4,9



Na podstawie 14 opinii
Mokra karma dla kotów w galaretce Sheba Delikatesse Delicacy Drobiowe Smaki 40x85g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
183,17 zł
53,87 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Mokra karma dla kotów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sheba Filets 48x60g Mokra Karma Dla Kota Z Kurczakiem W Sosie188,16 zł
Sprzedawca: Unizoo

Więcej informacji o reklamie
Felix Tasty Shreds 44×80 g wołowina kurczak kaczka indyk – mokra karma dla kotów31,60 zł/1l
79,00 zł
Sprzedawca: Prokesglass

Więcej informacji o reklamie
Felix Fantastic Karma Dla Kotów W Galaretce 3,7 Kg (44 Sztuki)15,73 zł/1kg
58,84 zł
Sprzedawca: Unizoo

Więcej informacji o reklamie
Sheba Selection Drobiowe Smaki 32x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Dorosłych Kotów W Sosie27,53 zł/1kg
74,89 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Selection Mokra karma dla kota w sosie o smaku driobiowym 40 x 85 zł
53,87 zł/1kg
183,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

GOURMET 12321177, Dorosły, Wołowina, Kurczak, Królik, Łososiowy, 85 g
19,61 zł/1kg
114,99 zł
-15,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,99 zł
Sprzedawca: Unizoo

Vitakraft 35294, Dorosły, Wołowina, Kurczak, Indyk, 85 g, Brak sztucznych barwników
170,57 zł/1kg
86,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Whiskas 8410136026294, Dorosły, Wołowina, Kurczak, Łososiowy, Tuńczyk, 85 g
17,24 zł/1kg
58,63 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Selection Select Slices Drobiowe Smaki 40x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Kota W Sosie
68 470,00 zł/1l
68,47 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Sauce Collection Rybne Smaki Saszetki 40x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Dorosłych Kotów W Sosie
17,31 zł/1kg
69,43 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
58,84 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Delikatesse in Gelee Smaki Drobiowe 4 sztuki 12x85g
121,65 zł/1kg
124,08 zł
Sprzedawca: Unizoo

MjAMjAM 1102M3, Dorosły, Każda rasa, Wołowina, Jagodowy, Marchewkowy, Kurczak, Kaczka, Serce, Dynia, Królik, Turcja, 200 g, Nie zawiera ziarna
94,79 zł/1kg
113,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

SHEBA® Multipack Selection Mini Filety w Sosie Wariacja Drobiowa 60 x 85g
62,74 zł/1kg
319,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Saszetki porcjowane SHEBA® multipack przysmak w galaretce MSC 60 x 85g
62,74 zł/1kg
408,99 zł
-89,04 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
319,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Sheba Selection, Dorosły, Każda rasa, Kurczak, 85 g
59 222,22 zł/1kg
5,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

WHISKAS® Mleko dla kotów 6 x 200ml
49,82 zł/1kg
59,78 zł
Sprzedawca: TR8

animonda Vom Feinsten, Dorosły, Indyk, 100 g
88,91 zł/1kg
9,78 zł
Sprzedawca: STREFA

