4,6



Na podstawie 94 opinii
Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
51,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł-3%
99,98 zł / 100ml
+ 11,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
8h 39m 09s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Kremy do opalania i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Australian Gold Botanical Krem BB Z SPF50 Jasny108,98 zł/100ml
98,99 zł
-2,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Bodybite Bronzie krem przyspieszający opalanie 200 ml, krem do ciała, nawilżający, do słońca i solarium, bez filtrów SPF32,80 zł/100ml
65,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Więcej informacji o reklamie
SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Silky-Fit Sun Stick SPF 50+ PA++++ 20 g1 138,46 zł/1kg
74,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Więcej informacji o reklamie
SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++144,00 zł/100ml
72,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Beauty of Joseon Relief Sun Aqua-Fresh Rice + B5 (SPF50+ PA++++)
112,00 zł/100ml
56,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Beauty of Joseon 8809864766884, Sztyft z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Pałeczka, Nawilżający, Wygładzający, Skóra uniwersalna, 16 g
309,44 zł/100ml
55,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Round Lab Birch Juice Nawilżający krem przeciwsłoneczny SPF50+ 50 ml
121,50 zł/100ml
60,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Beauty of Joseon 8809864752689, Serum przeciwsłoneczne, Twarz i ciało, Buteleczka z pompką, Nawilżający, Skóra uniwersalna, 50 ml
155,14 zł/100ml
77,57 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

COSRX Aloe Soothing Sun Cream SPF 50 PA+++ 50 ml
106,20 zł/100ml
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Sun Protection, Lotion, For Face, SPF 50+, 50 ml
161,90 zł/100ml
80,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Moisturizing, Tinted Moisturizer, 50+, 50 ml
79,64 zł
Sprzedawca: MANADA

Holika Holika Aloe krem do opalania CICA Waterproof Sunscreen SPF 50+/PA++++ 100 ml
82,85 zł/100ml
82,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche-Posay - Anthelios UVMUNE 400 Invisible Fluid SPF50+ - wysoka ochrona przed promieniowaniem UV 50ml
84,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Round Lab Birch Moisture Tone-Up Sunscreen 50 ml - Tonizujący krem przeciwsłoneczny
1,06 zł/1kg
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

La Roche Posay Effaclar Duo (+) SPF30 Krem zwalczający niedoskonałości, 40 ml
1 219,14 zł/1kg
85,34 zł
Sprzedawca: MANADA

TOCOBO Bawełna Soft sztyft przeciwsłoneczny SPF50+ 19 g
279,47 zł/100ml
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

AXIS-Y Complete No-Stress Physical Sunscreen 50 ml - Lekki filtr przeciwsłoneczny
119,20 zł/100ml
59,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche-Posay Anthelios UVMune 400 Oil Control Gel-Creme 50 ml
140,20 zł/100ml
70,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ECO Cosmetics Eco Baby & Kids Sunprotection Lsf 50+ Neutral – Without Perfume, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Ochrona, Skóra wrażliwa, 50 ml, Każda płeć
143,40 zł/100ml
112,41 zł
-40,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,70 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Heading text
body tekst under heading
bold one and normal
bold one
inside text mdasdfdgdsdfsdfs

