4,8



Na podstawie 6 opinii
Liczba sztuk:
- 4Pokaż dostępne warianty
Waga:
3400 g- 340 gPokaż dostępne warianty
- 3400 g
Whiskas 8410136026294, Dorosły, Wołowina, Kurczak, Łososiowy, Tuńczyk, 85 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
58,63 zł
17,24 zł / 1kg
+ wysyłka od 12,99 zł
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Mokra karma dla kotów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Felix Fantastic Karma Dla Kotów W Galaretce 10,2 Kg (120 X 85 G)15,21 zł/1kg
155,14 zł
Sprzedawca: Unizoo

Więcej informacji o reklamie
Felix Tasty Shreds 44×80 g wołowina kurczak kaczka indyk – mokra karma dla kotów31,60 zł/1l
79,00 zł
Sprzedawca: Prokesglass

Więcej informacji o reklamie
Felix Fantastic Karma Dla Kotów W Galaretce 3,7 Kg (44 Sztuki)15,73 zł/1kg
58,84 zł
Sprzedawca: Unizoo

Więcej informacji o reklamie
WHISKAS 1+ z Wołowiną w Sosie 24x400g Puszka Mokra karma dla kota 1+26,90 zł/1kg
129,12 zł
Sprzedawca: Unizoo

GOURMET 12321177, Dorosły, Wołowina, Kurczak, Królik, Łososiowy, 85 g
19,61 zł/1kg
114,99 zł
-15,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,99 zł
Sprzedawca: Unizoo

kitekat Delikatne smaki w sosie 1,02 kg (12x85 g)
35,03 zł/1kg
40,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Mokra karma dla kotów w galaretce Whiskas Pure Delight Drobiowe Frykasy 40x85g
148,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Sheba 40x85g Nature’s Collection Wybór Smaków Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów W Sosie 4 Smaki
20,11 zł/1kg
68,37 zł
Sprzedawca: Unizoo

Whiskas Pure Delight Adult 40x85g Drobiowe Frykasy Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów 4 Smaki W Galaretce
16,49 zł/1kg
59,36 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Selection Mokra karma dla kota w sosie o smaku driobiowym 40 x 85 zł
53,87 zł/1kg
183,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Whiskas 3065890155053, Dorosły, Dorsz, Łososiowy, Tuńczyk, Sielawa, 85 g
17,91 zł/1kg
60,88 zł
Sprzedawca: Unizoo

Whiskas Adult Mieszanka Smaków 80x85g Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów 4 Smaki W Galaretce
125,18 zł
Sprzedawca: Unizoo

Mokra karma dla kotów w galaretce Sheba Delikatesse Delicacy Drobiowe Smaki 40x85g
53,87 zł/1kg
183,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Vitakraft 35294, Dorosły, Wołowina, Kurczak, Indyk, 85 g, Brak sztucznych barwników
170,57 zł/1kg
86,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Mokra karma dla dorosłych kotów w sosie Whiskas Tasty Mix Wybór Szefa Kuchni 2x(24x85g)
34,71 zł/1kg
118,00 zł
Sprzedawca: TR8

WHISKAS Mokra Karma dla kota Gal Junior Drób 40x85g
15,64 zł/1kg
64,37 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,91 zł
Sprzedawca: Unizoo

SHEBA® Multipack Selection Mini Filety w Sosie Wariacja Drobiowa 60 x 85g
62,74 zł/1kg
319,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

