Zawartość:

2.5 l

Remmers - Olej tarasowy ECO 2,5 l, grafitowy szary

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

215,56 zł

86,22 zł / 1l

+ 17,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

pt. 2 – pon. 5 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Oleje do drewna i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Automatyczna maszyna do tłoczenia oleju Prasa do tłoczenia oleju na zimno do orzeszków ziemnych Fasola sojowa Rzepak Stal nierdzewna 750W
Automatyczna maszyna do tłoczenia oleju Prasa do tłoczenia oleju na zimno do orzeszków ziemnych Fasola sojowa Rzepak Stal nierdzewna 750W
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
1 559,18 zł
Sprzedawca: Easybuy
Zdjęcie produktu dla OLEJ DO SAUN Iimpregnacja DREWNA 5 LITR impregnat do drewna Flexol
OLEJ DO SAUN Iimpregnacja DREWNA 5 LITR impregnat do drewna Flexol
39,99 zł/1l
199,95 zł
2zł zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp
Zdjęcie produktu dla Olej lniany rafinowany 4L techniczny Flexol
Olej lniany rafinowany 4L techniczny Flexol
27,75 zł/1l
111,00 zł
2zł zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp
Zdjęcie produktu dla OLEJ LNIANY IMPREGNAT NATURALNY DO DREWNA 4L Flexol
OLEJ LNIANY IMPREGNAT NATURALNY DO DREWNA 4L Flexol
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
69,99 zł
2zł zniżki
Sprzedawca: FonderhillSp
Zdjęcie produktu dla Remmers Olej do hydroizolacji WPC 2089 Szary 2,5 l
Remmers Olej do hydroizolacji WPC 2089 Szary 2,5 l
51,48 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 77
128,70 zł
Sprzedawca: Artisan
Zdjęcie produktu dla Remmers - Olej do tarasów ECO 2,5 l, Teak Intensiv
Remmers - Olej do tarasów ECO 2,5 l, Teak Intensiv
86,22 zł/1l
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
215,56 zł
Sprzedawca: Surtep
Zdjęcie produktu dla Remmers – TOP Olej do tarasów
Remmers – TOP Olej do tarasów
59,69 zł/1l
348,16 zł
-49,72 zł
298,44 zł
Sprzedawca: Artisan
Zdjęcie produktu dla Remmers Maintenance Oil 2653 Teak 5 litrów
Remmers Maintenance Oil 2653 Teak 5 litrów
59,60 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 34
298,00 zł
Sprzedawca: Surtep
Zdjęcie produktu dla Remmers Maintenance Oil bangkirai intensive 2,5 l
Remmers Maintenance Oil bangkirai intensive 2,5 l
75,76 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
189,40 zł
Sprzedawca: Surtep
Zdjęcie produktu dla Olej lniany FLEXOL 0,5 L – Naturalny impregnat do drewna
Olej lniany FLEXOL 0,5 L – Naturalny impregnat do drewna
78,98 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
39,49 zł
2zł zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp
Zdjęcie produktu dla Olej do wikliny i rattanu 1L Flexol
Olej do wikliny i rattanu 1L Flexol
64,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
64,00 zł
2zł zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp
Zdjęcie produktu dla Olej lniany 100% Level Plus 33 Pokost Lniany LEINÖL FIRNIS 15 L
Olej lniany 100% Level Plus 33 Pokost Lniany LEINÖL FIRNIS 15 L
25,55 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
383,25 zł
Sprzedawca: Izosklep
Zdjęcie produktu dla Olej do drewna, Olej do parkietu, Olej 2K Neutral 400 ml
Olej do drewna, Olej do parkietu, Olej 2K Neutral 400 ml
904,57 zł/1l
361,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop
Zdjęcie produktu dla OLEJ DO TARASÓW PODŁÓG SCHODÓW DREWNIANYCH 1 LITR Flexol
OLEJ DO TARASÓW PODŁÓG SCHODÓW DREWNIANYCH 1 LITR Flexol
55,95 zł
2zł zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp
Zdjęcie produktu dla Heson Silikon 1forAll 310ml Brązowy/Mahoniowy
Heson Silikon 1forAll 310ml Brązowy/Mahoniowy
424,15 zł/1l
318,11 zł
Sprzedawca: Parkettboerse
Zdjęcie produktu dla Ochrona drewna Bochemit Opti F+ 5l brązowy BIOCID
Ochrona drewna Bochemit Opti F+ 5l brązowy BIOCID
380,70 zł
-26,28 zł
354,42 zł
Sprzedawca: Artisan
Zdjęcie produktu dla Klasyczny olej impregnacyjny do podłóg drewnianych
Klasyczny olej impregnacyjny do podłóg drewnianych
1 373,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FLBcommerce
Zdjęcie produktu dla Olej tungowy Fornature, 2,5l, do drewna, podłóg, blatów i mebli, bezbarwny
Olej tungowy Fornature, 2,5l, do drewna, podłóg, blatów i mebli, bezbarwny
107,60 zł/1l
269,00 zł
Sprzedawca: fornaturepl
Zdjęcie produktu dla ŚNIEŻKA Supermal biały mat 0,8l
ŚNIEŻKA Supermal biały mat 0,8l
38,75 zł/1l
31,00 zł
Sprzedawca: Metalplus