Heading of text section
body text
Opis i dane produktu
Beauty of Joseon Relief Sun Rice + Probiotics SPF 50+ - Najwyższa ochrona i pielęgnacja w jednym
Poznaj rewolucyjną ochronę przeciwsłoneczną z koreańskiego świata pielęgnacji skóry: Beauty of Joseon Relief Sun Rice + Probiotics SPF 50+. Ten krem przeciwsłoneczny łączy intensywną ochronę przed promieniowaniem UV z odżywczymi składnikami, takimi jak ekstrakt z ryżu i probiotyki. Skóra jest nie tylko chroniona przed szkodliwym promieniowaniem UV, ale także głęboko nawilżona i odżywiona.
Dlaczego krem przeciwsłoneczny Beauty of Joseon 50 ml to pozycja obowiązkowa
SPF 50+ - wysoka ochrona przeciwsłoneczna skóry
Dzięki SPF 50 + ten krem przeciwsłoneczny zapewnia maksymalną ochronę przed promieniami UVA i UVB oraz chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi, które przyspieszają starzenie się skóry.
Ekstrakt z ryżu i probiotyki dla zdrowej i suchej skóry
Ten krem przeciwsłoneczny zawiera 30% ekstraktu z ryżu, który jest bogaty w witaminy i minerały. Pomaga odżywiać i nawilżać skórę. Ponadto sfermentowane probiotyki, takie jak bakterie Lactobacillus i ekstrakt z soi, poprawiają elastyczność skóry i wzmacniają jej barierę ochronną.
Lekka i szybko wchłaniająca się konsystencja
Lekka, nietłusta konsystencja szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej ani białej warstwy. Idealny do codziennego stosowania, nawet pod makijaż, ponieważ nie zbryla się i zapewnia nawilżone wykończenie.
Więcej niż tylko ochrona przeciwsłoneczna
Wzbogacony niacynamidem (witaminą B3) i ekstraktem z korzenia żeń-szenia, ten krem przeciwsłoneczny pomaga rozjaśnić skórę, zmniejszyć pory i wygładzić cerę. Wspomaga odnowę komórkową i zapewnia młodzieńczy, promienny wygląd.
Sposób użycia Beauty of Joseon Relief Sun Rice + Probiotics SPF50
- Oczyść twarz: Nałóż krem przeciwsłoneczny jako ostatni krok rutynowej pielęgnacji skóry.
- Nakładaj delikatnie: Rozprowadź obfitą ilość kremu na twarzy, szyi i dekolcie.
- Stosujregularnie: Aby zapewnić optymalną ochronę, krem przeciwsłoneczny należy nakładać ponownie co dwie godziny oraz po pływaniu lub poceniu się.
Często zadawane pytania (FAQ) - Probiotics Sunscreen
Czy krem przeciwsłoneczny jest odpowiedni dla skóry wrażliwej?
Tak, Beauty of Joseon Relief Sun Rice + Probiotics SPF 50+ został opracowany tak, aby był delikatny i hipoalergiczny, idealny dla wszystkich rodzajów skóry, w tym skóry wrażliwej.
Czy mogę stosować krem przeciwsłoneczny pod makijaż?
Tak, lekka konsystencja kremu do opalania jest łatwa do nałożenia pod makijaż bez zbrylania się i pozostawiania białego filmu.
Co sprawia, że ekstrakt z ryżu w tym kremie do opalania jest wyjątkowy?
Ekstrakt z ryżu (30%) odżywia i nawilża skórę, dostarcza przeciwutleniaczy i wspomaga regenerację, zapewniając zdrową i młodzieńczą cerę.
Składniki Rice Probiotics Korean Skincare
water (woda): Podstawa nawilżenia skóry i rozprowadzania składników.
oryza Sativa (Rice) Extract (30%): Bogaty ekstrakt z ryżu, który dostarcza skórze przeciwutleniaczy i nawilża.
niacynamid (witamina B3): Pomaga poprawić teksturę skóry, zwęża pory i wzmacnia barierę ochronną skóry.
fermenty probiotyczne (Lactobacillus, soja): Wzmacniają barierę ochronną skóry i poprawiają jej elastyczność.
gliceryna: Wciąga wilgoć z otoczenia w głąb skóry, zapewniając jej miękkość i elastyczność.
diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate: Skuteczny filtr UVA chroniący skórę przed promieniowaniem słonecznym.
ethylhexyl Triazone: Filtr UVB chroniący skórę przed poparzeniem słonecznym.
wyciąg z korzenia Panax Ginseng: rewitalizuje, ujędrnia i dodaje skórze energii.
saccharum Officinarum (Sugarcane) Extract: Naturalny ekstrakt z trzciny cukrowej, który delikatnie złuszcza i wygładza skórę.
tokoferol (witamina E): Chroni skórę przed wolnymi rodnikami i wspomaga jej zdrowie.
Zamów już teraz Beauty of Joseon Relief Sun Rice + Probiotics SPF 50+ 50 ml
Zapewnij swojej skórze ochronę i pielęgnację, na jakie zasługuje. Beauty of Joseon Relief Sun Rice + Probiotics SPF 50+ to idealny towarzysz na co dzień. Zamów online już teraz i ciesz się najlepszym kremem przeciwsłonecznym, który rozpieszcza i chroni Twoją skórę!
Relief Sun to lekki i kremowy organiczny filtr przeciwsłoneczny, który jest wygodny dla skóry. Nawet przy kilkukrotnym nałożeniu dużej ilości nie klei się i daje wilgotne wykończenie jak lekki krem nawilżający. Zawiera 30% ekstraktu z ryżu i sfermentowanych ekstraktów zbożowych, które nawilżają i odżywiają skórę.
Lekka kremowa konsystencja
Jest podobny do lekkiego kremu nawilżającego i nie klei się ani nie jest śliski nawet przy kilkukrotnym nałożeniu. Po wchłonięciu zapewnia naturalny blask bez białego nalotu. Nawet jeśli nałożysz dużą ilość przed makijażem, nie zbryla się ani nie kruszy.
Ekstrakt z ryżu 30% + ekstrakty ze sfermentowanego ziarna
Ekstrakty z fermentowanego ryżu i zboża są bogate w witaminy B, C, E, aminokwasy i minerały, które pomagają nawilżyć suchą skórę i przyjemnie ją ukoić.
Kluczowe składniki
Ekstrakt z ryżu 30% + ekstrakty ze sfermentowanego ziarna. Ryż odegrał bardzo ważną rolę jako podstawowy składnik pożywienia i pielęgnacji skóry w historii Korei. W czasach dynastii Joseon woda z otrębów ryżowych była używana jako dzisiejszy tonik i nazywana była Wodą Piękności, używaną do pielęgnacji pięknej skóry. Otręby ryżowe są bogate w aminokwasy i minerały, pomagając nawilżyć suchą skórę.
Sposób użycia: Na ostatnim etapie rutynowej pielęgnacji skóry równomiernie rozprowadź obfitą ilość na obszarach narażonych na działanie promieni słonecznych.
- Ochrona przeciwsłoneczna SPF 50+
- Nie pozostawia lepkiego uczucia
- Lekka konsystencja i delikatny zapach
- Nie pozostawia białych śladów
- Dla każdego typu skóry
Beauty of Joseon Relief Sun to lekka, kremowa emulsja przeciwsłoneczna z filtrem SPF 50+, która nawet po nałożeniu większej ilości lub wielokrotnym użyciu nie pozostawia na skórze lepkiego uczucia. Krem ma lekką konsystencję i delikatny zapach, nie pozostawia białych śladów. Odpowiedni dla każdego typu skóry, nawet dla skóry wrażliwej.
Uwaga: Długotrwała ekspozycja na słońce stanowi zagrożenie dla zdrowia. Stosowanie produktów przeciwsłonecznych nie zapewnia 100% ochrony.
Cetyl Ethylhexanoate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Beeswax, PEG-20 Glyceryl Triisostearate, Polysorbate 60, Cetearyl Alcohol, Fragrance, Tocopheryl Acetate, Water, Oryza Sativa (Rice) Bran Water, Butylene Glycol, Hyacinthus Orientalis (Hyacinth) Extract, Salvia Sclarea (Clary) Extract, Centaurea Cyanus Flower Extract, Borago Officinalis Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower/Leaf Extract, Lactobacillus Ferment, Lavandula Angustifolia (Lavender) Water, Lactobacillus/Soybean Ferment Extract, 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin
Nanieść krem 20 minut przed ekspozycją na słońce. Aby osiągnąć maksymalną ochronę, nakładać ponownie (co dwie godziny) lub po wyjściu z wody na wcześniej osuszoną skórę. Unikać kontaktu z oczami. Można stosować przez cały rok. Zalecany również dla skóry wrażliwej.
Beauty of Joseon Relief Sun : Rice + Probiotics to lekki krem przeciwsłoneczny, który zapewnia skuteczną ochronę przed promieniowaniem UV, jednocześnie nawilżając i kojąc skórę. Dzięki zawartości ryżu i probiotyków, krem wspiera regenerację skóry, poprawia jej elastyczność oraz wyrównuje koloryt. Idealny dla wszystkich typów cery, szczególnie wrażliwej i skłonnej do podrażnień.
Korzyści dla skóry:
- Ochrona UV: Skutecznie chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.
- Nawilżenie i regeneracja: Intensywnie nawilża i wspomaga procesy regeneracyjne skóry.
- Poprawa elastyczności: Wzmacnia barierę ochronną skóry, czyniąc ją bardziej elastyczną i zdrową.
Sposób użycia:
Nakładaj równomiernie na skórę twarzy jako ostatni krok w porannej rutynie pielęgnacyjnej, przed ekspozycją na słońce. Powtarzaj aplikację co 2-3 godziny w ciągu dnia, aby utrzymać optymalną ochronę przeciwsłoneczną.
- Typ produktu:
- Krem z filtrem przeciwsłonecznym
- Przeznaczenie:
- Twarz i ciało
- Wskaźnik ochrony przeciwsłonecznej (SPF):
- 50
- Typ dozownika:
- Tubka
- Efekt pielęgnacji:
- Nawilżający, Odżywiający
- Odpowiedni do rodzaju skóry:
- Skóra uniwersalna
- Pojemność:
- 50 ml
- Stopień ochrony UVA (PA):
- PA++++
- Nielepiący:
- Tak
- Nietłusty:
- Tak
- Liczba dołączonych produktów:
- 1 szt.
Beauty of Joseon Relief Sun SPF 50+ Rice Probiotics 50ml – krem przeciwsłoneczny
Krem przeciwsłoneczny o lekkiej, nieobciążającej formule na bazie filtrów chemicznych, zapewniający wysoką ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym na poziomie SPF50+ PA++++.
Korzyści:
- wysoka ochrona przeciwsłoneczna
- ekstrakt z ryżu (30%), kompleks probiotyków i niacynamid dodatkowo pielęgnują skórę, zapewniając jej nawilżenie i odżywienie a także poprawiają koloryt cery
- może być stosowany jako krem nawilżający a także pod makijaż
- po wchłonięciu zapewnia naturalny blask bez białego nalotu
- odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, w tym wrażliwej
- wegański
Sposób użycia: Nałóż odpowiednią ilość kremu z filtrem na skórę w ostatnim kroku pielęgnacji 10-20 minut przed wyjściem na zewnątrz lub nałożeniem makijażu.
Skład: Water, Oryza Sativa (Rice) Extract (30%), Dibutyl Adipate, Propanediol, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Polymethylsilsesquioxane, Ethylhexyl Triazone, Niacinamide, Methylene Bis-benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Coco-caprylate/Caprate, Caprylyl Methicone, Diethylhexyl Butamido Triazone, Glycerin, Butylene Glycol, Oryza Sativa (Rice) Germ Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Lactobacillus/Pumpkin Ferment Extract, Bacillus/Soybean Ferment Extract, Saccharum Officinarum (Sugarcane) Extract, Macrocystis Pyrifera (Kelp) Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Panax Ginseng Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Monascus/Rice Ferment, Pentylene Glycol, Behenyl Alcohol, Poly C10-30 Alkyl Acrylate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Decyl Glucoside, Tromethamine, Carbomer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, 1,2-Hexanediol,Sodium Stearoyl Glutamate, Polyacrylate Crosspolymer-6, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Xanthan Gum, Tocopherol, Lactobacillus/Rice Ferment, Aspergillus Ferment, Saccharomyces/Rice Ferment Filtrate.
