Osvěžovač vzduchu Frepro Easy Fresh 2.0, náhradní náplň, kiwi a grep

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

74,35 zł

1 062,14 zł / 1kg

+ 21,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

pt. 2 – pon. 5 października
Nasze najlepszeoferty
Odświeżacze powietrza i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Rituals Ayurveda – Pachidła zapachowe – Wkład zapachowy
Rituals Ayurveda – Pachidła zapachowe – Wkład zapachowy
445,70 zł/1l
222,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Aerozol Rubbermaid Lufterfrischer "Purifying Spa", 75 ml
Aerozol Rubbermaid Lufterfrischer "Purifying Spa", 75 ml
1 131,33 zł/1l
84,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Reinex fresh room spray neutralizator zapachów oceanu spray 300ml
Reinex fresh room spray neutralizator zapachów oceanu spray 300ml
25,17 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla General Fresh, Odświeżacz powietrza, Antytabak, 400 ml
General Fresh, Odświeżacz powietrza, Antytabak, 400 ml
202,47 zł/1l
80,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Reinex Raumspray Lemon 1134 300ml
Reinex Raumspray Lemon 1134 300ml
114,90 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
34,47 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Dr. Schnell 00190 Dr. Schnell Raumspray CITRUS Citrus 0,5 l, 1 St.
Dr. Schnell 00190 Dr. Schnell Raumspray CITRUS Citrus 0,5 l, 1 St.
173,34 zł/1l
86,67 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Febreze 3 Volution Nachfüllflakon Lenor Aprilfrisch 20ml
Febreze 3 Volution Nachfüllflakon Lenor Aprilfrisch 20ml
9 072,50 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
244,20 zł
-62,75 zł
181,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Febreze AIR Lufterfrischer Spray Apfel & Zimt 300ml
Febreze AIR Lufterfrischer Spray Apfel & Zimt 300ml
59,93 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
17,98 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla febreze  8700216834018 febreze Car KFZ-Lufterfrischer "Neuwagenduft"
febreze 8700216834018 febreze Car KFZ-Lufterfrischer "Neuwagenduft"
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
50,66 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Ambi Pur Citrus Frisheid Luchtverfrisser 5,5ml - 1 Stuk
Ambi Pur Citrus Frisheid Luchtverfrisser 5,5ml - 1 Stuk
13 090,91 zł/1l
72,00 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
Zdjęcie produktu dla glade Duftspender RELAXING ZEN blumig
glade Duftspender RELAXING ZEN blumig
3 514,44 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
63,26 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla febreze 8001090576781 febreze Car KFZ-Lufterfrischer "Lenor Aprilfrisch"
febreze 8001090576781 febreze Car KFZ-Lufterfrischer "Lenor Aprilfrisch"
9 620,00 zł/1l
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
19,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla 236070 Neutralizator zapachów do odświeżaczy, 75 ml, TORK
236070 Neutralizator zapachów do odświeżaczy, 75 ml, TORK
1 369,47 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
102,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Felce Azzurra, Odświeżacz w żelu Pure Montain, 140g
Felce Azzurra, Odświeżacz w żelu Pure Montain, 140g
42,20 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,44 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla AIR WICK Active Fresh Automatic Refill Vanilla
AIR WICK Active Fresh Automatic Refill Vanilla
366,58 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
83,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Ipuro, Classic Bergamote Raumduft
Ipuro, Classic Bergamote Raumduft
2 267,47 zł/1l
170,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla SODASAN Room Spray Orange 50 ml
SODASAN Room Spray Orange 50 ml
717,20 zł/1l
35,86 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla febreze 8700216657075 febreze Bad Lufterfrischer "Lenor Aprilfrisch", 8 ml
febreze 8700216657075 febreze Bad Lufterfrischer "Lenor Aprilfrisch", 8 ml
3 896,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
29,22 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Ipuro, Classic Vitalite Raumduft
Ipuro, Classic Vitalite Raumduft
887,29 zł/1l
212,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Ipuro Duftdiffusor Santal Blanc 240ml
Ipuro Duftdiffusor Santal Blanc 240ml
795,42 zł/1l
190,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Easy Fresh 2.0 - odświeżający zapach dla każdego wnętrza

Easy Fresh 2.0 od Fre-Pro oferuje skuteczne i przyjazne dla użytkownika rozwiązanie poprawiające jakość powietrza w pomieszczeniach. Ten innowacyjny odświeżacz powietrza zapewnia ciągłe uwalnianie zapachu i jest idealny do stosowania w biurach, domach, pojazdach i miejscach publicznych.

