Marcel's Green Soap, Środek do czyszczenia toalet, 750ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
70,86 zł
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Płyny i żele do WC i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Branq WC wiadro 22 l79,00 zł
Sprzedawca: FANEO

Więcej informacji o reklamie
Elbow Grease | Granulki do czyszczenia toalet - 500 ml - Owocowo-jagodowe smaki - Pieniący się środek czyszczący, wydajny33,98 zł/1l
16,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Chante Clair, Odplamiacz do toalet w pianie, 625 ml53,34 zł/1l
33,34 zł
Sprzedawca: BEBELUC

Więcej informacji o reklamie
Astonish | środek do czyszczenia łazienek - środek czyszczący - do WC - 750 ml - antybakteryjny - środek do czyszczenia łazienek - zapach oceanu15,99 zł/1l
11,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Płyn do czyszczenia toalet, płyn do WC, 750ml, cytrusowy, środek do WC
18,12 zł/1l
13,59 zł
Sprzedawca: taleoo

Domestos Płyn Do Czyszczenia WC Pine Fresh 750ml
12,90 zł
Sprzedawca: PAKOGROUP

Frosch, Himbeer Essig WC Reiniger, 750 ml
393,80 zł/1l
19,69 zł
Sprzedawca: Katomix

Domestos Professional Płyn do czyszczenia toalet Ocean, 1000 ml
124,49 zł/1kg
136,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

At Home, Active Gel Ocean, Żel do czyszczenia toalet, 750ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
65,83 zł/1l
51,39 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

SAVO Płyn do czyszczenia toalet Lemon, 700 ml
15,17 zł/1kg
11,38 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Antikal Zel do WC, 750 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
16,90 zł/1kg
13,52 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

The Pink Stuff 5060033820681, WC (toaleta), Środek czyszczący, Płynny, Butelka, 750 ml, 1 szt.
19,93 zł/1l
14,95 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Żel do WC Toalet Płyn do Czyszczenia Domestos Zielony Pine Fresh 3,2 L
9,37 zł/1kg
29,99 zł
Sprzedawca: UniMarket

Domestos, Płyn do czyszczenia toalet, Żółty, 750 ml
21,85 zł/1l
16,39 zł
Sprzedawca: VISO

Domestos Płyn do WC Original 1 litr
20,14 zł/1l
20,14 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

00 null null, WC Aktiv Gel, Płyn do czyszczenia toalet, 750ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
157,48 zł/1l
118,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Płyn Do Wc Domestos Pine Fresh 1,85 L
10,81 zł/1l
19,99 zł
Sprzedawca: UniMarket

