5,0



Na podstawie 2 opinii
Beauty of Joseon Relief Sun Rice + Probiotics SPF 50+ (opakowanie 2 sztuki)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
136,07 zł
136,07 zł / 100ml
+ 38,54 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy do opalania i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml105,98 zł/100ml
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++144,00 zł/100ml
72,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Więcej informacji o reklamie
Sinoz - Pure Cica Color Correcting Treatment Fluid Sunscreen SPF50+ / PA++++, 50ml - Korygujący Krem do Twarzy z Filtrami SPF50+ / PA++++143,92 zł/100ml
71,96 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Więcej informacji o reklamie
Isdin Fotoultra Spot Prevent Fusion Fluid 50 ml1 958,33 zł/1kg
152,75 zł
Sprzedawca: apohealth

Beauty of Joseon Relief Sun Aqua-Fresh Rice + B5 (SPF50+ PA++++)
112,10 zł/100ml
56,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

COSRX Aloe Soothing Sun Cream SPF 50 PA+++ 50 ml
106,20 zł/100ml
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Beauty of Joseon 8809864766884, Sztyft z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Pałeczka, Nawilżający, Wygładzający, Skóra uniwersalna, 16 g
309,17 zł/100ml
55,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Round Lab Birch Juice Nawilżający krem przeciwsłoneczny SPF50+ 50 ml
121,50 zł/100ml
60,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Beauty of Joseon 8809864752689, Serum przeciwsłoneczne, Twarz i ciało, Buteleczka z pompką, Nawilżający, Skóra uniwersalna, 50 ml
155,14 zł/100ml
77,57 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

TOCOBO Bawełna Soft sztyft przeciwsłoneczny SPF50+ 19 g
279,47 zł/100ml
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Moisturizing, Tinted Moisturizer, 50+, 50 ml
79,64 zł
Sprzedawca: MANADA

Abib Quick Sunstick Protection Bar SPF50+ - 22 g
3 218,18 zł/1kg
70,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche-Posay - Anthelios Invisible Spray Ultra Resistant SPF 50+ - Spray przeciwsłoneczny do skóry wrażliwej 200ml
52,73 zł/100ml
105,45 zł
Sprzedawca: VISO

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Sun Protection, Lotion, For Face, SPF 50+, 50 ml
165,80 zł/100ml
82,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

TOCOBO BIO WATERY SUN CREAM SPF50+ PA++++ - Wegański krem ochronny o wysokim filtrze SPF
169,96 zł/100ml
84,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BBCreamShopEU

BYROKKO żel aloesowy, balsam po opalaniu, szybko wchłaniający się, chłodzący żel po opalaniu, intensywnie nawilża (215ml)
27,44 zł/100ml
59,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Lancaster, Sun Beauty, Sun Protection, Sunscreen Fluid, 30 ml
1 080,67 zł/1kg
81,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Heliocare 360° Sensation SPF 50+ Zestaw Heliocare, 3 szt.
5 581,33 zł/100ml
167,44 zł
Sprzedawca: somnia24

