3,0



Na podstawie 1 opinii
Playboy, Daydreaming, Mgiełka do Ciała, 250 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
43,08 zł
17,23 zł / 100ml
+ 21,60 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Eau de Soin i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Rituals The Ritual of Ayurveda Mgiełka do włosów i ciała 50 ml2 513,60 zł/1l
125,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Miss So - Spray do ciała - Dolce Vita 140 ml892,79 zł/1l
124,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Miss So – spray do ciała – Love Potion 140 ml892,79 zł/1l
124,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Christina Aguilera By Night spray do ciała dla kobiet 236 ml243,86 zł/1l
57,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Playboy Like A Queen tělový spray pro ženy 250 ml
120,36 zł/1l
30,09 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Playboy, Feeling Flirty, Mgiełka do ciała, 250 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
400,44 zł/1l
100,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

FCUK Her Mgiełka do ciała, 250 ml
22,13 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lowkey Fragrance, spray do ciała, 100 ml
490,80 zł/1l
49,08 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Nabeel, Ma'Alaina, spray do ciała, ciało, 250 ml
195,72 zł/1l
48,93 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Madonna Blossom Mgiełka do ciała, 100 ml
12,94 zł/100ml
12,94 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Aveda 18084986745, 100 ml, Ciało
1 736,30 zł/1l
173,63 zł
Sprzedawca: MANADA

Missguided, Babe Dreams, Kö rperspray, 220 ml
182,86 zł/1l
40,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Pink Sugar spray do ciała dla kobiet 236 - Aquolina
195,59 zł/1l
46,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Victoria's Secret Frostmelt Mgiełka do ciała, 250 ml
377,50 zł/1kg
113,25 zł
Sprzedawca: somnia24

Whatever It Takes Pink Mgiełka Do Ciała 240ml
85,63 zł/1l
20,55 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Jennifer Lopez JLuxe tělový sprej 240 ml W
183,33 zł/1l
44,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Aquolina Pink Sugar Mgiełka do ciała, 236 ml
247,25 zł/1l
58,35 zł
Sprzedawca: MANADA

Yardley Gentleman Royale – spray do ciała 220 ml
132,77 zł/1l
29,21 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Yardley English Lavender Body Spray 75ml
708,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Playboy Daydreaming Body Spray to ekscytująca mieszanka zapachów - kwitnąca dzika róża łączy się z harmonijnym zapachem liczi i białego piżma. Zapach emanuje wewnętrzną siłą i lekkością. Zapach przeznaczony dla kobiet i dziewczyn, które unoszą się w chmurach i pozwalają spełniać swoje marzenia.
Playboy Daydreaming Bodymist to ekscytująca kompozycja zapachowa kwitnącej dzikiej róży w połączeniu z harmonijną kompozycją liczi i białego piżma. Emanuje poczuciem wewnętrznej siły i beztroski.
Mgiełka zapachowa Playboy - Daydreaming
- Waga
- 300 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Playboy, Daydreaming, Mgiełka do Ciała, 250 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 5050456524402
- Waga
- 300 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Playboy, Daydreaming, Mgiełka do Ciała, 250 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 5050456524402
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Kapcie OOTB Jumbo Welcome z 4 parami
210,85 zł
-8,22 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
202,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

BRUBAKER Zen Garden, Antracyt, Szary, Metal, Ceramika, Tkanina, Sypialnia, Czarny, Chłopak, dziewczyna, E14
179,95 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Skrzynia ogrodowa na poduszki 310 litrów o wyglądzie rattanu Zamykana na kółka Uchwyty Czarny
339,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Gruby wełniany koc 180 x 120 cm - Szary
252,38 zł
Sprzedawca: Geheimshop-de

Christina Aguilera By Night spray do ciała dla kobiet 236 ml
243,86 zł/1l
57,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
2 249,07 zł/1l
168,68 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

zestaw 10 ściereczek do naczyń, bawełna, 50x70 cm, niebieska kratka
248,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Medisana 60039, 10 ml, Jagody, Nawilżacz
4 208,00 zł/1l
42,08 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
124,90 zł
-5,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Zestaw krzeseł do jadalni z plastikowym siedziskiem, 2 szt.,
745,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
212,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Playboy Like A Queen tělový spray pro ženy 250 ml
120,36 zł/1l
30,09 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Playboy, Feeling Flirty, Mgiełka do ciała, 250 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
400,44 zł/1l
100,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 117,50 zł/1l
411,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Biała toaletka SONNI z taboretem i oświetleniem Toaletka z lustrem, z szufladą, 1080x400x1400mm
893,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonni24