Beauty Of Joseon Relief Sun Rice + Probiotics SPF50+ PA++++
Beauty Of Joseon Relief Sun Rice + Probiotics SPF50+ PA++++
Pojemność: 50 ml
Krém na obličej se sluneční ochranou
Poznaj jeden z ulubionych na świecie produktów SPF od K-Beauty - Round Lab Birch Juice Moisturising Sun Cream. Ten nawilżający chemiczny krem przeciwsłoneczny szybko podbił serca wszystkich koreańskich fanów pielęgnacji skóry. Dzięki miękkiej i kremowej konsystencji krem szybko się wchłania i jest odpowiedni nawet dla najbardziej wrażliwej skóry. Jego główny składnik, sok brzozowy, jest niesamowitym wielozadaniowcem, który nawilża, rozjaśnia, łagodzi i chroni skórę przed pigmentacją i stanami zapalnymi. Wypróbuj i ciesz się wieloma korzyściami, w tym silną ochroną przeciwsłoneczną.
- Odpowiedni dla WSZYSTKICH rodzajów skóry, w tym suchej i wrażliwej
- SPF 50+ PA++++
- WEGAŃSKI, bez uszkodzeń rafy, bez okrucieństwa wobec zwierząt
- Bez perfum, parabenów i siarczanów
Krem chroni przed agresywnym działaniem promieni słonecznych i zapobiega powstawaniu oznak fotostarzenia. Zapobiega pojawianiu się przebarwień czy przedwczesnych zmarszczek. Oprócz fotoprotekcji wykazuje również znaczące działanie nawilżające i antyoksydacyjne. Zawiera probiotyki, ekstrakty z ryżu oraz
Filtr przeciwsłoneczny SPF 50 odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry.
W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki do twarzy i ciała najpopularniejszych marek na rynku. Ten produkt marki Beauty of Joseon o objętości 50 ml został stworzony specjalnie dla kobiet. Z tym produktem pielęgnacja twarzy stanie się prawdziwą przyjemnością.
Beauty of Joseon - Relief Sun Cream SPF 50 50ml Cosmetics. For women.
Piękno kremu przeciwsłonecznego Joseon Relief: Rice + Probiotics to lekki, kremowy, wegański filtr przeciwsłoneczny. W rzeczywistości jest tak lekki, że po nałożeniu bardziej przypomina krem nawilżający niż filtr przeciwsłoneczny. Niemniej jednak zapewnia absolutnie niezawodną ochronę przeciwsłoneczną dzięki SPF50+ i PA++++. 30% ekstraktu z podróży i sfermentowane ekstrakty zbożowe również zapewniają dużo nawilżenia i działają kojąco i odżywczo na skórę. Nietłusty, nie klei się i nie pozostawia białego filmu na skórze. Doskonały również pod makijaż. Nie zawiera substancji zapachowych i olejków eterycznych. Odpowiedni dla: wszystkich rodzajów skóry, szczególnie suchej i wrażliwej Stosowanie: Nakładać równomierną, cienką warstwę na twarz, szyję i dekolt codziennie rano jako ostatni krok w rutynie K-Beauty. W innych przypadkach w zależności od potrzeb. ochronny, delikatny, lekki, nietłusty, wolny od okrucieństwa, wegański
Lekka, nieklejąca ochrona przeciwsłoneczna, która jest przyjemna dla skóry. Brak białej mgiełki po aplikacji. Zawiera 30% sfermentowanego ryżu i ekstraktów zbożowych - działa przeciwstarzeniowo i nawilżająco.
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 50
- Waga
