5,0



Na podstawie 4 opinii
WHISKAS Mokra Karma dla kota Gal Junior Drób 40x85g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
64,37 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,91 zł-6%
15,64 zł / 1kg
+ wysyłka od 12,99 zł
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Mokra karma dla kotów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Purina One Sterilcat 40x85g Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów Po Sterylizacji Mix Czterech Smaków34,24 zł/1l
85,59 zł
Sprzedawca: Unizoo

Więcej informacji o reklamie
Whiskas Kurczakiem w Sosie, Dorosły, Kurczak, 400 g318,60 zł/1l
127,44 zł
Sprzedawca: Unizoo

Więcej informacji o reklamie
Whiskas Adult Mieszanka Smaków 80x85g Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów 4 Smaki W Galaretce125,18 zł
Sprzedawca: Unizoo

Więcej informacji o reklamie
Whiskas Adult 80x85g Rybne Przysmaki I Mieszanka Smaków W Galaretce Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów17,15 zł/1kg
116,61 zł
Sprzedawca: Unizoo

Whiskas Pure Delight Mokra Karma Dla Kotów Soczyste Kąski Galaretka 340 G (4 X 85 G)
36,47 zł/1kg
16,41 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,40 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Mokra karma dla kotów w galaretce Whiskas Pure Delight Drobiowe Frykasy 40x85g
148,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Whiskas 8410136026294, Dorosły, Wołowina, Kurczak, Łososiowy, Tuńczyk, 85 g
17,24 zł/1kg
58,63 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Mokra Karma Dla Kociąt Kitten Wybór Smaków W Sosie 85 G X 40 Sztuk
21,40 zł/1kg
72,75 zł
Sprzedawca: Unizoo

MjAMjAM 1102M3, Dorosły, Każda rasa, Wołowina, Jagodowy, Marchewkowy, Kurczak, Kaczka, Serce, Dynia, Królik, Turcja, 200 g, Nie zawiera ziarna
94,79 zł/1kg
113,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Mokra karma dla dorosłych kotów w sosie Whiskas Tasty Mix Wybór Szefa Kuchni 2x(24x85g)
34,71 zł/1kg
118,00 zł
Sprzedawca: TR8

GOURMET 12321177, Dorosły, Wołowina, Kurczak, Królik, Łososiowy, 85 g
19,61 zł/1kg
114,99 zł
-15,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,99 zł
Sprzedawca: Unizoo

Whiskas Mokra Karma Dla Kota Z Kurczakiem W Galaretce 85 G
51,22 zł/1kg
4,61 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Whiskas 3065890155053, Dorosły, Dorsz, Łososiowy, Tuńczyk, Sielawa, 85 g
17,91 zł/1kg
60,88 zł
Sprzedawca: Unizoo

WHISKAS® Mleko dla kotów 6 x 200ml
49,82 zł/1kg
59,78 zł
Sprzedawca: TR8

Sheba Sauce Collection Rybne Smaki Saszetki 40x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Dorosłych Kotów W Sosie
17,31 zł/1kg
69,43 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
58,84 zł
Sprzedawca: Unizoo

Felix 12480628, Dorosły, Wołowina, Kurczak, Kaczka, Jagnięcina, 85 g, Brak sztucznych barwników
14,98 zł/1kg
66,20 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,91 zł
Sprzedawca: Unizoo

Whiskas Adult Przysmaki Rybne - mokra karma dla kota w galaretce - 4 x 85 g
36,47 zł/1kg
16,41 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,40 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

