4,6



Na podstawie 12 opinii
Płaskie etui na karty Fintie, smukłe etui na karty kredytowe z blokadą RFID z okienkiem ID i kieszenią szybkiego dostępu dla mężczyzn i kobiet, czarne
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
119,99 zł
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Portfele i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sejf na karty Secrid Cardslide czarny/czarny340,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
bitConsult 7629999495326, Portfel sprzętowy na karty kredytowe, Czarny, NFC185,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Więcej informacji o reklamie
GAEKEAO Portfel męski Slim z ochroną RFID i kieszenią na monety, czarny305,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Więcej informacji o reklamie
Portfel damski z blokadą RFID i odpinanym paskiem na nadgarstek290,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Mini Portfel Mini Portfel Slim Czarny
62,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Portfel męski Frentree® ze skóry nappa z ochroną RFID, 15 przegródek na karty, portfel w formacie pionowym, czarny
478,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Skórzany portfel Bench 9,5 cm
42,00 zł
Sprzedawca: WE-LOVE-BAGS

Portfel damski Bench Large XXL, Kolor: Czarny
54,00 zł
Sprzedawca: WE-LOVE-BAGS

Mała damska portmonetka z zamkiem błyskawicznym i paskiem z imitacji skóry, czarna, A0402
85,69 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
78,01 zł
Sprzedawca: Trendhaus-Hamburg

INF Minimalistyczny portfel Smukły portfel z zapinanym na zamek portfelem na karty kredytowe Czarny
44,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: INFshop

Portfel damski RFID, skórzany, brązowy (528B)
484,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Benthill Portfel damski skórzany z RFID brązowy klasyczny
577,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

MoFut Portmonetka Damska Mała Kwiatowy Wzór Etno
174,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestDealsPL

Lobwerk mini wallet slim wallet premium wallet card holder z mechanizmem przesuwnym
110,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AO-Projekt-GmbH

Metalowy portfel z zamkiem błyskawicznym i RFID z prawdziwej skóry, czarny, jeden rozmiar, Rfid Zipper Uni
149,00 zł
Sprzedawca: Lederbrieftaschen_und_Guertel

Portfel męski Fomax, wykonany ze skóry naturalnej, z ochroną RFID, format poziomy, kolor czarny
435,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Slimpuro portfel męski, wąski portfel z ochroną RFID, skórzany portfel męski mały z kieszenią na monety, portfel dla mężczyzn i kobiet, etui na karty i portfel dla mężczyzn, portfel na 12 kart
503,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Portfel z prawdziwej skóry z chipem RFID dla mężczyzn, pionowy, brązowy (5502)
478,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Gentlemen's® Cardholder - etui na karty kredytowe z kieszenią na monety i ochroną RFID - portfel dla mężczyzn - mały portfel - inteligentny portfel na karty i monety
825,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- LEKKI I SMUKŁY: tylko 12 x 8,5 x 0,5 cm. Ultracienki i kompaktowy portfel / etui na karty, idealny na wyjścia, imprezy, wakacje lub do codziennego użytku (mieści się w każdej kieszeni spodni i nie wybrzusza się).
- SPACE DESIGN: 7 miejsc na karty (w tym 1 z okienkiem i szybkim dostępem), 1 środkowa przegroda na notatki, paragony itp. Dzięki inteligentnej organizacji wszystkie ważne karty są zawsze pod ręką - przejrzyście ułożone i jednocześnie zajmujące mało miejsca.
- ŁATWE WYJMOWANIE KART: Dwie szerokie kieszenie na karty z otworami na kciuki ułatwiają wkładanie często ch kart. Bez klipsa na pieniądze, bez kieszeni na monety, bez "dzwonków i gwizdków"! Dla każdego, kto szuka zamiennika dużego portfela.
- BEZPIECZNA KONSTRUKCJA: Etui na karty jest wyposażone w zaawansowaną technologię blokowania RFID; chroni cenne informacje przechowywane na chipach przed nieautoryzowanym skanowaniem podczas podróży, zakupów lub zwiedzania.
- IDEALNY PREZENT: Wykonany z wytrzymałej sztucznej skóry na zewnątrz i wewnątrz. Zapewnia komfort użytkowania i ochronę przed kurzem i zarysowaniami. Trwały, smukły, funkcjonalny i uni design, jest doskonałym prezentem dla ukochanej osoby, członka rodziny lub przyjaciół.
Pasuje również do tego

