4,8



Na podstawie 5 opinii
Zawartość:
2000 ml- 200 ml
- 2000 ml
Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
177,99 zł
89,00 zł / 1l
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
8h 32m 17s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Numero Restrukturyzujący szampon z owsem, 1000ml61,08 zł/1l
61,08 zł
Sprzedawca: EDANTI

Więcej informacji o reklamie
L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml88,66 zł/1l
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Zestaw szamponów Goldwell Blondes & Highlights 2 x 1000 ml Anti-Yellow Shampoo90,00 zł/1l
179,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Szampon, Unisex, Włosy normalne, Cienkie włosy, Wszystkie kolory, Wzmacniający, Leczenie97,99 zł/1l
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
87,63 zł/1kg
87,63 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Shampoo szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
100,10 zł/1l
100,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Szampon, Unisex, Włosy zniszczone, Włosy normalne, Wszystkie kolory, Ochrona koloru, Zagęszczanie, Nawilżający, Odżywianie, Ochrona, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie
116,95 zł/1l
116,95 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Goldwell - Dualsenses Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo) 1000ml
92,99 zł/1l
92,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Szampon do włosów blond neutralizujący żółty odcień, 1000ml
141,55 zł/1l
141,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Goldwell DS Colour Shampoo 1000ml + Goldwell DS Colour Conditioner 1000ml
190,99 zł/1l
190,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Fanola No Yellow, 1000 ml, Szampon, Unisex, Rozjaśnione włosy, Włosy blond, Szare włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Świecący
64,99 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell DualSenses Colour Extra Rich Szampon 250ml + Odżywka 200ml
195,53 zł/1l
91,99 zł
-4,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
87,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000 ml
95,99 zł/1l
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml
101,99 zł/1l
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo szampon wzmacniający do włosów suchych i łamliwych 1000 ml
87,63 zł/1l
87,63 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Szampon do włosów, 1000 ml
172,25 zł/1l
172,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Szampon nabłyszczający do włosów farbowanych, 1000 ml
152,23 zł/1l
152,23 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Goldwell Dual Senses Just Smooth Shampoo 250ml
159,96 zł/1l
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo odżywczy szampon do włosów falowanych i kręconych 1000 ml
101,99 zł/1l
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Szampon do włosów brązowych Softto+Plus, pokrywa siwe i siwe włosy
298,51 zł/1l
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
GoldwellBlonde and Highlights | Zestaw do włosów blond: szampon 1000ml + odżywka 1000ml
Szampon Blondes & Hightlights zostałopracowany z myślą o włosach blond i rozjaśnianych, a dzięki specjalnej formule Fade Stop z lipidami olejku śliwkowego Mirabelle sprawia, że kolor nie blaknie, lecz pozostaje promienny i intensywny. Szampon zapobiega również żółknięciu włosów, dzięki czemu rozjaśnione włosy pozostają piękne, promienne, lśniące i zadbane. Szampon odpowiada również za regenerację włosów. Pojemność: 1000ml Odżywka Blondes & Highlights to idealna ochrona koloru włosów blond lub z pasemkami. Formuła fade-stop, zawierająca lipidowy olejek mirabelkowy, sprawia, że kolor włosów nie blaknie, lecz pozostaje promienny i intensywny. Stosowanie odżywki niweluje żółty odcień i zapobiega żółknięciu, dzięki czemu rozjaśnione włosy pozostają piękne, promienne, lśniące i zadbane. Odżywka ułatwia rozczesywanie i regeneruje włosy. Pojemność: 1000ml
DualSenses Blondes and Highlights | Szampon Blondes & Highlights 1000ml
Dzięki specjalnej formule Fade Stop z lipidowym olejkiem mirabelkowym szampon Blondes & Highlights opracowany do włosów blond i z pasemkami sprawia, że kolor nie blaknie, lecz pozostaje promienny i intensywny. Szampon zapobiega również żółknięciu włosów, dzięki czemu rozjaśnione włosy pozostają piękne, promienne, lśniące i zadbane. Szampon odpowiada również za regenerację włosów. Objętość: 1000ml
DualSenses Blondes and Highlights | Odżywka do włosów blond 1000ml
Odżywka do włosów blondi rozjaśnianych to idealna ochrona koloru włosów blond lub rozjaśnianych. Zastosowana w niej formuła fade-stop, zawierająca lipidowy olejek mirabelkowy, sprawia, że kolor włosów nie blaknie, a pozostaje pełen blasku i intensywności. Stosowanie odżywki niweluje żółty odcień i zapobiega żółknięciu, dzięki czemu rozjaśnione włosy wyglądają pięknie, promiennie, są lśniące i zadbane. Odżywka ułatwia rozczesywanie i regeneruje włosy. Pojemność: 1000ml
Szampon
- Nałożyć na mokre włosy, spienić i spłukać.
Odżywka
- Nałożyć na mokre, uprzednio umyte włosy.
- Pozostawić na kilka minut i spłukać.