Astonish - Antybakteryjny Żel do Czyszczenia WC - Toilet Fresh Lemon - 750ml
15,99 zł/1l
11,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Żel do WC, żel do czyszczenia toalety, środek do czyszczenia toalet, 6 x 750 ml
383,11 zł/1l
287,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Numer artykułu: 8719189416244 Zobacz wszystko od Marcel's Green Soap> Zobacz więcej: Płyn do czyszczenia toalet i urządzeń sanitarnych> Marcels Green Soap - Płyn do czyszczenia toalet - Patchouli and Cranberry 750ml Niektórzy ludzie traktują chodzenie do toalety jako sprawę służbową i utrzymują jej wystrój tak stonowany, jak to tylko możliwe. Inni robią ze swojej toalety prawdziwą mini-bibliotekę. Jeszcze inni pokrywają ściany kolażem osobistych wspomnień. Marcela nie obchodzi, co zrobisz z wystrojem swojej toalety. Dopóki jest nieskazitelnie czysta! Właśnie dlatego oparł swój skoncentrowany środek czyszczący na mydłach roślinnych. Z silnymi właściwościami odtłuszczającymi i usuwającymi nieczystości dla dokładnego czyszczenia. Twoja toaleta będzie czysta jak nigdy dotąd, a co więcej: znów będzie cudownie świeżo pachnieć. Paczula ma słodki, korzenny zapach, który jest odpowiedni do zwalczania niepożądanych zapachów. Dlatego też paczula była popularna w latach sześćdziesiątych (maskowała zapach niegrzecznego papierosa). Wsparliśmy paczulę świeżą kwasowością żurawiny. Specyfikacja produktu środek do czyszczenia toalet - paczula i żurawina - patchouli & cranberry opis artykułu środek do czyszczenia toalet - paczula i żurawina numer artykułu 8719189416244 wariant paczula & żurawina rodzaj opakowania standard kraj pochodzenia Holandia specyfikacja: co najmniej 100% butelki bibułki 100% butelki bibułki 100% butelki bibułki Before Before Before Before Before Before Before Before Before Before Before Before Before Before Before Before Before Before Before Before Before Before Before Before Before Before Before Before Before Before Before Before of preservable before of preservable before of preservable before of colour shades, Parabenów, fosforanów, chloru, amoniaku lub kwasu -aqua, laurylosiarczanu sodu, dioctanu glutaminianu tetrasodu, betainy kokamidopropylowej, benzoesanu sodu, kwasu cytrynowego, perfum, gumy ksantanowej, żurawiny wodorotlenku sodu. Różnica w stosunku do zwykłych środków gospodarstwa domowego polega na naturze chemikaliów. Na przykład, w przeciwieństwie do substancji petrochemicznych, używamy syntetycznych chemikaliów, substancji petrochemicznych, naturalnych biodegradowalnych i bezpiecznych chemikaliów. Każdy produkt ekologicznego mydła Marcel nie zawiera parabenów, kwasów, chloru amoniaku i barwników. Składniki, które mogą być szkodliwe dla środowiska, domu lub ciała. Czy w procesie produkcji przeprowadzane są testy na zwierzętach? Nie. Absolutnie nie wykorzystujemy zwierząt do testowania naszych produktów. Wiemy również, że nasi dostawcy nie stosują testów na zwierzętach. Ponadto produkty są bezpieczne dla zwierząt. Czy używacie składników palmowych i kokosowych? Tak. Używamy zarówno składników palmowych, jak i kokosowych. Nasi dostawcy składników oleju palmowego i kokosowego są stałymi dostawcami oleju palmowego z certyfikatem zrównoważonego rozwoju (RSPO). Oznacza to, że wspieramy rozwój zrównoważonych produktów z oleju palmowego i kokosowego. RSPO jest jedyną organizacją, która aktywnie działa na rzecz zrównoważonych produktów z oleju palmowego. Strony takie jak WNF, Greenpeace i Oxfam Novib są również powiązane z tą organizacją, ale czy olej palmowy ma te wszystkie lasy deszczowe? Niestety, nadal jest dużo oleju palmowego z plantacji, na których kiedyś były lasy deszczowe. Ponadto gleba jest wyjałowiona, co powoduje erozję i degradację ziemi. Organizacja RSPO stara się temu zapobiec. Wydaje certyfikaty plantacjom oleju palmowego, które produkują olej palmowy w sposób zrównoważony. Oczywiście nie zawsze jest to dobre rozwiązanie, a już na pewno nie w krajach, w których szerzy się korupcja. Marcel uważa jednak, że rozwiązaniem jest lepsze monitorowanie i organizowanie tych rejestracji. Jeśli olej palmowy jest dobrze uprawiany, jest to obecnie najlepszy sposób, aby natura zaspokoiła zapotrzebowanie na ten rodzaj oleju. Ale nie jest dużo lepiej, jeśli olej palmowy nie jest na całym świecie, produkuje się około 40 miliardów litrów oleju palmowego, około 5 litrów na osobę na całym świecie. Olej palmowy jest najbardziej efektywnym sposobem produkcji oleju. Ale Marcel's Green Soap uważa również, że Active musi nadal szukać alternatyw dla oleju palmowego, ponieważ lasy deszczowe są nam bardzo potrzebne! Czy produkty Marcel's Green Soap są biodegradowalne? Wszystkie produkty Marcel's Green Soap są w 99% biodegradowalne. Wartość biodegradowalna oznacza, że cały produkt rozkłada się w CO2 i wodzie w ciągu 28 dni. Produkty Marcel's Green Soap zawierają również sole. Jest ona używana do zwiększenia wartości pH w celu