5,0



Na podstawie 3 opinii
Bruno Banani Woman Mgiełka Do Ciała 250ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
31,09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,54 zł-4%
118,16 zł / 1l
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Eau de Soin i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Rituals The Ritual of Ayurveda Mgiełka do włosów i ciała 50 ml2 549,40 zł/1l
127,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Victoria´s Secret - Pure Seduction Odżywczy spray do ciała 250ml370,88 zł/1l
92,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Victoria´s Secret - Coconut Passion Odżywczy spray do ciała 250ml364,68 zł/1l
91,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Miss So – spray do ciała – Love Potion 140 ml892,79 zł/1l
124,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Bruno Banani Woman perfumowana mgiełka do ciała, 250ml
107,28 zł/1l
26,82 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Bruno Banani Daring Woman Mgiełka Do Ciała 250ml
132,88 zł/1l
33,22 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Bruno Banani Magnetic Woman Body Splash (250 ml)
168,00 zł/1l
42,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Bruno Banani Pure Woman Perfumowana Mgiełka do ciała, 250 ml
164,00 zł/1l
41,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Victoria´s Secret - Love Spell Odżywczy spray do ciała 250ml
269,72 zł/1l
67,43 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Bruno Banani - Sweet Fantasy Rose & Popcorn Tělový sprej 250ml
12,83 zł/100ml
32,07 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

FCUK Her Mgiełka do ciała, 250 ml
22,13 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Seduction Woman woda perfumowana spray 30ml
573,83 zł/1kg
34,43 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Lowkey Fragrance, spray do ciała, 100 ml
490,80 zł/1l
49,08 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Donna Karan DKNY Be Delicious Mgiełka do ciała, 250 ml
221,92 zł/1l
55,48 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Victoria's Secret Frostmelt Mgiełka do ciała, 250 ml
378,17 zł/1kg
113,45 zł
Sprzedawca: somnia24

