4,7



Na podstawie 25 opinii
Bestseller
Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacynamid 30 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
48,99 zł
163,30 zł / 100ml
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Kremy na dzień i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream 55 g180,00 zł/100ml
99,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Więcej informacji o reklamie
Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100ml313,00 zł/100ml
313,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Więcej informacji o reklamie
Haut Chemists Kolagenowe serum do twarzy 30ml243,33 zł/100ml
91,97 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
73,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: skinChemists_London

Więcej informacji o reklamie
Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 2x30ml113,30 zł/100ml
80,98 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809738312728, Kobiety, 30 ml
149,97 zł/100ml
44,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

COSRX Advanced Snail Power Essence 96% 100 ml
61,43 zł
Sprzedawca: Tersorte

Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum rozjaśnia i nawilża - 50ml
106,18 zł/100ml
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Beauty of Joseon Ginseng & Snail Mucin Serum 30 ml
159,97 zł/100ml
47,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Missha M Perfect Cover BB Cream SPF42 Wielofunkcyjny krem BB No.21 Light Beige, 50 ml
139,98 zł/100ml
69,99 zł
Sprzedawca: ISEI

Etude House - SoonJung 2x Barrier Intensive Cream 60ml - nawilżający krem do twarzy
141,63 zł/100ml
84,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BBCreamShopEU

Butter Believe It! Physicians Formula, 99 ml
60,78 zł/100ml
60,17 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Babor Skinovage Vitalizing Cream Rich 50ml
584,98 zł/100ml
292,49 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

AXIS-Y Artichoke Intensive Skin Barrier Ampoule 30 ml - Ampułka intensywnie wzmacniająca barierę skóry z karczochem
281,37 zł/100ml
84,41 zł
Sprzedawca: somnia24

Babaria Sun & Protect SPF0 Galaretka Brązująca 300ml
15,00 zł/100ml
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Erborian Cc Red Correct - Krem Cc Przeciw Zaczerwienieniom 45 Ml Spf25
482,22 zł/100ml
217,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Needly - Cicachid Chilling Pad - Płatki Kojące z Centellą - 200g (70szt)
379,95 zł/1kg
75,99 zł
Sprzedawca: ISEI