rozpuszczenia brudu i uczynienia go nieco gęstszym. Sole nigdy nie mogą być anulowane w wodzie i CO2. Właśnie dlatego istnieje 99%. Opakowanie zielonego mydła Marcela wykonane jest w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu, znanego również jako HDPE. Marcels Green Soap jest zatem pierwszą marką w Holandii, która wykorzystuje w swoich opakowaniach więcej plastiku pochodzącego z recyklingu, a tym samym nie przyczynia się do zanieczyszczenia plastikiem. Ponadto butelki zielonego mydła Marcels świetnie nadają się do recyklingu, więc nowy plastik nigdy nie jest potrzebny. Jest to powszechnie stosowany plastik, a zatem łatwy do recyklingu. Ponadto, ponieważ do butelki nie dodano żadnego koloru, butelki nadają się szczególnie do recyklingu. W dzisiejszych czasach można również produkować butelki z roślin takich jak trzcina cukrowa lub burak cukrowy. Wadą trzciny cukrowej jest to, że musi ona pochodzić z drugiego końca świata, co sprawia, że wydaje się przyjazna dla środowiska, ale ślad węglowy nie jest zbyt . A kiedy butelka jest już dostępna, jest ponownie wyrzucana i znów pojawia się problem plastikowych odpadów. Z tego powodu Marcel koncentruje się w szczególności na wykorzystaniu plastiku pochodzącego z recyklingu, który następnie staje się bardziej zrównoważonym opakowaniem, które Marcel chce, aby każdy używał plastiku pochodzącego z recyklingu, najlepiej całej butelki. Każdego tygodnia w Holandii wyrzuca się około 4 milionów lekcji sprzątania średniej wielkości. Marcel ściśle współpracuje ze stronami w Holandii i za granicą, aby używać plastiku, który był już jako butelka przez konsumenta. I nie 10 lub 15%, jak wiele marek, nie mniej niż 100%. W ten sposób zapewnia się, że nie trzeba używać żadnych nowych surowców. Co powinienem zrobić, jeśli butelka jest bardzo przyjazna, ale także pilna? Zbieraj plastik oddzielnie. Marcel sam zaczął to robić kilka lat temu i teraz zdaje sobie sprawę, że połowa jego odpadów to plastik! Butelki są wykonane ze 100 HDPE (również oznakowane), dzięki czemu można je ponownie poddać recyklingowi. Butelka jest następnie cięta na małe kawałki, plastik jest myty i może być ponownie użyty do produkcji nowej butelki. Gdzie produkowane jest zielone mydło Marcel? Wszystkie produkty są wytwarzane w fabryce mydła w Utrechcie. Kiedyś należała ona do dużej firmy, ale te duże firmy z 1 lub 2 fabrykami często obejmują całą Europę. Pozwala to zaoszczędzić wiele kosztów, ale nie zawsze jest korzystne dla środowiska, ponieważ przez Europę przejeżdżają tylko ciężarówki. Na przykład, butelka płynu do prania zielonego mydła Marcel pokonuje około 80 kilometrów, zanim znajdzie się w zlewie. W przypadku konkurencji jest to często 600 kilometrów! Co ze śladem węglowym Marcel's Green Soap, jeśli chcesz dokładnie przyjrzeć się śladowi węglowemu firmy, musisz przyjrzeć się dokładnie od początku do końca, co nazywa się Cradle to Grave. Ponieważ wszystko jest produkowane w Holandii, prawie wszystkie surowce pochodzą z Holandii (lub Niemiec), istnieje minimalny podatek dla środowiska w procesie produkcyjnym. Jeśli chodzi o marketing, sprzedaż i administrację, Marcel sam prowadzi firmę ze swojego domowego biura. Żadnych zespołów zarządzających, żadnych międzynarodowych spotkań, żadnych dojazdów. To sprawia, że zielone mydło Marcela jest neutralne, ponieważ nie ma prawie żadnych dodatkowych emisji. Marcel uważa, że jest to znacznie lepszy sposób niż wykluczanie dużej ilości CO2, a następnie kompensowanie go ponownie. A co z produktami dla konsumentów? Ponieważ produkty Marcela są w 99% biodegradowalne, a butelki nie zawierają barwników, obciążenie środowiska jest ograniczone i zachęca do recyklingu. A ponieważ produkty Marcel są skoncentrowane, a zapach jest również obecny w dużej ilości, często zużywa się ich trochę mniej. Hej, nikt nie jest doskonały, a Marcel wcale nie udaje, że robi wszystko, co w jego mocy, aby zminimalizować swój wpływ na środowisko. Ale stara się również wnieść swój wkład na swój własny sposób.
Patchouli & Cranberry Płyn do czyszczenia toalet, nie zawiera barwników, parabenów, fosforanów, chloru ani amoniaku. Zapewnia słodki zapach.
Patchouli & Cranberry Płyn do czyszczenia toalet, nie zawiera barwników, parabenów, fosforanów, chloru ani amoniaku. Zapewnia słodki zapach.
- Zawartość
- 0.75 l
- Składniki
- Marcel's Green Soap, Środek do czyszczenia toalet, 750ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Producent
- Marcels Green Soap
- Liczba sztuk
- 5
- Grupy docelowe
- Unisex
- Waga
- 800 g
- EAN
- 8719189416244
- Numer producenta
- FLM37350
- Zawartość
- 0.75 l
- Składniki
- Marcel's Green Soap, Środek do czyszczenia toalet, 750ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Producent
- Marcels Green Soap
- Liczba sztuk
- 5
- Grupy docelowe
- Unisex
- Waga
- 800 g
- EAN
- 8719189416244
- Numer producenta
- FLM37350
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