MjAMjAM 1102M3, Dorosły, Każda rasa, Wołowina, Jagodowy, Marchewkowy, Kurczak, Kaczka, Serce, Dynia, Królik, Turcja, 200 g, Nie zawiera ziarna
94,79 zł/1kg
113,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Whiskas Adult 80x85g Rybne Przysmaki I Mieszanka Smaków W Galaretce Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów
17,15 zł/1kg
116,61 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Sauce Collection Rybne Smaki Saszetki 40x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Dorosłych Kotów W Sosie
17,31 zł/1kg
69,43 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
58,84 zł
Sprzedawca: Unizoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
WHISKAS MOKRA KARMA DLA KOTA MIX SMAKÓW W GALARETCE SASZETKI 40X85 G
Whiskas – Zasmakuj w radości swojego kota dzięki wyjątkowej mieszance smaków w galaretce!
Wyobraź sobie, jak Twój kot cieszy się każdym kęsem pysznej mokrej karmy, której zapach wypełnia cały dom. Whiskas w saszetkach to więcej niż jedzenie – to uczta, która dostarcza Twojemu kotu nie tylko smaku, ale i pełnowartościowych składników odżywczych. Wybierz miks smaków, by codziennie zachwycać pupila delikatnymi kawałkami mięsa w galaretce, które pobudzają zmysły i zapewniają zdrowie. Tylko najlepsze składniki, które Twój kot pokochasz – z Whiskas każdy dzień staje się lepszy!
Whiskas w saszetkach – Smak i świeżość zamknięte w każdej porcji
Twój kot zasługuje na to, co najlepsze. Whiskas mokra karma to pyszna kombinacja mięsa w soczystej galaretce, która zadowoli nawet najbardziej wybredne koty. Saszetki Whiskas to idealne rozwiązanie, by zaserwować swojemu pupilowi pełnowartościowy posiłek w każdej chwili. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, Whiskas stworzył karmę, która zapewnia Twojemu kotu nie tylko wspaniały smak, ale także niezbędne witaminy i minerały. Każda saszetka to wyjątkowa uczta, która wspiera zdrowie i witalność Twojego kota.
Whiskas – Pyszna kombinacja smaków dla Twojego kota w każdej saszetce
Zaspokój apetyt swojego kota, oferując mu Whiskas w saszetkach, które łączą najlepsze smaki w jednej porcji. Mięso w galaretce to połączenie delikatnych kawałków mięsa i aromatycznej galaretki, które sprawiają, że każdy posiłek staje się prawdziwą przyjemnością. Dzięki mieszance smaków, Whiskas zaspokaja wymagania smakowe Twojego kota, zapewniając mu nie tylko radość z jedzenia, ale i zdrowie, które zapewnia odpowiednią ilość białka i składników odżywczych.
Odkryj przepisy od Mniam24
Kupując w Mniam24, otrzymasz ebooka ze 100 przepysznymi przepisami! To doskonała okazja, by odkrywać nowe smaki i przygotować wyjątkowe dania w swojej kuchni. Ciesz się inspiracjami kulinarnymi i korzystaj z wyjątkowych przepisów, które ułatwią Ci gotowanie każdego dnia!
Kocia uczta w galaretce z kawałkami mięsaSkładniki: 1 saszetka Whiskas mokrej karmy Mix smaków w galaretce, 1 łyżeczka oliwy z oliwek
Sposób przygotowania: Otwórz saszetkę Whiskas mokrej karmy Mix smaków w galaretce i wyłóż jej zawartość do miseczki. Na wierzch dodaj łyżeczkę oliwy z oliwek, aby podkreślić smak i dodać zdrowych tłuszczy. Wymieszaj wszystko dokładnie i podaj swojemu kotu, by cieszył się w pełni smakiem, który dostarcza mu energii i zadowolenia.