Nabeel, Ma'Alaina, spray do ciała, ciało, 250 ml
195,72 zł/1l
48,93 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Juliette Has a Gun Not A mgiełka do włosów i ciała 75ml
3 015,47 zł/1l
226,16 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Bruno Banani Woman Mgiełka Do Ciała 250ml
Bruno Banani Woman to pierwszy zapach wymyślony przez Bruno Banani, który jest skierowany do kobiet. Został stworzony dla zmysłowej i pewnej siebie damy. Zapach idealne dla współczesnej femme fatale, która kocha sensualne pokusy i niekończące się flirty. To jej zabawa, która nie ma żadnych reguł ani granic. Bawi się nią zawsze, nie zależnie od tego gdzie się znajduje. Używa różnych środków, żeby osiągnęła swoje cele. Bruno Banani Woman to jeden ze środków. Włóż na siebie ten zapach, a zobaczysz, że żaden mężczyzna nie będzie mógł Ci się oprzeć. Bruno Banani Woman to odświeżająca, lekka kompozycja w formie mgiełki do ciała zadedykowana zabawnym, śmiałym kobietom.
Wypróbuj niezwykle uwodzicielski zapach. Rozum mężczyzny zabierzesz zapachem z bluszczu, lilii wodnej oraz pomarańczy. Serce zyskasz akordami brzoskwini i frezji, resztę wątpliwości odniesie piżmo i wanilia.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: liść bluszczu, lilia wodna, cytrusy
Nuta serca: konwalia, frezja, brzoskwinia
Nuta bazy: wanilia, piżmo
Mgiełka do ciała bruno banani to oryginalny zapach, który zachwyca kontrastami i wyraża czystą radość życia. Ten wyjątkowy zapach otwiera się energetyzującymi akcentami słodkiej pomarańczy, świeżymi akordami bluszczu i prawdziwie odurzającym aromatem lilii wodnej. W nucie serca rozbrzmiewają wyraziste akcenty brzoskwini, które harmonizują z bogatą wonią frezji i subtelnym akcentem konwalii. Drzemiące w nucie bazy aromaty wanilii i białego piżma nadają kompozycji niebywale zmysłowy charakter.
• Klasyczna i kobieca Mgiełka do ciała,
• Idealny zapach dla pewnych siebie, nietuzinkowych kobiet
• Stanowiące nutę głowy akcenty bluszczu kontrastują z akordami brzoskwini, frezji i wanilii
• Szyprowo-owocowy zapach magnetyzuje pełnym uroku, figlarnym charakterem
• Mgiełka do ciała dostępna w butelce o pojemności 250 ml
Bruno Banani Woman Body Splash - Spray do ciała - Producent: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295 Darmstadt 1er Pack
Chcesz podarować perfumy lub zestaw kosmetyków w prezencie? Body Spray Bruno Banani Fun-Loving Flower Woman (250ml) 100 % original to ekskluzywny pakiet dla Twoich przyjaciół lub rodziny. Nie przechodź obojętnie obok 100 % oryginalnych produktów Bruno Banani!
- Pojemność: 250 ml
- Typ: Spray do ciała
- Nazwa zapachu:
- Woman
- Fun-Loving Flower
- Płeć: Kobieta
BRUNO BANANI Woman Fun-Loving Flower mgiełka do ciała spray 250ml
- Waga
- 0.3 kg
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- alcohol
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 3616301641063
- Numer producenta
- 871454
- Waga
- 0.3 kg
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- alcohol
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 3616301641063
- Numer producenta
- 871454
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Bruno Banani Woman perfumowana mgiełka do ciała, 250ml
107,28 zł/1l
26,82 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Bruno Banani Daring Woman Mgiełka Do Ciała 250ml
132,88 zł/1l
33,22 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Victoria´s Secret - Love Spell Odżywczy spray do ciała 250ml
269,72 zł/1l
67,43 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Kosz na pranie Curly 300346, bambusowy, z pokrywą i uchwytami, zdejmowany i nadający się do prania, 100 litrów, 52 x 32 x 63 cm
111,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Ariana Grande - Cloud EDP 50ml
4 229,20 zł/1l
211,46 zł
Sprzedawca: somnia24

Ariana Grande - Cloud Body spray 236ml
291,02 zł/1l
68,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Ravensburger 111 Ravensburger tiptoi Ladestation Lernspielzeug
177,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Komoda z szufladami HWC-D12, komoda z szufladami w stylu shabby vintage 82x55x30cm ~ szary
673,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: heute-wohnen

Bruno Banani Magnetic Woman Body Splash (250 ml)
168,00 zł/1l
42,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Koc z mikrofibry, flanelowy, miękki, idealny jako narzuta na łóżko, wzór w paski, kolor różowy, 150x200 cm
39,95 zł
Sprzedawca: euromatshop

Tesori d'Oriente Royal Oud Dello Yemen Perfumy, 100ml
203,90 zł/1l
20,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Ariana Grande Ari Perfumowana mgiełka do ciała, 236 ml
225,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zestaw mebli ogrodowych Alightup, narożnik wypoczynkowy z rattanu syntetycznego, sofa i 2 fotele - kolor czarny
575,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Oczyszczacz porów Elektryczny środek do usuwania zaskórników Odkurzacz Środek do czyszczenia porów Czyszczenie twarzy z ekranem LED i 4 sondami oraz 3
89,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Miamia

Bruno Banani Dangerous Woman Mgiełka do ciała, 250ml
117,76 zł/1l
29,44 zł
Sprzedawca: MANADA

Ariana Grande Moonlight Mgiełka do ciała, 236ml
243,26 zł/1l
57,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zestaw startowy: ołówek i książka o farmie Ravensburger 00114
303,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Skrzynia - pojemnik na zabawki
85,90 zł
Sprzedawca: homerci

