5,0



Na podstawie 5 opinii
Revlon Uniq One All In One Hair Treatment 150 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
46,55 zł
310,33 zł / 1l
+ 15,90 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Kuracje do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Revlon UniqOne Hair Treatment, Balsam do włosów, Kobiety, Do wszystkich włosów, 150 ml, Przeciw puszeniu się, Ochrona koloru, Ochrona, Naprawa, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, Butelka ze sprayem2 003,33 zł/1l
300,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Olaplex No.3Plus – kuracja regenerująca 250 ml649,80 zł/1l
162,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
BIOXCIN Odżywka-Krem do Włosów Kolagen i Biotyna 250ml904,60 zł/1l
226,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Reuzel Tonik pielęgnacyjny 2x100ml214,95 zł/1l
44,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Revlon, UniqOne Classic Profesjonalna kuracja do włosów, 150 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
399,87 zł/1l
59,98 zł
Sprzedawca: VISO

Revlon Uniq One Kuracja do włosów 150ml 2 szt
1 065,23 zł/1l
319,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Revlon, Uniq One Lotus Flower, Odzywka, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
310,07 zł/1l
46,51 zł
Sprzedawca: VISO

Kuracja do włosów Uniq One 10 w 1 (Hair Treatment Celebration Edition) 150 ml
259,93 zł/1l
38,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Professionals SP Luxe Oil Keratin Restore Mask maska do włosów zniszczonych 400 ml
336,52 zł/1l
134,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex No.3 Hair Perfector 250 ml
1 979,97 zł/1kg
593,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Revlon Uniq One Green Tea Hair Treatment 150 ml
309,07 zł/1l
46,36 zł
Sprzedawca: VISO

Moroccanoil Treatment Light 25 ml
3 072,80 zł/1l
76,82 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Indola Care Repair Treatment 250 ml
239,40 zł/1kg
71,82 zł
Sprzedawca: somnia24

Uniq One All in One Hair Treatment Aitana Bonmatí Limited Edition, 150 ml
912,87 zł/1l
136,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Moroccanoil Treatment Purple 50 ml
2 569,00 zł/1l
128,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maska do włosów KJMN, regenerująca, 275 ml
30,00 zł/1kg
9,30 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Indola Care Colour Treatment 250 ml
286,20 zł/1l
71,55 zł
Sprzedawca: somnia24

Kallos Honey Repairing Hair Mask 275 ml
79,16 zł/1l
21,77 zł
Sprzedawca: T3S_Shop

Sachajuan Hair After The Sun Hair Treatment 100 ml
700,00 zł/1l
70,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kerasilk Volume Spray 50 ml
826,67 zł/1kg
62,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wyjątkowa maska do włosów w sprayu Revlon Uniq One All In One oferuje 10 unikalnych efektów, które rozpieszczą Twoje włosy. Widocznie pielęgnuje i upiększa włosy od nasady aż po same końce. Łatwa aplikacja i zaskakujące rezultaty.
Kuracja w sprayu nadaje włosom sprężystość bez ich obciążania i odświeża stylizację, zapewniając jedwabiste wykończenie. Specjalnie dla suchych, zniszczonych włosów, kuracja w sprayu łączy 10 korzyści w jednym produkcie pielęgnacyjnym - nadaj włosom większą objętość, połysk i jedwabistość oraz stwórz idealną podstawę dla długotrwałych fryzur z łatwiejszą stylizacją i efektem zapobiegającym puszeniu się włosów.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek fryzjerskich. Kosmetyki do włosów bez spłukiwania Revlon Professional z kolekcji Uniq One zostały stworzone specjalnie dla kobiet do każdego rodzaju włosów. To fryzjerskie cudo ma pojemność 150 ml.
Revlon Professional Uniq One Spray wzmacniający bez odżywki jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów i dla kobiet. Zawartość 150 ml.
Revlon Professional Uniq One All-in-One Treatment 150 ml
Kuracja w sprayu nadaje włosom sprężystość bez ich obciążania i odświeża stylizację, zapewniając jedwabiste wykończenie. Specjalnie dla suchych, zniszczonych włosów, kuracja w sprayu łączy 10 korzyści w jednym produkcie pielęgnacyjnym - nadaj włosom większą objętość, połysk i jedwabistość oraz stwórz idealną podstawę dla długotrwałych fryzur z łatwiejszą stylizacją i efektem zapobiegającym puszeniu się włosów.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek fryzjerskich. Kosmetyki do włosów bez spłukiwania Revlon Professional z kolekcji Uniq One zostały stworzone specjalnie dla kobiet do każdego rodzaju włosów. To fryzjerskie cudo ma pojemność 150 ml.
Revlon Professional Uniq One Spray wzmacniający bez odżywki jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów i dla kobiet. Zawartość 150 ml.
Revlon Professional Uniq One All-in-One Treatment 150 ml
- Waga
- 150 g
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Zakres dostawy
- 150 ml
- EAN
- 8432225074177
- Numer producenta
- 97897
- Waga
- 150 g
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Zakres dostawy
- 150 ml
- EAN
- 8432225074177
- Numer producenta
- 97897
Pasuje również do tego