Podsumowanie najważniejszych cech i zalet produktu:
- Mieszanka smaków – zaspokoi wymagania nawet najbardziej wybrednego kota
- Świeże składniki – kawałki mięsa w galaretce, pełne smaku i wartości odżywczych
- Praktyczne saszetki – wygodne opakowanie, które zachowuje świeżość i smak
- Pełnowartościowa karma – zapewnia wszystkie niezbędne składniki odżywcze
- Zaufana marka – Whiskas to wybór, na który decydują się opiekunowie kotów na całym świecie
- 1x WHISKAS MOKRA KARMA DLA KOTA MIX SMAKÓW W GALARETCE SASZETKI 40X85 G
Whiskas to marka, która od lat zdobywa zaufanie opiekunów kotów na całym świecie. Dzięki wyjątkowej jakości składników i doskonałemu smaku, Whiskas stało się synonimem pełnowartościowej karmy, która wspiera zdrowie i witalność kotów. Jako lider na rynku, Whiskas dostarcza produkt, który cieszy nie tylko Twojego kota, ale również Ciebie – zapewniając Ci pewność, że Twój pupil je to, co najlepsze.
FAQ
1. Czy karma Whiskas Mix smaków jest odpowiednia dla każdego kota?
Tak, karma Whiskas Mix smaków w galaretce jest odpowiednia dla wszystkich kotów, bez względu na wiek czy rasę. Każda saszetka dostarcza pełnowartościowy posiłek, który spełnia wymagania Twojego kota..
2. Czy mogę podawać karmę Whiskas codziennie?
Tak, Whiskas to pełnowartościowa karma, którą możesz podawać swojemu kotu codziennie. Wystarczy, że dostosujesz porcję do potrzeb swojego pupila.
3. Czy karma Whiskas zawiera sztuczne konserwanty?
Nie, Whiskas nie zawiera sztucznych konserwantów. Każda saszetka to naturalny smak, który dostarcza Twojemu kotu wartościowe składniki odżywcze.
4. Czy karma Whiskas Mix smaków może być podawana w połączeniu z suchą karmą?
Tak, karma Whiskas Mix smaków w galaretce idealnie komponuje się z suchą karmą, tworząc pełnowartościowy posiłek dla Twojego kota.
Whiskas Adult Mieszanka Smaków 40x85g
Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów 4 Smaki W Galaretce
Nasza gama produktów WHISKAS została stworzona, by zapewnić maksimum mruczenia – podczas posiłków i nie tylko! Każda receptura jest starannie przygotowana, aby zachować naturalne wartości odżywcze i pyszny smak wysokiej jakości składników, dzięki czemu Twój kot z radością przybiegnie do miseczki.
Specjalnie przygotowane, aby zachować naturalne wartości odżywcze i wyjątkowy smak wysokiej jakości składników. Nasze ulubione dania sprawią, że Twój kot przybiegnie do miski szybciej niż kiedykolwiek wcześniej!
Nasze pyszne receptury są stworzone do tego, aby wzbudzać zadowolone mruczenie na każdym etapie życia… podczas posiłków i poza nimi.
Korzyści:
- 100% wysokiej jakości składników i specjalnie opracowana formuła, aby zaspokoić wszystkie codzienne potrzeby Twojego kota.
- Przepyszne smaki i tekstury dla maksymalnej przyjemności.
- Zdrowe trawienie i wsparcie układu odpornościowego.
- 90% białka pochodzi ze źródeł zwierzęcych .
- Bez użycia sztucznych barwników i konserwantów.
Skład:
- Z Kurczakiem: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (90% w kawałkach*, w tym kurczak 4% w kawałkach*), zboża, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego (w tym wysłodków buraczanych 0.25%), cukry.
- Z Wołowiną: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (90% w kawałkach*, w tym wołowina 4% w kawałkach*), zboża, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego (w tym wysłodków buraczanych 0.25%), cukry.