Łatwy w użyciu i wszechstronny

Easy Fresh 2.0 jest łatwy w instalacji i obsłudze. Odświeżacz powietrza wystarczy umieścić w uchwycie, aby natychmiast zaczął wydzielać przyjemny zapach. Jego kompaktowa i dyskretna konstrukcja umożliwia elastyczne umieszczanie bez użycia narzędzi. Odświeżacz powietrza doskonale komponuje się z każdym otoczeniem i zapewnia długotrwałą świeżość.

Długotrwały zapach

Zapach nadaje pomieszczeniom tropikalną, zachęcającą atmosferę. Zapach utrzymuje się do 30 dni i skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Dzięki temu wnętrze pozostaje świeże i przyjemnie pachnące przez cały czas, nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Higieniczny i bezpieczny

Easy Fresh 2.0 jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych. Jest bezpieczny w użyciu i przyczynia się do higienicznego środowiska. Odświeżacz powietrza pozostaje bezpiecznie na miejscu i można go łatwo wyjąć i wymienić.

zrównoważony

Fre-Pro preferuje produkty przyjazne dla środowiska. Easy Fresh 2.0 jest wykonany z materiałów nadających się do recyklingu i przyczynia się do zmniejszenia śladu ekologicznego. Dzięki temu odświeżaczowi powietrza przyczyniasz się do ochrony środowiska bez poświęcania świeżości i zapachu.

Idealny do różnych środowisk

W biurze, w samochodzie, w domu lub w obiektach publicznych - Easy Fresh 2.0 jest idealny do każdego środowiska. Zapewnia, że pomieszczenia zawsze pachną świeżo i zachęcająco, co znacznie zwiększa zadowolenie użytkowników.

Szczegóły techniczne i instrukcja obsługi

Easy Fresh 2.0 ma kompaktowe wymiary i pasuje do wielu różnych miejsc. Aby uzyskać optymalne rezultaty i długotrwałą świeżość, należy wymieniać odświeżacz powietrza co 30 dni. Dzięki długotrwałemu efektowi zapachowemu jest to ekonomiczne rozwiązanie do pomieszczeń.

Podsumowanie: Easy Fresh 2.0 - Twoje rozwiązanie dla świeżych i pachnących pomieszczeń

Wybierz Easy Fresh 2.0 od Fre-Pro, aby nadać pomieszczeniom przyjemny i świeży zapach. Jego elastyczna konstrukcja, długotrwały zapach i przyjazne dla środowiska materiały sprawiają, że jest to idealny wybór dla każdego środowiska. Poznaj zalety tego innowacyjnego odświeżacza powietrza i stwórz przyjazną i higieniczną atmosferę w swoich pomieszczeniach.



Pokrywa zapachowa urządzenia Easy Fresh 2.0 o zapachu Kiwi Grapefruit jest wystarczająco mocna, aby nadać zapach większym przestrzeniom. Zapach zawiera 2-3 razy więcej esencji zapachowych niż zapachy w żelu lub aerozolu. Dzięki zastosowaniu śmigła w urządzeniu zapach rozprzestrzenia się na większą odległość niż w przypadku konwencjonalnych odświeżaczy pasywnych.

Charakterystyka zapachu: zapach świeżego soku pomarańczowego, różowego grejpfruta i kiwi emanuje świeżością w sercu złożonym z brzoskwiń i mleka kokosowego. Bukiet imbiru, rabarbaru i wanilii tworzy bazę zapachu. Przywołuje wspomnienia egzotycznych krain, orzeźwia i rewitalizuje. Tworzy uczucie pewności siebie i dobrego samopoczucia. Odpowiedni do każdego wnętrza.

Opakowanie:Wymiary: 12 x 12 x 4,5 cm, waga/sztukę: 66 g
Sprzedawane po 1 szt

Producent
FrePro
Waga
70 g
EAN
8594194890957
Numer producenta
EF72KGF
Rodzaj zapachu
Kiwi Grejpfrut