IUNIK Beta Glucan Daily Moisture Cream 60 ml
96,65 zł/100ml
57,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Pyunkang Yul Intensive Repair Cream 50 ml - Krem Intensywnie Regenerujący
165,80 zł/100ml
82,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Missha - Glow Skin Balm, 50 ml
162,42 zł/100ml
81,21 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Bogaty krem nawilżający Marbert Aqua Booster (50 ml)
264,38 zł/100ml
132,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacynamid - Serum rozjaśniające i oczyszczające pory, 30ml
Odkryj sekret promiennej skóry z Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacinamide. To innowacyjne serum łączy tradycyjną koreańską medycynę ziołową z nowoczesnymi składnikami aktywnymi, aby nadać skórze zdrowy, młodzieńczy blask.
Główne składniki:
- Ekstrakt z propolisu (60%): Bogaty we właściwości przeciwzapalne i antybakteryjne, wspomaga regenerację skóry i łagodzi problemy skórne. Idealny do zwalczania trądziku i łagodzenia podrażnionej skóry.
- Niacynamid (2%): Znany również jako witamina B3, udoskonala i redukuje zmarszczki, a także rozszerzone pory. Pomaga wyrównać koloryt skóry i zmniejszyć pigmentację.
- Salicylan betainy (0,5%): Delikatna pochodna kwasu salicylowego, która usuwa nadmiar sebum i oczyszcza pory, zapobiegając powstawaniu wyprysków.
Korzyści:
- Konsystencja przypominająca miód: Serum ma przyjemną, nietłustą konsystencję, która nawilża skórę i pozostawia na niej subtelny połysk.
- Tradycyjne składniki Hanbang: Zainspirowane rytuałami piękna kobiet z dynastii Joseon, serum to oferuje naturalną pielęgnację i ochronę.
- Przyjazny dla skóry: Nie zawiera sztucznych substancji zapachowych i barwników, olejków eterycznych i olejów mineralnych, idealny dla skóry wrażliwej.
Stosowanie:
- Po oczyszczeniu i tonizacji nałożyć 2-3 krople serum na twarz.
- Delikatnie wmasować w skórę aż do całkowitego wchłonięcia.
- Stosować rano i wieczorem dla uzyskania optymalnych rezultatów.
Właściwości:
- Typ skóry: Wszystkie typy skóry, szczególnie odpowiedni dla skóry z przebarwieniami i pigmentacją.
- Rodzaj produktu: Serum i olejek do twarzy
- Właściwości: Kojące, oczyszczające, ujędrniające.
Zapewnij swojej skórze pielęgnację, na jaką zasługuje, dzięki Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacynamid. Promiennie piękna, miękka i elastyczna skóra.
Serum przeznaczone jest dla osób borykających się z rozszerzonymi porami i stanami zapalnymi skóry. Dzięki mieszance 60% ekstraktu z propolisu i 2% niacynamidu umiejętnie kontroluje produkcję sebum, zapewniając jednocześnie nawilżenie skóry.
Kluczowe składniki
Ekstrakt z propolisu 60%
Istnieje zapis, że kobiety z dynastii Joseon używały miodu i proszku zbożowego jako zmywalnej maseczki do pielęgnacji skóry. Jako składnik do pielęgnacji skóry, ekstrakt z propolisu skutecznie nawilża skórę, poprawiając stan zapalny skóry.
Niacynamid 2%
Wśród różnych efektów niacynamidu jest szczególnie pomocny w kontrolowaniu wydzielania sebum i utrzymaniu równowagi łojowo-wilgotnościowej skóry.
BHA 0,5%
Jako rozpuszczalny w tłuszczach środek złuszczający pomaga usunąć sebum i zanieczyszczenia nagromadzone w porach.
Sposób użycia: Nałóż 2-3 krople serum na twarz. Delikatnie wklep, a wspomóc wchłanianie.
Pleťové sérum
COSRX Advanced Snail 92 All in one Cream to nawilżający krem do twarzy o konsystencji galaretki. Krem składa się w 92% z mucyny ślimaka, która koi skórę i zapewnia wysoką dawkę nawilżenia, które dzięki lekkiej konsystencji daje uczucie świeżości.
Jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry, w tym skóry wrażliwej.
Składniki, które uwielbiamy:
- Filtrat śluzu ślimaka: Zawiera złożoną mieszankę ch enzymów, kwasu hialuronowego, peptydów miedzi, cynku i żelaza. Ma znaczące działanie przeciwutleniające i zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek.
- Alantoina: Łagodzi i chroni skórę oraz ma właściwości lecznicze. Występuje naturalnie w żywokoście lekarskim.
- Betaina: Chroni i nawilża skórę oraz ma pozytywny wpływ na równowagę nawilżenia komórek skóry.
Instrukcja użycia
- Nałożyć pożądaną ilość na oczyszczoną skórę rano i wieczorem (ewentualnie po tonizacji).
- Delikatnie wklepać krem w skórę aż do całkowitego wchłonięcia.
Podaruj swojej skórze świeży zastrzyk piękna dzięki temu serum, które ożywia wygląd matowej, problematycznej lub niejednolitej skóry. Silnie nawilża i rozjaśnia skórę. Zwalcza rozszerzone pory i zmniejsza widoczność niedoskonałości.
Naturalne serum z ekstraktem z propolisu i niacynamidem odpowiednie dla każdego rodzaju skóry.
W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki do twarzy i ciała najpopularniejszych marek na rynku. Ten produkt marki Beauty of Joseon o objętości 30 ml został stworzony specjalnie dla kobiet. Z tym produktem pielęgnacja twarzy stanie się prawdziwą przyjemnością.
Serum Beauty Of Joseon Glow Serum Propolis + Niacinamide przeznaczone jest dla osób zmagających się z rozszerzonymi porami, trądzikiem i stanami zapalnymi skóry. Dzięki mieszance 60% ekstraktu z propolisu i 2% niacynamidu skutecznie reguluje wydzielanie sebum, jednocześnie nawilżając skórę. Idealny dla osób, które chcą kontrolować wydzielanie sebum, jednocześnie nawilżając skórę, aby uzyskać naturalnie piękną, promienną cerę.
serum 3 w 1 zwalcza trądzik i zanieczyszczenia, minimalizuje pory i nawilża skórę. Wzbogacone ekstraktem z propolisu (60%) i niacynamidem (2%), serum hamuje nadmierne gromadzenie się melaniny w ch obszarach skóry, zapewniając w ten sposób równomierną cerę.
- Waga
- 77 g
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- Ekstrakt propolisu, glikol dipropylenowy, gliceryna, glikol butylenowy, woda, niacynamid, 1,2-heksanodiol, ekstrakt z kwiatów Melia Azadirachta, ekstrakt z liści Melia Azadirachta, hialuronian sodu, ekstrakt z korzenia Curcuma Longa (kurkuma), ekstrakt z liści Ocimum Sanctum, ekstrakt z nasion Theobroma Cacao (kakao), ekstrakt z Melaleuca Alternifolia (drzewo herbaciane), Centella Asiatica Extract, Corallina Officinalis Extract, Lotus Corniculatus Seed Extract, Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Betaine Salicylate, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Tromethamine, Polyglyceryl-10 Laurate, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Dextrin, Pentylene Glycol, Octanediol, Tocopherol, Xanthan Gum, Carbomer.
- Producent
- Zakres dostawy
- 1x Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacynamid - 30 ml
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 8809657114960
- Numer producenta
- DW17387
- Waga
- 77 g
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- Ekstrakt propolisu, glikol dipropylenowy, gliceryna, glikol butylenowy, woda, niacynamid, 1,2-heksanodiol, ekstrakt z kwiatów Melia Azadirachta, ekstrakt z liści Melia Azadirachta, hialuronian sodu, ekstrakt z korzenia Curcuma Longa (kurkuma), ekstrakt z liści Ocimum Sanctum, ekstrakt z nasion Theobroma Cacao (kakao), ekstrakt z Melaleuca Alternifolia (drzewo herbaciane), Centella Asiatica Extract, Corallina Officinalis Extract, Lotus Corniculatus Seed Extract, Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Betaine Salicylate, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Tromethamine, Polyglyceryl-10 Laurate, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Dextrin, Pentylene Glycol, Octanediol, Tocopherol, Xanthan Gum, Carbomer.
- Producent
- Zakres dostawy
- 1x Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacynamid - 30 ml
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 8809657114960
- Numer producenta
- DW17387
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Beauty of Joseon 8809525249565, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Twarz, Szyja, Nawilżający, Odżywiający, 50 ml, Słoiczek
149,30 zł/100ml
74,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
99,98 zł/100ml
51,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809738316146, Serum do oczu, 30 ml, Unisex, Rozjaśniający, Skóra uniwersalna, Tubka
223,00 zł/100ml
66,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

