5,0



Na podstawie 2 opinii
Revlon Uniq One All In One Szampon 230ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
386,99 zł
1 682,57 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kérastase Spécifique Bain Prévention Szampon 1000 ml798,30 zł/1l
798,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Revlon Uniq One All In One Coconut Hair Treatment 150 ml27,99 zł/100ml
41,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Kerasilk szampon przeciwłupieżowy 250ml370,00 zł/1l
92,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Redken Frizz Dismiss Shampoo 300 ml381,00 zł/1l
114,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Revlon, Uniq One 10w1 All in one, Szampon, 490ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
114,69 zł/1l
56,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Revlon, szampon przeciwłupieżowy, 650 ml
91,78 zł/1l
59,66 zł
Sprzedawca: somnia24

Szampon Zwitsal 700 ml
194,90 zł/1l
174,86 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
136,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Sebamed Szampon 200ml
501,80 zł/1l
100,36 zł
Sprzedawca: somnia24

Sachajuan Scalp Shampoo 990 ml
298,94 zł/1l
295,95 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Szampon Zwitsal 700 ml
101,43 zł/1l
71,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Szampon Andrelon 2 w 1 (300 ml)
397,83 zł/1l
157,78 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Szampon przeciwłupieżowy Guhl (250 ml)
2 643,20 zł/1l
132,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Sebamed szampon przeciwłupieżowy 200 ml
183,25 zł/1l
36,65 zł
Sprzedawca: apohealth

PROYOU szampon tonizujący 350 ml
169,63 zł/1l
59,37 zł
Sprzedawca: somnia24

Sachajuan Curl Shampoo 250 ml
599,20 zł/1l
149,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Szampon Syoss 440 ml z keratyną
280,95 zł/1l
162,05 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
123,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Sebamed Szampon przeciwłupieżowy 400 ml
131,65 zł/1l
52,66 zł
Sprzedawca: apohealth

Capillus szampon przeciwłupieżowy 150 ml
636,13 zł/1l
95,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Sachajuan Moisturizing Shampoo 990 ml
237,32 zł/1l
234,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Revlon Uniq One All In One Shampoo 230ml
10 prawdziwych korzyści w jednym szamponie z nową i ulepszoną formułą. Odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów.
Delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy, chroni i pielęgnuje skórę głowy. Maksymalna elastyczność i jedwabistość, nie obciąża włosów. Nadaje połysk i zapobiega puszeniu się włosów. Ułatwia rozczesywanie i stylizację, wzmacnia włosy. Zmniejsza łamliwość włosów i pomaga zapobiegać rozdwajaniu się końcówek.
- Delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy
- Chroni i pielęgnuje skórę głowy
- Maksymalna elastyczność i jedwabistość
- Nie obciąża włosów
- Nadaje połysk
- Zapobiega puszeniu się włosów
- Łatwe rozczesywanie i stylizacja
- Wzmacnia włosy
- Zmniejsza łamliwość włosów
- Pomaga zapobiegać rozdwajaniu się końcówek
Stosowanie:
- Delikatnie wmasować produkt we włosy, pozostawić na krótko i dokładnie spłukać letnią wodą.
AQUA/WATER/EAU, SODIUM LAURETH SULFATE, BETAINE,
BETAINA KOKAMIDOPROPYLOWA, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, DECYL
GLUKOZYD, DISTEARYNIAN PEG-3, AMODIMETIKON, C12-14
PARETH-12, KWAS CYTRYNOWY, DISODIUM EDTA, GUAR
CHLOREK HYDROKSYPROPYLOTRIMONIOWY, PANTENOL,
PEG-150 TETRASTEARYNIAN PENTAERYTRYTYLU, PEG-6
GLICERYDY KAPRYLOWE/KAPRYNOWE, QUATERNIUM-22, PARFUM
(ZAPACH), ALFA-IZOMETYLOJONON, SALICYLAN BENZYLU,
CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, BENZYL ALCOHOL,
BENZOESAN SODU. B02016.
- Model
- Uniq One All In One Shampoo
- Waga
- 280 g
- Zawartość
- 230 ml
- Składniki
- AQUA/WATER/EAU, SODIUM LAURETH SULFATE, BETAINE,BETAINA KOKAMIDOPROPYLOWA, KOKOSAN PEG-7 GLICEROLU, GLUKOZYD DECYLOWYGLUKOZYD, DISTEARYNIAN PEG-3, AMODIMETIKON, C12-14PARETH-12, KWAS CYTRYNOWY, DISODIUM EDTA, GUARCHLOREK HYDROKSYPROPYLOTRIMONIOWY, PANTENOL,PEG-150 TETRASTEARYNIAN PENTAERYTRYTYLU, PEG-6GLICERYDY KAPRYLOWE/KAPRYNOWE, QUATERNIUM-22, PARFUM(ZAPACH), ALFA-IZOMETYLOJONON, SALICYLAN BENZYLU,CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, BENZYL ALCOHOL,BENZOESAN SODU. B02016.
- Producent
- EAN
- 8432225133676
- Numer producenta
- B02016
- Model
- Uniq One All In One Shampoo
- Waga
- 280 g
- Zawartość
- 230 ml
- Składniki
- AQUA/WATER/EAU, SODIUM LAURETH SULFATE, BETAINE,BETAINA KOKAMIDOPROPYLOWA, KOKOSAN PEG-7 GLICEROLU, GLUKOZYD DECYLOWYGLUKOZYD, DISTEARYNIAN PEG-3, AMODIMETIKON, C12-14PARETH-12, KWAS CYTRYNOWY, DISODIUM EDTA, GUARCHLOREK HYDROKSYPROPYLOTRIMONIOWY, PANTENOL,PEG-150 TETRASTEARYNIAN PENTAERYTRYTYLU, PEG-6GLICERYDY KAPRYLOWE/KAPRYNOWE, QUATERNIUM-22, PARFUM(ZAPACH), ALFA-IZOMETYLOJONON, SALICYLAN BENZYLU,CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, BENZYL ALCOHOL,BENZOESAN SODU. B02016.
- Producent
- EAN
- 8432225133676
- Numer producenta
- B02016
Pasuje również do tego