- 70 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Woda, ekstrakt z ryżu (Oryza Sativa) (30%), adypinian dibutylowy, propanodiol, dietyloaminohydroksybenzoil heksylbenzoesan, polimetylseskwiooksan, etyloheksyl triazon, niacynamid, metylenobisfenylotriazolyl tetrametylobutenol, kokokaprylan/kaprylan, kaprylyl metikon, dietyloheksyl butamidotriazon, gliceryna, glikol butylenowy, ekstrakt z otrębów ryżu (Oryza Sativa), ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia Sinensis), ferment Lactobacillus/dyni, ferment Bacillus/soi, ekstrakt z trzciny cukrowej (Saccharum Officinarum), ekstrakt z wodorostów (Macrocystis Pyrifera), ekstrakt z owoców kokosa (Cocos Nucifera), ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax Ginseng), ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia Sinensis), ferment Monascus/ryżu, pentyleny glikol, alkohol behenylowy, polimer akrylanu C10-30, distearynian poliglicerylu-3 metylozy, dekyl glukozyd, trometamina, karbomer, krzyżowy polimer akrylanów/akrylanu C10-30, 1,2-heksanodiol, glutaminian sodowo-stearylowy, krzyżowy polimer poliakrylanu-6, etyloheksylogliceryna, adenozyna, guma ksantanowa, tokoferol, ferment Lactobacillus/ryżu, ferment Aspergillus, filtrat Saccharomyces/ryżu
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 8809782555508
- Numer producenta
- G0033429663
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 50
- Waga
- 70 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Woda, ekstrakt z ryżu (Oryza Sativa) (30%), adypinian dibutylowy, propanodiol, dietyloaminohydroksybenzoil heksylbenzoesan, polimetylseskwiooksan, etyloheksyl triazon, niacynamid, metylenobisfenylotriazolyl tetrametylobutenol, kokokaprylan/kaprylan, kaprylyl metikon, dietyloheksyl butamidotriazon, gliceryna, glikol butylenowy, ekstrakt z otrębów ryżu (Oryza Sativa), ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia Sinensis), ferment Lactobacillus/dyni, ferment Bacillus/soi, ekstrakt z trzciny cukrowej (Saccharum Officinarum), ekstrakt z wodorostów (Macrocystis Pyrifera), ekstrakt z owoców kokosa (Cocos Nucifera), ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax Ginseng), ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia Sinensis), ferment Monascus/ryżu, pentyleny glikol, alkohol behenylowy, polimer akrylanu C10-30, distearynian poliglicerylu-3 metylozy, dekyl glukozyd, trometamina, karbomer, krzyżowy polimer akrylanów/akrylanu C10-30, 1,2-heksanodiol, glutaminian sodowo-stearylowy, krzyżowy polimer poliakrylanu-6, etyloheksylogliceryna, adenozyna, guma ksantanowa, tokoferol, ferment Lactobacillus/ryżu, ferment Aspergillus, filtrat Saccharomyces/ryżu
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 8809782555508
- Numer producenta
- G0033429663
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Beauty of Joseon 8809738316146, Serum do oczu, 30 ml, Unisex, Rozjaśniający, Skóra uniwersalna, Tubka
223,00 zł/100ml
66,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809525249565, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Twarz, Szyja, Nawilżający, Odżywiający, 50 ml, Słoiczek
149,20 zł/100ml
74,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacynamid 30 ml
163,30 zł/100ml
48,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum rozjaśnia i nawilża - 50ml
106,18 zł/100ml
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