Revlon Uniq One All In One Hair Treatment 150 ml
310,33 zł/1l
46,55 zł
Sprzedawca: VISO

Revlon Uniq One Kuracja do włosów 150ml 2 szt
1 065,23 zł/1l
319,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Revlon Uniq One All In One 10 w 1 3x 150ml
251,09 zł/1l
112,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Revlon, UniqOne Classic Profesjonalna kuracja do włosów, 150 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
399,87 zł/1l
59,98 zł
Sprzedawca: VISO

Olaplex No.3 Hair Perfector 250 ml
1 979,97 zł/1kg
593,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Revlon UniqOne Hair Treatment, Balsam do włosów, Kobiety, Do wszystkich włosów, 150 ml, Przeciw puszeniu się, Ochrona koloru, Ochrona, Naprawa, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, Butelka ze sprayem
2 003,33 zł/1l
300,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Braun Series 3 81686067, Głowica goląca, 1 głowic(e), Czarny, 18 mies., Braun, Series 3
158,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Breros_

Revlon UniqOne Super10r 300ml, 300 ml, Kobiety, Do wszystkich włosów, Naprawa, Odżywiający, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, Wzmacniający, Słoiczek, 1 szt.
176,57 zł/1l
52,97 zł
Sprzedawca: VISO

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment kuracja wygładzająca i odbudowująca do włosów zniszczonych No.0 155 ml
1 500,00 zł/1kg
75,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Revlon, Uniq One 10w1 All in one, Szampon, 490ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
114,69 zł/1l
56,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kolagen w proszku Glow25
1 051,98 zł/1l
525,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
223,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

AVANA iPhone 13 / iPhone 13 Pro osłona ekranu ze szkła pancernego 9H antyszpiegowska osłona ekranu 2 szt
51,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

Szybka ładowarka Apple 20 W + 1 m USB C
60,15 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Revlon Uniq One All In One Odżywcza Kuracja Do Włosów W Sprayu 150ml
258,27 zł/1l
38,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: MFETradeShop

Fleau Beauty Hairbrush - PRO Edition - Multistyler - Pędzel do loków - Airstyler - Pędzel do stylizacji - Hairstyler - Zestaw 6 w 1 - Biały
359,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fleaugoods