[b]Goldwell DS Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Shampoo[b][br][br]Szampon Anti-Yellow dla jasnego i chłodnego blondu[br][br]Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Shampoo to szampon dla świetlistego, chłodnego blondu. Dzięki Dualsenses Shampoo możesz pielęgnować włosy rozjaśnione i rozjaśnione blond bez irytującego żółtego odcienia![br][br]Formuła FadeStop ogranicza utratę koloru do minimum. Cząsteczki koloru są mocno zakotwiczone we włosach - dla czystego, jasnego, chłodnego blondu. [br][br][br][b]Stosowanie:[/b][br][br]Delikatnie umyć włosy szamponem i spłukać letnią wodą. W razie potrzeby czynność powtórzyć.[br][br][br][b]Goldwell DS Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellowing Conditioner[b][br][br]Odżywka przeciw żółknięciu dla jasnego i chłodnego blondu[br][br]Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Conditioner to odżywka wspomagająca uzyskanie świetlistego blondu. Od dawna marzysz o tym, by z Twoich blond włosów zniknął irytujący żółty odcień? W takim razie nowa linia Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights jest właśnie dla Ciebie. [br][br]Nowa odżywka Goldwell Dualsenses nadaje włosom świetlistości - dla wszystkich, którzy pragną czystego, świetlistego, chłodnego blondu. Odżywka odżywia i chroni rozjaśnione i rozświetlone włosy blond.[br][br][b]Stosowanie:[/b][br][br]Po umyciu włosów wmasuj odżywkę w wilgotne włosy, pozostaw na ok. 1 minutę, a następnie dokładnie spłucz letnią wodą.[br][br][br][b]Zawartość:[/b]
Szampon Blondes & Hightlights zostałopracowany z myślą o włosach blond i rozjaśnianych, a dzięki specjalnej formule Fade Stop z lipidami olejku śliwkowego Mirabelle sprawia, że kolor nie blaknie, lecz pozostaje promienny i intensywny. Szampon zapobiega również żółknięciu włosów, dzięki czemu rozjaśnione włosy pozostają piękne, promienne, lśniące i zadbane. Szampon odpowiada również za regenerację włosów. Pojemność: 1000ml Odżywka Blondes & Highlights to idealna ochrona koloru włosów blond lub z pasemkami. Formuła fade-stop, zawierająca lipidowy olejek mirabelkowy, sprawia, że kolor włosów nie blaknie, lecz pozostaje promienny i intensywny. Stosowanie odżywki niweluje żółty odcień i zapobiega żółknięciu, dzięki czemu rozjaśnione włosy pozostają piękne, promienne, lśniące i zadbane. Odżywka ułatwia rozczesywanie i regeneruje włosy. Pojemność: 1000ml
DualSenses Blondes and Highlights | Szampon Blondes & Highlights 1000ml
Dzięki specjalnej formule Fade Stop z lipidowym olejkiem mirabelkowym szampon Blondes & Highlights opracowany do włosów blond i z pasemkami sprawia, że kolor nie blaknie, lecz pozostaje promienny i intensywny. Szampon zapobiega również żółknięciu włosów, dzięki czemu rozjaśnione włosy pozostają piękne, promienne, lśniące i zadbane. Szampon odpowiada również za regenerację włosów. Objętość: 1000ml
DualSenses Blondes and Highlights | Odżywka do włosów blond 1000ml
Odżywka do włosów blondi rozjaśnianych to idealna ochrona koloru włosów blond lub rozjaśnianych. Zastosowana w niej formuła fade-stop, zawierająca lipidowy olejek mirabelkowy, sprawia, że kolor włosów nie blaknie, a pozostaje pełen blasku i intensywności. Stosowanie odżywki niweluje żółty odcień i zapobiega żółknięciu, dzięki czemu rozjaśnione włosy wyglądają pięknie, promiennie, są lśniące i zadbane. Odżywka ułatwia rozczesywanie i regeneruje włosy. Pojemność: 1000ml
Szampon
- Nałożyć na mokre włosy, spienić i spłukać.
Odżywka
- Nałożyć na mokre, uprzednio umyte włosy.
- Pozostawić na kilka minut i spłukać.
[b]Goldwell DS Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Shampoo[b][br][br]Szampon Anti-Yellow dla jasnego i chłodnego blondu[br][br]Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Shampoo to szampon dla świetlistego, chłodnego blondu. Dzięki Dualsenses Shampoo możesz pielęgnować włosy rozjaśnione i rozjaśnione blond bez irytującego żółtego odcienia![br][br]Formuła FadeStop ogranicza utratę koloru do minimum. Cząsteczki koloru są mocno zakotwiczone we włosach - dla czystego, jasnego, chłodnego blondu. [br][br][br][b]Stosowanie:[/b][br][br]Delikatnie umyć włosy szamponem i spłukać letnią wodą. W razie potrzeby czynność powtórzyć.[br][br][br][b]Goldwell DS Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellowing Conditioner[b][br][br]Odżywka przeciw żółknięciu dla jasnego i chłodnego blondu[br][br]Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Conditioner to odżywka wspomagająca uzyskanie świetlistego blondu. Od dawna marzysz o tym, by z Twoich blond włosów zniknął irytujący żółty odcień? W takim razie nowa linia Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights jest właśnie dla Ciebie. [br][br]Nowa odżywka Goldwell Dualsenses nadaje włosom świetlistości - dla wszystkich, którzy pragną czystego, świetlistego, chłodnego blondu. Odżywka odżywia i chroni rozjaśnione i rozświetlone włosy blond.[br][br][b]Stosowanie:[/b][br][br]Po umyciu włosów wmasuj odżywkę w wilgotne włosy, pozostaw na ok. 1 minutę, a następnie dokładnie spłucz letnią wodą.[br][br][br][b]Zawartość:[/b]
- Waga
- 200 g
- Zawartość
- 2000 ml
- Składniki
- n.d
- Producent
- EAN
- 3232630682579
- Waga
- 200 g
- Zawartość
- 2000 ml
- Składniki
- n.d
- Producent
- EAN
- 3232630682579
Pasuje również do tego