Tabwee K10 Kids 10.1" Blau Tablet, Google Kids Space, 4GB RAM+64GB ROM, Android 15 WiFi Tablet für Kind mit Kindgerechte Hülle und Stift, 5000mAh
389,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

ANTTEQ AB32D1 Telewizor 32 cale (TV 80 cm), Dolby Audio, LED, potrójny tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, USB, cyfrowe wyjście audio, w tym tryb hotelowy
941,65 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Victoria's Secret 667556489989, 250 ml, Kobiety, Stany Zjednoczone, 1 szt.
369,40 zł/1l
92,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Odbiornik DVB-T2 HDMI HD Digital USB Mediaplayer TV HEVC H.265 PVR Ready IPTV Timeshift Internet Ethernet SCART DVB-T MPEG 4 Retoo
79,99 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,99 zł
Sprzedawca: Retoo

Dyon 32 VX, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
1 528,72 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: NovaMBSmart

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Victoria's Secret Midnight Bloom spray do ciała dla kobiet 250 ml
299,56 zł/1l
81,91 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
74,89 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Żywica epoksydowa Żywica epoxy do odlewania uniwersalna | 1 KG | Odlewanie do 5 cm | Pourpoxy | Krystalicznie czysta | Zawiera bloker UV
128,04 zł/1kg
128,04 zł
Sprzedawca: Pourpoxy

Szafka podumywalkowa VASAGLE, szafka łazienkowa z 2 drzwiczkami, regulowana półka, dużo miejsca do przechowywania, styl wiejski, 30 x 60 x 60 cm
268,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Victoria's Secret Rush tělový sprej 250 ml W
410,20 zł/1l
102,55 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
100%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

TOM FORD Fucking Fabulous All Over Body Spray, 150 ml, Spray, Dimethyl Ether , Alcohol Denat. , Water\Aqua\Eau , Fragrance (Parfum) , Limonene , Coumarin ,..., Zjednoczone Królestwo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
317,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 118,53 zł/1l

Tom Ford Vanilla Sex All Over Body Spray (150 ml)
415,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 769,73 zł/1l

Tom Ford Rose Prick Mgiełka do ciała, 150ml
376,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 511,00 zł/1l

Aquarius Cosmetic Aqc Fragrances Mgieka do ciaa Amber Touch 200ml
18,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
75,96 zł/1l

Rituals The Ritual of Ayurveda Mgiełka do włosów i ciała 50 ml
125,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 513,60 zł/1l

Victoria's Secret 667556489989, 250 ml, Kobiety, Stany Zjednoczone, 1 szt.



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
92,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
369,40 zł/1l

Victoria´s Secret - Pure Seduction Odżywczy spray do ciała 250ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
92,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
370,88 zł/1l

Victoria´s Secret - Coconut Passion Odżywczy spray do ciała 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
91,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
364,68 zł/1l

Spray do ciała Sunny Fragrance, pojemność 100 ml
49,08 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
490,80 zł/1l

Christina Aguilera By Night spray do ciała dla kobiet 236 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
57,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
243,86 zł/1l

Nuxe - Body Care Reve De The Fragrant Water 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
120,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 209,90 zł/1l

Philipp Plein, No Limits, Body Spray, 150 ml



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
125,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
835,93 zł/1l

Nuxe Spray Nuxe Mgiełka do włosów i skóry Sunset Bliss 100ml
110,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 102,90 zł/1l

Miss So – Mgiełka do ciała – Secret Crush 140 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
89,66 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
640,43 zł/1l

Victoria's Secret Aqua Kiss 2019 tělový spray pro ženy 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
88,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
352,20 zł/1l

Glow By So – mgiełka zapachowa z połyskiem – Glow Getter 140 ml
128,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
921,36 zł/1l

Miss So – spray do ciała – Love Potion 140 ml
124,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
892,79 zł/1l

Miss So - Spray do ciała - Dolce Vita 140 ml
124,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
892,79 zł/1l

Louis Cardin – mgiełka do ciała z rumiankiem, 250 ml
54,23 zł
Sprzedawca: PolisElectro
216,92 zł/1l

Louis Cardin Fressia – mgiełka do ciała w sprayu, 250 ml
52,65 zł
Sprzedawca: PolisElectro
210,60 zł/1l