Revlon, Uniq One 10w1 All in one, Szampon, 490ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
114,69 zł/1l
56,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Revlon Uniq One All In One Hair Treatment 150 ml
310,33 zł/1l
46,55 zł
Sprzedawca: VISO

Revlon UniqOne Super10r 300ml, 300 ml, Kobiety, Do wszystkich włosów, Naprawa, Odżywiający, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, Wzmacniający, Słoiczek, 1 szt.
176,57 zł/1l
52,97 zł
Sprzedawca: VISO

Revlon Uniq One All In One Hair Treatment 150 ml
310,33 zł/1l
46,55 zł
Sprzedawca: VISO

Revlon Uniq One All In One 10 w 1 3x 150ml
251,09 zł/1l
112,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Revlon Uniq One All In One Odżywcza Kuracja Do Włosów W Sprayu 150ml
258,27 zł/1l
38,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Revlon, UniqOne Classic Profesjonalna kuracja do włosów, 150 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
399,87 zł/1l
59,98 zł
Sprzedawca: VISO

Revlon Professional Uniq One All in One Treatment & Shampoo sada pro hebkost a lesk vlasů 150 ml + 230 ml
127,02 zł/1kg
57,16 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Revlon Uniq One Szampon 230ml Zestaw 2 Artikel
273,13 zł/1l
103,79 zł
Sprzedawca: somnia24

Revlon Rp Uniqone Szampon 100ml
472,20 zł/1l
47,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Fanola No Yellow, 1000 ml, Szampon, Unisex, Rozjaśnione włosy, Włosy blond, Szare włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Świecący
64,99 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Revlon Orofluido Radiance Argan, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory
54,99 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Fanola - Nourishing Shampoo 1000ml
44,27 zł/1kg
44,27 zł
Sprzedawca: Tersorte

Łóżko dziecięce 80x160 cm z materacem i szufladą, zabezpieczeniem przed wypadnięciem i stelażem z listew w kolorze białym kompletne łóżko młodzieżowe łóżko pojedyncze drewniane chłopiec dziewczynka
1 664,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

AVANA iPhone 13 / iPhone 13 Pro osłona ekranu ze szkła pancernego 9H antyszpiegowska osłona ekranu 2 szt
51,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

2x Kabel do ładowania Samsung Galaxy USB typu C Kabel do transmisji danych Szybka ładowarka do S9 S10 A50 Biały
69,18 zł/1m
83,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

Intex 28270NP, 1662 l, Basen ramowy, Niebieski, 15,5 kg
1 508,43 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
45,49 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

MONZANA® Wózek na zakupy 3w1 56 l do 50 kg składana, wyjmowana torba ręczna wózek na zakupy skuter pomocniczy czarny
640,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Koc 200x220 koc zimowy koc do spania koc na zimę koc jesienny koc dla alergików hipoalergiczny mikrofibra king size 200 x 220 biały
96,92 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
382,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller

Bosch BGC05A220A, 700 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Bez worka, 1,5 l, Filtr higieniczny
515,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Łóżeczko dziecięce dla dziewczynki Łóżko młodzieżowe 80x160 z materacem Barierka zabezpieczająca przed wypadnięciem i szuflada | Sofa dziecięca Princess Przekształcalna sofa łóżko różowo-biała
1 977,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Rotho 1754010264, 20 l, Prostokątny, Metal, Plastik, Czarny, Srebrny, Pedał, 293 mm
470,99 zł
-145,04 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
325,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Kosz na śmieci 2x25 litrów Duo Bin – kolor: czarny
474,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

wkładka dziecięca muuwmi, regulowana, rozmiar 33-36, ABEC 5, rozmiar kół 70 x 22 mm, z atestem GS, różowa
177,82 zł
Sprzedawca: ACRA

Lampka do czytania LED z uchwytem zaciskowym - elastyczna gęsia szyja, ściemniana, ładowana przez USB, ochrona oczu, lampa stołowa idealna do czytania i pracy 3W Retoo
19,89 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Kesper | wózek kuchenny | drewno | wymiary: 45/97 x 37 x 75,5 cm | biały, szary
383,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 2 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze
Zawartość 0,38 l
Świetne zestawy
Oceniono dnia 8 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,38 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

FOLTENE PHARMA Szampon wzmacniający do przerzedzających się włosów dla kobiet 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
95,76 zł
-33%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,69 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
227,46 zł/1kg

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Kevin Murphy Plumping.Wash Densifying Shampoo 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
341,01 zł
Sprzedawca: PolisElectro
341,01 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
256,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
273,39 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
194,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
65,00 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Matrix Total Results Mega Sleek szampon 1000ml + odżywka 1000ml + 2x pompka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
179,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,00 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
199,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,27 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(616)Liczba wystawionych ocen: 616
1 122,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,31 zł/1l

Matrix TR High Amplify szampon 1000ml + odżywka 1000ml
142,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
139,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
70,00 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
180,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
241,32 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
257,96 zł/1l

Pantovigar szampon dla kobiet wzmacniający zdrowe włosy, 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
56,37 zł
Sprzedawca: apohealth
281,85 zł/1kg

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
45,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
55,54 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l