Bioderma Photoderm Mineral Fluide SPF 50+, 75g
97,84 zł
Sprzedawca: VISO

Bioderma - Photoderm Creme SPF 50 40ml
63,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Beauty of Joseon Relief Sun Rice + Probiotics SPF 50+ (opakowanie 2 szt.) - maksymalna ochrona przed promieniowaniem UV i pielęgnacja w podwójnym opakowaniu
Poznaj najwyższą ochronę swojej skóry dzięki zestawowi Beauty of Joseon Relief Sun Rice + Probiotics. Ten praktyczny zestaw 2 produktów zapewnia nie tylko podwójną ochronę przeciwsłoneczną, ale także podwójną pielęgnację skóry! Dzięki połączeniu wysoce skutecznego filtra SPF 50+ PA++++ i odżywczych składników, takich jak ekstrakt z ryżu i probiotyki, zestaw ten nie tylko chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV, ale także głęboko ją nawilża i odżywia.
Dlaczego zestaw 2 kremów przeciwsłonecznych Beauty of Joseon to pozycja obowiązkowa
SPF 50+ - wysoka ochrona przeciwsłoneczna skóry
- Podwójne opakowanie zapewnia podwójną ochronę: idealne do uzupełniania zapasów lub dzielenia się z rodziną i przyjaciółmi
- SPF 50+ i PA++++: Skuteczna ochrona przed promieniami UVA i UVB, zapobiegająca starzeniu się skóry.
- Odżywcza formuła z ekstraktem z podróży i probiotykami: Odżywia i wzmacnia skórę, wspomaga elastyczność i zapewnia zdrową barierę ochronną skóry.
- Lekka konsystencja: szybko się wchłania, nie pozostawiając białej warstwy - idealny do codziennego stosowania, nawet pod makijaż.
Wyciąg z ryżu i probiotyki dla zdrowej skóry i ochrony przed wysuszeniem
Ten krem do opalania zawiera 30% ekstraktu z ryżu, który jest bogaty w witaminy i minerały. Pomaga odżywiać i nawilżać skórę. Ponadto sfermentowane probiotyki, takie jak bakterie Lactobacillus i ekstrakt z soi, poprawiają elastyczność skóry i wzmacniają jej barierę ochronną.
Lekka i szybko wchłaniająca się konsystencja
Lekka, nietłusta konsystencja szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej ani białej warstwy. Idealny do codziennego stosowania, nawet pod makijaż, ponieważ nie zbryla się i zapewnia nawilżone wykończenie.
Więcej niż tylko ochrona przeciwsłoneczna
Wzbogacony niacynamidem (witaminą B3) i ekstraktem z korzenia żeń-szenia, ten krem przeciwsłoneczny pomaga rozjaśnić skórę, zmniejszyć pory i wygładzić cerę. Wspomaga odnowę komórkową i zapewnia młodzieńczy, promienny wygląd.Beauty of Joseon Relief Sun Rice + Probiotics SPF 50+ PA++++ tochemiczny kremprzeciwsłoneczny. Chemiczne filtry przeciwsłoneczne zawierają filtry organiczne, które pochłaniają promienie UV i przekształcają je w ciepło, zanim zdążą uszkodzić skórę. Składniki takie jakDiethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate (filtr UVA) iEthylhexyl Triazone (filtr UVB) to typowe filtry chemiczne stosowane w tym filtrze przeciwsłonecznym.
Jak stosować Beauty of Joseon Relief Sun Rice + Probiotics SPF50?
- Oczyść twarz: Nałóż krem przeciwsłoneczny jako ostatni krok rutynowej pielęgnacji skóry.
- Nakładaj delikatnie: Rozprowadź obfitą ilość kremu na twarzy, szyi i dekolcie.
- Stosujregularnie: Aby zapewnić optymalną ochronę, krem przeciwsłoneczny należy nakładać ponownie co dwie godziny oraz po pływaniu lub poceniu się.
Często zadawane pytania (FAQ) - Probiotic SPF50 Sunscreen 2x 50ml
Czy krem przeciwsłoneczny jest odpowiedni dla skóry wrażliwej?
Tak, Beauty of Joseon Relief Sun Rice + Probiotics SPF 50+ ma delikatną i hipoalergiczną formułę, idealną dla wszystkich rodzajów skóry, w tym skóry wrażliwej.
Czy mogę stosować krem przeciwsłoneczny pod makijaż?
Tak, lekka konsystencja kremu do opalania jest łatwa do nałożenia pod makijaż bez zbrylania się i pozostawiania białego filmu.
Co sprawia, że ekstrakt z ryżu w tym kremie do opalania jest wyjątkowy?
Ekstrakt z ryżu (30%) odżywia i nawilża skórę, dostarcza przeciwutleniaczy i wspomaga regenerację, zapewniając zdrową i młodzieńczą cerę.
Składniki Rice Probiotics Korean Skincare
water (woda): Podstawa nawilżenia skóry i rozprowadzania składników.
oryza Sativa (Rice) Extract (30%): Bogaty ekstrakt z ryżu, który dostarcza skórze przeciwutleniaczy i nawilża.
niacynamid (witamina B3): Pomaga poprawić teksturę skóry, zwęża pory i wzmacnia barierę ochronną skóry.
fermenty probiotyczne (Lactobacillus, soja): Wzmacniają barierę ochronną skóry i poprawiają jej elastyczność.
gliceryna: Wciąga wilgoć z otoczenia w głąb skóry, zapewniając jej miękkość i elastyczność.
diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate: Skuteczny filtr UVA chroniący skórę przed promieniowaniem słonecznym.
ethylhexyl Triazone: Filtr UVB chroniący skórę przed poparzeniem słonecznym.
wyciąg z korzenia Panax Ginseng: rewitalizuje, ujędrnia i dodaje skórze energii.
saccharum Officinarum (Sugarcane) Extract: Naturalny ekstrakt z trzciny cukrowej, który delikatnie złuszcza i wygładza skórę.
tokoferol (witamina E): Chroni skórę przed wolnymi rodnikami i wspomaga jej zdrowie.
Zamów już teraz Beauty of Joseon Relief Sun Rice + Probiotics SPF 50+ 50 ml