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Ekologiczny olej do drewna do użytku wewnątrz i na zewnątrz - matowy, na bazie wody, przyjazny dla pszczół

Wysokiej jakości olej na bazie naturalnych olejów roślinnych, idealny do ochrony i konserwacji drewna wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Udowodniono, że przyjazna dla środowiska formuła jest nieszkodliwa dla pszczół i tworzy matową, antypoślizgową powierzchnię, która jest odporna na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.

Obszary zastosowania

  • Drewno wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń (np. meble ogrodowe, tarasy, pergole, ule)

  • Stabilne i niestabilne wymiarowo elementy drewniane

  • Drewno egzotyczne, takie jak teak, Bangkirai, modrzew, daglezja, Accoya (z wyjątkiem Massaranduba i Ipé)

Właściwości produktu

  • Na bazie olejów roślinnych - p>

  • Bardzo niska zawartość rozpuszczalników

  • Przyjazny dla pszczół

  • Matowa powierzchnia, subtelny zapach

  • Odporność na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV

  • Efekt antypoślizgowy

  • Nie ulega samozapłonowi (zgodnie z raportem z testu EPH)

Przygotowanie i aplikacja

  • Maks. Wilgotność drewna: 18

  • Wcześniej oczyścić powierzchnię: usunąć brud, szarość, glony

  • Nakładać pędzlem zgodnie z kierunkiem włókien

  • Zalecane: 2 cienkie warstwy (1 jest wystarczająca do renowacji)

  • Nie stosować z lakierami zawierającymi nitrocelulozę

Zużycie i schnięcie

  • Średnie zużycie: ok. 60 ml/m² na warstwę

  • Wyższe zużycie w przypadku drewna szorstkiego lub rowkowanego

  • Schnięcie zależy od temperatury, wilgotności i rodzaju drewna (optymalnie 20°C, 65% wilgotności względnej)

Dane techniczne

  • Spoiwo: oleje roślinne

  • Gęstość: ok. 1,02 g/cm³ (przy 20 °C)

  • Zapach: łagodny

  • Poziom połysku: matowy

Narzędzia i czyszczenie

Używać pędzli z włosiem syntetycznym, pędzli płaskich lub maszynowych. Czyścić natychmiast po użyciu wodą z detergentem.

Przechowywanie

Przechowywać w oryginalnie zamkniętym opakowaniu w miejscu zabezpieczonym przed mrozem - okres trwałości wynosi co najmniej 24 miesiące.



Emulgowany wodą olej na bazie surowców odnawialnych do wstępnego przyciemniania drewna.Obszary zastosowania :

