5,0



Na podstawie 2 opinii
Finish Ultimate Plus kapsułki do zmywarki Powerball AiO fresh 45 sztuk
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
45,00 zł
15,00 zł / 1kg
+ 22,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Tabletki do zmywarki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Astonish | Tabletki do zmywarki - z nabłyszczaczem - All-in-1 - zapach Lemon Fresh - 42 sztuki - Płyn do mycia naczyń37 990,00 zł/1kg
39,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
37,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Frosch Tabletki do zmywarki Limonen 70 szt.45,36 zł/1l
49,90 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Finish Classic Reiniger Pulver 3 kg do zmywarki19,27 zł/1kg
58,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Somat Giga+ Excellence 4w1 Tabletki do zmywarki, 75 sztuk56,24 zł/1kg
89,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop

Fairy Platinum Kapsułki Do Zmywarki All In One 71 Sztuk
165,64 zł/1l
74,54 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Finish Quantum All in 1 kapsułki do zmywarek tabletki Powerball 60 szt fresh
10,73 zł/1kg
52,46 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,90 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Finish Quantum Ultimate kapsułki do zmywarki All in 1 lemon 50 sztuk
57,86 zł/1kg
115,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Finish Quantum All in 1 Ultimate kapsulki do zmywarki fresh 50 sztuk
28,50 zł/1kg
69,99 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,99 zł
Sprzedawca: Metler

Finish Ultimate All in 1 Kapsułki do zmywarki, 30 sztuk
155,17 zł/1kg
62,07 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Finish All in One Quantum Kapsułki do zmywarki 46 sztuk
154,51 zł/1kg
84,98 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Finish Powerball Quantum All in 1 Kapsułki do zmywarki, 100 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
45,55 zł/1kg
91,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Finish Quantum Fresh Kapsułki do zmywarki, 46 sztuk
93,37 zł/1kg
77,20 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
74,70 zł
Sprzedawca: MANADA

Tabletki do zmywarki Finish Ultimate Plus Regular - 22 sztuki
136,43 zł/1l
136,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Finish Quantum All in 1 Tabletki do zmywarki 120 sztuk Lemon
100,71 zł/1l
139,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Ludwik tabletki do zmywarek all in 1 Ultimate Power 120 szt. lemon
40,50 zł/1kg
88,30 zł
Sprzedawca: szybkikoszyk

Kapsułki do zmywarki FINISH Ultimate All in 1 Caps Lemon 100szt
57,78 zł/1l
84,48 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
74,54 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