Portfel męski Frentree® ze skóry nappa z ochroną RFID, 15 przegródek na karty, portfel w formacie pionowym, czarny
478,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Papier do pieczenia Arendo do frytownic na gorące powietrze, prostokątny, 4,5 - 10 l, 22 x 14 x 4,5 cm, nieprzywierający, niebielony, do Ninja Airfryer AF300EU i AF400EU, 100 sztuk
2,73 zł/1m
59,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: FragraDE

AIORBER radio awaryjne z panelem słonecznym i korbką, powerbank 10000 mAh, latarka LED, alarm SOS, wytrzymałe i przenośne, zielone
149,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: OrberStore

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
923,80 zł/1l
92,38 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: FragraDE

JBL Wave 200TWS, Bezprzewodowy, 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, 48 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
128,35 zł
Sprzedawca: x-planet

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Mini Portfel Mini Portfel Slim Czarny
62,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Monitor Samsung Odyssey G5 Led 34" Lc34G55Twwpxen
1 059,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Actionbikes Kids Bike Retrostar 20 cali | Rower dziecięcy - Hamulce V-Brake - Osłona łańcucha - Stojak rowerowy - Rower dziecięcy - 6-9 lat (różowy)
1 479,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Leifheit Rotaro PowerVac 2w1 16V
603,96 zł
Sprzedawca: egenta-shop

Derma roller do mezoterapii 0,5 mm 540 igie? stalowych
307,67 zł/1kg
27,69 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Baton Powerbar Protein Plus tylko 107 Kcal - niskocukrowy baton proteinowy, baton fitness
238,99 zł/1kg
294,78 zł
-43,84 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
250,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Płaskie etui na karty Fintie, wysokiej jakości skórzane etui na karty kredytowe z blokadą RFID z okienkiem ID i kieszenią szybkiego dostępu dla mężczyzn i kobiet, brązowe
404,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Bez worka, 1,5 l, Pianka, HEPA
461,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Odkurzacz cyklonowy ZEEGMA wysoka moc ssania 2 47 50 Zonder Base Mesh
414,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Koszyk na bagażnik rowerowy - koszyk rowerowy - tylny - akcesoria rowerowe, kosze, Filmer 46322
497,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Czajnik podrny Navaris o pojemnoci 0,5 litra - 16 x 11 x 17 cm - May czajnik o mocy 1100 W do uytku w podry, na kempingu, w przyczepie kempingowej lub w drodze
83,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandslandia

Dętka Continental do rowerów MTB 29” (47-622>62-622) z zaworem Schradera, 40 mm
200,39 zł/1m
25,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schindlersport

Tech-Protect IconBand, Pasek od zegarka, Samsung, Galaxy Watch 4 / 5 / 5 Pro / 6 / 7 / FE, Zawieszane pudełko, 1 szt.
43,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

ZMH LED Strip 20m inteligentny RGB 16 milionów zmiana koloru świecące Boże Narodzenie Party Bar Dekoracja wnętrz
132,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: ZMH

Apple Watch SE OLED 40 mm Digital 324 x 394 Pixel Touch ekran Black Wi- Fi GPS (satelita)
2 106,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Home Deluxe - Zestaw ręczników - 6 szt. CUDDLE - Jasnoszary - Materiał: 100% bawełna I Ręcznik kąpielowy zestaw ręczników prysznicowych zestaw ręczników
126,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Materac Adormii 90x200, 7-strefowy materac z pianki termoelastycznej, wysokość 25 cm. Materace sprężynowe: materac sprężynowy 90x200 z warstwą komfortową, materace kieszeniowe, stopień twardości 3
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

De’Longhi Radia S TRRS0920, Podgrzewacz elektryczny pomieszczeń na olej, Olej, 1,4 m, Wewnętrzna, Podłoga, Biały
508,47 zł
-53,48 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
454,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
65,00 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

