4,8



Na podstawie 31 opinii
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
95,69 zł
132,90 zł / 1kg
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Batony czekoladowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
3 opakowania mieszanych mini słodyczy (Snickers, Twix, Bounty, Mars), każda waga 3,0 kg (łącznie 3 x 296 sztuk)125,71 zł/1kg
1 131,40 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
Baton czekoladowy Twix Xtrapoliuretan (batony 30x75g)129,40 zł/1kg
323,51 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
Kitkat Japan, zestaw smaków Strawberry i Deep Matcha, japońska przekąska Kitkat, 11 batonów każdego smaku274,12 zł/1kg
75,11 zł
Sprzedawca: Heartforcards

Więcej informacji o reklamie
Twix Minis, 1 opakowanie 150 batonów (1 x 3 kg)86,34 zł/1kg
259,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
56,50 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kuleczki mleczno-kremowe, przekąska, 70g | ROSENGARTEN
191,57 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

STORCK Knoppers, 200 g, Czekolada mleczna, 8 szt., 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
72,90 zł/1kg
14,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Batonik Ferrero Kids Country z prażonych zbóż 23 g
12 084,78 zł/1kg
288,95 zł
-11,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
277,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Batony czekoladowe Nuts 24 szt.
179,35 zł/1kg
180,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Duplo White 40s (40x18,2g)
104,49 zł/1kg
76,07 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Ferrero 120985005 Baton czekoladowy Bueno 30 sztuk x 43 g
153,99 zł/1kg
198,65 zł
Sprzedawca: somnia24

Baton z mlecznej czekolady Mars wypełniony kremem cukierkowym i karmelem 51 g
82,35 zł/1kg
4,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mars 481854 baton czekoladowy Twix 32 sztuki x 50 g
75,03 zł/1kg
120,05 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Duplo Classic 10 Stk
438,19 zł/1kg
79,75 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: VaVaDo

Snickers bezkonkurencyjny oryginał w mlecznej czekoladzie 2 sztuki 80g
91,88 zł/1kg
7,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

LION® 12571417 LION® Schokoriegel 24 St.
82,86 zł/1kg
3,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 70101392 Mini kuleczki biszkoptowe
224,26 zł/1kg
115,72 zł
Sprzedawca: somnia24

Ferrero Kinder, Czekolada mleczna, 100 g, Czekolada, Mleko, 2360 kJ, 566 kcal, 35 g
94,40 zł/1kg
9,44 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
229,77 zł/1kg
50,55 zł
Sprzedawca: somnia24