- Z Łososiem: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (85% w kawałkach*), ryby i produkty rybne (w tym łosoś 4% w kawałkach*), zboża, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego (w tym wysłodków buraczanych 0.25%), cukry, oleje i tłuszcze.
- Z Tuńczykiem: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (85% w kawałkach*), ryby i produkty rybne (w tym tuńczyk 4% w kawałkach*), zboża, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego (w tym wysłodków buraczanych 0.25%), cukry, oleje i tłuszcze.
* Kawałki zwykle stanowią 40% produktu.
Dodatki na kg: Dodatki dietetyczne: Witamina B₁: 27.3mg, Witamina C: 360mg, Witamina D₃: 200IU (Smaki rybne nie są wzbogacane w witaminę D₃), Witamina E: 18.2mg, Tauryna: 620mg, Miedź (Pięciowodny siarczan miedzi(II)): 1.2mg, Jod (jodan wapnia, bezwodny): 0.22mg, Żelazo (siarczan żelaza (II), jednowodny): 11.2mg, Mangan (siarczan manganawy, jednowodny): 2.2mg, Cynk (siarczan cynku, jednowodny): 16.2mg.
Dodatki technologiczne: Guma kasja: 1500mg.
Dodatki sensoryczne: Smaki.
Składniki analityczne (%): białko: 7.5; zawartość tłuszczu: 4; materia nieorganiczna: 1.6; włókno surowe: 0.35; wilgotność: 84.8; kwas linolowy: 0.65;
Wartość energetyczna: 71kcal/100g.
Sposób karmienia:
- Kot o masie ciała 3 kg potrzebuje 3-3,5 saszetek karmy mokrej dziennie.
- Kot o masie ciała 4 kg potrzebuje 3,5-4 saszetek karmy mokrej dziennie.
- Kot o masie ciała 5 kg potrzebuje 4-4,5 saszetki karmy mokrej dziennie.
1 saszetkę można zastąpić 16g karmy suchej WHISKAS.
- Smak karmy:
- Wołowina, Kurczak, Łososiowy, Tuńczyk
- Pojemność:
- 85 g
- Wiek zwierzęcia:
- Dorosły
- Typ dozownika:
- Saszetka
- Zawiera witaminy:
- Witamina C, Witamina D3
- Białko:
- 7,8%
- Zawartość tłuszczu:
- 4%
- Włókna surowe:
- 0,25%
- Zawartość wilgoci:
- 84,5%
- Zawartość witaminy D3:
- 200 IU/kg
- Zawartość żelaza:
- 11,2 mg/kg
- Zawartość cynku:
- 16,2 mg/kg
- Zawartość manganu:
- 2,2 mg/kg
- Zawartość jodu:
- 0,22 mg/kg
- Zawartość tauryny:
- 620 mg/kg
- Zawartość miedzi:
- 1,2 mg/kg
- Ilość na paczkę:
- 40 szt.
- Rodzaj opakowania:
- Pudełko
- Waga
- 3400 g
- Zawartość wilgoci
- NA
- Nazwa handlowa
- WHISKAS MOKRA KARMA DLA KOTA MIX SMAKÓW W GALARETCE SASZETKI 40X85 G
- Skład paszy
- Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (33-35%), ryby i produkty rybne, zboża, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego, cukry
- Rodzaj paszy
- Pasza mokra
- Określone gatunki zwierząt
- Koty
- Dodatki
- Whiskas Mokra Karma Dla Kota Mix Smaków W Galaretce Saszetki 40X85 G
- EAN
- 8410136026294
- Producent
- Numer zezwolenia
- NA
- Waga
- 3400 g
- Zawartość wilgoci
- NA
- Nazwa handlowa
- WHISKAS MOKRA KARMA DLA KOTA MIX SMAKÓW W GALARETCE SASZETKI 40X85 G
- Skład paszy
- Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (33-35%), ryby i produkty rybne, zboża, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego, cukry
- Rodzaj paszy
- Pasza mokra
- Określone gatunki zwierząt
- Koty
- Dodatki
- Whiskas Mokra Karma Dla Kota Mix Smaków W Galaretce Saszetki 40X85 G
- EAN
- 8410136026294
- Producent
- Numer zezwolenia
- NA
Pasuje również do tego