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
87,63 zł/1kg
87,63 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner 1000 ml
91,99 zł/1l
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights 60-sekundowa kuracja dla włosów, 200ml
236,70 zł/1l
47,34 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell BRILLIANCE SERUM SPRAY, Serum do włosów, 150 ml, Kobiety, Włosy normalne, Przeciw plątaniu, Świecący, Spray
346,60 zł/1l
51,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses 60-sekundowa kuracja dla włosów blond i z pasemkami, 500ml
169,98 zł/1l
84,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Goldwell RESTORING SERUM, Serum do włosów, 150 ml, Kobiety, Włosy normalne, Przeciw plątaniu, Świecący, Spray
392,80 zł/1l
58,92 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Shampoo szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
100,10 zł/1l
100,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Szampon do włosów blond neutralizujący żółty odcień, 1000ml
141,55 zł/1l
141,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Rich Repair Odbudowująca odżywka do włosów, 1000 ml
97,99 zł/1l
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Rich Repair 60sec Kuracja do włosów zniszczonych, 200ml
339,95 zł/1l
67,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo) 1000ml
92,99 zł/1l
92,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Kredki ołówkowe STABILO kolorowe, sześciokątne, pudełko 30 szt
35,99 zł
Sprzedawca: AllMarkers