Marcel's Green Soap, Basilikum & Vetivergras, Płyn do mycia naczyń, 500ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
110,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Syrop Monin Orange Spritz – idealny do koktajli o naturalnym aromacie, 1000 mlJednorazowe
71 271,43 zł/1l
49,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Marcel's, Green Soap,n Płyn do mycia naczyń z pomarańczą i jaśminem, 500ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
112,14 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: WAYS

Philips Sonicare HX6068/13, 8 szt., Czarny, Średni
189,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Amerykańska trawa pampasowa 1 sztuka P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
10,92 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
774,30 zł/1l
77,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

SAFLAX - Bonsai - Japońskie Kwiaty Wiśni - 30 Nasiona - Prunus serulata
1 960,00 zł/1kg
19,60 zł
Sprzedawca: SAFLAX

L'Oreal Paris Infallible 32H Matte Cover Foundation Długotrwały Podkład matujący 155 Cool Undertone/Neutral Rose, 30 ml
1 316,00 zł/1kg
52,64 zł
Sprzedawca: Katomix

Lindt GOLDHASE, 200 g, Czekolada mleczna, 1 szt., 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
466,95 zł/1kg
93,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Disney Engel Miś 20 cm różowy jeden rozmiar
94,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

BaByliss Curl Secret Optimum, Lokówka, Ciepły, Przyciski, Do wszystkich włosów, Długie, Średni, 180 °C
605,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

WC Frisch, Zawieszka do Wc, lemon, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
222,20 zł/1kg
22,22 zł
Sprzedawca: M_plus_L