SHEBA Kitten Łosoś dla Kota 4 x 85 g
65,81 zł/1kg
23,69 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Royal Canin Kitten Jelly, Kocięta, Kurczak, 85 g
236,94 zł/1kg
20,14 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
WHISKAS JUNIOR DROBIOWA UCZTA MOKRA KARMA DLA KOCIĄT W GALARETCE 40X85 G
WHISKAS Junior – Pyszna uczta dla Twojego malucha w każdym kęsie!
Pomyśl o tym, jak Twój mały kociak zaczyna swoje pierwsze kroki w świecie smaków. Otwiera oczy na niezliczoną ilość nowych zapachów, a na Twoich dłoniach znajduje się miseczka pełna najdelikatniejszej drobiowej uczty w galaretce. WHISKAS Junior to karma, która doskonale łączy pyszny smak z cennymi składnikami, które wspierają rozwój Twojego pupila. Dzięki starannie dobranym składnikom, Twój kotek otrzymuje wszystko, czego potrzebuje, by rosnąć zdrowo i silnie. Wybierz WHISKAS Junior – bo Twoje maleństwo zasługuje na najlepsze!
WHISKAS Junior – Smakowita galaretka pełna witamin i minerałów!
Wyjątkowy smak drobiu w galaretce, który sprawi, że Twój kociak nie będzie mógł się doczekać każdego posiłku. WHISKAS Junior to karma, która nie tylko pysznie smakuje, ale i dostarcza Twojemu pupilowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Witaminy, minerały i białko w każdym kęsie – idealne dla rosnącego kociaka, który potrzebuje energii na zabawę, naukę i odkrywanie świata. Z WHISKAS Junior Twój maluch poczuje się zdrowo, pełen radości i gotowy na nowe wyzwania!
WHISKAS Junior – Doskonała karma, która zaspokaja głód i wspiera rozwój!
Czy kiedykolwiek chciałeś zaoferować swojemu kociakowi coś, co nie tylko smakuje wyśmienicie, ale i wspiera jego zdrowy rozwój? WHISKAS Junior w galaretce to dokładnie to, czego szuka każdy młody kotek. Właściwie zbilansowana karma, która dostarcza niezbędnych składników, wspomaga prawidłowy rozwój kości i mięśni, a do tego nie pozwala na nudę w misce! Z WHISKAS Junior Twój maluch w pełni wykorzysta swoją energię do zabawy, eksploracji i radosnego odkrywania świata.
Odkryj przepisy od Mniam24
Kupując w Mniam24, otrzymasz ebooka ze 100 przepysznymi przepisami! To doskonała okazja, by odkrywać nowe smaki i przygotować wyjątkowe dania w swojej kuchni. Ciesz się inspiracjami kulinarnymi i korzystaj z wyjątkowych przepisów, które ułatwią Ci gotowanie każdego dnia!
Kociakowa uczta w miseczceSkładniki: 1 saszetka WHISKAS Junior drobiowa uczta w galaretce, 1 łyżeczka wody
Sposób przygotowania: 1. Otwórz saszetkę WHISKAS Junior i umieść jej zawartość w miseczce. 2. Dla lepszego smaku, dodaj łyżeczkę wody, by galaretka stała się delikatniejsza. 3. Zmieszaj całość, by uzyskać idealną konsystencję. 4. Podawaj kociakowi, a potem obserwuj, jak z radością pochłania każdy kęs!
Podsumowanie najważniejszych cech i zalet produktu:
- Wyjątkowa galaretka, która sprawia, że karma jest smaczniejsza
- Bogata w białko, witaminy i minerały, które wspierają rozwój kociaka
- Odpowiednia dla młodszych kotów, wspomaga wzrost i energię
- Bez sztucznych barwników i konserwantów
- Praktyczne saszetki o pojemności 85 g – idealne na jedno karmienie
- 1x WHISKAS JUNIOR DROBIOWA UCZTA MOKRA KARMA DLA KOCIĄT W GALARETCE 40X85 G