COSRX Advanced Snail Power Essence 96% 100 ml
61,43 zł
Sprzedawca: Tersorte

Dr. Althea 147 Barrier Cream 50 ml
783,13 zł/1kg
70,20 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
432,60 zł/100ml
64,89 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

COSRX Advanced Snail 92% krem typu "wszystko w jednym
53,09 zł/100ml
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

ANUA - Niacinamide 10% + TXA 4% Serum, 30ml
3 994,00 zł/1l
119,82 zł
Sprzedawca: somnia24

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Beauty of Joseon 8809864766884, Sztyft z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Pałeczka, Nawilżający, Wygładzający, Skóra uniwersalna, 16 g
309,44 zł/100ml
55,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Beauty of Joseon Relief Sun Aqua-Fresh Rice + B5 (SPF50+ PA++++)
112,00 zł/100ml
56,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Beauty of Joseon 8809738310960, Kobiety, 150 ml, Skóra uniwersalna, Nawilżający, Odżywiający, Butelka, 1 szt.
33,33 zł/100ml
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809738314678, Żel oczyszczający, Unisex, Skóra uniwersalna, Orzeźwiający, Tubka, 100 ml
369,90 zł/1l
36,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Anua Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum 30 ml
325,57 zł/100ml
97,67 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Beauty of Joseon 8809738312728, Kobiety, 30 ml
149,97 zł/100ml
44,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Łagodzący tonik Anua Heartleaf
126,57 zł
Sprzedawca: somnia24

Beauty of Joseon - Ginseng Cleansing Oil 210ml
57,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

ANUA Heartleaf Quercetinol Pore Deep Cleansing Foam, 150ml - oczyszczająca pianka do twarzy
80,79 zł
Sprzedawca: somnia24

Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml
81,24 zł/100ml
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Anua Heartleaf Pore Control Olejek oczyszczający 200 ml
372,75 zł/1l
74,55 zł
Sprzedawca: VISO

Medicube Collagen Overnight Wrapping Peel Off 75 ml
1 090,67 zł/1l
81,80 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++
144,00 zł/100ml
72,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Medicube Deep Vitamin C Capsule Cream 55 g
420,09 zł/1kg
89,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

MIXSOON - Bean Essence, 50 ml - Wygładzająca esencja do twarzy
793,25 zł/1kg
95,19 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser 150 ml
219,93 zł/1l
32,99 zł
Sprzedawca: ISEI

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
5 977,60 zł/1l
298,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Celimax The Vita A Retinol Shot Tightening Serum 30ml
2 099,67 zł/1l
65,49 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
62,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
45,49 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 83% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
83%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
7%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
2%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
7%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt, doskonała obsługa klienta
Grupy docelowe Unisex, Kobiety
Zamówiłam krem przeciwsłoneczny, ponieważ mam bardzo trądzikową skórę i jak dotąd produkt całkowicie mnie przekonał! W przeciwieństwie do innych kremów do opalania, krem nie pozostawia białego nalotu ani lepkiej warstwy na skórze i jest bardzo lekki! To, co jeszcze bardziej przekonuje mnie do ponownego złożenia zamówienia u tego dostawcy, to obsługa zorientowana na klienta! Niestety DHL miał problemy z moim zamówieniem i paczka nie dotarła, kiedy skontaktowałem się z obsługą klienta, zareagowali niezwykle szybko i profesjonalnie. Wysłano mi przesyłkę zastępczą, która dotarła, za co jestem bardzo wdzięczny! Zespół jest bardzo kompetentny i zorientowany na klienta, dziękuję za to! ♡
Oceniono dnia 1 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zawartość produktu jest bardzo wysokiej jakości, a składniki aktywne są bardzo skoncentrowane.
Grupy docelowe Unisex, Kobiety
Ten produkt nie jest w rzeczywistości filtrem przeciwsłonecznym, ale raczej prawdziwym produktem przeciwstarzeniowym. Dzięki swoim składnikom ma jednak istotny wpływ na naszą skórę. Jest bardzo łatwo wchłaniany przez skórę. Osobiście bardzo lubię ten produkt.
Oceniono dnia 17 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy!
Grupy docelowe Unisex, Kobiety
Super krem! Bezzapachowy, szybko się wchłania i jest nietłusty. Nie robią się plamy jak po innych tłustych kremach. Używam go tylko na twarz z mężem *.
Oceniono dnia 17 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Krem przeciwsłoneczny do twarzy
Grupy docelowe Unisex, Kobiety
Bardzo przyjemny, wysokiej jakości krem przeciwsłoneczny do twarzy, współczynnik ochrony przeciwsłonecznej 50 UVA i UVB i na szczęście nie jest wodoodporny. Szybko się wchłania bez tłustej warstwy.
Oceniono dnia 26 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Krem na dzień 50 SF
Grupy docelowe Unisex, Kobiety
Znam go już od pół roku i od razu kupiłam ponownie, bo jestem z niego bardzo zadowolona
Oceniono dnia 21 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super lekki!
Grupy docelowe Unisex, Kobiety
Nie można go porównać z ochroną przeciwsłoneczną z naszych krajów. Ten koreański produkt jest super lekki, nietłusty i bardzo szybko się wchłania! Idealny!
Oceniono dnia 2 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetnie
Grupy docelowe Unisex, Kobiety
Artykuł mi się podoba. Bardzo dobrze.
Oceniono dnia 13 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Krem do opalania na dzień
Grupy docelowe Unisex, Kobiety
Krem do opalania, który nie pozostawia nic do życzenia. Pierwszy krem, który nie szczypie w oczy, jest przyjemnie miękki i którego używam codziennie.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(94)Liczba wystawionych ocen: 94
51,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
99,98 zł/100ml