Poznaj najwyższą ochronę swojej skóry dzięki zestawowi Beauty of Joseon Relief Sun Rice + Probiotics. Ten praktyczny zestaw 2 produktów zapewnia nie tylko podwójną ochronę przeciwsłoneczną, ale także podwójną pielęgnację skóry! Dzięki połączeniu wysoce skutecznego filtra SPF 50+ PA++++ i odżywczych składników, takich jak ekstrakt z ryżu i probiotyki, zestaw ten nie tylko chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV, ale także głęboko ją nawilża i odżywia.
Piękno kremu przeciwsłonecznego Joseon Relief: Rice + Probiotics to lekki, kremowy, wegański filtr przeciwsłoneczny. W rzeczywistości jest tak lekki, że po nałożeniu bardziej przypomina krem nawilżający niż filtr przeciwsłoneczny. Niemniej jednak zapewnia absolutnie niezawodną ochronę przeciwsłoneczną dzięki SPF50+ i PA++++. 30% ekstraktu z podróży i sfermentowane ekstrakty zbożowe również zapewniają dużo nawilżenia i mają kojący i odżywczy wpływ na skórę. Nietłusty, nieklejący i nie pozostawia białego filmu na skórze. Doskonały również pod makijaż. Nie zawiera substancji zapachowych i olejków eterycznych.
Odpowiedni dla:
Każdy rodzaj skóry, szczególnie sucha i wrażliwa.
ochronny, lekki, nietłusty
wolny od okrucieństwa, wegański
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 50
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Woda, ekstrakt z ryżu (Oryza Sativa) (30%), dibutylowy adypinian, propanodiol, dietyloaminohydroksybenzoil heksylbenzoesan, polimetylseskwioksan, etyloheksylotrizon, niacynamid, metylenobisfenylotetrametylobutilfenol, kokokaprylan/kaprylan, kaprylyl metikon, dietyloheksylbutamidotrizon, gliceryna, glikol butylenowy, ekstrakt z otrębów ryżu (Oryza Sativa), ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia Sinensis), ferment Lactobacillus/dyni, ferment Bacillus/soi, ekstrakt z trzciny cukrowej (Saccharum Officinarum), ekstrakt z wodorostów (Macrocystis Pyrifera), ekstrakt z owoców kokosa (Cocos Nucifera), ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax Ginseng), ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia Sinensis), ferment Monascus/ryżu, pentyleny glikol, alkohol behenylowy, polimer akrylanu C10-30, distearynian poliglicerylu-3 metylozy, dekyloglukozyd, trometamina, karbomer, krzyżowy polimer akrylanów/akrylanu C10-30, 1,2-heksanodiol, glutaminian sodowo-stearylowy, krzyżowy polimer poliakrylanu-6, etyloheksylogliceryna, adenozyna, guma ksantanowa, tokoferol, ferment Lactobacillus/ryżu, ferment Aspergillus, filtrat Saccharomyces/ryżu
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8809782558905
- Numer producenta
- BoJ-RPS-100ml
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 50
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Woda, ekstrakt z ryżu (Oryza Sativa) (30%), dibutylowy adypinian, propanodiol, dietyloaminohydroksybenzoil heksylbenzoesan, polimetylseskwioksan, etyloheksylotrizon, niacynamid, metylenobisfenylotetrametylobutilfenol, kokokaprylan/kaprylan, kaprylyl metikon, dietyloheksylbutamidotrizon, gliceryna, glikol butylenowy, ekstrakt z otrębów ryżu (Oryza Sativa), ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia Sinensis), ferment Lactobacillus/dyni, ferment Bacillus/soi, ekstrakt z trzciny cukrowej (Saccharum Officinarum), ekstrakt z wodorostów (Macrocystis Pyrifera), ekstrakt z owoców kokosa (Cocos Nucifera), ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax Ginseng), ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia Sinensis), ferment Monascus/ryżu, pentyleny glikol, alkohol behenylowy, polimer akrylanu C10-30, distearynian poliglicerylu-3 metylozy, dekyloglukozyd, trometamina, karbomer, krzyżowy polimer akrylanów/akrylanu C10-30, 1,2-heksanodiol, glutaminian sodowo-stearylowy, krzyżowy polimer poliakrylanu-6, etyloheksylogliceryna, adenozyna, guma ksantanowa, tokoferol, ferment Lactobacillus/ryżu, ferment Aspergillus, filtrat Saccharomyces/ryżu
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8809782558905
- Numer producenta
- BoJ-RPS-100ml
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
105,98 zł/100ml
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
963,61 zł/1kg
79,98 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++
144,00 zł/100ml
72,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacynamid 30 ml
159,97 zł/100ml
47,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809738312728, Kobiety, 30 ml
156,63 zł/100ml
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Beauty of Joseon 8809738316146, Serum do oczu, 30 ml, Unisex, Rozjaśniający, Skóra uniwersalna, Tubka
223,00 zł/100ml
66,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809738314678, Żel oczyszczający, Unisex, Skóra uniwersalna, Orzeźwiający, Tubka, 100 ml
379,90 zł/1l
37,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum rozjaśnia i nawilża - 50ml
106,18 zł/100ml
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809525249565, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Twarz, Szyja, Nawilżający, Odżywiający, 50 ml, Słoiczek
149,30 zł/100ml
74,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ANUA - Niacinamide 10% + TXA 4% Serum, 30ml
4 001,00 zł/1l
120,03 zł
Sprzedawca: somnia24