  • Drewno wewnętrzne i zewnętrzne
  • Elementy drewniane o ograniczonej stabilności wymiarowej: np. ogrodzenia, drewniane konstrukcje szkieletowe, wiaty, panele drewniane
  • Elementy drewniane o ograniczonej stabilności wymiarowej: np. okiennice, deski profilowane, altany ogrodowe
  • Drewniane ule, ule i inne drewniane elementy w pszczelarstwie
  • meble (ogrodowe) i tarasy drewniane
  • Z. Np. drewno tekowe, bangkirai, modrzew, świerk, daglezja i Accoya
  • W przypadku drewna egzotycznego niewymienionego tutaj prosimy o wcześniejszy kontakt z serwisem technicznym Remmers
  • Do WPC, bambusa, Resysta zalecamy olej impregnujący WPC
Właściwości:
  • Naturalne odcienie szarości dla drewna
  • Trwale jednolity odcień w obszarach zwietrzałych i niezwietrzałych
  • Oparty na surowcach odnawialnych: co najmniej 80
  • Testowana kompatybilność z pszczołami
  • Produkt wegański w oparciu o dostępne nam informacje
  • Na bazie wody, o niskiej zawartości rozpuszczalników
  • Antypoślizgowy
  • Odporny na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV
  • Obróbka końcowa bez szlifowania
  • Zapobiega wysychaniu drewna
  • Oddychający
  • Metalowy pojemnik nadający się do recyklingu


Brak mapowania pola danych lub wartości wyszukiwania
n.d.

Zawartość
2.5 l
Kolor
Szary
Producent
Remmers
Liczba sztuk
1
Miejsce użytkowania
Wewnątrz
Waga
2.81 kg
EAN
4004707247498
Numer producenta
0000772303

Zawartość
2.5 l
Kolor
Szary
Producent
Remmers
Liczba sztuk
1
Miejsce użytkowania
Wewnątrz
Waga
2.81 kg
EAN
4004707247498
Numer producenta
0000772303
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Remmers - Olej do tarasów ECO 2,5 l, srebrzystoszary
Remmers - Olej do tarasów ECO 2,5 l, srebrzystoszary
86,22 zł/1l
215,56 zł
Sprzedawca: Surtep
Zdjęcie produktu dla Remmers - Olej do tarasów ECO 5 l, platynowo-szary
Remmers - Olej do tarasów ECO 5 l, platynowo-szary
77,11 zł/1l
385,56 zł
Sprzedawca: Surtep
Zdjęcie produktu dla Remmers - Olej do tarasów ECO 0,75 l, srebrzystoszary
Remmers - Olej do tarasów ECO 0,75 l, srebrzystoszary
104,04 zł/1l
78,03 zł
Sprzedawca: Surtep
Zdjęcie produktu dla Remmers - olej do tarasów ECO 5 l, srebrzystoszary
Remmers - olej do tarasów ECO 5 l, srebrzystoszary
77,11 zł/1l
385,56 zł
Sprzedawca: Surtep
Zdjęcie produktu dla Remmers Maintenance Oil 2652 Bezbarwny 5 litrów
Remmers Maintenance Oil 2652 Bezbarwny 5 litrów
63,34 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 34
316,70 zł
Sprzedawca: Surtep
Zdjęcie produktu dla Remmers - olej do tarasów ECO 0,75 l, daglezja intensywna
Remmers - olej do tarasów ECO 0,75 l, daglezja intensywna
104,04 zł/1l
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
78,03 zł
Sprzedawca: Surtep
Zdjęcie produktu dla Remmers - Olej tarasowy ECO 0,75 l, grafitowy szary
Remmers - Olej tarasowy ECO 0,75 l, grafitowy szary
104,04 zł/1l
78,03 zł
Sprzedawca: Surtep
Zdjęcie produktu dla Remmers - olej do tarasów ECO 2,5 l, modrzew intensywny
Remmers - olej do tarasów ECO 2,5 l, modrzew intensywny
86,09 zł/1l
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
215,22 zł
Sprzedawca: Surtep
Zdjęcie produktu dla Remmers KIESOL C Krem iniekcyjny do suchych ścian Bariera pozioma 550ML
Remmers KIESOL C Krem iniekcyjny do suchych ścian Bariera pozioma 550ML
484,13 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
266,27 zł
Sprzedawca: ARO
Zdjęcie produktu dla Remmers Bejca do salonu Wiadro 2,5 L Biały
Remmers Bejca do salonu Wiadro 2,5 L Biały
75,96 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
189,90 zł
Sprzedawca: Artisan
Zdjęcie produktu dla STRAIT-FLEX TUFF-TAPE narożna taśma łącząca do płyt gipsowo-kartonowych  USA 30m
STRAIT-FLEX TUFF-TAPE narożna taśma łącząca do płyt gipsowo-kartonowych USA 30m
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
100,00 zł
Sprzedawca: Metalplus