WHISKAS to marka, która od lat troszczy się o zdrowie i dobrostan kotów. Nasze produkty są opracowywane z myślą o młodszych pupilach, zapewniając im odpowiednią ilość składników odżywczych, by mogły rosnąć zdrowo i silnie. WHISKAS to połączenie smaku, jakości i dbałości o potrzeby Twojego kota, by codzienne posiłki były nie tylko pyszne, ale i pełne energii!
FAQ
1. Czy WHISKAS Junior jest odpowiedni dla mojego kociaka?
Tak, WHISKAS Junior został stworzony z myślą o kociakach, dostosowując składniki do ich potrzeb żywieniowych, wspierając ich prawidłowy rozwój i zdrowie..
2. Jak często powinienem podawać WHISKAS Junior mojemu kociakowi?
Zalecamy podawanie WHISKAS Junior 2-3 razy dziennie, dostosowując porcje do wieku i wagi Twojego kociaka. Warto pamiętać, by zawsze zapewnić mu dostęp do świeżej wody.
3. Czy WHISKAS Junior zawiera sztuczne dodatki?
Nie, WHISKAS Junior nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów. Produkt oparty jest na naturalnych składnikach, które wspierają zdrowie Twojego pupila.
4. Czy WHISKAS Junior w galaretce jest odpowiedni dla wszystkich ras kotów?
Tak, WHISKAS Junior jest odpowiedni dla wszystkich ras kotów w wieku do 12 miesięcy, dostosowując składniki do ich indywidualnych potrzeb żywieniowych.
Whiskas Saszetka Junior Drobiowa Uczta w Galaretce 40x85g
- Producent: Whiskas
- Faza życia: Kitten / Junior / Kocięta
- Smak: Drobiowy
- Konsystencja: Galaretka
- Rodzaj opakowania: Saszetka
- Wielkosć opakowania: 40 saszetek 85g
Mokra pełnoporcjowa karma dla kociąt. Smak drobiowy.
Pyszne kawałki jedzenia Whiskas Junior Drobiowa Uczta w galaretce są przygotowane tak, aby zachować ich naturalny smak i wartości odżywcze. Dzięki gotowaniu na parze są one soczyste i delikatne, co sprawi, że Twój kot będzie mruczał z zachwytu. Kocię rozsmakuje się w jednym z czterech wariantów, kawałki z: kurczakiem, indykiem, drobiem, kaczką. Karma Whiskas jest przygotowana z naturalnymi składnikami i wysokiej jakości białkiem, bez użycia sztucznych barwników i konserwantów dla wyjątkowej przyjemności jedzenia i zdrowego rozwoju. Łatwe do zjedzenia pyszne, delikatne kąski zawierają cynk, który wspiera zdrowie skóry i sierści, a także wszystkie składniki odżywcze, których potrzebuje Twoje kocię gdy dorasta i odkrywa nowy świat.
Korzyści:
- Wspiera zdrowy rozwój
- Z wapniem, aby wspierać zdrowy rozwój kości i zębów
- 100% kompletna i zbilansowana karma
- Wyprodukowano z naturalnymi składnikami
- Wysokiej jakości białko
- Z cynkiem, niezbędnym dla zdrowej skóry i sierści
- Łatwe do zjedzenia pyszne, delikatne kąski
Skład:
z kurczakiem: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (37%, w tym 4% kurczaka w kawałkach*), zboża, oleje i tłuszcze, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego, cukry. *Kawałki zwykle stanowią 43% produktu.
z kaczką: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (37%, w tym 4% kaczki w kawałkach*), zboża, oleje i tłuszcze, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego, cukry. *Kawałki zwykle stanowią 43% produktu.
