5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 4 sztuki w tej cenie
Aktywny żel do prania Spee SG22U 990ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
37,25 zł
33,86 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Płyny do prania i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Więcej informacji o reklamie
Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml6,56 zł/1l
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Więcej informacji o reklamie
Softlan Ultra Płyn Do Płukania Windfrisch 1L - 45 Prań9,08 zł/1kg
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 L59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Persil 2452542, 1 szt., Plastikowa butelka
92,74 zł/1l
231,84 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Spee AktivGel Freshness Kick 22WL Extra Freshness 990ml
37,74 zł/1l
37,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sagrotan Środek czyszczący do higieny pralek 250ml
208,72 zł/1l
52,18 zł
Sprzedawca: somnia24

Coral, Optimal Color, Płyn do prania, 20 prań (PRODUKT Z NIEMIEC)
47,85 zł/1kg
79,16 zł
-39%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
47,85 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Waschkonig Żel do prania, color, 3,305l
7,10 zł/1l
27,12 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

SkinStar Detergent do odzieży outdoorowej i funkcjonalnej 5L Podwójne opakowanie do prania tekstyliów
52,44 zł/1l
262,21 zł
Sprzedawca: WassersportEuropaGmbH

Odświeżacz koloru w płynie Dash 100WL
95,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Felce Azzurra Aleppo Soap
15,67 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do prania kolorów Perwoll Renew Blossom 2,75 L
37,99 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Płyn do prania czerni Perwoll Black Renew 3,96 L
12,62 zł/1l
49,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Chanteclair 8015194530730
13,29 zł/1l
16,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
15,07 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do prania 20l, duży płyn do prania, detergent do prania
18,90 zł/1kg
378,08 zł
Sprzedawca: taleoo

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
37,71 zł/1l
188,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ariel, Odplamiacz w proszku do koloru, 500g (PRODUKT Z NIEMIEC)
163,35 zł/1kg
84,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Spee Active Gel 22 wsady do prania białego i jasnego 4w1 990ml
- Więcej mocy na kroplę
- Skuteczny od 20°C
- Pełna moc prania białych i jasnych tkanin
- Łagodny dla środowiska dzięki niższemu zużyciu energii i wody
- Czyste i świeże pranie
Spee AktivGel to płyn zapewniający czyste i świeże pranie. Dzięki ulepszonej formule jest skuteczniejszy w walce z plamami niż kiedykolwiek wcześniej. O 40% bardziej skoncentrowana formuła żelu pozwala na mniejsze zużycie wody i energii.
Henkel AG & Co KGaA
Henkelstraße 67 40589 Düsseldorf
Henkelstraße 67 40589 Düsseldorf
Uwaga!
Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:H319Powoduje poważne podrażnienie oczu.
Zwrot wskazujący środki ostrożności :
P101 W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy mieć pod ręką pojemnik lub etykietę produktu.
P102Przechowywać w miejscu niem dla dzieci.
P280Stosować ochronę oczu.
P305+P351+P338 W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘDO OCZU: Ostrożniepłukać wodąprzez kilka minut.Wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli są, jeśli to możliwe.Kontynuować płukanie.
P337+P313W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
Stosować Spee Active Gel w sposób bezpieczny. Przed użyciem należy zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie.
Usuwa najbardziej uporczywe zabrudzenia. Pozostawia tkaniny odświeżone, bez zagnieceń.
Spee Heavy Duty Detergent Active Gel łączy w sobie czystość, blask, świeżość i zrównoważony rozwój. Dzięki technologii czyszczenia płynny detergent zapewnia blask i długotrwałą świeżość. Niezawodnie czyści i usuwa plamy z ubrań nawet w niskich temperaturach.
Spee Aktiv Gel 4+1 Universal 22WL (990ml )
- Zawartość
- 5.94 l
- Składniki
- Spee, Universal, Żel do prania, 22 prania (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 1100 g
- EAN
- 4015200032702
- Numer producenta
- SG22U
- Zawartość
- 5.94 l
- Składniki
- Spee, Universal, Żel do prania, 22 prania (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 1100 g
- EAN
- 4015200032702
- Numer producenta
- SG22U
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
H319: Działa drażniąco na oczy.Pasuje również do tego

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
49,82 zł
Sprzedawca: VISO

Frosch Limonkowe tabletki do zmywarki 50szt
48,88 zł/1l
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tassimo Morning Café – duże opakowanie | 21 kapsułek XL
197,62 zł/1kg
32,37 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Lenor Professional Koncentrat do płukania tkanin April Fresh Pack 4000ml
12,97 zł/1l
64,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BioBizz Light-Mix Erde 50L Organizm do uprawy
1,27 zł/1l
63,34 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