GymBeam pynne biako jaja - praktyczna forma 100% biaka jaja, szybkie i kompletne rdo biaka, idealne do koktajli proteinowych, pieczenia i gotowania
48,70 zł/1kg
48,70 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Maxi-Cosi Lara2 Wózek dziecięcy 0-4 lata lekki 3 pozycje
904,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Wózek dziecięcy Kinderkraft MOOV 2 3 w 1 - Rozkładane siedzisko - Koła odporne na przebicie - W zestawie MINK PRO i-Size - Do 27 kg - Daszek UPF50+ - Beżowy
1 249,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kinderkraft

Munchkin MUNCHKIN užuolaidėlės nuo saulės automobilio langui 2 vnt. Brica 90332-SIOC
208,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Yaheetech 16-częściowy kojec dla szczeniąt, ogrodzenie dla szczeniąt, 2 drzwi, 60 cm wys
591,35 zł
Sprzedawca: Yaheetech

Grzechotki Fisher-Price Babies Rumba
75,43 zł
Sprzedawca: BEBELUC

Wysokie krzesełko Maxi-Cosi Minla dla rosnących dzieci, 0-14 lat, wysokie krzesełko dla dziecka, 9 poziomów wysokości, 5 pozycji nachylenia, 4 pozycje tacki, Essential Graphite
1 045,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Body Attack 100% białko serwatkowe - 900 g neutralne
209,24 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Always Discreet damskie majtki chłonne Regular 5 krople bielizny Duży pakiet dla kobiet Wygodna dyskretna ochrona; Dla dyskretnego bezpieczeństwa - Super Bielizna
145,13 zł
Sprzedawca: Di-Life

Zestaw do strzyżenia brody Braun Series 3 8 w 1 z ultracienkim ostrzem – zestaw do strzyżenia brody o dużej mocy
334,53 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: everybuy_at

1000 nasion lawendy wąskolistnej (Lavandula angustifolia) - Pachnący ogród i magnes dla pszczół | Bylina, odporna i aromatyczna
4 275,00 zł/1kg
8,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

Anua Niacinamide 5 + TXA Płatki z tonikiem Brightening Pad 60 Pads 210 ml
93,00 zł
Sprzedawca: KCBeautyShop

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
71,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

RUF Porridge Apple Cinnamon 65g
64,77 zł/1kg
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Makita Adventskalender 24 Türchen
525,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

3000 nasion koniczyny różowej (Trifolium incarnatum) – koniczyna różowa, koniczyna pszczela, łąka kwiatowa
320,83 zł/1kg
7,70 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

Ziaja Oliwka do masażu antycellulitowa, 500 ml
18,47 zł/100ml
36,93 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Branq WC wiadro 22 l



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(92)Liczba wystawionych ocen: 92
79,00 zł
Sprzedawca: FANEO

Elbow Grease | Granulki do czyszczenia toalet - 500 ml - Owocowo-jagodowe smaki - Pieniący się środek czyszczący, wydajny
16,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
33,98 zł/1l

Elbow Grease | Tabletki do toalet - 10 sztuk - Cytrusowy zapach - Skuteczne czyszczenie - Środek do usuwania kamienia
15,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,49 zł
Sprzedawca: Lemonbite
154,90 zł/1l

Astonish | środek do czyszczenia łazienek - środek czyszczący - do WC - 750 ml - antybakteryjny - środek do czyszczenia łazienek - zapach piwonii
11,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
15,99 zł/1l

Astonish | środek do czyszczenia łazienki - środek czyszczący - do WC - 750 ml - antybakteryjny - środek do czyszczenia łazienki - zapach eukaliptusa
11,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
15,99 zł/1l

Astonish - Antybakteryjny Żel do Czyszczenia WC - Toilet Fresh Lemon - 750ml
11,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
15,99 zł/1l

Astonish | środek do czyszczenia łazienek - środek czyszczący - do WC - 750 ml - antybakteryjny - środek do czyszczenia łazienek - zapach oceanu
11,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
15,99 zł/1l