5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 4 sztuki w tej cenie
Victoria's Secret Frostmelt Mgiełka do ciała, 250 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
113,45 zł
378,17 zł / 1kg
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Eau de Soin i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Rituals The Ritual of Ayurveda Mgiełka do włosów i ciała 50 ml2 549,40 zł/1l
127,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Victoria´s Secret - Pure Seduction Odżywczy spray do ciała 250ml370,88 zł/1l
92,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Victoria´s Secret - Coconut Passion Odżywczy spray do ciała 250ml364,68 zł/1l
91,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Miss So – spray do ciała – Love Potion 140 ml892,79 zł/1l
124,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Victoria's Secret, Snowdrift, Mist Spray, 250 ml
405,72 zł/1l
101,43 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Victoria's Secret 667556605051, 250 ml, Kobiety, Stany Zjednoczone, 1 szt.
286,00 zł/1l
90,65 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Victoria's Secret Vibrant Breeze Mgiełka do ciała, 250 ml
276,60 zł/1l
70,81 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
69,15 zł
Sprzedawca: MANADA

Victoria´s Secret - Amber Romance Odżywczy spray do ciała 250ml
334,36 zł/1l
83,59 zł
Sprzedawca: Tersorte

Victoria´s Secret - Velvet Petals Splash Tělový sprej 250ml
259,60 zł/1l
90,01 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Victoria's Secret Petal Plush Clouds tělový spray unisex 250 ml
470,16 zł/1l
126,39 zł
-8,85 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
117,54 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Victoria's Secret, Basic Pumpkin, Mist Spray, 250 ml
432,36 zł/1l
108,09 zł
Sprzedawca: Sykz

Victoria´s Secret - Love Spell Sol Body Spray 250ml
340,76 zł/1l
85,19 zł
Sprzedawca: Tersorte

Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Kobiety, Wanilia, Stany Zjednoczone, 1 szt.
303,60 zł/1l
75,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Victoria's Secret Rush tělový sprej 250 ml W
417,32 zł/1l
104,33 zł
Sprzedawca: Sykz

Victoria´s Secret - Cedar Breeze Body Spray 250ml
305,03 zł/1kg
91,51 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Victoria's Secret, Ginger Apple Jewel, Mist Spray, 250 ml
396,72 zł/1l
99,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Victoria's Secret Sultry Berry Bourbon tělový sprej 250 ml W
502,00 zł/1l
125,50 zł
Sprzedawca: somnia24

Victoria's Secret Temptation Spray do ciała dla kobiet 250 ml
707,20 zł/1l
176,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Victoria's Secret Love Spell Mgiełka do ciała, 250 ml
303,60 zł/1l
75,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Victoria's Secret Temptation tělový sprej 250 ml W
271,80 zł/1l
67,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Orzeźwiająca mgiełka do ciała Frostmelt kultowej marki Victoria's Secret wydana została w 2023 roku. /Dzięki lekkiej formule Twoja skóra zostanie delikatnie otulona zapachem, który pobudzi Twoje zmysły i doda energii na cały dzień. /
Nuty zapachowe: czekolada, mięta, fasolka tonka /
Victoria's Secret Frostmelt Fresh Mint & Chocolate Body Veil to słodki, gourmand zapach. Zanurz się w orzeźwiającym i pysznym zapachu, który łączy chłodzącą świeżość mięty z rozgrzewającą słodyczą czekolady. Frostmelt Fresh Mini & Chocolate to idealna mieszanka kontrastujących nut, która pozostawi Cię całkowicie oczarowaną. Spray do ciała oferuje nie tylko wyjątkowy i atrakcyjny zapach, ale także przyjemne orzeźwienie.
Spray do ciała marki Victoria's Secret. Wybrany produkt ma pojemność 250 ml.
Tělový spray od značky Victoria's Secret. Vámi vybrané balení má objem 250 ml.
Victoria's Secret Frostmelt Fresh Mint & Chocolate to mgiełka do ciała, która przenosi cię w świat odświeżającego chłodu i wyrafinowanego luksusu. Ta wyjątkowa formuła łączy w sobie świeżość mięty z delikatnością czekolady, tworząc niezapomnianą mieszankę, która ożywia zmysły i pielęgnuje skórę. Mgiełka delikatnie otula ciało, zapewniając uczucie orzeźwienia i nawilżenia. Pozwól się otulić tym zmysłowym aromatom i poczuj, jak codzienna pielęgnacja staje się przyjemnym rytuałem, który dodaje energii i poprawia nastrój.
- Waga
- 300 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Victoria's Secret Frostmelt Mgiełka do ciała, 250 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 0667558426920667558426920
- Numer producenta
- 2051601
- Waga
- 300 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Victoria's Secret Frostmelt Mgiełka do ciała, 250 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 0667558426920667558426920
- Numer producenta
- 2051601
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Victoria's Secret, Snowdrift, Mist Spray, 250 ml
405,72 zł/1l
101,43 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Victoria´s Secret - Sunslope Body Spray 250ml
53,71 zł/100ml
134,27 zł
Sprzedawca: somnia24

Victoria's Secret 667556489989, 250 ml, Kobiety, Stany Zjednoczone, 1 szt.
369,40 zł/1l
92,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Victoria´s Secret - Amber Romance Odżywczy spray do ciała 250ml
334,36 zł/1l
83,59 zł
Sprzedawca: Tersorte