GOURMET 12321177, Dorosły, Wołowina, Kurczak, Królik, Łososiowy, 85 g
19,61 zł/1kg
114,99 zł
-15,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,99 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba 40x85g Nature’s Collection Wybór Smaków Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów W Sosie 4 Smaki
20,11 zł/1kg
68,37 zł
Sprzedawca: Unizoo

Mokra karma dla dorosłych kotów w sosie Whiskas Tasty Mix Wybór Szefa Kuchni 2x(24x85g)
34,71 zł/1kg
118,00 zł
Sprzedawca: TR8

Żwirek Biokat's Diamond Care Fresh 8l
8,21 zł/1kg
120,91 zł
-57,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,31 zł
Sprzedawca: STREFA

Sheba Sauce Collection Rybne Smaki Saszetki 40x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Dorosłych Kotów W Sosie
17,31 zł/1kg
69,43 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
58,84 zł
Sprzedawca: Unizoo

Whiskas Pure Delight Adult 40x85g Drobiowe Frykasy Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów 4 Smaki W Galaretce
16,49 zł/1kg
59,36 zł
Sprzedawca: Unizoo

CATSAN Hygiene plus, Granulat, 20 l, Biały, Papierowa torba
11,74 zł/1l
234,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Whiskas Adult 7kg - Sucha Karma Dla Kotów Z Kurczakiem I Warzywami
11,46 zł/1kg
83,25 zł
-3,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
80,24 zł
Sprzedawca: Unizoo

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Whiskas Adult Mieszanka Smaków 80x85g Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów 4 Smaki W Galaretce
125,18 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Selection Select Slices Drobiowe Smaki 40x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Kota W Sosie
68 470,00 zł/1l
68,47 zł
Sprzedawca: Unizoo

HILTON Żwirek Bentonit zbrylający Lawenda 5L
5,65 zł/1kg
24,30 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Felix 12480628, Dorosły, Wołowina, Kurczak, Kaczka, Jagnięcina, 85 g, Brak sztucznych barwników
14,98 zł/1kg
66,20 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,91 zł
Sprzedawca: Unizoo

Whiskas Adult 80x85g Rybne Przysmaki I Mieszanka Smaków W Galaretce Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów
17,15 zł/1kg
116,61 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Delicacy Drobiowe Smaki Saszetki 40x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Kota W Galaretce
21,40 zł/1kg
72,75 zł
Sprzedawca: Unizoo

Felix Tasty Shreds 44×80 g wołowina kurczak kaczka indyk – mokra karma dla kotów
31,60 zł/1l
79,00 zł
Sprzedawca: Prokesglass

DREAMIES Variety Snack Box – karma uzupełniająca dla kotów (z kurczakiem, z serem i o smaku łososia) - 720g - 12x60
62,40 zł/1kg
44,93 zł
Sprzedawca: Unizoo

Miixia podwójna miska na karmę dla psa miska na karmę dla kota miska na karmę dla psa miska na karmę dla kota
85,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Whiskas Drobiowa Uczta Mix smaków Mokra karma w sosie dla kota 24x85g
24,01 zł/1kg
54,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Relaxdays 10045870, 1 szt.
92,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Kuweta WISFOR Kuweta dla kota z szufelką Kuweta z pokrywą Składana kuweta z kapturem, 41×51×38 cm
58,10 zł/1kg
149,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

Vitakraft 35294, Dorosły, Wołowina, Kurczak, Indyk, 85 g, Brak sztucznych barwników
170,57 zł/1kg
86,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Gimborn 613 246, Glina, 20 l, Jasny Szary, Papierowa torba
18,60 zł/1kg
371,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

G&G Tender pieces.w.wing.415g
10,43 zł/1l
4,33 zł
Sprzedawca: Katomix

Whiskas Karma sucha dla kota 1+ WHISKAS z Wołowiną 14 kg, Dorosły, Każda rasa, Wołowina, 14 kg
10,25 zł/1kg
143,49 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
19,69 zł
Sprzedawca: Katomix

Whiskas 3065890155053, Dorosły, Dorsz, Łososiowy, Tuńczyk, Sielawa, 85 g
17,91 zł/1kg
60,88 zł
Sprzedawca: Unizoo

