Kolor:

Alize Softy 55 Przędza dziewiarska

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

246,10 zł

4 922,00 zł / 1kg

+ 16,89 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

pt. 9 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Wełna i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Himalaya Dolphin Baby 80301 Przędza dziewiarska
Himalaya Dolphin Baby 80301 Przędza dziewiarska
0,24 zł/1m
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 173
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Alize Softy Plus 55 Przędza dziewiarska
Alize Softy Plus 55 Przędza dziewiarska
2 532,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
253,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Alize Softy 40 Przędza dziewiarska
Alize Softy 40 Przędza dziewiarska
4 907,00 zł/1kg
245,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Alize Softy 669 Przędza dziewiarska
Alize Softy 669 Przędza dziewiarska
5 061,00 zł/1kg
253,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Alize Softy 617 Przędza dziewiarska
Alize Softy 617 Przędza dziewiarska
5 065,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
253,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Jeans 01 White Przędza dziewiarska
Yarn Art Jeans 01 White Przędza dziewiarska
1,65 zł/1m
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
263,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Alize Softy 485 Przędza dziewiarska
Alize Softy 485 Przędza dziewiarska
5 061,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
253,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Alize Diva 1 Przędza dziewiarska
Alize Diva 1 Przędza dziewiarska
2 540,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
254,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Alize Puffy 55 Przędza dziewiarska
Alize Puffy 55 Przędza dziewiarska
2 387,00 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
238,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Jeans 05 Cream Przędza dziewiarska
Yarn Art Jeans 05 Cream Przędza dziewiarska
5 077,00 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 126
253,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Alize Softy Plus 374 Przędza dziewiarska
Alize Softy Plus 374 Przędza dziewiarska
2 572,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
257,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Alize Softy Plus 900 Przędza dziewiarska
Alize Softy Plus 900 Przędza dziewiarska
2 637,00 zł/1kg
263,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Alize Puffy More 6292 Przędza dziewiarska
Alize Puffy More 6292 Przędza dziewiarska
1 664,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
249,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Alize Lanagold 180 Przędza dziewiarska
Alize Lanagold 180 Przędza dziewiarska
2 582,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
258,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Alize Lanagold 565 Przędza dziewiarska
Alize Lanagold 565 Przędza dziewiarska
2 554,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
255,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Alize Lanagold 294 Przędza dziewiarska
Alize Lanagold 294 Przędza dziewiarska
2 402,50 zł/1kg
240,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Schachenmayr SoftyEasy 37 Przędza dziewiarska
Schachenmayr SoftyEasy 37 Przędza dziewiarska
188,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
18,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Alize Burcum Klasik 210 Przędza dziewiarska
Alize Burcum Klasik 210 Przędza dziewiarska
2 346,50 zł/1kg
234,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Alize Burcum Klasik 2 Przędza dziewiarska
Alize Burcum Klasik 2 Przędza dziewiarska
2 496,50 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
249,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Miękka, puszysta przędza odpowiednia na dziecięce czapki, swetry lub zabawki z dzianiny. skład: 100% mikropoliester waga: 50g uzwojenie: 115m zalecane igły: 3 - 5 zalecany hak: 2-4
Długość
115 m
Rodzaj materiału
Poliester
Producent
Liczba sztuk
1
Waga
50 g
EAN
8697678031423
Numer producenta
22300055-ALIZE