animonda Carny 4017721837354, Dorosły, Każda rasa, Wołowina, Krewetka, Indyk, 800 g
21,12 zł/1kg
17,41 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Sheba Smaki Drobiowe, Dorosły, Kurczak, Kaczka, Drób, Turcja, 85 g
19,56 zł/1kg
132,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Sheba® 2782938007 Sheba® Katzen-Nassfutter Classics in Pastete Geflügel Cocktail 22x 85,0 g
68,42 zł/1kg
148,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Mokra karma dla kotów w galaretce Sheba Delikatesse Delicacy Drobiowe Smaki 40x85g
Sheba® Delicacy Drobiowe Smaki to mieszanka starannie wyselekcjonowanych, delikatnych kawałeczków w cudownie rozpływającej się galaretce. Propozycja posiłków w 4 wariantach smakowych, kawałki z: kaczką, kurczakiem, drobiem, indykiem, zachwyci podniebienia nawet najbardziej wymagających kotów. Sekretem mistrzowskiej receptury Sheba® Delicacy Drobiowe Smaki są wysokiej jakości naturalne składniki oraz witaminy i minerały. W każdej saszetce znajdują się składniki odżywcze, wspierające prawidłowe funkcjonowanie Twojego kota. Sheba® Delicacy Drobiowe Smaki to przepyszna propozycja kulinarna na co dzień, która szybko stanie się ulubionym daniem Twojego kota.
Korzyści:
- Z naturalnymi* składnikami wysokiej jakości.
- Kusząca receptura z delikatnymi kawałkami, które Twój kot pokocha.
- Zapewnia dodatkową porcję wody w trosce o zdrowie dróg moczowych kociego przyjaciela.
- Kompletny i zbilansowany pokarm dla kota, aby utrzymać jego witalność i sprawność każdego dnia.
- Opakowanie zbiorcze z papieru, nadające się w 100% do recyklingu.
- Kawałki z kaczką:
Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* (w tym kaczka 4% w kawałkach**), substancje mineralne, roślinne ekstrakty białkowe, cukry. *95% naturalnego pochodzenia. **Kawałki stanowią 40% produktu.
- Kawałki z kurczakiem:
Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* (w tym kurczak 4% w kawałkach**), substancje mineralne, roślinne ekstrakty białkowe, cukry. *95% naturalnego pochodzenia. **Kawałki stanowią 40% produktu.
- Kawałki z drobiem:
Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* (w tym drób 4% w kawałkach**), substancje mineralne, roślinne ekstrakty białkowe, cukry. *95% naturalnego pochodzenia. **Kawałki stanowią 40% produktu.
- Kawałki z indykiem:
Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* (w tym indyk 4% w kawałkach**), substancje mineralne, roślinne ekstrakty białkowe, cukry. *95% naturalnego pochodzenia. **Kawałki stanowią 40% produktu.
Kaloryczność: 59 kcal/85 g
Dodatki / 1 kg: Aromaty; Dodatki dietetyczne: Witamina D3: 213 IU, Tauryna: 572 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pięciowodny): 1,3 mg, Jod (jodan wapnia, bezwodny): 0,34 mg, Żelazo (siarczan żelaza (II), jednowodny): 17,0 mg, Mangan (siarczan manganawy, jednowodny): 3,4 mg, Cynk (siarczan cynku, jednowodny): 16,0 mg. / Dodatki technologiczne: Guma kasja: 1457 mg.
Składniki analityczne (%): białko: 7,5; zawartość tłuszczu: 4,5; materia nieorganiczna: 1,5; włókno surowe: 0,20; wilgotność: 86,0.
SHEBA® Delikatesse w galaretce Różnorodność drobiowa Mega-Pack z kaczką, kurczakiem, drobiem, indykiem 40 x 85 g
Delikatne kawałki otoczone delikatną galaretką. Codzienna kulinarna rozkosz, którą pokocha Twój kot. Dostępne w praktycznych porcjach mokrej karmy dla kotów po 85 g.
- Mokra karma dla kotów w delikatnej galaretce, wyprodukowana z naturalnych i wysokiej jakości składników, pozyskiwanych od naszych sprawdzonych dostawców.
- Wysokiej jakości mokra karma SHEBA® dla dorosłych kotów zapewnia Twojemu pupilowi kompletne i zbilansowane pożywienie każdego dnia.
- Bez sztucznych barwników i konserwantów.
- Pyszny wybór z kurczakiem, kaczką, drobiem i indykiem w galaretce.
- Dostępne w praktycznych, łatwych do otwarcia torebkach porcjowanych, które zapewniają wyjątkowo czyste i higieniczne przygotowanie posiłku.