Revlon Uniq One All In One Szampon 230ml
1 682,57 zł/1l
386,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Wella SP Balance Scalp Energy Serum 100 ml
1 652,60 zł/1l
165,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Wella Color Fresh Mask, Liliowy, Lilac Frost, 150 ml, Damski, Do wszystkich włosów, Tubka
1 771,00 zł/1l
265,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Revlon Professional Equave Instant Beauty Hydro Nutritive Detangling Conditioner odżywka bez spłukiwania do włosów suchych 500 ml
234,24 zł/1l
117,12 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
453,27 zł/100ml
67,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Frezarka do Paznokci Manicure Pedicure Profesjonalna Zestaw Frezów 65W
117,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Special Blonde dla kobiet 60 - 12/96 - Wella Professionals
514,50 zł/1l
30,87 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
148,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kuracja do włosów Uniq One 10 w 1 (Hair Treatment Celebration Edition) 150 ml
259,93 zł/1l
38,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Revlon Orofluido Original Elixir, Olejek do włosów, 30 ml, Kobiety, Do wszystkich włosów, Odżywianie, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, Butelka
2 721,33 zł/1l
81,64 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Swiffer Boden Starterset (Bodenstab + 8 Trockentücher + 3 Wet Wischtücher) (Hängevorrichtung)
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

CHI Silk Infusion, Kobiety, Do wszystkich włosów, Przeciw puszeniu się, Nawilżający, Nawilżający, Ochrona, Naprawa, Odżywiający, Świecący,..., 150 ml, Butelka, Alkohol, Gluten, Paraben, Siarczan
806,47 zł/1l
120,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super ten Revlon
Everything top
Oceniono dnia 16 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa
Wszystko na najwyższym poziomie
Oceniono dnia 20 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 września 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Brazylijski zabieg na włosy Boto (rzeźba włosów) - INOAR



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
655,00 zł
Sprzedawca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
218,33 zł/1l

Inoar Marokańska Kuracja Keratynowa Prostująca Włosy 2 L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
650,00 zł
Sprzedawca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
325,00 zł/1l

Inoar Marokańska Kuracja Keratynowa do Prostowania Włosów 1 L Tylko Keratyna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
562,00 zł
Sprzedawca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
562,00 zł/1l

Montibello Hop Ultra Repair Haarspitzen Reparaturcreme, 75ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
51,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
433,25 zł/1kg

Produkt do prostowania włosów Felps czarna edycja 1000 ml butelka z pompką
599,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
599,99 zł/1l

Szampon i kuracja do prostowania włosów Omnia Taninoplastia 2L
583,45 zł
Sprzedawca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
291,73 zł/1l

INOAR - G.Hair Keratin Smoothing System Kit, kuracja zapobiegająca utracie objętości, 1 litr Just Keratin
553,64 zł
Sprzedawca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
553,64 zł/1l

LOVE POTION HAIR PROFESSIONAL Zestaw Nanoplastyka Do Wlosow 2x1000ml
480,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
240,50 zł/1l

Olaplex Lotion Step No.2 Bond Perfector



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
1 641,24 zł
Sprzedawca: VogueVista
820,62 zł/1l

Pantovigar Tonic roztwór do pompowania 100 ml
86,56 zł
Sprzedawca: apohealth
865,60 zł/1l

Nanoplastia Natureza Natural Therapy Zestaw
449,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
225,00 zł/1l

Maxwell Sky Blond Botoks Do Włosów - 500Ml
300,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
601,98 zł/1l

Love Potion Repair Keratyna do włosów Krok 2 - 1000 ml
320,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
320,99 zł/1l

Bien Cacau Keratin Smoothing System 750ML



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
272,30 zł
Sprzedawca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
1 089,20 zł/1kg

Ybera GENOMA Sellador Cuticular Pro-Geno 500 g - Termoochronna do włosów
265,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
531,98 zł/1l

Natureza Cosmo Power keratyna - 500ml
259,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
519,98 zł/1l

Felps nanoplastia acai BLOND 250ml mocna prostowanie włosów
249,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
999,96 zł/1l

L'Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Bi-Phase Oil 90 ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
157,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
831,53 zł/1kg

Natureza Magic Brush escova Maracuja - 500ml
260,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
521,98 zł/1l

Gliss Regenerująca kuracja na noc bez spłukiwania do włosów zniszczonych i rozdwojonych końcówek, 100ml
34,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
349,90 zł/1l