Beauty of Joseon 8809864766884, Sztyft z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Pałeczka, Nawilżający, Wygładzający, Skóra uniwersalna, 16 g
309,17 zł/100ml
55,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

COSRX Advanced Snail Power Essence 96% 100 ml
61,43 zł
Sprzedawca: Tersorte

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
432,60 zł/100ml
64,89 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Anua Heartleaf Pore Control Olejek oczyszczający 200 ml
374,70 zł/1l
74,94 zł
Sprzedawca: VISO

Łagodzący tonik Anua Heartleaf
126,79 zł
Sprzedawca: somnia24

Beauty of Joseon Relief Sun Aqua-Fresh Rice + B5 (SPF50+ PA++++)
112,10 zł/100ml
56,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

COSRX Advanced Snail 92% krem typu "wszystko w jednym
54,44 zł/100ml
54,44 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml
87,99 zł/100ml
65,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

ANUA Heartleaf Quercetinol Pore Deep Cleansing Foam, 150ml - oczyszczająca pianka do twarzy
80,93 zł
Sprzedawca: somnia24

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml
833,20 zł/1l
83,32 zł
Sprzedawca: somnia24

Medicube Collagen Overnight Wrapping Peel Off 75 ml
1 090,67 zł/1l
81,80 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Anua Heartleaf 77% Płatki z tonikiem Clear Pad 160 ml
0,72 zł/1kg
114,96 zł
Sprzedawca: somnia24

Nature's Finest Kolagen Skincare w Proszku – Z Naticol® i Witaminą C
665,00 zł/1l
79,80 zł
Sprzedawca: Nutrisslim

Rozmarynowo-miętowy multiwitaminowy krem do codziennej stylizacji Mielle Organics
172,54 zł/1l
41,41 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Round Lab Birch Juice Nawilżający krem przeciwsłoneczny SPF50+ 50 ml
121,50 zł/100ml
60,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser 150 ml
219,93 zł/1l
32,99 zł
Sprzedawca: ISEI

Dr. Althea Delikatne serum rozjaśniające z witaminą C Vitamin C Serum 30 ml
2 223,33 zł/1l
66,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 2 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 16 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Australian Gold Botanical Krem BB Z SPF50 Jasny



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
98,99 zł
-2,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
108,98 zł/100ml

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(94)Liczba wystawionych ocen: 94
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
105,98 zł/100ml

HAWAIIAN TROPIC | Spray przeciwsłoneczny SPF50 170g
69,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
41,17 zł/100ml

Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF50



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
74,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
316,41 zł/1kg

Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF30



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
31,22 zł/100ml

Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF50



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
70,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
29,95 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Spray do opalania SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Lekka formuła - Vegan
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
38,23 zł/100ml

Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF30
65,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
27,84 zł/100ml

Australian Gold SPF50 Face With Self Tanner 88ml
76,98 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
77,25 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Krem do opalania SPF 30 - 236ml - UVA/UVB ochrona - Wodoodporny i lekki - Ważne do 02/2026
59,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
24,15 zł/100ml

Australian Gold SPF50 Lotion Wodoodporny Balsam
73,98 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
27,42 zł/100ml

Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF15



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
25,31 zł/100ml

Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF6



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
26,16 zł/100ml

Banana Boat | Sun Spray Sport SPF 30 - 170g - Wodoodporny - Chroni przed promieniami UVA/UVB



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
74,98 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
35,29 zł/100ml

Banana Boat | Balsam do opalania SPF 50 - 177 ml - Sport Kids - Wodoodporny i lekki - Ważny do 02/2026



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
33,89 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny dla dzieci SPF 50 - 170 ml - ochrona UVA/UVB - wodoodporny i lekki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
57,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
34,05 zł/100ml

Banana Boat | Balsam do opalania SPF 60+ - 236ml - Ultra Sport - Wodoodporna i lekka formuła



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
27,54 zł/100ml

Banana Boat | Sun Spray SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Idealna ochrona dla osób aktywnych



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
66,98 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
38,23 zł/100ml

Banana Boat Sport Cool Zone spray do opalania SPF 50 | Wodoodporny i chłodzący | 170ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
69,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
41,17 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny SPF 15 - 236 ml - Z olejem kokosowym - Wodoodporny i odżywczy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
54,99 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
21,18 zł/100ml