Delikatne kawałki mięsa w soczystej galarecie: różnorodne wariacje ze starannie wyselekcjonowanych składników kuszą smakoszy każdego dnia na nowo.
Naturalnie najlepszej jakości i zawsze świeże z torebki porcjowej dla zdrowego, wysokiej jakości i smacznego posiłku.
Kompletna karma dla dorosłych kotów. Bez dodatku sztucznych barwników, konserwantów i aromatów.
Zalecenia żywieniowe:
Dorosły kot (3 kg) potrzebuje 2 1/2 saszetki lub 2 saszetki i 15g suchej karmy dziennie Dorosły kot (4 kg) potrzebuje 3 1/2 saszetki lub 2 saszetki i 20g suchej karmy dziennie Dorosły kot (5 kg) potrzebuje 4 saszetki lub 2 1/2 saszetki i 25g suchej karmy dziennie Zalecamy karmienie kombinacją mokrej karmy SHEBA i suchej karmy.
(Nie spiesz się z wprowadzaniem zmian i dostosuj ilość karmy do potrzeb swojego zwierzaka. W przypadku kotów z nadwagą należy zmniejszyć dzienną dawkę karmy. Należy zapewnić wodę pitną, podawać karmę w temperaturze pokojowej i przechowywać resztki karmy w chłodnym miejscu przez maksymalnie 2 dni.
Składniki:
Mięso i zwierzęce produkty uboczne (42%, w tym 4% kurczaka), minerały, cukier.
Dodatki:
Dodatki odżywcze: witamina D3: 200 IU, bezwodny jodan wapnia: 0,3 mg, pięciowodny siarczan miedzi: 4,4 mg, jednowodny siarczan żelazawy: 31,3 mg, jednowodny siarczan manganu (II): 5,9 mg, jednowodny siarczan cynku: 41,2 mg / Dodatki technologiczne: guma kasja: 1300 mg.
- Waga
- 3400 g
- Zawartość wilgoci
- nie dotyczy
- Nazwa handlowa
- Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów - Karma dla zwierząt domowych.
- Skład paszy
- Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, substancje mineralne, roślinne ekstrakty białkowe, cukry.
- Rodzaj paszy
- Pasza mokra
- Określone gatunki zwierząt
- Koty
- Dodatki
- Aromaty; Dodatki dietetyczne: Witamina D3: 213 IU, Tauryna: 572 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pięciowodny): 1,3 mg, Jod (jodan wapnia, bezwodny): 0,34 mg, Żelazo (siarczan żelaza (II), jednowodny): 17,0 mg, Mangan (siarczan manganawy, jednowodny): 3,4 mg, Cynk (siarczan cynku, jednowodny): 16,0 mg. / Dodatki technologiczne: Guma kasja: 1457 mg.
- Zakres dostawy
- SHEBA Delicacy Drobiowe Smaki saszetki 40x85 g
- Uwaga dotycząca stosowania
- Zalecenia żywieniowe: 1 saszetkę można zastąpić 15-17 g suchej karmy. Należy wziąć pod uwagę kalorie pochodzące z przekąsek. Podane ilości karmy są jedynie wskazówkami. Ilość karmy należy dostosować do wieku, wielkości i poziomu aktywności kota. Zapewnić świeżą wodę pitną. Podawać w temperaturze pokojowej.
- EAN
- 4770608255879
- Producent
- Numer zezwolenia
- LT35-004
- Waga
- 3400 g
- Zawartość wilgoci
- nie dotyczy
- Nazwa handlowa
- Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów - Karma dla zwierząt domowych.
- Skład paszy
- Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, substancje mineralne, roślinne ekstrakty białkowe, cukry.
- Rodzaj paszy
- Pasza mokra
- Określone gatunki zwierząt
- Koty
- Dodatki
- Aromaty; Dodatki dietetyczne: Witamina D3: 213 IU, Tauryna: 572 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pięciowodny): 1,3 mg, Jod (jodan wapnia, bezwodny): 0,34 mg, Żelazo (siarczan żelaza (II), jednowodny): 17,0 mg, Mangan (siarczan manganawy, jednowodny): 3,4 mg, Cynk (siarczan cynku, jednowodny): 16,0 mg. / Dodatki technologiczne: Guma kasja: 1457 mg.
- Zakres dostawy
- SHEBA Delicacy Drobiowe Smaki saszetki 40x85 g
- Uwaga dotycząca stosowania
- Zalecenia żywieniowe: 1 saszetkę można zastąpić 15-17 g suchej karmy. Należy wziąć pod uwagę kalorie pochodzące z przekąsek. Podane ilości karmy są jedynie wskazówkami. Ilość karmy należy dostosować do wieku, wielkości i poziomu aktywności kota. Zapewnić świeżą wodę pitną. Podawać w temperaturze pokojowej.
- EAN
- 4770608255879
- Producent
- Numer zezwolenia
- LT35-004
Pasuje również do tego