HAWAIIAN TROPIC | Spray przeciwsłoneczny SPF50 170g
69,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
41,17 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Spray do opalania SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Lekka formuła - Vegan
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
38,23 zł/100ml

Banana Boat | Sun Spray Sport SPF 30 - 170g - Wodoodporny - Chroni przed promieniami UVA/UVB



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
74,98 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
35,29 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny SPF 15 - 236 ml - Z olejem kokosowym - Wodoodporny i odżywczy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
54,99 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
21,18 zł/100ml

Banana Boat | Balsam do opalania SPF 50 - 177 ml - Sport Kids - Wodoodporny i lekki - Ważny do 02/2026



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
33,89 zł/100ml

Banana Boat | Sun Cream Spray - SPF 15 - 170 g - Wodoodporny - z olejem kokosowym i arganowym



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
53,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
31,76 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny SPF 4 - 236 ml - Olej kokosowy - Wodoodporny i ochronny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
19,06 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny dla dzieci SPF 50 - 170 ml - ochrona UVA/UVB - wodoodporny i lekki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
57,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
34,05 zł/100ml

Banana Boat | Sun Spray Sport CoolZone - 170g - SPF 30 - Chłodzący - Wodoodporny do 80 minut - Ważne do 05/2026



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
29,41 zł/100ml

Banana Boat | Sunscreen Sport Kids - SPF 50 - 14,2g - Wodoodporny - Skuteczna ochrona przed promieniowaniem UV



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
42,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
42,99 zł/100ml

Banana Boat | Balsam do opalania SPF 60+ - 236ml - Ultra Sport - Wodoodporna i lekka formuła



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
27,54 zł/100ml

Banana Boat | Sun Spray SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Idealna ochrona dla osób aktywnych



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
66,98 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
38,23 zł/100ml

Banana Boat Sport Cool Zone spray do opalania SPF 50 | Wodoodporny i chłodzący | 170ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
69,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
41,17 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny SPF 100 - 170g - Wodoodporny - Ultralekka formuła



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
199,99 zł
-120,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
47,05 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Krem do opalania SPF 30 - 236ml - UVA/UVB ochrona - Wodoodporny i lekki - Ważne do 02/2026
59,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
24,15 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Olejek do opalania SPF 25 - 236 ml - UVA/UVB ochrona - nawilżający i wodoodporny
84,95 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
23,30 zł/100ml

Australian Gold Botanical Krem BB Z SPF50 Jasny



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
98,99 zł
-2,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
108,98 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Spray do opalania SPF 15 - 170g - Wodoodporny - Wegański i nawilżający
52,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
31,17 zł/100ml

Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF50



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
70,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
29,95 zł/100ml