WHISKAS® Mleko dla kotów 6 x 200ml
49,82 zł/1kg
59,78 zł
Sprzedawca: TR8

Pampers 81688059, Mokra chusteczka dla dzieci, Przetestowane dermatologicznie, Hipoalergiczny, Neutralnym pH, Bezzapachowy
20,67 zł/1kg
142,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

kitekat Delikatne smaki w sosie 1,02 kg (12x85 g)
35,03 zł/1kg
40,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 83% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
83%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
17%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 grudnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Waga 3,4 kg
Moim kotom wyraźnie smakowało. Zjadły wszystko, co było w misce.
Oceniono dnia 15 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kot
Waga 3,4 kg
Smakuje wyśmienicie
Oceniono dnia 3 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 3,4 kg
Oceniono dnia 21 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 3,4 kg
Oceniono dnia 1 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Waga 3,4 kg
Oceniono dnia 25 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 3,4 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

SHEBA Saszetki 80x85g Delicacy Rybne Smaki Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów w Galaretce



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
131,06 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Fine Flakes Delicacy 160x85g Rybne i Drobiowe Smaki Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów w Galaretce
262,08 zł
Sprzedawca: Unizoo

Felix Tasty Shreds 44×80 g wołowina kurczak kaczka indyk – mokra karma dla kotów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
79,00 zł
Sprzedawca: Prokesglass
31,60 zł/1l

Felix Fantastic Karma Dla Kotów W Galaretce 10,2 Kg (120 X 85 G)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
155,14 zł
Sprzedawca: Unizoo
15,21 zł/1kg

Josera 30001653, Dorosły, Każda rasa, Turcja, Cukinia, 85 g, Nie zawiera ziarna
151,50 zł
Sprzedawca: superbrandshop
97,74 zł/1kg

Animonda Carny Adult 24x400g Mokra Karma Dla Kota z Indykiem i Jagnięciną
220,56 zł
Sprzedawca: Unizoo

Baltica Smaki Regionów Mix 24x185g Bezzbożowa Mokra Karma Dla Kociąt
185,40 zł
Sprzedawca: Unizoo

Mokra Karma Dla Kota Whiskas Mix Smaków 40x85g + Sheba Delicacy Drobiowe Smaki W Galaretce 80x85g
197,50 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Filets 48x60g Mokra Karma Dla Kota Z Kurczakiem W Sosie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
188,16 zł
Sprzedawca: Unizoo

Purina Gourmet Gold z Kurczakiem i Marchewką 48x85g Mokra Karma Dla Kota Savoury Cake
158,40 zł
Sprzedawca: Unizoo

Purina Gourmet Gold Mix Smaków 48x85g Mokra Karma Dla Kota
158,52 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Filets 48x60g Mokra Karma Dla Kota Z Kurczakiem Rybami Oceanicznymi I Krewetkami W Sosie
188,16 zł
Sprzedawca: Unizoo

MAC's Kitten 12x400g Mokra Karma Dla Kociąt Mix Smaków
147,52 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Delicacy Drobiowe Smaki Saszetki 80x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Kota W Galaretce



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
142,64 zł
Sprzedawca: Unizoo
20,98 zł/1kg

Royal Canin Veterinary Gastrointestinal Moderate Calorie 24x85g Mokra Karma W Sosie Dla Kotów Z Zaburzeniami Trawienia I Nadwagą
133,92 zł
Sprzedawca: Unizoo

ANIMAL ISLAND Everyday Wołowina i filet z kurczaka w bulionie - mokra karma dla kotów - 40 x 85g
102,49 zł
-2,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,50 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
25,84 zł/1kg

Purina Gourmet Gold Karma Dla Kotów Podwójna Przyjemność Wołowina I Kurczak 48x85g
138,72 zł
Sprzedawca: Unizoo

Purina Gourmet Gold Mus z Jagnięciną 48x85g Mokra Karma Dla Kota
138,72 zł
Sprzedawca: Unizoo

Purina Gourmet Gold Mus Z Cielęciną 48x85g Mokra Karma Dla Kociąt
138,72 zł
Sprzedawca: Unizoo

Felix Countryside Selection 120x85g Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów W Galaretce Mix Smaków



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
155,14 zł
Sprzedawca: Unizoo
155,14 zł/1kg