Producent
FrePro
Waga
70 g
EAN
8594194890957
Numer producenta
EF72KGF
Rodzaj zapachu
Kiwi Grejpfrut
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Acqua di Parma Buongiorno, Butelka na perfumy, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
Acqua di Parma Buongiorno, Butelka na perfumy, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
1 599,94 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
287,99 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla 236070 Neutralizator zapachów do odświeżaczy, 75 ml, TORK
236070 Neutralizator zapachów do odświeżaczy, 75 ml, TORK
1 369,47 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
102,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Felce Azzurra Spina Casa Ricarica Classico 20 ml
Felce Azzurra Spina Casa Ricarica Classico 20 ml
1 094,50 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
21,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Millefiori Milano SANDALO BERGAMOTTO - Wkład do elektrycznego dyfuzora ARIA 20ml
Millefiori Milano SANDALO BERGAMOTTO - Wkład do elektrycznego dyfuzora ARIA 20ml
407,67 zł/1kg
36,69 zł
Sprzedawca: Apollo_store
Zdjęcie produktu dla SCHOTT ZWIESEL 112412, Kieliszek do wina białego, Kieliszek w kształcie fleta, Szkło, Przezroczysty, Wino typu Sauvignon, 408 ml
SCHOTT ZWIESEL 112412, Kieliszek do wina białego, Kieliszek w kształcie fleta, Szkło, Przezroczysty, Wino typu Sauvignon, 408 ml
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
226,94 zł
Sprzedawca: NeuertsShop
Zdjęcie produktu dla Dyfuzor zapachowy Yankee Candle Clean Bawełna 200 ml
Dyfuzor zapachowy Yankee Candle Clean Bawełna 200 ml
242,45 zł/1l
50,69 zł
-4%
48,49 zł
Sprzedawca: Apollo_store
Zdjęcie produktu dla Riiffs Hulm czyste perfumy dla kobiet 100 ml
Riiffs Hulm czyste perfumy dla kobiet 100 ml
1 007,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
100,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome
Zdjęcie produktu dla 5 sztuk zapachu samochodowego VIP-MIX, odświeżacz powietrza do mieszkania, odświeżacz powietrza do samochodu, odświeżacz do wnętrza samochodu, wieszak zapachowy do samochodu, odświeżacz powietrza do mieszkania, akcesoria samochodowe do wnętrza
5 sztuk zapachu samochodowego VIP-MIX, odświeżacz powietrza do mieszkania, odświeżacz powietrza do samochodu, odświeżacz do wnętrza samochodu, wieszak zapachowy do samochodu, odświeżacz powietrza do mieszkania, akcesoria samochodowe do wnętrza
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
75,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LittleFarm
Zdjęcie produktu dla Olejek eteryczny do dyfuzora zapachowego Aromatherapy Cool Mist Calm Mind 17,4 ml
Olejek eteryczny do dyfuzora zapachowego Aromatherapy Cool Mist Calm Mind 17,4 ml
27,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
Zdjęcie produktu dla California Scents x 12 Odświeżaczy powietrza do samochodu, taksówki, biura, domu, zapach wiśniowy (Cherry), 12 sztuk
California Scents x 12 Odświeżaczy powietrza do samochodu, taksówki, biura, domu, zapach wiśniowy (Cherry), 12 sztuk
9 885,71 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
415,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Air Wick, Odświeżacz, wiosenna świeżość, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Air Wick, Odświeżacz, wiosenna świeżość, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
207,28 zł/1l
51,82 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla febreze 8700216498142 febreze Raumspray Alpen Apfelstrudel fruchtig 185 ml, 1 St.
febreze 8700216498142 febreze Raumspray Alpen Apfelstrudel fruchtig 185 ml, 1 St.
279,89 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
51,78 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Saszetka zapachowa Chante Clair Muschino Bianco
Saszetka zapachowa Chante Clair Muschino Bianco
416,75 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
16,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla L'Occitane Relaxing Pillow Mist, 100 ml, Geranium, Lawenda, Pomarańczowy