kinder 2218 kinder Schokoriegel 18 St.
170,34 zł/1kg
64,39 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Fer.Duplo T1 18,2G
Fer.Duplo
️
- ️
- Produkt fabrycznie nowy.
️
- Dodatkowe informacje.
Fer.Duplo T1 18,2G
Fer.Duplo Numer: 4008400304014, S-61260329. Ilośc dzni do wysyłki:3. Waga: 0.22 kg.- ️ Klocki
- ️ Fer.
- ️ Innowacyjne technologie i perfekcyjne wykonanie sprawiają, że produkt wyznacza nowe standardy na rynku.
- ️ Każdy element został starannie dopracowany, aby zapewnić maksymalną wygodę, trwałość i satysfakcję z użytkowania.
- ️ Wybierając Fer.Duplo T1 18,2G, inwestujesz w produkt, który spełni najwyższe oczekiwania i sprawdzi się w każdej sytuacji.
Ferrero Duplo – batoniki czekoladowe z wafelkami, 40 sztuk, ekspozytor ladowy
Delikatny krem nugatowy z niezwykle delikatnymi wafelkami, otoczony pyszną mleczną czekoladą. Tylko Duplo smakuje tak nieodparcie delikatnie i chrupiąco... „Prawdopodobnie najdłuższy pralin na świecie”.
Ferrero Deutschland GmbHHainer Weg 120
60599 Frankfurt nad Menem
Odpowiedzialny podmiot działający na rynku spożywczym (UE)
Ferrero
DE-60624 Frankfurt nad Menem (UE).
Nazwa środka spożywczego
Czekolada mleczna nadziewana z wafelkiem (7%) i kremem nugatowym (17%).
Lista składników
Składniki:WHOLE MILK CHOCOLATE 49,5 % (cukier, masło kakaowe, WHOLE MILK POWDER, masa kakaowa, emulgator lecytyny (SOYA), wanilina), cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), WHEAT FLOUR, HAZELNUTS (5,5 %), sugar, cocoa butter, cocoa powder, cocoa mass, emulsifier lecithins (SOYA), vanillin).SKROBIA PSZENNA (5,5%), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, MĄKA SERWATKOWA, emulgator lecytyny (SOYA), serwatka w proszku wzbogacona w białko, SKROBIA PSZENNA, sól, wanilina, substancja spulchniająca:Wodorowęglan sodu.Może zawierać ALMONDS.
Specjalne instrukcje dotyczące przechowywania
Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.
Średnie wartości odżywcze na 100 g (nieprzygotowane)
Wartość kaloryczna w kJ 2298
Wartość kaloryczna w kcal 551
Tłuszcz w g33,00
Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe w g 18,90
Węglowodany w g 56,00
Węglowodany, w tym cukier w g 50,40
Białko w g 6,10
Sól w g 0,191
Zawiera alergeny
Zboża zawierające gluten i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); orzechy, tj. migdały, różne orzechy i suszone owoce. tj. migdały, różne orzechy, pistacje i produkty pochodne; pszenica i produkty pochodne; orzechy laskowe (Corylus avellana) i produkty pochodne
Może zawierać śladowe ilości ... zawierają
Orzechy, tj. migdały, różne orzechy, pistacje i produkty pochodne; migdały (Amygdalus communis L.) i produkty pochodne
Nadziewana czekolada mleczna z wafelkami (7%) i kremem nugatowym (17%).
Zakres dostawy: 40 batonów 18 g
| Zawartość: | 720g |
| Składniki: | Czekolada mleczna 49,5% (cukier, masło kakaowe, pełne mleko w proszku, masa kakaowa, emulgator lecytyna sojowa, wanilina), cukier, tłuszcze roślinne, mąka pszenna i żytnia, orzechy laskowe, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, słodka serwatka w proszku, emulgator lecytyna sojowa, serwatka w proszku wzbogacona białkiem, skrobia pszenna, sól, substancje spulchniające wodorowęglan sodu i węglan amonu, wanilina. |
duplo Schokoriegel 40 x 18 g/Pack.
duplo: wyjątkowa tabliczka czekoladyNajpopularniejsza tabliczka czekolady firmy Ferrero jest dostępna na rynku od 1964 roku: duplo - lepiej znana jako "prawdopodobnie najdłuższa czekolada na świecie" To opakowanie zawiera 40 pojedynczo pakowanych batonów duploIdealna przekąska dla fanów czekoladyDla fanów czekolady, którzy lubią połączenie nugatu i mlecznej czekolady, duplo jest właśnie tym. Delikatny krem nugatowy z delikatnymi wafelkami jest oblany mleczną czekoladą, co sprawia, że jest to idealna przekąska między posiłkami - do dzielenia się lub delektowania się nią samemu. Aby uzyskać informacje zgodne z rozporządzeniem w sprawie informacji na temat żywności, kliknij tutaj.Informacja o wartości odżywczej na 100 gEnergia 2316/555 kJ/kcalTłuszcz 33,5 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe 19,1 gw tym jednonienasycone kwasy tłuszczowe -w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe -węglowodany 56,0 gw tym cukry 50,4 gw tym alkohole wielowodorotlenowe -w tym skrobia -błonnik -białko 6,1 gsól 0,19 gWitaminy i minerały -