Długość
115 m
Rodzaj materiału
Poliester
Producent
Liczba sztuk
1
Waga
50 g
EAN
8697678031423
Numer producenta
22300055-ALIZE
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla YarnArt Jeans (50g/160M) 69 waldgrün
YarnArt Jeans (50g/160M) 69 waldgrün
5 056,00 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 126
252,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Jeans 01 White Przędza dziewiarska
Yarn Art Jeans 01 White Przędza dziewiarska
1,65 zł/1m
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
263,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
A ball of beige yarn with a label.
Himalaya Dolphin BABY, H 80317 hellbraun
246,10 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 173
24,61 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Jeans 05 Cream Przędza dziewiarska
Yarn Art Jeans 05 Cream Przędza dziewiarska
5 077,00 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 126
253,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Jeans 07 Beige Przędza dziewiarska
Yarn Art Jeans 07 Beige Przędza dziewiarska
1,71 zł/1m
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 126
273,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Jeans 62 Przędza dziewiarska
Yarn Art Jeans 62 Przędza dziewiarska
1,62 zł/1m
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 126
258,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Jeans 90 Przędza dziewiarska
Yarn Art Jeans 90 Przędza dziewiarska
1,61 zł/1m
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 126
257,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Alize Softy Plus 55 Przędza dziewiarska
Alize Softy Plus 55 Przędza dziewiarska
2 532,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
253,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Himalaya Dolphin Baby 80301 Przędza dziewiarska
Himalaya Dolphin Baby 80301 Przędza dziewiarska
0,24 zł/1m
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 173
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Jeans 71 Przędza dziewiarska
Yarn Art Jeans 71 Przędza dziewiarska
1,64 zł/1m
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 43
263,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Jeans 42 Przędza dziewiarska
Yarn Art Jeans 42 Przędza dziewiarska
1,57 zł/1m
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 43
250,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Jeans 40 Light Brown Przędza dziewiarska
Yarn Art Jeans 40 Light Brown Przędza dziewiarska
1,64 zł/1m
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 126
262,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Alize Bawełna Gold 55 Przędza dziewiarska
Alize Bawełna Gold 55 Przędza dziewiarska
2 629,00 zł/1kg
262,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Etamin 448 Przędza dziewiarska
Yarn Art Etamin 448 Przędza dziewiarska
1,38 zł/1m
248,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Baby Bawełna 404 Przędza dziewiarska
Yarn Art Baby Bawełna 404 Przędza dziewiarska
158,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
7,90 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Baby Bawełna 416 Przędza dziewiarska
Yarn Art Baby Bawełna 416 Przędza dziewiarska
4 960,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
248,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
A ball of blue yarn with a label.
YarnArt Jeans (50g/160M) 16 średni niebieski
1,61 zł/1m
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 43
257,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Bosch TSM6A013B, Młynek z ostrzami, 75 g, Czarny, 180 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
Bosch TSM6A013B, Młynek z ostrzami, 75 g, Czarny, 180 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 94
91,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Alize Softy 40 Przędza dziewiarska
Alize Softy 40 Przędza dziewiarska
4 907,00 zł/1kg
245,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Jeans 35 Przędza dziewiarska
Yarn Art Jeans 35 Przędza dziewiarska
1,64 zł/1m
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 126
261,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Alize Softy 119 Przędza dziewiarska
Alize Softy 119 Przędza dziewiarska
5 000,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
250,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Alize Puffy 55 Przędza dziewiarska
Alize Puffy 55 Przędza dziewiarska
2 387,00 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
238,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 1956
422,72 zł
-35,32 zł
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM
Zdjęcie produktu dla Alize Softy 185 Przędza dziewiarska
Alize Softy 185 Przędza dziewiarska
5 052,00 zł/1kg
252,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Schachenmayr Bravo Originals 08224  White Przędza dziewiarska
Schachenmayr Bravo Originals 08224 White Przędza dziewiarska
488,04 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
24,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
A close-up view of tan-colored yarn.
Himalaya Dolphin Baby 80337 Przędza dziewiarska
0,13 zł/1m
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
15,90 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Alize Softy 669 Przędza dziewiarska
Alize Softy 669 Przędza dziewiarska
5 061,00 zł/1kg
253,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Alize Softy 187 Przędza dziewiarska
Alize Softy 187 Przędza dziewiarska
4 977,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
248,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
A ball of white yarn with a label wrapped around it.
Włóczka Baby YarnArt ( 501 )
1,66 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
248,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
A ball of cream-colored yarn with a label.
Alize Softy Plus 62 Przędza dziewiarska
2 532,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
253,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla 500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Żółta
500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Żółta
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
141,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion
282,52 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla 500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Beżowa
500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Beżowa
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
104,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion
209,88 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla 500g DIY aksamitnej miękkiej przędzy dziewiarskiej przędza dziewiarska ręczna rowing wełna szydełkowa gruba wełna dziewiarska, zielona
500g DIY aksamitnej miękkiej przędzy dziewiarskiej przędza dziewiarska ręczna rowing wełna szydełkowa gruba wełna dziewiarska, zielona
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
104,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion
209,88 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (851)
Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (851)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g Diva Fine – wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Wisteria – 158)
Alize 5 x 100 g Diva Fine – wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Wisteria – 158)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5x 100 g Diva Fine Wełna, jednolita, szydełkowanie, dzierganie (Soft Cream - 450)
Alize 5x 100 g Diva Fine Wełna, jednolita, szydełkowanie, dzierganie (Soft Cream - 450)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (158)
Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (158)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (346)
Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (346)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 211
Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 211
64,46 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
257,84 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 217
Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 217
64,46 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
257,84 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g Happy Kids – wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
Alize 5 x 100 g Happy Kids – wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Ebony – 1060)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Ebony – 1060)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Honey Cream – 310)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Honey Cream – 310)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Oatmeal – 599)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Oatmeal – 599)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (oliwkowa zieleń – 485)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (oliwkowa zieleń – 485)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (niebieski królewski – 141)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (niebieski królewski – 141)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowa – 185)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowa – 185)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowy – 28)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowy – 28)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (czerwony – 56)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (czerwony – 56)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg