Praliny
607 wyników
Więcej informacji o reklamie

Niederegger Pralines Stars Marc de Champagne biała czekolada 125g
36,51 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – pt. 9 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
274,51 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Niederegger Marzipan Hearts Marc de Champagne biała czekolada 125g
34,98 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
279,84 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Milka Snow Balls mleczny krem 4x28g nadziewane kulki alpejskie mleko 112g
35,16 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
313,93 zł/1kg
Bestseller

Lindt Christmas Magic Mini Pralines exclusive mix 44g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,26 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
528,64 zł/1kg

Niederegger Pralines Stars Marc de Champagne biała czekolada 125g
36,51 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – pt. 9 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
274,51 zł/1kg

Lindt piernikowe kulki marcepanowe w mlecznej czekoladzie opakowanie 100g
23,26 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
219,43 zł/1kg

Niederegger Marzipan Hearts Marc de Champagne biała czekolada 125g
34,98 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
279,84 zł/1kg
Nasze najlepszeoferty
Praliny i nie tylko
Zyskaj więcej
Milka Snow Balls mleczny krem 4x28g nadziewane kulki alpejskie mleko 112g
35,16 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
313,93 zł/1kg

Asbach Delikatne czekoladki nadziewane ciemną płynną czekoladą 125g
35,29 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
282,32 zł/1kg
Bestseller
Więcej informacji o reklamie

Lindt Christmas Magic Mini Pralines exclusive mix 44g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,26 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
528,64 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Lindt piernikowe kulki marcepanowe w mlecznej czekoladzie opakowanie 100g
23,26 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
219,43 zł/1kg

Toffees 4014400018530 Czekoladki, 125 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
13,59 zł
+ 13,99 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – wt. 6 października
Sprzedawca: Megasam24PL
90,60 zł/1kg

Vivani 285903, Czekolada mleczna, 100 g, 2435 kJ, 585 kcal, 40 g, 47,3 g
15,31 zł
+ 28,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – wt. 6 października
Sprzedawca: taleoo
170,11 zł/1kg

Raffaello 1804 Pralinen 640,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
137,99 zł
+ 6,15 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – pt. 9 października
Sprzedawca: somnia24
215,61 zł/1kg

Anthon Berg Morela w Brandy Pasztety Marcepanowe z Czekoladą 220g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
43,16 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
196,18 zł/1kg

Czekoladki Asbach Szlachetne ziarna bez skórki Ciemna czekolada nadziewana 100g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,25 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
282,50 zł/1kg

Raffaello 4 czekoladki z kremem kokosowo-mlecznym i całymi migdałami 40g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
6,56 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
164,00 zł/1kg

Verpoorten Pralines likier jajeczny z delikatną mleczną czekoladą 110g
25,62 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
232,91 zł/1kg

Czekoladki After Eight® 200,0 g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
70,37 zł
Darmowa wysyłkaDostawa czw. 15 października
Sprzedawca: VaVaDo
351,85 zł/1kg

Mieszanka pralin Asbach oblana ciemną czekoladą 250g
76,96 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
307,84 zł/1kg

Lindt HOCHFEIN Pralinen 120,0 g
53,35 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
444,58 zł/1kg

Sarotti czarna czekolada męska ciemne czekoladki 124g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
29,17 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,24 zł/1kg

Kalendarz adwentowy Asbach z 24 różnymi czekoladkami alkoholowymi 260g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
136,03 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa śr. 7 – czw. 8 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
523,19 zł/1kg

Constanze Mozart Alpine czekolada mleczna klasyczna nadziewana 100g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,36 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
173,60 zł/1kg

Verpoorten Likier jajeczny Kalendarz Adwentowy Zimowe Marzenie z czekoladkami 240g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
136,03 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa śr. 7 – czw. 8 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
566,79 zł/1kg

Open Food 4000539320002, 40 g, e1103, Grape sugar, palm oil, einige spezialitäten enthalten alkohol, essential oil, marc de champagne,..., 2191 kJ, 523 kcal, 49 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
21,29 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
532,25 zł/1kg

Lambertz - Ciasteczka Coco-Fleur - 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
10,79 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
86,32 zł/1kg

duplo Schokoriegel 18 St.



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
82,60 zł
Darmowa wysyłkaDostawa czw. 15 października
Sprzedawca: VaVaDo
252,14 zł/1kg

Schladerer Edle Mischung praliny nadziewane brandy owocową 255g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
85,53 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
380,13 zł/1kg

Reber Constanze Mozart Herzl 8 pysznych czekoladek nadziewanych w kształcie serca 80g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
26,63 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
332,88 zł/1kg

Pocket Coffee 18 chrupiących czekoladek z płynnym środkiem espresso 225 g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27
29,38 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
130,58 zł/1kg

Nestle After Eight 400g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
54,90 zł
+ 21,60 zł za wysyłkęDostawa pt. 9 – wt. 13 października
Sprzedawca: LAVONIO
137,25 zł/1kg

Praliny z likierem jajecznym Verpoorten nadziewane mleczną czekoladą 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
56,67 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
283,35 zł/1kg

Asbach Zarte Pralinen ciemna czekolada z nadzieniem brandy 250g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
70,62 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
282,48 zł/1kg

Mon Cheri likierowe praliny wiśniowe z półsłodkiej czekolady 105g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
19,90 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
189,52 zł/1kg

Asbach Zarte Pralinen ciemna czekolada fiolka opakowanie 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
70,59 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
282,36 zł/1kg

Praliny truflowe Niederegger z mlekiem Marc de Champagne 50g
12,20 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
244,00 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Czekoladki w pudełku upominkowym Reber specialities 380g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
142,28 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
374,42 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Mon Cheri 30 indywidualnie pakowanych pralin z wiśniami z Piemontu 315 g



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
48,14 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
152,83 zł/1kg
Korzyści z dostawy
- Szybka dostawa (1–3 dni)
- Darmowa dostawa
Marka
- Ferrero
- SOLIDARNOŚĆ
- Niederegger
- Lindt
- Reber
- Abbott
- After Eight
- Amoretta
- Asbach
- Barilla
- Barry Callebaut
- Caffarel
- Caluwé
- CARUNO
- Casali
- Cerasus Sanguine
- CHOCQLATE
- Colian sp. z o.o.
- Cote D'Or
- Echte Mannekes
- frischli Milchwerke
- Genuport Trade GmbH
- Gino Gelati
- Giotto
- Govinda Natur
- Günthart
- Halloren
- Halloren Schokoladenfabrik
- Hammermühle
- Hands Off
- Hanseatisches Chocoladen Kontor GmbH & Co. KG
- Henry Lambertz GmbH & Co. KG
- iChoc
- Importhaus Wilms/Impuls
- Jacobs
- Joris
- La Domino
- La Praline Gothenburg
- La Praline Scandinavia
- Landgarten
- LEGO
- Lindor
- Lindt Lindor
- Linea Natura
- Lir Chocolates Ltd., IDA Business Park, Johnstown, Navan, Co. Meath, Irland, undefined, NR218AF Irland , Irland
- Lohmann GmbH & Co. KG
- Lovechock
- Maître Truffout
- Mars
- Merci
- Meurisse
- Mieszko
- Milka
- Miód i Bursztyn
- Mondelez
- MONDELEZ DEUTSCHLAND SERVICES
- Nestlé
- NOVI
- Nuxor
- Odenwälder Marzipan Konditorei
- OEM
- Open Food
- Party PAL - STOJAKI , BALONY,
- Paul Reber GmbH & Co. KG
- Perugina
- Peters
- Pisti
- Piwnica Polska
- Prewetts
- Promienie Słońca
- Quaranta
- R und A BAILEY & CO
- RAFFAELLO
- RAPUNZEL
- Rare Beauty
- Reese's
- Ritter Sport
- Rosengarten Naturkost
- Roshen
- Rüdesheimer-Confiserie-Pralinen GmbH & Co. KG
- Sarotti
- Schär
- Schronisko Bukowina
- Selgros
- Sonstiges
- Storck
- TeKa Food GmbH
- Tourin
- Vego Chocolate
- Vergani
- Verkade
- VERPOORTEN GmbH & Co. KG
- Vivani
- Vob Choco Party
- VOBRO
- Wawel
- WAWI-Euro
- Wedel
- YVY Maté
Cena
- poniżej 60 zł
- 60 – 80 zł
- 80 – 90 zł
- 90 – 100 zł
- powyżej 100 zł
–
- Wszystkie oferty
Kategoria
- Praliny
- Czekolada
- Wyroby cukiernicze i przekąski
- Cukierki
- Żelki
- Ciastka
- Pozostałe z kategorii Słodycze
- Gumy do żucia
- Batony czekoladowe
- Popcorn
- Lukrecje
- Cukierki do żucia
- Lizaki
- Kalendarze adwentowe ze słodyczami
- Pianki cukrowe
- Słodycze wielkanocne
- Słodycze z alkoholem
- Laski cukrowe
- Słodycze świąteczne bożonarodzeniowe
- Batony musli
Recenzje klientów
& więcej