COSRX Advanced Snail Power Essence 96% 100 ml
61,43 zł
Sprzedawca: Tersorte

Beauty of Joseon 8809738310960, Kobiety, 150 ml, Skóra uniwersalna, Nawilżający, Odżywiający, Butelka, 1 szt.
33,33 zł/100ml
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum rozjaśnia i nawilża - 50ml
106,18 zł/100ml
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809738312728, Kobiety, 30 ml
149,97 zł/100ml
44,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

COSRX Advanced Snail 92% krem typu "wszystko w jednym
54,44 zł/100ml
54,44 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809738314678, Żel oczyszczający, Unisex, Skóra uniwersalna, Orzeźwiający, Tubka, 100 ml
369,90 zł/1l
36,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
432,60 zł/100ml
64,89 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Łagodzący tonik Anua Heartleaf
126,57 zł
Sprzedawca: somnia24

ANUA - Niacinamide 10% + TXA 4% Serum, 30ml
3 994,00 zł/1l
119,82 zł
Sprzedawca: somnia24

Beauty of Joseon Relief Sun Aqua-Fresh Rice + B5 (SPF50+ PA++++)
112,10 zł/100ml
56,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Anua Heartleaf Pore Control Olejek oczyszczający 200 ml
372,75 zł/1l
74,55 zł
Sprzedawca: VISO

Beauty of Joseon - Ginseng Cleansing Oil 210ml
57,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809875906477, Unisex, 30 ml
1 566,33 zł/1l
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809738316986, Maska na pory, Unisex, Skóra uniwersalna, Orzeźwiający, Kremowy, 140 ml
421,36 zł/1l
58,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Dr. Althea 147 Barrier Cream 50 ml
783,13 zł/1kg
70,20 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Beauty of Joseon - Green Plum Refreshing Toner 150ml
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon Ginseng & Snail Mucin Serum 30 ml
159,97 zł/100ml
47,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809864766884, Sztyft z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Pałeczka, Nawilżający, Wygładzający, Skóra uniwersalna, 16 g
309,17 zł/100ml
55,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Beauty of Joseon 8809968130239, Tonik do twarzy, Kobiety, 150 ml, Nawilżający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Butelka
56,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Medicube Collagen Jelly Cream 110 ml
84,72 zł/100ml
93,19 zł
Sprzedawca: Tersorte