200*70*110 cm pokrowiec na rower (uniwersalny) 210T wodoodporna plandeka ochronna na rower górski rower szosowy rower szosowy rower szosowy
70,32 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
68,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

ProfiCare PC-AKS 3034, Suchy i Mokry, Filtracja, Bez worka, Antracyt, Niebieski, Ładowanie, Bateria
335,18 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: everybuy_at

Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 83% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
83%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
8%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Cena/wydajność - absolutnie w porządku!!!
Wzór Jednokolorowy
Już drugie etui na kartę. Poprzednia w kolorze czarnym i obecnie brązowa. po 2,3 roku powoli, ale nieuchronnie wykazywała oznaki zużycia. ale w tej cenie naprawdę nie można narzekać! wygląda i czuje się wartościowo. zdał również swoje zadanie z latającymi kolorami
Oceniono dnia 15 października 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Etui na karty
Wzór Jednokolorowy
Naprawdę podoba mi się ten przedmiot. Szukałem czegoś, dzięki czemu nie zawsze miałem wszystkie karty w portfelu. To jest idealne etui na karty. Został dostarczony bardzo szybko.
Oceniono dnia 27 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko dobrze
Wzór Jednokolorowy
Przedmiot zgodny z opisem, dostawa dokładna... wszystko dobrze... z przyjemnością ponownie
Oceniono dnia 29 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko jest super!
Wzór Wzór kwiatowy
Dobry stosunek ceny do wydajności. Produkt zgodny z opisem. Szybka dostawa.
Oceniono dnia 27 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Praktyczny
Wzór Jednokolorowy
Dobra jakość
Oceniono dnia 10 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nie warto tego kupować.
Wzór Jednokolorowy
W ogóle.
Oceniono dnia 17 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Wzór Jednokolorowy
Oceniono dnia 5 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Wzór Jednokolorowy
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Eleganci damski portfel ze sztucznej skóry z ritsluitingiem, beżowy, na banknoty, monety i karty, pomysł na prezent
135,13 zł
Sprzedawca: Eleganci

Portfel crossbody Gallantry z przegrodą na smartfon w kolorze białym - zapinany na zamek portfel z paskiem na ramię
109,04 zł
Sprzedawca: Eleganci

Peterson Portfele DHPTNBC4901420BLAC54606
181,99 zł
Sprzedawca: STEVENS

Peterson Portfele PTN380ZP64322
110,99 zł
Sprzedawca: STEVENS

Duży skórzany portfel Męski z ochroną kart — Peterson
110,99 zł
Sprzedawca: STEVENS
![Zdjęcie produktu dla SERASAR | Skórzany portfel Premium [Vintage] ze skóry | Kolor: Brązowy | Długość: 13cm](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/f243fa9812ec3eeab52628589b844f3e.webp)
SERASAR | Skórzany portfel Premium [Vintage] ze skóry | Kolor: Brązowy | Długość: 13cm



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
173,84 zł
Sprzedawca: SERASAR
![Zdjęcie produktu dla SERASAR | Skórzany portfel [Space] z czarno-białą skórą | Kolor: czarno-biały | Długość: 12,5 cm](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/200814e8280c8478dfcc6fceda79c335.webp)
SERASAR | Skórzany portfel [Space] z czarno-białą skórą | Kolor: czarno-biały | Długość: 12,5 cm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
173,84 zł
Sprzedawca: SERASAR
![Zdjęcie produktu dla SERASAR | Skórzany portfel [Space] z Braun Leather | Kolor: Brązowy | Długość: 12.5cm](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/a7060ec94b26bfa477176ef0f1910ea4.webp)
SERASAR | Skórzany portfel [Space] z Braun Leather | Kolor: Brązowy | Długość: 12.5cm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
173,84 zł
Sprzedawca: SERASAR
![Zdjęcie produktu dla SERASAR | Skórzany portfel [Carbon] ze skóry | Kolor: Brązowy | Długość: 13cm](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/cd0077be1fdd22c75ad45b91bcc8f0c3.webp)
SERASAR | Skórzany portfel [Carbon] ze skóry | Kolor: Brązowy | Długość: 13cm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
173,84 zł
Sprzedawca: SERASAR
![Zdjęcie produktu dla SERASAR | Skórzany portfel [Carbon] ze skóry | Kolor: Czarny | Długość: 13cm](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/470665d4c9a22ab871fc6fa8c8bb999a.webp)
SERASAR | Skórzany portfel [Carbon] ze skóry | Kolor: Czarny | Długość: 13cm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
173,84 zł
Sprzedawca: SERASAR
![Zdjęcie produktu dla SERASAR | Skórzany portfel premium [Manager] z czarną skórą | Kolor: czarny | Długość: 13 cm](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/73cff612b909cd83531b2b2ea28f6fd5.webp)
SERASAR | Skórzany portfel premium [Manager] z czarną skórą | Kolor: czarny | Długość: 13 cm



