Anthon Berg Wiśnia w Rumie Pasztety Marcepanowe z Czekoladą 220g
155,82 zł/1kg
34,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

GiOTTO® 6342 GiOTTO® Haselnuss Gebäck 36 St.
146,86 zł/1kg
30,84 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,41 zł/1kg
88,76 zł
Sprzedawca: somnia24

E. Wedel Ptasie Mleczko Waniliowe W Czekoladzie Deserowej 340 G
81,97 zł/1kg
31,15 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Czekolada CELEBRATIONS 845492 186g
408,33 zł/1kg
75,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
351,13 zł/1kg
52,67 zł
Sprzedawca: somnia24

Czekoladowe Bons White dla dzieci z nadzieniem z mlecznego kremu, pakowane pojedynczo 200 g
120,25 zł/1kg
24,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Verpoorten Pralines likier jajeczny z delikatną mleczną czekoladą 110g
232,91 zł/1kg
25,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekoladki After Eight® 200,0 g
351,85 zł/1kg
70,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Victor Schmidt Austria Mozartkugeln 50 szt., 825 g
118,87 zł/1kg
98,07 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Lindt HOCHFEIN Pralinen 120,0 g
444,58 zł/1kg
53,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Naps Mix puszka Alpine Milk Hazelnut Strawberry Creme Cacao do biura 1000g
180,51 zł/1kg
180,51 zł
Sprzedawca: somnia24
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Niederegger Pralines Stars Marc de Champagne biała czekolada 125g
36,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
274,51 zł/1kg

Milka Snow Balls mleczny krem 4x28g nadziewane kulki alpejskie mleko 112g
35,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
313,93 zł/1kg

Niederegger Marzipan Hearts Marc de Champagne biała czekolada 125g
34,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
279,84 zł/1kg

Lindt Christmas Magic Mini Pralines exclusive mix 44g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
528,64 zł/1kg

Czekoladki w pudełku upominkowym Reber specialities 380g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
142,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
374,42 zł/1kg

Lindt piernikowe kulki marcepanowe w mlecznej czekoladzie opakowanie 100g
23,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
219,43 zł/1kg

Mon Cheri 30 indywidualnie pakowanych pralin z wiśniami z Piemontu 315 g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
48,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
153,14 zł/1kg

Frischli Stracciatella Cream nieodparte połączenie 5000g
134,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,99 zł/1kg

Pistacje i migdały Tocchetti Croccantel Al Pistacchio e Manddorla 200g - Pisti
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
152,13 zł/1kg

Reber Specialities Cassette Finest Chocolate Mix Opakowanie 525 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
195,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
373,05 zł/1kg

Open Food 4101730003012, 285 g, e1103, e322, e422, Salt, brandy, advocaat, honey, egg yolk, dairy, butterfat, grape, malted barley, liqueur, poultry,..., 2119 kJ, 506 kcal, 46 g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
106,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
374,21 zł/1kg

Praliny pistacjowe Cuadra Pistacchio 150 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
28,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
144,95 zł/1kg

La Domino kostki piernikowe 1250 g
123,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
98,82 zł/1kg

Mon Cheri 15 batonów z 5 indywidualnie zapakowanymi czekoladkami 52g 15-pak



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
136,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
174,46 zł/1kg

Ferrero Rocher chrupiące praliny orzechowe specjalność opakowanie 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
37,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
150,24 zł/1kg

Niederegger Lubeka drobny marcepan klasyczny nostalgiczna puszka 298g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
122,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
412,45 zł/1kg

Marcepan w czekoladzie deserowej 100g - Schronisko Bukowina
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
157,07 zł/1kg

Milka Favourites popularna mieszanka pralin 141g
25,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
147,41 zł/1kg

Opakowanie Lindt i Sprüngli Lindor mix 25 kulek Lindor



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
96,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
297,55 zł/1kg

Ferrero The Best Advent Calendars pyszne czekoladki opakowanie 251g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
104,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
415,98 zł/1kg