L'Occitane Relaxing Pillow Mist, 100 ml, Geranium, Lawenda, Pomarańczowy
980,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
98,06 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Zestaw olejków eterycznych Janolia - naturalne olejki zapachowe do dyfuzora i nawilżacza, zestaw upominkowy z czystymi olejkami aromatycznymi do domu, biura i spa, motyw popołudniowy
Zestaw olejków eterycznych Janolia - naturalne olejki zapachowe do dyfuzora i nawilżacza, zestaw upominkowy z czystymi olejkami aromatycznymi do domu, biura i spa, motyw popołudniowy
831,67 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
54,90 zł
-9%
49,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah Air Freshener 300 ml
Lattafa Khamrah Air Freshener 300 ml
65,40 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
19,62 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Bestseller
Zdjęcie produktu dla EYFEL Zapach Domowy 120 ml - Anioł
EYFEL Zapach Domowy 120 ml - Anioł
58 764,71 zł/1kg
19,98 zł
Sprzedawca: Eyfel
Zdjęcie produktu dla Zamsz w Sprayu Food Colours New Velvet 100ml Czerwony - Barwnik Spożywczy do Tortów i Deserów
Zamsz w Sprayu Food Colours New Velvet 100ml Czerwony - Barwnik Spożywczy do Tortów i Deserów
405,90 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
46,23 zł
-12%
40,59 zł
Sprzedawca: BallonImperium_de
Zdjęcie produktu dla Mon Amour Blu Mare, Płynny, 650 ml, Niebieski, Ciemny Niebieski, Butelka
Mon Amour Blu Mare, Płynny, 650 ml, Niebieski, Ciemny Niebieski, Butelka
15,54 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Dyfuzor zapachowy Ayurveda 200 ml Tesori
Dyfuzor zapachowy Ayurveda 200 ml Tesori
144,95 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
29,67 zł
-2%
28,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Torebka zapachowa - najlepszy prezent
Torebka zapachowa - najlepszy prezent
243,22 zł/1l
27,97 zł
Sprzedawca: Arthome
Zdjęcie produktu dla PERFUMY NG Ciemność 100 ml
PERFUMY NG Ciemność 100 ml
341,80 zł/1l
45,03 zł
-24%
34,18 zł
Sprzedawca: TradeConcept
Zdjęcie produktu dla Odświeżacz powietrza do domu, zapach drzewa sandałowego, wkład uzupełniający 500ml
Odświeżacz powietrza do domu, zapach drzewa sandałowego, wkład uzupełniający 500ml
222,28 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
111,14 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Aktywny zapach 1 litr koncentratu zapachowego do urządzeń sanitarnych
Aktywny zapach 1 litr koncentratu zapachowego do urządzeń sanitarnych
92,79 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
92,79 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla Logevy - Zapach do pokoju - Rosso Perverso - 100 ml - Owocowe nuty jabłka i maliny
Logevy - Zapach do pokoju - Rosso Perverso - 100 ml - Owocowe nuty jabłka i maliny
1 706,80 zł/1l
170,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: YESEATIS
Zdjęcie produktu dla Zestaw 6 Pojemników Poo-Pourri do Spryskiwania Toalety
Zestaw 6 Pojemników Poo-Pourri do Spryskiwania Toalety
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
216,31 zł
Sprzedawca: GUGITA
Zdjęcie produktu dla 2 opakowania płynu do trawników Ogród przydomowy Podwórko Środek do zazieleniania trawników
2 opakowania płynu do trawników Ogród przydomowy Podwórko Środek do zazieleniania trawników
70,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Zapach samochodowy Cherry (Vent Stick) 2 szt
Zapach samochodowy Cherry (Vent Stick) 2 szt
372,00 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
18,60 zł
Sprzedawca: pronepo
Zdjęcie produktu dla 30 plastrów antynikotynowych, skutecznie odżywia drogi oddechowe, na bazie roślinnej, zmniejsza głód nikotynowy i naklejki wspomagające rzucenie palenia
30 plastrów antynikotynowych, skutecznie odżywia drogi oddechowe, na bazie roślinnej, zmniejsza głód nikotynowy i naklejki wspomagające rzucenie palenia
8 400,00 zł/1kg
84,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ladenza