Victoria´s Secret - Love Spell Odżywczy spray do ciała 250ml
269,72 zł/1l
67,43 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Victoria's Secret Pear Glacé tělový sprej 250 ml W
282,08 zł/1l
70,52 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Victoria´s Secret - Coconut Passion Odżywczy spray do ciała 250ml
364,68 zł/1l
91,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Victoria's Secret Sultry Berry Bourbon tělový sprej 250 ml W
502,00 zł/1l
125,50 zł
Sprzedawca: somnia24

Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Kobiety, Wanilia, Stany Zjednoczone, 1 szt.
303,60 zł/1l
75,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Victoria´s Secret - Velvet Petals Splash Tělový sprej 250ml
259,60 zł/1l
90,01 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Victoria's Secret Canyon Flora Mgiełka do ciała, 250 ml
46,78 zł/100ml
148,84 zł
-31,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,94 zł
Sprzedawca: Sykz

Victoria's Secret, Basic Pumpkin, Mist Spray, 250 ml
432,36 zł/1l
108,09 zł
Sprzedawca: Sykz

Victoria's Secret 667556605051, 250 ml, Kobiety, Stany Zjednoczone, 1 szt.
286,00 zł/1l
90,65 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Victoria's Secret Vibrant Breeze Mgiełka do ciała, 250 ml
276,60 zł/1l
70,81 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
69,15 zł
Sprzedawca: MANADA

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Łóżko na sprężynach hydraulicznych Merax 140x200 cm z podstawą łóżka, zagłówkiem o regulowanej wysokości i ramą z listew, łóżko tapicerowane podwójne łóżko do przechowywania wykonane z lnu, szare
1 345,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Victoria´s Secret - Pure Seduction Odżywczy spray do ciała 250ml
370,88 zł/1l
92,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Victoria's Secret Bare Vanilla Body Mist Körperspray 250 ml
369,96 zł/1l
92,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Victoria's Secret Aqua Kiss 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
352,20 zł/1l
88,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Victoria's Secret Rush tělový sprej 250 ml W
417,32 zł/1l
104,33 zł
Sprzedawca: Sykz

Victoria´s Secret - Pineapple High Body spray 250ml
469,68 zł/1l
117,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Victoria's Secret Pure Seduction 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
484,88 zł/1l
121,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Victoria's Secret Petal Plush Clouds tělový spray unisex 250 ml
470,16 zł/1l
126,39 zł
-8,85 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
117,54 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Victoria's Secret Coconut Passion 250ml
595,28 zł/1l
148,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UO-Company

Victoria's Secret, Ginger Apple Jewel, Mist Spray, 250 ml
396,72 zł/1l
99,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Victoria´s Secret - Love Spell Sol Body Spray 250ml
340,76 zł/1l
85,19 zł
Sprzedawca: Tersorte

Victoria's Secret Temptation tělový sprej 250 ml W
344,00 zł/1l
86,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Lattafa Yara Candy, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Czarna porzeczka, Mandarynka, Gardena
890,00 zł/1l
89,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Tom Ford Vanilla Sex All Over Body Spray (150 ml)
415,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 769,73 zł/1l

TOM FORD Fucking Fabulous All Over Body Spray, 150 ml, Spray, Dimethyl Ether , Alcohol Denat. , Water\Aqua\Eau , Fragrance (Parfum) , Limonene , Coumarin ,..., Zjednoczone Królestwo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
317,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 118,53 zł/1l

Tom Ford Rose Prick Mgiełka do ciała, 150ml
377,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 517,93 zł/1l

Rituals The Ritual of Ayurveda Mgiełka do włosów i ciała 50 ml
127,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 549,40 zł/1l

Aquarius Cosmetic Aqc Fragrances Mgieka do ciaa Amber Touch 200ml
18,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
75,96 zł/1l

Victoria's Secret 667556489989, 250 ml, Kobiety, Stany Zjednoczone, 1 szt.



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
92,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
369,40 zł/1l

Victoria´s Secret - Pure Seduction Odżywczy spray do ciała 250ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
92,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
370,88 zł/1l

Victoria´s Secret - Coconut Passion Odżywczy spray do ciała 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
91,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
364,68 zł/1l

Spray do ciała Sunny Fragrance, pojemność 100 ml
49,08 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
490,80 zł/1l

Victoria's Secret Aqua Kiss 2019 tělový spray pro ženy 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
88,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
352,20 zł/1l

Christina Aguilera By Night spray do ciała dla kobiet 236 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
57,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
243,86 zł/1l

Nuxe - Body Care Reve De The Fragrant Water 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
120,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 209,90 zł/1l

Philipp Plein, No Limits, Body Spray, 150 ml



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
125,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
835,93 zł/1l

Nuxe Spray Nuxe Mgiełka do włosów i skóry Sunset Bliss 100ml
110,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 102,90 zł/1l

Glow By So – mgiełka zapachowa z połyskiem – Glow Getter 140 ml
128,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
921,36 zł/1l

Miss So – spray do ciała – Love Potion 140 ml
124,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
892,79 zł/1l

Louis Cardin – mgiełka do ciała z rumiankiem, 250 ml
54,23 zł
Sprzedawca: PolisElectro
216,92 zł/1l

Louis Cardin Fressia – mgiełka do ciała w sprayu, 250 ml
52,07 zł
Sprzedawca: PolisElectro
208,28 zł/1l

Louis Cardin Orchids – mgiełka do ciała w sprayu, 250 ml
52,07 zł
Sprzedawca: PolisElectro
208,28 zł/1l

Miss So - Spray do ciała - Dolce Vita 140 ml
124,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
892,79 zł/1l