Ferrero Duplo Schokoladenriegel KIOSKBOX 40 Riegel (40x18g)
Prawdopodobnie najdłuższa pralina na świecie. duplo od wielu lat jest najlepiej sprzedającą się tabliczką czekolady w Niemczech. Składa się z cienkich wafelków i delikatnego kremu nugatowego - pokrytych pyszną mleczną czekoladą. Smakuje nieodparcie delikatnie i chrupiąco na każdą okazję. Oto mały specjał na każdą okazję, który w szczególny sposób rozpieszcza podniebienie.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- WHOLE MILK CHOCOLATE 49,5% (cukier, masło kakaowe, WHOLE MILK POWDER, masa kakaowa, emulgator lecytyny (SOYA), wanilina), cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), WHEAT FLOUR, ORZECHY JAŁOWE (5,5%), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, SŁODKI MĄKA PSZENNA, emulgator lecytyny (SOYA), wzbogacony w białko MĄKA PSZENNA, SKROBIA PSZENNA, sól, substancje spulchniające: Węglany amonu, wodorowęglan sodu; wanilina.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 555,00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 2 316,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 33,50 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 19,10 Węglowodany: 56,00 Węglowodany, w tym cukier: 50,40 Białko: 6,10 Sól: 0,19 g
- Alergeny
- Zboża zawierające gluten (tj. pszenica) i produkty pochodneSoja i produkty pochodne, w tym lecytyna sojowaMleko i produkty pochodne, w tym laktozaOrzechy laskowe i produkty pochodneZawiera alergeny: |mleko i przetwory mleczne|pszenica|.Migdały i produkty pochodne
- Waga
- 720 g
- Firma spożywcza
- Ferrero Deutschland, 60624 Frankfurt/M.
- Nazwa handlowa
- Nadziewana mleczna czekolada z wafelkami (7 %) i kremem nugatowym (17 %)
- Producent
- Zakres dostawy
- Zakres dostawy: 40 batonów po 18 g
- Liczba sztuk
- 25
- Numer producenta
- 3040
- EAN
- 4008400304014
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- WHOLE MILK CHOCOLATE 49,5% (cukier, masło kakaowe, WHOLE MILK POWDER, masa kakaowa, emulgator lecytyny (SOYA), wanilina), cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), WHEAT FLOUR, ORZECHY JAŁOWE (5,5%), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, SŁODKI MĄKA PSZENNA, emulgator lecytyny (SOYA), wzbogacony w białko MĄKA PSZENNA, SKROBIA PSZENNA, sól, substancje spulchniające: Węglany amonu, wodorowęglan sodu; wanilina.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 555,00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 2 316,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 33,50 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 19,10 Węglowodany: 56,00 Węglowodany, w tym cukier: 50,40 Białko: 6,10 Sól: 0,19 g
- Alergeny
- Zboża zawierające gluten (tj. pszenica) i produkty pochodneSoja i produkty pochodne, w tym lecytyna sojowaMleko i produkty pochodne, w tym laktozaOrzechy laskowe i produkty pochodneZawiera alergeny: |mleko i przetwory mleczne|pszenica|.Migdały i produkty pochodne
- Waga
- 720 g
- Firma spożywcza
- Ferrero Deutschland, 60624 Frankfurt/M.
- Nazwa handlowa
- Nadziewana mleczna czekolada z wafelkami (7 %) i kremem nugatowym (17 %)
- Producent
- Zakres dostawy
- Zakres dostawy: 40 batonów po 18 g
- Liczba sztuk
- 25
- Numer producenta
- 3040
- EAN
- 4008400304014
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
56,50 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kuleczki mleczno-kremowe, przekąska, 70g | ROSENGARTEN
191,57 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Czekolada Lindt Creation z kawałkami pistacji i migdałów 148 g
180,20 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada Lindt Dubai Style Riegel mit Pistazien und Engelshaar 40g
22,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,24 zł/1kg
88,63 zł
Sprzedawca: somnia24

Schogetten czekolada mleczna 100 g
83,27 zł/1kg
9,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ritter Sport Pistazie, Czekolada mleczna, 100 g, Pistacja, 1 szt., Mleko, Soja, 2252 kJ
141,90 zł/1kg
14,19 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

AVANA silikonowa forma do czekolady na 6 tabliczek czekolady bez BPA nieprzywierająca powłoka forma silikonowa do czekolady brązowa (forma 2 szt.)
42,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

Kalendarz adwentowy dla dzieci Niespodzianka i przyjaciele z wieczkiem 370g
391,59 zł/1kg
144,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
738,95 zł/1kg
14,04 zł
Sprzedawca: Heartforcards

Krem pistacjowy 45 %, 190 g
157,63 zł/1kg
29,95 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Kinder Brioss, 270 g, 10 szt.
54,23 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kalendarz adwentowy Kinder und Co White Edition 24 drzwi 263g
287,11 zł/1kg
75,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Batony czekoladowe Nuts 24 szt.
179,35 zł/1kg
180,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

STORCK Knoppers, 200 g, Czekolada mleczna, 8 szt., 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
72,90 zł/1kg
14,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Hanuta Haselnuss-Schnitten 360661 44g 18 St./Pack.
75,03 zł/1kg
59,42 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Krem pistacjowy 45%, 190g - opakowanie 2 szt
153,95 zł/1l
58,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Mars 481854 baton czekoladowy Twix 32 sztuki x 50 g
75,03 zł/1kg
120,05 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Mars - Cukierki Mars Reep 32x51 gramów | Display 32 sztuki
95,23 zł/1kg
155,42 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Duplo White 40s (40x18,2g)
104,49 zł/1kg
76,07 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Batonik Ferrero Kids Country z prażonych zbóż 23 g
12 084,78 zł/1kg
288,95 zł
-11,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
277,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Leibniz 26330 Schokoriegel PICK UP! Choco
240,27 zł/1kg
161,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Zestaw lokówkoków 5 w 1 z 3 wymiennymi końcówkami, idealny do tworzenia dużych loków. Lokówki z regulacją temperatury, w zestawie również prostownica. Posiadają powłokę ceramiczną i służą do kręcenia włosów
187,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 90% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
90%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
6%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
3%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Duplo bar
Fajnie, że Duplo istnieje, tak na prawde za tę cenę należy napisać bardzo dużą pochwałę.... super, super, świetna klasa!!! Tak też teraz zrobiłem. Allso ksuf msl 40stk w sklepie. Miłego dnia.
Oceniono dnia 16 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Duplo
Duplo zostały rozdane na przyjęciu bożonarodzeniowym z miłymi napisami. Wszystko było w porządku
Oceniono dnia 13 sierpnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najdłuższa i najsmaczniejsza pralina na świecie
Baton Dupo ma wspaniały smak i bardzo wysoki poziom rozkoszy.
Oceniono dnia 23 czerwca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt i szybka dostawa
Bardzo szybka dostawa. Długa data ważności. Wszystko ok. Tak powinno być.
Oceniono dnia 13 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dostawa bez problemów
Wszystko dobre i smaczne. :)
Oceniono dnia 14 września 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top!!!
Wszystko zgodnie z opisem! Wyraźna rekomendacja zakupu!
Oceniono dnia 29 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Znowu wszystko bardzo chętnie
Znowu wszystko z wielką przyjemnością
Oceniono dnia 8 października 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Duplo właściwie zawsze dobre
W przypadku Duplo nie ma na co narzekać
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
127,00 zł
Sprzedawca: Heartforcards
184,33 zł/1kg

Twix Minis, 1 opakowanie 150 batonów (1 x 3 kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
259,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
86,34 zł/1kg

Mars Minis czekolada mleczna z kremem cukierkowym i karmelem 2800g
259,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
92,51 zł/1kg

Kitkat Japan, zestaw smaków Strawberry i Deep Matcha, japońska przekąska Kitkat, 11 batonów każdego smaku
75,11 zł
Sprzedawca: Heartforcards
274,12 zł/1kg

Mixed Minis, 1 opakowanie (1 x 1,425 kg)



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
154,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
108,69 zł/1kg

Milka Waffelini Milk 5s



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
23,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
148,97 zł/1kg

Milka Nussini baton waflowy z polewą czekoladową 31g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
5,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Duplo White Limited Edition Thekendisplay mit 40 Riegeln 728g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
87,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
119,82 zł/1kg

Baileys Chocolate Truffle Bar Czekolada mleczna z Baileys 35g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
311,14 zł/1kg

Cadbury Wonderful Peanut Multipack
23,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
124,81 zł/1kg

Open Food 4008400441023, 20,7 g, 100 g, e322, e500, e500ii, e503, e503ii, 2471 kJ, 593 kcal, 45,1 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
13,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
134,56 zł/1kg

Dobra Kaloria Baton Owocowy Kokos & Orzech 35 G
19,10 zł
Sprzedawca: superbrandshop
477,50 zł/1kg

Dobra Mini Bat Muffin Jagodowy 102G
32,75 zł
Sprzedawca: superbrandshop
327,50 zł/1kg

Dobra Kaloria Kulki Kakao & Nuta Pomarańczy Na Okrągło 65G
27,09 zł
Sprzedawca: superbrandshop
387,00 zł/1kg

Dobra Kaloria Baton Z Nerkowców Tarta Malinowa 35 G
21,17 zł
Sprzedawca: superbrandshop
529,25 zł/1kg

Banany w białej czekoladzie 42g - Orion
4,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
119,75 zł/1kg

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g



3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
21,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,50 zł/1kg

Uchwyt na filtr do kawy Profesjonalny stojak na filtr do kawy ze stali nierdzewnej do tampera do kawy
144,90 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Batony czekoladowe bez cukru Misura 120 g
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
113,20 zł/1kg

Draże Skawa z orzeszkami Clown 70 g
67,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
971,29 zł/1kg