FINISH Kapsułki Ultimate All-in-1 50 fresh
79,90 zł
Sprzedawca: PAKOGROUP

SOMAT All in 1 Extra Tabletki do mycia naczyń w zmywarkach 730 g (44 sztuki)
87,66 zł/1kg
66,62 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Dreft Platinum Plus All in One – Tabletki do zmywarki – 6 x 75 sztuk – Opakowanie ekonomiczne
118,10 zł/1l
708,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Dreft Platinum All in One Kapsułki do zmywarki, 75 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
157,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
 /
Opis:
Nowy Finish Ultimate Plus to przełomowa innowacja wśród produktów do zmywania w zmywarce, która gwarantuje najlepsze efekty zmywania. To nasza pierwsza 3 komorowa kapsułka z technologią CYCLESYNC™/, która pozwala na stopniowe uwalnianie właściwego składnika**, we właściwym czasie w cyklu zmywania. Skutecznie usuwa nawet najcięższe i przypalone zabrudzenia, pozostawiając lśniące i czyste naczynia. Kapsułki chronią i dbają o szkło oraz o sztućce, zachowując ich połysk po każdym myciu. Dodatkowo zapewniają ochronę filtrów zmywarki i zapobiegają osadzaniu się kamienia.
Skład:
15 %-<30 % związki wybielające na bazie tlenu, 5 %-<15 %: niejonowe środki powierzchniowo czynne, polikarboksylany, fosfoniany, Zawiera Enzymy (Subtylizyna, Amylaza), kompozycję zapachową (Citronellol, Linalool, Limonene)Środki ostrożności:
Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Działa drażniąco na skórę. Zawiera Subtylizynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady lekarza. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę.Identyfikator produktu UFI: UAW3-30X9-300W-H10D
Nie czekaj, zamów już dziś Finish Ultimate Fresh i ciesz się nieskazitelną czystością naczyń! teraz!
FINISH ULTIMATE FRESH KAPSULKI DO ZMYWARKI 45 SZTUK Odkryj niezrównaną czystość i świeżość naczyń dzięki kapsułkom Finish Ultimate Fresh. Te zaawansowane kapsułki do zmywarki zapewniają doskonałe rezultaty za każdym razem, pozostawiając Twoje naczynia lśniące i idealnie czyste. - Głębokie czyszczenie: Usuwają nawet zaschnięte resztki jedzenia. - Diamentowy blask: Nadają naczyniom nieskazitelny połysk. - Technologia ACTIVELIFT: Skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia. - Ochrona filtrów zmywarki: Przedłużają żywotność Twojej zmywarki. - Zapobieganie osadzaniu się kamienia: Chronią naczynia i zmywarkę przed kamieniem. - Szybko uwalniana formuła Power Gel: Działają nawet w niskich temperaturach. Finish to marka z ponad 60-letnią tradycją, która nieustannie dąży do innowacji w dziedzinie czyszczenia naczyń. Nasze produkty są starannie opracowywane, aby sprostać najwyższym standardom jakości i skuteczności. Dzięki Finish możesz być pewien, że Twoje naczynia będą zawsze idealnie czyste i lśniące, a Ty zyskasz więcej czasu dla siebie i swoich bliskich. Kapsułki Finish Ultimate Fresh to idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie wygodę i skuteczność. Dzięki nim nie musisz już tracić czasu na wstępne namaczanie naczyń ani martwić się o trudne do usunięcia zabrudzenia. Wystarczy umieścić kapsułkę w zmywarce i cieszyć się perfekcyjnie czystymi naczyniami po każdym cyklu zmywania. Zaawansowana formuła kapsułek Finish Ultimate Fresh zawiera składniki, które skutecznie usuwają tłuszcz, zaschnięte resztki jedzenia oraz inne uporczywe zabrudzenia. Dodatkowo, kapsułki chronią Twoje naczynia przed korozją i matowieniem, zapewniając im długotrwały blask. Dzięki Finish Ultimate Fresh Twoje naczynia będą zawsze wyglądać jak nowe. Wybierając kapsułki Finish Ultimate Fresh, wybierasz nie tylko doskonałą czystość, ale także ochronę środowiska. Nasze kapsułki są opracowywane z myślą o minimalnym wpływie na środowisko, a ich skuteczna formuła pozwala na oszczędność wody i energii podczas zmywania. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników Finish i ciesz się perfekcyjnie czystymi naczyniami każdego dnia. CARUNO-2026-01-27-10:44:59 Parametry produktuAdres podmiotu wprowadzającego do obrotuNazwa firmy: rb (hygiene home) poland sp. z o.o. ulica i numer: okunin 1 kod pocztowy i miasto: 05-100 nowy dwór mazowiecki plCitronellol (Cytronellol/(±)-3,7- dimetylookt-6-en1-ol)Może zawieraćCzy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania?TakHasła ostrzegawczeuwagaIlość sztuk w opakowaniu45 szt. zb. (DU)Limonene (d-Limonene)Może zawieraćLinalool (3,7-dimetylo- 1,6-oktadien-3-ol)Może zawieraćMycie naczyń w niskich temperaturachTakNabłyszczanieTakOchrona zmywarki przed osadzaniem się kamieniaTakOświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISENie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem., Przechowywać poza zasięgiem dzieci., Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami obficie przemyć oczy wodą., Szczelnie zamykać torebkę.Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeńProdukt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwaPiktogramy GHSToksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07)Rodzaj produktuKapsułkiRodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowaniaDziała drażniąco na skórę. działa drażniąco na oczy.Skład15% - Trwałość od otwarcia12 mies.Waga jednostkowa brutto0,65 kgZapachneutralnyZawartość nominalna650 g
- Składniki
- Soda oczyszczona, siarczan magnezu, polycarboxylates, taed (tetraacetyl ethylendiamine), hydroxypropyl methylcellulose, łańcuchy PEG.
- Producent
- Liczba sztuk
- 45
- Waga
- 3000 g
- EAN
- 5908252010981
- Składniki
- Soda oczyszczona, siarczan magnezu, polycarboxylates, taed (tetraacetyl ethylendiamine), hydroxypropyl methylcellulose, łańcuchy PEG.
- Producent
- Liczba sztuk
- 45
- Waga
- 3000 g
- EAN
- 5908252010981
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

Finish Ultimate Plus kapsułki do zmywarki Powerball AiO lemon 62 sztuki
19,92 zł/1kg
69,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Fairy Platinum Kapsułki Do Zmywarki All In One 71 Sztuk
165,64 zł/1l
74,54 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Finish Ultimate Plus kapsułki do zmywarki Powerball AiO lemon 45 sztuk
19,33 zł/1kg
57,99 zł
Sprzedawca: Metler