SoBuy Regał dziecięcy Montessori Regał do pokoju dziecięcego z 8 otwartymi przegrodami Regał dziecięcy do przechowywania zabawek Biały 106x104x30 cm KMB55-W
494,28 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: sobuy

Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Bruno Banani Pure Woman Perfumowana Mgiełka do ciała, 250 ml
164,00 zł/1l
41,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Bruno Banani Woman Woda toaletowa, 100ml
1 749,60 zł/1l
174,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Bruno Banani Dangerous Woman EdT 50ml
2 903,60 zł/1l
145,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Bruno Banani Man Woda toaletowa, 50ml
3 018,40 zł/1l
150,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Sideboard >Jacklin< in Weiß - 160x85x35cm (BxHxT)
961,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: moebelando

Smartwatch z funkcją połączeń Bluetooth, wodoodporny zegarek fitness o stopniu ochrony IP68, z trybami sportowymi, monitorem tętna, monitorem snu dla systemów iOS i Android, czarny
180,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Szyby Z Szufladami 4Szt I Drzwi 2Szt Rose
2 119,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo przyjemny zapach
Najlepszy spray do ciała, którego zawsze używam, bardzo mi się podoba.
Oceniono dnia 12 sierpnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko jest super!
Ładny zapach, lekki, nienachalny.
Oceniono dnia 21 lipca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Tom Ford Vanilla Sex All Over Body Spray (150 ml)
415,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 769,73 zł/1l

TOM FORD Fucking Fabulous All Over Body Spray, 150 ml, Spray, Dimethyl Ether , Alcohol Denat. , Water\Aqua\Eau , Fragrance (Parfum) , Limonene , Coumarin ,..., Zjednoczone Królestwo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
317,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 118,53 zł/1l

Tom Ford Rose Prick Mgiełka do ciała, 150ml
377,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 517,93 zł/1l

Rituals The Ritual of Ayurveda Mgiełka do włosów i ciała 50 ml
127,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 549,40 zł/1l

Aquarius Cosmetic Aqc Fragrances Mgieka do ciaa Amber Touch 200ml
18,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
75,96 zł/1l

Victoria's Secret 667556489989, 250 ml, Kobiety, Stany Zjednoczone, 1 szt.



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
92,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
369,40 zł/1l

Victoria´s Secret - Pure Seduction Odżywczy spray do ciała 250ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
92,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
370,88 zł/1l

Victoria´s Secret - Coconut Passion Odżywczy spray do ciała 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
91,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
364,68 zł/1l

Spray do ciała Sunny Fragrance, pojemność 100 ml
49,08 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
490,80 zł/1l

Victoria's Secret Aqua Kiss 2019 tělový spray pro ženy 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
88,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
352,20 zł/1l

Christina Aguilera By Night spray do ciała dla kobiet 236 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
57,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
243,86 zł/1l

Nuxe - Body Care Reve De The Fragrant Water 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
120,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 209,90 zł/1l

Philipp Plein, No Limits, Body Spray, 150 ml



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
125,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
835,93 zł/1l

Nuxe Spray Nuxe Mgiełka do włosów i skóry Sunset Bliss 100ml
110,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 102,90 zł/1l

Glow By So – mgiełka zapachowa z połyskiem – Glow Getter 140 ml
128,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
921,36 zł/1l

Miss So – spray do ciała – Love Potion 140 ml
124,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
892,79 zł/1l

Louis Cardin – mgiełka do ciała z rumiankiem, 250 ml
54,23 zł
Sprzedawca: PolisElectro
216,92 zł/1l

Louis Cardin Fressia – mgiełka do ciała w sprayu, 250 ml
52,07 zł
Sprzedawca: PolisElectro
208,28 zł/1l

Louis Cardin Orchids – mgiełka do ciała w sprayu, 250 ml
52,07 zł
Sprzedawca: PolisElectro
208,28 zł/1l

Miss So - Spray do ciała - Dolce Vita 140 ml
124,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
892,79 zł/1l