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla OLEJ DO SAUN Iimpregnacja DREWNA 5 LITR impregnat do drewna Flexol
OLEJ DO SAUN Iimpregnacja DREWNA 5 LITR impregnat do drewna Flexol
199,95 zł
Darmowa wysyłka2zł zniżki
Sprzedawca: FonderhillSp
39,99 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Olej lniany Impregnat drewna 10l Flexol ochrona natura
Olej lniany Impregnat drewna 10l Flexol ochrona natura
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
164,95 zł
Darmowa wysyłka2zł zniżki
Sprzedawca: FonderhillSp
16,49 zł/1l
Zdjęcie produktu dla OLEJ DO SAUN IMPREGNACJA DREWNA 4x1 LITR Flexol impregnat
OLEJ DO SAUN IMPREGNACJA DREWNA 4x1 LITR Flexol impregnat
175,95 zł
Darmowa wysyłka2zł zniżki
Sprzedawca: FonderhillSp
Zdjęcie produktu dla Automatyczna maszyna do tłoczenia oleju Prasa do tłoczenia oleju na zimno do orzeszków ziemnych Fasola sojowa Rzepak Stal nierdzewna 750W
Automatyczna maszyna do tłoczenia oleju Prasa do tłoczenia oleju na zimno do orzeszków ziemnych Fasola sojowa Rzepak Stal nierdzewna 750W
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
1 559,18 zł
Sprzedawca: Easybuy
Zdjęcie produktu dla OLEJ DO TARASÓW PODŁÓG SCHODÓW DREWNIANYCH 5L impregnat ochrona Flexol
OLEJ DO TARASÓW PODŁÓG SCHODÓW DREWNIANYCH 5L impregnat ochrona Flexol
121,95 zł
Darmowa wysyłka2zł zniżki
Sprzedawca: FonderhillSp
24,39 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Olej lniany rafinowany 4L techniczny Flexol
Olej lniany rafinowany 4L techniczny Flexol
111,00 zł
Darmowa wysyłka2zł zniżki
Sprzedawca: FonderhillSp
27,75 zł/1l
Zdjęcie produktu dla OLEJ LNIANY IMPREGNAT NATURALNY DO DREWNA 5L Flexol + gratisy
OLEJ LNIANY IMPREGNAT NATURALNY DO DREWNA 5L Flexol + gratisy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
74,95 zł
Darmowa wysyłka2zł zniżki
Sprzedawca: FonderhillSp
14,99 zł/1l
Zdjęcie produktu dla OLEJ LNIANY IMPREGNAT NATURALNY DO DREWNA 4L Flexol
OLEJ LNIANY IMPREGNAT NATURALNY DO DREWNA 4L Flexol
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
69,99 zł
2zł zniżki
Sprzedawca: FonderhillSp
Zdjęcie produktu dla Olej do wikliny i rattanu 1L Flexol
Olej do wikliny i rattanu 1L Flexol
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
64,00 zł
Darmowa wysyłka2zł zniżki
Sprzedawca: FonderhillSp
64,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Olej do mebli, blatów drewnianych FLEXOL 0,5L
Olej do mebli, blatów drewnianych FLEXOL 0,5L
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
49,95 zł
Darmowa wysyłka2zł zniżki
Sprzedawca: FonderhillSp
99,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla OLEJ DO TARASÓW PODŁÓG SCHODÓW DREWNIANYCH 1 LITR Flexol
OLEJ DO TARASÓW PODŁÓG SCHODÓW DREWNIANYCH 1 LITR Flexol
55,95 zł
Darmowa wysyłka2zł zniżki
Sprzedawca: FonderhillSp
Zdjęcie produktu dla Lakier alkidowy ftalanowy, czarny, błyszczący, 0,4 litra, do drewna i metalu, do użytku wewnętrznego i zewnętrznego
Lakier alkidowy ftalanowy, czarny, błyszczący, 0,4 litra, do drewna i metalu, do użytku wewnętrznego i zewnętrznego
36,83 zł
Sprzedawca: MasterBau
92,07 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Olej lniany FLEXOL 0,5 L – Naturalny impregnat do drewna
Olej lniany FLEXOL 0,5 L – Naturalny impregnat do drewna
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
39,49 zł
Darmowa wysyłka2zł zniżki
Sprzedawca: FonderhillSp
78,98 zł/1kg