Recenzje klientów

Na podstawie 3 opinii
Oceniono dnia 1 sierpnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super jakość
Oceniono dnia 27 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 1 sierpnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Acqua di Parma Luce di Colonia, Czołg, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
Acqua di Parma Luce di Colonia, Czołg, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
254,33 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 412,94 zł/1l
Zdjęcie produktu dla 6x Air Wick Freshmatic White Flower Air Freshener Refill | Odświeżający wkład o zapachu lilii, białej róży, jaśminu i odrobiny lilii
6x Air Wick Freshmatic White Flower Air Freshener Refill | Odświeżający wkład o zapachu lilii, białej róży, jaśminu i odrobiny lilii
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
114,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
76,31 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6
Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
114,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
76,31 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Acqua di Bolgheri - Indaco wkład zapachowy do pokoju 500 ml IN-2505
Acqua di Bolgheri - Indaco wkład zapachowy do pokoju 500 ml IN-2505
209,38 zł
Sprzedawca: mk-tronic
418,76 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Acqua di Bolgheri - Vinum Raumduft Nachfüller 500 ml VI-2608
Acqua di Bolgheri - Vinum Raumduft Nachfüller 500 ml VI-2608
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
209,38 zł
Sprzedawca: mk-tronic
418,76 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Automatyczny rozpylacz zapachów, sterowana czasowo percepcja światła, naścienny dozownik zapachów do domu, łazienki, toalety, biura
Automatyczny rozpylacz zapachów, sterowana czasowo percepcja światła, naścienny dozownik zapachów do domu, łazienki, toalety, biura
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
91,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
287,07 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla 5 sztuk zapachu samochodowego VIP-MIX, odświeżacz powietrza do mieszkania, odświeżacz powietrza do samochodu, odświeżacz do wnętrza samochodu, wieszak zapachowy do samochodu, odświeżacz powietrza do mieszkania, akcesoria samochodowe do wnętrza
5 sztuk zapachu samochodowego VIP-MIX, odświeżacz powietrza do mieszkania, odświeżacz powietrza do samochodu, odświeżacz do wnętrza samochodu, wieszak zapachowy do samochodu, odświeżacz powietrza do mieszkania, akcesoria samochodowe do wnętrza
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
75,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LittleFarm
Zdjęcie produktu dla ICY BOX IB-5251, Plastik, Czarny, Chiny, 147 mm, 175 mm, 40 mm
ICY BOX IB-5251, Plastik, Czarny, Chiny, 147 mm, 175 mm, 40 mm
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
139,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
1 208,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Stroiki aromatyczne M.Brown Rhubarb & Rose
Stroiki aromatyczne M.Brown Rhubarb & Rose
233,14 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 554,27 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Acqua Di Parma Signatures of the Sun Osmanthus Dyfuzor 180ml
Acqua Di Parma Signatures of the Sun Osmanthus Dyfuzor 180ml
303,62 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 686,78 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Acqua di Parma Buongiorno, Butelka na perfumy, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
Acqua di Parma Buongiorno, Butelka na perfumy, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
287,99 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 599,94 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Acqua Di Parma Signatures of the Sun Yuzu Diffusor 180ml
Acqua Di Parma Signatures of the Sun Yuzu Diffusor 180ml
270,48 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 352,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Acqua di Parma Insieme, Butelka na perfumy, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
Acqua di Parma Insieme, Butelka na perfumy, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
240,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 337,67 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Orphea Salvalana, duże emanatory do szafy, chronią wełnę i ubrania przez cały sezon, działają przez 3 miesiące, 6 opakowań po 2 emanatory, zapach drzewa sandałowego
Orphea Salvalana, duże emanatory do szafy, chronią wełnę i ubrania przez cały sezon, działają przez 3 miesiące, 6 opakowań po 2 emanatory, zapach drzewa sandałowego
139,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU
Zdjęcie produktu dla Orphea Salvalana, Emanator do szuflad i szafek, do wełny i ubrań przez cały sezon, 6 opakowań po 12 sztuk, zapach drzewa sandałowego i bergamotki
Orphea Salvalana, Emanator do szuflad i szafek, do wełny i ubrań przez cały sezon, 6 opakowań po 12 sztuk, zapach drzewa sandałowego i bergamotki
129,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU
Zdjęcie produktu dla Arbre Magique Car Perfumer, świeży i delikatny zapach, utrzymuje się do 7 tygodni, wyprodukowano we Włoszech, opakowanie 6 sztuk, koktajl owocowy
Arbre Magique Car Perfumer, świeży i delikatny zapach, utrzymuje się do 7 tygodni, wyprodukowano we Włoszech, opakowanie 6 sztuk, koktajl owocowy
69,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU
1 166,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Arbre Magique Mono, perfumy samochodowe, wyrafinowany i aksamitny zapach, trwałość do 7 tygodni, Włochy, opakowanie 6 sztuk, Black Rose
Arbre Magique Mono, perfumy samochodowe, wyrafinowany i aksamitny zapach, trwałość do 7 tygodni, Włochy, opakowanie 6 sztuk, Black Rose
69,99 zł
Sprzedawca: LIEMI_EU
Zdjęcie produktu dla Automatyczny odświeżacz powietrza Glade Sense & Spray + wkład o zapachu jaśminu i drzewa sandałowego
Automatyczny odświeżacz powietrza Glade Sense & Spray + wkład o zapachu jaśminu i drzewa sandałowego
32,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
1 832,78 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kadzidełko Lotus Uchwyt na kadzidełka Biały dym Ceramiczny palnik na kadzidełka Refluks Dyfuzory do aromaterapii
Kadzidełko Lotus Uchwyt na kadzidełka Biały dym Ceramiczny palnik na kadzidełka Refluks Dyfuzory do aromaterapii
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
100,22 zł
4% zniżki
Sprzedawca: GreatDEshop2021
1 002 200,03 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Bakhoor Yara
Bakhoor Yara
64,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 612,50 zł/1l