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Szampon, Unisex, Włosy normalne, Cienkie włosy, Wszystkie kolory, Wzmacniający, Leczenie
97,99 zł/1l
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

SONGMICS Klatka dla małych zwierząt, zagroda zewnętrzna z panelami podłogowymi, 143 x 73 x 46 cm, biała
121,00 zł
-17,72 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
103,28 zł
Sprzedawca: Lumarko

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Szampon, Unisex, Włosy zniszczone, Włosy normalne, Wszystkie kolory, Ochrona koloru, Zagęszczanie, Nawilżający, Odżywianie, Ochrona, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie
116,95 zł/1l
116,95 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

WOLTU Zasłony z taśmą marszczącą przezroczysta zasłona o lnianym wyglądzie 140x245 cm biały
62,03 zł/1m
444,99 zł
-293,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
151,98 zł
Sprzedawca: TR8

Elektryczny koc grzewczy 150 x 80 cm z 3 ustawieniami ciepła 60 watów
219,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

Zestaw damski czapka i szalik zimowy | Czapka z podszewką i pomponem | Szalik zimowy z frędzlami | Rękawiczki dotykowe czarne
105,57 zł
-37,62 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,95 zł
Sprzedawca: ABA-Grupa

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
1 454,44 zł/1l
130,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Goldwell Style Sign Top Whip, Pianka do włosów, Unisex, 300 ml, Utrwalanie, 1 szt.
173,30 zł/1l
51,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

SONGMICS Stojak na buty 10 poziomów Szafka na buty Organizer na buty DIY Stojak wtykowy Stojak do przechowywania Biały
236,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Goldwell, Dualsenses, Hair Treatment Cream Mask, For Hydration, 200 ml
251,85 zł/1l
50,37 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

2x Kabel do ładowania Samsung Galaxy USB typu C Kabel do transmisji danych Szybka ładowarka do S9 S10 A50 Biały
69,18 zł/1m
83,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

Materac Adormii 90x200, 7-strefowy materac z pianki termoelastycznej, wysokość 25 cm. Materace sprężynowe: materac sprężynowy 90x200 z warstwą komfortową, materace kieszeniowe, stopień twardości 3
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Goldwell, Dualsenses Color, Hair Conditioner, For Repairing, 1000 ml
102,99 zł/1l
102,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Professionals SP Repair Shampoo hydratační šampon pro poškozené vlasy 1000 ml
124,55 zł/1l
124,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Goldwell, Dualsenses Just Smooth, Hair Conditioner, Taming, 1000 ml
103,99 zł/1l
103,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 80% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
80%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
20%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Zawartość 2 l
Jestem bardzo zadowolona, przyjemne uczucie na skórze głowy, a blond wygląda naprawdę dobrze. Szybka dostawa. Dziękuję
Oceniono dnia 21 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 2 l
Oceniono dnia 2 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 2 l
Oceniono dnia 4 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 2 l
Oceniono dnia 8 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 2 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
63,00 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
207,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,28 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,00 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(613)Liczba wystawionych ocen: 613
1 121,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,19 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ
141,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
258,16 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 3x350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
282,83 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
120,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
241,98 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Shampoing:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Lauroyl Methyl..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
94,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
94,99 zł/1l

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
50,71 zł/1l

Ybera BOTULINICA - Shampoo Anti Age BioTox 500 ml
120,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
241,98 zł/1l

Felps Brazilian Nuts Keratin Clarifying Shampoo 1000ml
120,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
120,99 zł/1l