Persil 2452542, 1 szt., Plastikowa butelka
92,74 zł/1l
231,84 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Fairy Platinum Kapsułki Do Zmywarki All In One 71 Sztuk
165,64 zł/1l
74,54 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Codziennie herbata cytrynowa w proszku do przygotowania napoju 400g 6-pak
85,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Metzger Meyer – gulasz grochowy 1200 ml
317,49 zł/1l
380,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Gama, Kapsulki do prania koloru, 60 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
41,90 zł/1kg
62,85 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Kosmetyczny kalendarz adwentowy Boulevard de Beauté, Beauty in the City 24 makijażowe niespodzianki
283,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Gräwe® 100-częściowa walizka na sztućce dla 12 osób, seria SALZBURG
662,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Softlan, Windfrisch, Płyn do płukania, 1 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
9,99 zł/1l
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Delverde Spaghetti 72 Makaron Spaghetti z semoliny z pszenicy durum 500g
16,70 zł/1kg
8,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lenor Fresh Płyn do płukania, 1,2 l
15,57 zł/1l
25,26 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,68 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Olej z ostropestu 500 ml - OLVITA OLVITA
80,78 zł/1l
40,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Regina 212955 Papier toaletowy Rumianek 3-warstwowy 56 rolek
179,74 zł
Sprzedawca: somnia24

Delverde Eliche Pasta Nudeln Selected Durum Wheat Semolina 500g
16,42 zł/1kg
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lenor, Płyn do płukania Spring Awakening, 850 ml
25,88 zł/1l
22,00 zł
Sprzedawca: GiGiToys

Rolka kuchenna racon Premium K-2 B220xL250ca.mm biała 2-warstwowa, perforowana 4 szt./opak
79,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Werkzeugstore24

Open Food 4052700201009, 1000 ml, 396 kcal, 96,3 g, 93 gJednorazowe
63,07 zł/1kg
63,07 zł
Sprzedawca: somnia24

Delverde Tortiglioni Pasta Semdla Selected Grand Duro 500g
16,42 zł/1kg
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cukier do waty cukrowej smak coli bez AZO butelka plastikowa 230 g
74,91 zł/1kg
17,23 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Boczek wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
77,59 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

FLEXISPOT Elektryczny fotel relaksacyjny z funkcją leżenia 105°–155°, ergonomiczny fotel z podnóżkiem, fotel TV do 200 kg, jasnoszary
799,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ErgonomicHome

Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
16,42 zł/1kg
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw do odlewania pewteru - Odlewanie pewteru - spojrzenie w przyszłość
26,56 zł
Sprzedawca: M_plus_L

MLEKO ALPEJSKIE UHT O OBNIŻONEJ ZAWARTOŚCI LAKTOZY (min. 3,5 % TŁUSZCZU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
6,86 zł/1l
9,36 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,86 zł
Sprzedawca: taleoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
spee
Wszystko jasne
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Płyn do Prania Czarnych i Ciemnych Tkanin Ubrań Perwoll Black Renew 4L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
123,55 zł
-63,56 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Płyn do prania ciemnych ubrań Dual Power 2 l
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,45 zł/1l

Madel Odplamiacz do tkanin 400 ml
16,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
42,22 zł/1l

Żel Do Prania Uniwersalny Do Wszystkich Tkanin 900Ml Moomin
49,38 zł
Sprzedawca: EDANTI
98,76 zł/1kg

Żel Do Prania Tkanin Kolorowych Delikatny Dla Skóry Moomin Color 900Ml
49,39 zł
Sprzedawca: EDANTI
98,78 zł/1kg

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
11,99 zł/1kg

Softlan Ultra Płyn Do Płukania Windfrisch 1L - 45 Prań
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
9,08 zł/1kg

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(36)Liczba wystawionych ocen: 36
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
6,56 zł/1l

Żel Do Prania Tkanin Kolorowych 1800 Ml Moomin Nordic Swan Ecolabel
63,07 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
60,94 zł
Sprzedawca: EDANTI
121,88 zł/1kg

Żel Do Prania Uniwersalny 1800 Ml Dla Dzieci Moomin Nordic Swan
73,16 zł
Sprzedawca: EDANTI
146,32 zł/1kg

Żel do Prania Białego Ariel Professional Universal + 4,95L



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Odplamiacz Saptil 200 ml Sil
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
69,95 zł/1l

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 L



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Żel do Prania Białego i Koloru Persil Deep Clean 2,47 L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
30,30 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
12,27 zł/1l

Płyn do prania wełny jedwabiu Perwoll Renew Delicates 3,96L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
48,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

PERSIL Żel Color 4,5l 100 prań



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
13,11 zł/1l

Dr. Beckmann, kula do suszenia + probka zapachu do prania (1 sztuka+50ml) (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
32,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
164,95 zł/1kg

Coccolino Żel do prania Odor Protect 1480 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
46,83 zł
-32%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,45 zł/1l

Płyn do prania uniwersalny Dash Actilift Classico 2,75 L



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
45,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
16,36 zł/1l

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
188,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,71 zł/1l