z drobiem: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (37%, w tym 4% drobiu w kawałkach*), zboża, oleje i tłuszcze, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego, cukry. *Kawałki zwykle stanowią 43% produktu.
z indykiem: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (37%, w tym 4% indyka w kawałkach*), zboża, oleje i tłuszcze, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego, cukry. *Kawałki zwykle stanowią 43% produktu.
Dodatki / 1 kg:
Dodatki dietetyczne: Witamina C: 667 mg, Witamina D₃: 200 IU, Witamina E: 138 mg, Tauryna: 1100 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pięciowodny): 1,2 mg, Jod (jodan wapnia, bezwodny): 0,32 mg, Żelazo (siarczan żelaza (II), jednowodny): 16,1 mg, Mangan (siarczan manganawy, jednowodny): 3,2 mg, Cynk (siarczan cynku jednowodny): 16,2 mg;
Dodatki technologiczne: Guma kasja: 2041 mg;
Dodatki sensoryczne: Aromaty.
WHISKAS Mokra Karma dla kota Gal Junior Drób 40x85g WHISKAS Junior Drobiowa Uczta w galaretce to pełnoporcjowa mokra karma dedykowana kociętom już od drugiego miesiąca życia. Oferując aż cztery różnorodne warianty smakowe, ten produkt zapewnia Twojemu pupilowi wyjątkowe doznania kulinarne, pozwalając na odkrycie ulubionego smaku. Bogata w płyny formuła gwarantuje nie tylko satysfakcję z jedzenia, ale również pomaga wspierać zdrowie układu moczowego młodych kotków, co jest niezwykle istotne dla ich prawidłowego rozwoju. Karmę WHISKAS Junior wyróżnia zawartość składników odżywczych wspierających zdrowy wzrost i kondycję Twojego pupila. Dzięki obecności oleju słonecznikowego bogatego w kwasy Omega-6, karma dba o zdrową skórę oraz lśniącą sierść. Zredukowana kaloryczność w porównaniu do suchych produktów sprawia, że młody kotek może cieszyć się pysznym posiłkiem, bez ryzyka nadmiernego przyrostu masy ciała. Każda saszetka zawiera dokładnie opracowaną dawkę, dostosowaną do potrzeb małych łakomczuchów. Wyjątkowe cechy WHISKAS Junior Drobiowa Uczta:
- Zróżnicowane smaki - drób, indyk, kurczak, kaczka
- Optymalne nawodnienie wspomagające zdrowie układu moczowego
- Wyjątkowo dobrze przyswajalne białka - 8% zawartości
- Wzbogacona o witaminy i minerały wspierające rozwój
- Bez dodatków sztucznych barwników
- Zapewnia utrzymanie prawidłowej masy ciała dzięki niższej kaloryczności
Doskonała karma dla kotów
- Waga
- 3830 g
- Zawartość
- 3.4 l
- Zawartość wilgoci
- Whiskas Junior Drobiowa Uczta Mokra Karma Dla Kociąt W Galaretce 40X85 G
- Nazwa handlowa
- WHISKAS Junior Drobiowa Uczta mokra karma w galaretce 40x85 g
- Rodzaj paszy
- Pasza mokra
- Dodatki
- Whiskas Junior Drobiowa Uczta Mokra Karma Dla Kociąt W Galaretce 40X85 G
- Liczba sztuk
- 40
- EAN
- 4008429164781
- Producent
- Numer zezwolenia
- JEST
- Waga
- 3830 g
- Zawartość
- 3.4 l
- Zawartość wilgoci
- Whiskas Junior Drobiowa Uczta Mokra Karma Dla Kociąt W Galaretce 40X85 G
- Nazwa handlowa
- WHISKAS Junior Drobiowa Uczta mokra karma w galaretce 40x85 g
- Rodzaj paszy
- Pasza mokra
- Dodatki
- Whiskas Junior Drobiowa Uczta Mokra Karma Dla Kociąt W Galaretce 40X85 G
- Liczba sztuk
- 40
- EAN
- 4008429164781
- Producent
- Numer zezwolenia
- JEST
Pasuje również do tego