Beauty of Joseon 8809968130246, Maska łagodząca, Kobiety, Skóra uniwersalna, Rozjaśniający, Odżywiający, Kojąca, Krem, 150 ml
370,33 zł/1l
55,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Medicube PDRN Różowe serum peptydowe 30 ml
2 562,33 zł/1l
76,87 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809606851663, Balsam oczyszczający, Kobiety, Skóra uniwersalna, Oczyszczenie, Słoiczek, 100 ml
559,90 zł/1l
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

ANUA Heartleaf Quercetinol Pore Deep Cleansing Foam, 150ml - oczyszczająca pianka do twarzy
80,79 zł
Sprzedawca: somnia24

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml
92,99 zł/100ml
92,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 80% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
80%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 12% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
12%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
8%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobre serum
Bardzo lubię to serum, nie jest zbyt tłuste, ale raczej wodniste i kremowe. Nie jest zbyt ciężkie dla skóry i pozostawia ją aksamitnie miękką. Cena była świetna. Szybka dostawa.
Oceniono dnia 4 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Serum upiększające do twarzy Joseon Propolis 30 ml
Dotarł dobrze i jestem bardzo zadowolony :)
Oceniono dnia 14 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Serum Glow
Bardzo dobry produkt, moja twarz promienieje.
Oceniono dnia 13 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Część mojej codziennej rutyny
K Beauty nic więcej nie trzeba mówić
Oceniono dnia 10 marca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Po prostu wow
Super produkt naprawdę!!! Świetne uczucie na skórze. Jedyną rzeczą, którą można skrytykować, jest to, że jest go tak mało.
Oceniono dnia 22 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jest lepiej
Spodziewałam się czegoś więcej po tym produkcie. Nie jest zły, faktycznie dodaje blasku i trochę redukuje niedoskonałości. Ale nie nawilża wystarczająco, moja skóra jest sucha i reaktywna, więc nie pomógł mi tak bardzo na zaczerwienienia.
Oceniono dnia 23 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 14 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

By Terry Hyaluronic Global Serum, Kobiety, 30 ml
352,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 174,63 zł/100ml

RevitaLash Advanced Sensitive serum na rzęsy Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
261,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
13 099,50 zł/100ml

Olay Complete + Sensitive krem do twarzy na dzień z filtrem SPF 40, 177 ml, opakowanie 2 szt
309,97 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
87,56 zł/100ml

OWAY Sublime Hair Milk mleczko przeciw puszeniu się włosów 100 ml
162,84 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
162,84 zł/100ml

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. Cream, krem 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,82 zł
Sprzedawca: apohealth
209,64 zł/100ml

Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream 55 g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
99,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS
180,00 zł/100ml

Deumavan maść ochronna tuba neutralna, 125 ml tłusta maść



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
75,48 zł
Sprzedawca: apohealth
60,38 zł/100ml

Mary Kay TimeWise Repair Volu-Firm Day Cream – krem na dzień z filtrem SPF 30



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
269,72 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
5 619,17 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 2x30ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
80,98 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
113,30 zł/100ml

MARY KAY Krem na dzień TimeWise Daytime Defender Ochrona przed promieniowaniem UVA SPF 30 Krem na dzień 29 ml
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
666,10 zł/100ml

Sisley Restorative Facial Cream, Kobiety, 40 ml, Krem, Uniwersalne, Kojąca, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
477,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 194,92 zł/100ml

Flexihorin Forte – krem zapewniający elastyczność stawów i swobodę ruchów – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
166,12 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 322,40 zł/1l

Kedma ODBUDOWUJĄCY KREM NA DZIEŃ
138,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 760,00 zł/1kg

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intensive Krem przeciwzmarszczkowy na noc, 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
325,13 zł
-25,13 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
300,00 zł
Sprzedawca: Uniqstone
600,00 zł/100ml

EUDALIE – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
153,79 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 075,80 zł/1kg

Vorifex - krem pielęgnacyjny zapewniający komfort nóg na co dzień - 50 ml
153,26 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
306,52 zł/100ml

TransGlow – Krem powiększający piersi MTF – Pielęgnacja piersi o działaniu feminizującym – 50 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
166,30 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 326,00 zł/1kg

Pond's Cold Cream Płyn do demakijażu - 99 ml - Delikatne oczyszczanie - Pielęgnacja skóry - Do codziennego demakijażu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
36,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
37,36 zł/100ml

NIAPET – ujędrniający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
166,30 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 326,00 zł/1kg