Purina ONE COAT & HAIRBALL RICH IN CHICKEN, Dorosły, Kurczak, 800 g
65,94 zł/1kg
52,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Sheba Smaki Drobiowe, Dorosły, Kurczak, Kaczka, Drób, Turcja, 85 g
19,56 zł/1kg
132,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Felix Fantastic Karma Dla Kotów W Galaretce 3,7 Kg (44 Sztuki)
15,73 zł/1kg
58,84 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Delicacy Drobiowe Smaki Saszetki 40x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Kota W Galaretce
21,40 zł/1kg
72,75 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Sauce Collection Rybne Smaki Saszetki 40x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Dorosłych Kotów W Sosie
17,31 zł/1kg
69,43 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
58,84 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Saszetka 52 Szt. Fine Flakes in Jelly Mokra Karma Dla Kotów W Galaretce Ryba, Drób
39,65 zł/1kg
175,24 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Selection Select Slices Drobiowe Smaki 40x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Kota W Sosie
68 470,00 zł/1l
68,47 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Nature’s Collection Drobiowe Smaki 40x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Kota W Galaretce
21,40 zł/1kg
72,75 zł
Sprzedawca: Unizoo

GOURMET 12321177, Dorosły, Wołowina, Kurczak, Królik, Łososiowy, 85 g
19,61 zł/1kg
114,99 zł
-15,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,99 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Fresh & Fine Saszetki 36x50g Mokra Karma Dla Kotów W Sosie Kurczak Indyk Kaczka
36,30 zł/1kg
80,22 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Smaki Rybne, Dorosły, Dorsz, Łososiowy, Tuńczyk, Sielawa, 80 g
38,23 zł/1kg
129,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

SHEBA Delicacy Smaki Drobiowe dla Kota 12 x 85 g
49,22 zł/1kg
56,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Whiskas Klasyczne Posiłki (1+) - mokra karma dla dorosłych kotów z wołowiną, kurczakiem, jagnięciną i drobiem w sosie, saszetki 80x85g
17,03 zł/1kg
115,81 zł
Sprzedawca: 2Lucky

Whiskas Pure Delight Adult 40x85g Drobiowe Frykasy Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów 4 Smaki W Galaretce
16,49 zł/1kg
59,36 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Selection Drobiowe Smaki 32x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Dorosłych Kotów W Sosie
27,53 zł/1kg
74,89 zł
Sprzedawca: Unizoo

Whiskas 8410136026294, Dorosły, Wołowina, Kurczak, Łososiowy, Tuńczyk, 85 g
17,24 zł/1kg
58,63 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Mokra Karma Dla Kociąt Kitten Wybór Smaków W Sosie 85 G X 40 Sztuk
21,40 zł/1kg
72,75 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Nature’s Collection Drobiowe Smaki 80x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Kota W Galaretce
144,44 zł
Sprzedawca: Unizoo

Whiskas 3065890155053, Dorosły, Dorsz, Łososiowy, Tuńczyk, Sielawa, 85 g
17,91 zł/1kg
60,88 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Fresh&Fine Megapack Saszetki 50x50g Mokra Karma Dla Kotów W Sosie Kurczak Drób Indyk
28,67 zł/1l
71,68 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba 40x85g Nature’s Collection Wybór Smaków Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów W Sosie 4 Smaki
20,11 zł/1kg
68,37 zł
Sprzedawca: Unizoo

Mokra karma dla kotów w galaretce Whiskas Pure Delight Drobiowe Frykasy 40x85g
148,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Felix 12480628, Dorosły, Wołowina, Kurczak, Kaczka, Jagnięcina, 85 g, Brak sztucznych barwników
14,98 zł/1kg
66,20 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,91 zł
Sprzedawca: Unizoo