CATSAN Hygiene plus, Granulat, 20 l, Biały, Papierowa torba
11,48 zł/1l
229,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Whiskas Adult 7kg - Sucha Karma Dla Kotów Z Kurczakiem I Warzywami
11,46 zł/1kg
83,25 zł
-3,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
80,24 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Mokra Karma Dla Kociąt Kitten Wybór Smaków W Sosie 85 G X 40 Sztuk
21,40 zł/1kg
72,75 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sucha karma dla kociąt z kurczakiem Whiskas Junior Kurczak 5x800g
37,41 zł/1kg
149,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Whiskas Junior 6x1,4kg - Sucha Karma Pełnoporcjowa Dla Kociąt Z Pysznym Kurczakiem
16,54 zł/1kg
138,90 zł
Sprzedawca: Unizoo

Relaxdays 10045870, 1 szt.
92,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

WHISKAS® Mleko dla kotów 6 x 200ml
49,82 zł/1kg
59,78 zł
Sprzedawca: TR8

SAVIC IRIZ Kuweta z rantem dla kota 42cm szara
78,21 zł/1kg
21,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Trójwymiarowa sizalowa piłka do drapania dla kota Odporna na zużycie deska do drapania z pazurami Drapak dla kota z litego drewna Samoprzylepna zabawka dla kota
100,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Whiskas 8410136026294, Dorosły, Wołowina, Kurczak, Łososiowy, Tuńczyk, 85 g
17,24 zł/1kg
58,63 zł
Sprzedawca: Unizoo

Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
5,48 zł/1kg
136,97 zł
Sprzedawca: boni-shop

Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Nintendo Switch, E10+ (powyżej 10 lat), Nośnik fizyczny
330,44 zł
Sprzedawca: somnia24

Whiskas Adult Mieszanka Smaków 80x85g Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów 4 Smaki W Galaretce
125,18 zł
Sprzedawca: Unizoo

WHISKAS Adult saszetka kurczak galaretka 28x85g mokra karma dla kota
61,47 zł/1kg
147,52 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Kerbl Katzenspielzeug 2in1 Catch the TailFeather (70x53x5cm) gelb/grau 81666
125,02 zł
Sprzedawca: TR8

Whiskas Karma sucha dla kota 1+ WHISKAS z Wołowiną 14 kg, Dorosły, Każda rasa, Wołowina, 14 kg
10,25 zł/1kg
143,49 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Drapak FEANDREA większy, 141cm, gruba kolumna, stabilny, antyprzechyłowy czarny
554,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

Sheba Selection Select Slices Drobiowe Smaki 40x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Kota W Sosie
68 470,00 zł/1l
68,47 zł
Sprzedawca: Unizoo

ProfiCook PC-FR 1287 H, Frytkownica na gorące powietrze, 8 l, 50 °C, 200 °C, Podwójny, Czarny, Stal nierdzewna
430,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Whiskas Adult 18x400g Mokra Karma Dla Kotów Mix Smaków w Galaretce Kurczak Kaczka Tuńczyk
14,31 zł/1kg
103,02 zł
Sprzedawca: Unizoo

Parowa szczotka dla kota, 3 w 1 parowa szczotka dla kota, szczotka dla kota z parą, wielofunkcyjna szczotka do usuwania sierści zwierząt do masażu, pielęgnacji, biała
58,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ZeeTech

Esperanza EKH010K, Czarny, Blat, 2 stref(y), 2 stref(y), Okrągły, Lewy
63,60 zł
Sprzedawca: FANEO

Vitakraft 35294, Dorosły, Wołowina, Kurczak, Indyk, 85 g, Brak sztucznych barwników
170,57 zł/1kg
86,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Whiskas Adult 80x85g Rybne Przysmaki I Mieszanka Smaków W Galaretce Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów
17,15 zł/1kg
116,61 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Sauce Collection Rybne Smaki Saszetki 40x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Dorosłych Kotów W Sosie
17,31 zł/1kg
69,43 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
58,84 zł
Sprzedawca: Unizoo

Żwirek dla kota bentonitowy bezzapachowy Tropi mocno zbrylający 5L
4,93 zł/1l
24,66 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