(RO) Finish Quantum All in 1 Lemon Kapsułki do zmywarki, 100 sztuk
68,50 zł/1kg
136,99 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Yorbay 210cm Sztuczna choinka Luksusowa jodła z oświetleniem Białe płatki śniegu LED do dekoracji świątecznych
1 691,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sól do zmywarek Somat Salz 1,2 kg
6,66 zł/1kg
8,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Finish, Quantum All in 1 Kapsulki do zmywarki, 100 sztuk
47,14 zł/1kg
99,00 zł
Sprzedawca: Metler

Irygator do jamy ustnej Irygator do jamy ustnej Podróżny irygator do jamy ustnej Higiena jamy ustnej Higiena jamy ustnej Nici dentystyczne Nić dentystyczna
149,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Eucerin DermoPure Skoncentrowany żel oczyszczający 400ml
126,94 zł
Sprzedawca: somnia24

Elektroda do twarzy Darsonval GESS o wysokiej częstotliwości do usuwania trądziku
301,87 zł/1kg
241,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GESS

Revlon Orofluido Original Elixir, Olejek do włosów, 30 ml, Kobiety, Do wszystkich włosów, Odżywianie, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, Butelka
2 721,33 zł/1l
81,64 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Jordan Easy Clean Zapasowe nici do flossera, 20 sztuk
1 219,00 zł/1kg
24,38 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Wella Professionals SP Luxe Oil Reconstructive Elixir eliksir odbudowujący do włosów, 100ml
436,10 zł/1l
43,61 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Zmile Cosmetics Everybody´s Darling Case
80,16 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
75,35 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Eveline Cosmetics Magic Skin CC – podkład, błyszczące wykończenie, krycie
530,20 zł/1l
26,51 zł
Sprzedawca: MANADA

Neutrogena Hydro Boost, Żel oczyszczający, Unisex, Skóra uniwersalna, Oczyszczenie, Ochrona, Buteleczka z pompką, Olej, Paraben
26,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Elmex, Płyn do płukania zębów, przeciw próchnicy, 400 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
79,67 zł/1l
31,87 zł
Sprzedawca: apohealth

Irygator do jamy ustnej Podróżny irygator do jamy ustnej Higiena jamy ustnej System opieki stomatologicznej
131,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Sagrotan Środek czyszczący do higieny pralek 250ml
208,52 zł/1l
52,13 zł
Sprzedawca: somnia24

Ace Delikatne, Odplamiacz,1l
31,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Organizer kosmetyczny
33,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik

Aphro Celina serum do rzęs 3 ml produkt na porost rzęs
59 800,00 zł/1l
179,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Szampon czosnkowy 500 ml Bioblas, bezzapachowy, przeciw wypadaniu włosów dla kobiet i mężczyzn
100,06 zł/1l
36,02 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Biofresh - Krem na dzie z olejkiem ranym 50 ml Regina Roses
115,42 zł/100ml
57,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Esperanza EKH011, Czarny, Blat, Płyta indukcyjna strefowa, Ceramika, 1 stref(y), 1 stref(y)
51,94 zł
Sprzedawca: Katomix

Suszarka bębnowa Leifheit Pegasus 180 Solid Plus
209,46 zł/1m
198,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PAFEN

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory
516,76 zł/1l
129,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Savo Perex, Środek wybielający do prania Fresh, 1.2 l
19,68 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kapsułki niezawodne
Jakoś i cena na plus
Oceniono dnia 5 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Astonish | Tabletki do zmywarki - z nabłyszczaczem - All-in-1 - zapach Lemon Fresh - 42 sztuki - Płyn do mycia naczyń
39,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
37,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
37 990,00 zł/1kg

Sól specjalna Finish 1,2 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
7,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,85 zł/1kg

Frosch Limonkowe tabletki do zmywarki 50szt



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
48,88 zł/1l

Finish Classic Reiniger Pulver 3 kg do zmywarki



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
58,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,27 zł/1kg

Somat Excellence 4w1 Tabletki do zmywarek 48 sztuk
64,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
67,00 zł/1kg

Frosch Tabletki do zmywarki Limonen 70 szt.
49,90 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,36 zł/1l

Tabletki do zmywarki Tabs 60szt x12g - Gut&Gunstig
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
27,75 zł/1l

Somat Giga+ Excellence 4w1 Tabletki do zmywarki, 75 sztuk
89,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
56,24 zł/1kg

FINISH Tabletki do zmywarki Quantum All-in-1 35 fresh



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,52 zł
Sprzedawca: Teosmart
151,24 zł/1kg

Good & Cheap 1237020007 Sól regenerująca - 2 kg, gruboziarnista



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
5,99 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
2,80 zł/1l

Zapach do zmywarki Cytryna 2x60 Gut&Gunstig
6,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
343,50 zł/1l

Sól do zmywarek Somat Salz 1,2 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
8,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,66 zł/1kg

Somat Machine Cleaner, Tabletki do czyszczenia zmywarki, 3 x 20 g
17,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
224,88 zł/1kg