Klasyczny aluminiowy pasztet Sheba z łososiem
243,95 zł
-18,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
225,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 93% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
93%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
7%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Karma dla kotów
Waga 1,02 kg
Szybka dostawa, bardzo zadowolone krasnale jedzą ją bez problemu
Oceniono dnia 16 grudnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najwyższa jakość
Waga 3,4 kg
Bardzo szybka dostawa dobra cena dobra jakość
Oceniono dnia 10 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Waga 3,4 kg
Super
Oceniono dnia 6 sierpnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko poszło świetnie
Waga 3,4 kg
Polecam)))
Oceniono dnia 22 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 3,4 kg
Oceniono dnia 4 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 3,4 kg
Oceniono dnia 31 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 3,4 kg
Oceniono dnia 30 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 3,4 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

SHEBA Saszetki 80x85g Delicacy Rybne Smaki Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów w Galaretce



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
131,06 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Fine Flakes Delicacy 160x85g Rybne i Drobiowe Smaki Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów w Galaretce
262,08 zł
Sprzedawca: Unizoo

Felix Tasty Shreds 44×80 g wołowina kurczak kaczka indyk – mokra karma dla kotów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
79,00 zł
Sprzedawca: Prokesglass
31,60 zł/1l

Felix Fantastic Karma Dla Kotów W Galaretce 10,2 Kg (120 X 85 G)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
155,14 zł
Sprzedawca: Unizoo
15,21 zł/1kg

Josera 30001653, Dorosły, Każda rasa, Turcja, Cukinia, 85 g, Nie zawiera ziarna
151,50 zł
Sprzedawca: superbrandshop
97,74 zł/1kg

Animonda Carny Adult 24x400g Mokra Karma Dla Kota z Indykiem i Jagnięciną
220,56 zł
Sprzedawca: Unizoo

Baltica Smaki Regionów Mix 24x185g Bezzbożowa Mokra Karma Dla Kociąt
185,40 zł
Sprzedawca: Unizoo

Mokra Karma Dla Kota Whiskas Mix Smaków 40x85g + Sheba Delicacy Drobiowe Smaki W Galaretce 80x85g
197,50 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Filets 48x60g Mokra Karma Dla Kota Z Kurczakiem W Sosie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
188,16 zł
Sprzedawca: Unizoo

Purina Gourmet Gold z Kurczakiem i Marchewką 48x85g Mokra Karma Dla Kota Savoury Cake
158,40 zł
Sprzedawca: Unizoo

Purina Gourmet Gold Mix Smaków 48x85g Mokra Karma Dla Kota
158,52 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Filets 48x60g Mokra Karma Dla Kota Z Kurczakiem Rybami Oceanicznymi I Krewetkami W Sosie
188,16 zł
Sprzedawca: Unizoo

MAC's Kitten 12x400g Mokra Karma Dla Kociąt Mix Smaków
147,52 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Delicacy Drobiowe Smaki Saszetki 80x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Kota W Galaretce



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
142,64 zł
Sprzedawca: Unizoo
20,98 zł/1kg

Royal Canin Veterinary Gastrointestinal Moderate Calorie 24x85g Mokra Karma W Sosie Dla Kotów Z Zaburzeniami Trawienia I Nadwagą
133,92 zł
Sprzedawca: Unizoo

ANIMAL ISLAND Everyday Wołowina i filet z kurczaka w bulionie - mokra karma dla kotów - 40 x 85g
102,49 zł
-2,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,50 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
25,84 zł/1kg

Purina Gourmet Gold Karma Dla Kotów Podwójna Przyjemność Wołowina I Kurczak 48x85g
138,72 zł
Sprzedawca: Unizoo

Purina Gourmet Gold Mus z Jagnięciną 48x85g Mokra Karma Dla Kota
138,72 zł
Sprzedawca: Unizoo

Purina Gourmet Gold Mus Z Cielęciną 48x85g Mokra Karma Dla Kociąt
138,72 zł
Sprzedawca: Unizoo

Felix Countryside Selection 120x85g Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów W Galaretce Mix Smaków



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
155,14 zł
Sprzedawca: Unizoo
155,14 zł/1kg