HILTON Żwirek Bentonit zbrylający Lawenda 5L
5,65 zł/1kg
24,30 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Mokra karma dla kotów w galaretce Whiskas Pure Delight Drobiowe Frykasy 40x85g
148,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

DREAMIES z serem - przysmaki dla kotów - 180g
0,42 zł/1kg
75,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Żwirek Biokat's Diamond Care Fresh 8l
8,21 zł/1kg
120,91 zł
-57,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,31 zł
Sprzedawca: STREFA
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Karma dla kotów
Dzieci moich kotów uwielbiają ją jeść
Oceniono dnia 25 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 17 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 3 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

SHEBA Saszetki 80x85g Delicacy Rybne Smaki Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów w Galaretce



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
131,06 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Fine Flakes Delicacy 160x85g Rybne i Drobiowe Smaki Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów w Galaretce
262,08 zł
Sprzedawca: Unizoo

Felix Tasty Shreds 44×80 g wołowina kurczak kaczka indyk – mokra karma dla kotów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
79,00 zł
Sprzedawca: Prokesglass
31,60 zł/1l

Felix Fantastic Karma Dla Kotów W Galaretce 10,2 Kg (120 X 85 G)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
155,14 zł
Sprzedawca: Unizoo
15,21 zł/1kg

Josera 30001653, Dorosły, Każda rasa, Turcja, Cukinia, 85 g, Nie zawiera ziarna
151,50 zł
Sprzedawca: superbrandshop
97,74 zł/1kg

Animonda Carny Adult 24x400g Mokra Karma Dla Kota z Indykiem i Jagnięciną
220,56 zł
Sprzedawca: Unizoo

Baltica Smaki Regionów Mix 24x185g Bezzbożowa Mokra Karma Dla Kociąt
185,40 zł
Sprzedawca: Unizoo

Mokra Karma Dla Kota Whiskas Mix Smaków 40x85g + Sheba Delicacy Drobiowe Smaki W Galaretce 80x85g
197,50 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Filets 48x60g Mokra Karma Dla Kota Z Kurczakiem W Sosie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
188,16 zł
Sprzedawca: Unizoo

Purina Gourmet Gold z Kurczakiem i Marchewką 48x85g Mokra Karma Dla Kota Savoury Cake
158,40 zł
Sprzedawca: Unizoo

Purina Gourmet Gold Mix Smaków 48x85g Mokra Karma Dla Kota
158,52 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Filets 48x60g Mokra Karma Dla Kota Z Kurczakiem Rybami Oceanicznymi I Krewetkami W Sosie
188,16 zł
Sprzedawca: Unizoo

MAC's Kitten 12x400g Mokra Karma Dla Kociąt Mix Smaków
147,52 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Delicacy Drobiowe Smaki Saszetki 80x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Kota W Galaretce



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
142,64 zł
Sprzedawca: Unizoo
20,98 zł/1kg

Royal Canin Veterinary Gastrointestinal Moderate Calorie 24x85g Mokra Karma W Sosie Dla Kotów Z Zaburzeniami Trawienia I Nadwagą
133,92 zł
Sprzedawca: Unizoo

ANIMAL ISLAND Everyday Wołowina i filet z kurczaka w bulionie - mokra karma dla kotów - 40 x 85g
102,49 zł
-2,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,50 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
25,84 zł/1kg

Purina Gourmet Gold Karma Dla Kotów Podwójna Przyjemność Wołowina I Kurczak 48x85g
138,72 zł
Sprzedawca: Unizoo

Purina Gourmet Gold Mus z Jagnięciną 48x85g Mokra Karma Dla Kota
138,72 zł
Sprzedawca: Unizoo

Purina Gourmet Gold Mus Z Cielęciną 48x85g Mokra Karma Dla Kociąt
138,72 zł
Sprzedawca: Unizoo

Felix Countryside Selection 120x85g Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów W Galaretce Mix Smaków



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
155,14 zł
Sprzedawca: Unizoo
155,14 zł/1kg