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
173,84 zł
Sprzedawca: SERASAR
![Zdjęcie produktu dla SERASAR | Skórzany portfel Premium [Manager] z brązową skórą | Kolor: Brązowy | Długość: 13cm](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/aa848b481a1b448c44a55ab930a21a6e.webp)
SERASAR | Skórzany portfel Premium [Manager] z brązową skórą | Kolor: Brązowy | Długość: 13cm



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
173,84 zł
Sprzedawca: SERASAR
![Zdjęcie produktu dla SERASAR | Skórzany portfel Premium [Vintage] ze skóry | Kolor: Czarny | Długość: 13cm](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/0e9be29eb445ed1f124e1bef6e9df89c.webp)
SERASAR | Skórzany portfel Premium [Vintage] ze skóry | Kolor: Czarny | Długość: 13cm



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
173,84 zł
Sprzedawca: SERASAR
![Zdjęcie produktu dla SERASAR | Skórzany portfel [Space] ze skóry | Kolor: Czarny | Długość: 12.5cm](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/810c9d4ae3dc664c99062758365e42e8.webp)
SERASAR | Skórzany portfel [Space] ze skóry | Kolor: Czarny | Długość: 12.5cm



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
173,84 zł
Sprzedawca: SERASAR
![Zdjęcie produktu dla SERASAR | Portfel wykonany ze skóry bydlęcej [Genius] wykonany ze skóry | Kolor: Brązowy | Długość: 9cm](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/8cbfaa5e1f1e8bf03c688e27a4f4706d.webp)
SERASAR | Portfel wykonany ze skóry bydlęcej [Genius] wykonany ze skóry | Kolor: Brązowy | Długość: 9cm



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
152,11 zł
Sprzedawca: SERASAR
![Zdjęcie produktu dla SERASAR | Portfel wykonany ze skóry bydlęcej [Genius] wykonany ze skóry | Kolor: Czarny | Długość: 9cm](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/586f66c6ceaf1c74ce723847c507f4c3.webp)
SERASAR | Portfel wykonany ze skóry bydlęcej [Genius] wykonany ze skóry | Kolor: Czarny | Długość: 9cm



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
152,11 zł
Sprzedawca: SERASAR
![Zdjęcie produktu dla SERASAR | Portfel wykonany ze skóry bydlęcej [Genius] wykonany ze skóry | Kolor: Czarny/brązowy | Długość: 9cm](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/0d74563c1a58285c4c2ed03fd6d82d18.webp)
SERASAR | Portfel wykonany ze skóry bydlęcej [Genius] wykonany ze skóry | Kolor: Czarny/brązowy | Długość: 9cm



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
152,11 zł
Sprzedawca: SERASAR

bitConsult 7629999495326, Portfel sprzętowy na karty kredytowe, Czarny, NFC



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
185,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Negotia Folden Skóra Naturalna Portfel Męski Koniak – Portmonetka, Skórzany Etui na Karty / Portfel



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
175,00 zł
Sprzedawca: Maboba_fashion
![Zdjęcie produktu dla SERASAR | Portfel [Clever] ze skóry | Kolor: Czarny bez kieszonki na monety | Długość: 12.5cm](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/2647a7f0fd3422b606c3c58aa66d44c3.webp)
SERASAR | Portfel [Clever] ze skóry | Kolor: Czarny bez kieszonki na monety | Długość: 12.5cm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
130,37 zł
Sprzedawca: SERASAR