5,0



Na podstawie 1 opinii
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Shampoo 250 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
36,99 zł
147,96 zł / 1l
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
8h 29m 57s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml89,00 zł/1l
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Zestaw szamponów Goldwell Blondes & Highlights 2 x 1000 ml Anti-Yellow Shampoo90,00 zł/1l
179,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell - Dualsenses Dualsenses Just Smooth (Taming Shampoo) 1000ml92,99 zł/1l
92,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000 ml95,99 zł/1l
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
87,63 zł/1kg
87,63 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Shampoo szampon do włosów blond 250 ml
191,79 zł/1kg
55,62 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Shampoo szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
100,10 zł/1l
100,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Szampon do włosów, 1000 ml
172,25 zł/1l
172,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Goldwell Color Extra Rich, 250 ml, Szampon, Unisex, Włosy zniszczone, Włosy normalne, Wszystkie kolory, Ochrona koloru, Zagęszczanie, Nawilżający, Odżywianie, Ochrona, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie
844,80 zł/1l
211,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Fanola No Yellow, 1000 ml, Szampon, Unisex, Rozjaśnione włosy, Włosy blond, Szare włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Świecący
64,99 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color Revive Szampon Chłodny Blond 250 ml
194,48 zł/1l
49,91 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
48,62 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Color, 1000 ml, Szampon, Unisex, Włosy zniszczone, Włosy normalne, Wszystkie kolory, Ochrona koloru, Zagęszczanie, Nawilżający, Odżywianie, Ochrona, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie
116,95 zł/1l
116,95 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Goldwell Dualsenses Blonde & Highlights Anti-Yellow Shampoo 250ml
281,04 zł/1l
74,54 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
70,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Goldwell DS B&H Anti-Yellow Shampoo 250ml + 60sec Treatment 200ml
186,64 zł/1l
83,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell DS B&H Anti-Yellow Shampoo 250ml + Conditioner 200ml + 60sec Treatment 200ml
199,98 zł/1l
129,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 250 ml
155,96 zł/1l
38,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Elumen Shampoo 250 ml
1 390,83 zł/1l
89,00 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
83,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Silver Shampoo 250 ml
361,00 zł/1l
90,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Goldwell Elumen Color Shampoo 250 ml
253,96 zł/1l
63,49 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Goldwell Elumen Color Shampoo 1000 ml
160,95 zł/1l
160,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Szampon Goldwell DS B&H - 250 ml - Przeciw żółknięciu - Do włosów blond i rozjaśnianych - Pielęgnacja koloru
Chroń swoje blond i rozjaśniane włosy przed blaknięciem i niepożądanymi żółtymi odcieniami dzięki szamponowi Goldwell DS B&H - dla promiennego koloru i zdrowej struktury włosów!
Intensywna pielęgnacja koloru włosów blond
- Goldwell Shampoo DS B&H został opracowany specjalnie dla włosów blond i rozjaśnianych. Dzięki innowacyjnej formule Fade Stop z lipidowym olejkiem mirabelkowym kolor pozostaje żywy i intensywny. Szampon zapewnia włosom nie tylko piękny wygląd, ale także zdrowie. Chroni przed blaknięciem koloru i nadaje włosom promienny połysk.
Skuteczna neutralizacja żółtego odcienia
- Częstym problemem włosów blond jest tendencja do żółtego odcienia. Szampon Goldwell DS B&H przeciwdziała temu żółtemu odcieniowi i sprawia, że kolor włosów pozostaje jasny i czysty. Neutralizuje niepożądane żółte odcienie i sprawia, że włosy wyglądają świeżo i żywo. Dzięki temu szamponowi możesz mieć pewność, że Twoje blond pasma zawsze będą wyglądać jak najlepiej.
Regeneracja i pielęgnacja
- Oprócz pielęgnacji koloru, Goldwell Shampoo DS B&H oferuje również głęboką regenerację włosów. Specjalna formuła zapewnia włosom nawilżenie i zdrowy wygląd. Pomaga wzmocnić strukturę włosów i dostarcza im składników odżywczych, których potrzebują, aby pozostać lśniące i pełne życia. Zafunduj swoim włosom pielęgnację, na jaką zasługują!
Zalety produktu:
- Technologia Fade Stop: Chroni kolor włosów przed blaknięciem i zapewnia długotrwałą intensywność.
- Neutralizacja żółtych tonów: Skutecznie zwalcza żółte tony, nadając blask blond pasmom.
- Działanie regenerujące: Wzmacnia i regeneruje włosy, nadając im miękkość i elastyczność.
- Nawilżenie: Zapewnia włosom niezbędne nawilżenie dla zdrowego wyglądu.
- Do wszystkich rodzajów włosów: Idealny do włosów blond i rozjaśnianych, odpowiedni do codziennego stosowania.
Najlepsze korzyści ze stosowania produktu
- Goldwell Shampoo DS B&H oferuje idealne połączenie pielęgnacji koloru i zdrowia włosów. Chroni przed blaknięciem, neutralizuje żółte odcienie, regeneruje włosy i zapewnia intensywne nawilżenie. Rozpieszczaj swoje włosy tym wysokiej jakości szamponem i ciesz się promiennie pięknymi, zdrowymi blond pasmami, które lśnią przez cały dzień!
Goldwell Dualsenses
Blondes & Highlights Anti-Yellow Shampoo 250ml
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Shampoo to szampon zapobiegający żółknięciu przeznaczony do jasnych włosów blond i rozjaśnianych. Kremowa piana wyjątkowo łagodnie oczyszcza włosy, a unikalna formuła FadeStopFormula zakotwicza cząsteczki koloru we włosach i ogranicza utratę koloru do minimum.
Stosowanie:
- Wmasować szampon w mokre włosy
- krótko spienić
- następnie dokładnie spłucz
- W razie potrzeby powtórzyć proces
Informacje ogólne:
- Gama Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow jest idealna dla jasnych blondów i rozjaśnianych blondów.
- Najlepszy Dualsenses w historii! Nowy design, nowa technologia i jeszcze lepszy efekt.
- Dzięki połączeniu najnowocześniejszych technologii Dualsenses zapewnia profesjonalne i natychmiast skuteczne rozwiązania.
Woda / Aqua / Eau, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Chloride, Lauryl Hydroxysultaine, PEG-3 Distearate, Amodimethicone, Verbascum Thapsus Extract, Octyldodecyl PCA, Sodium PCA, Salix Nigra (Willow) Bark Extract, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Polyquaternium-10, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, Glycerin, PPG-2 Hydroxyethyl Cocamide, Panthenol, C1214 Pareth-12, Citric Acid, Butylene Glycol, PPG-9, Disodium Distyrylbiphenyl Disulfonate, Sodium Acetate, C11-15 Pareth-7, Isopropyl Alcohol, Laureth-9, Glycoproteins, Trideceth-12, Acetic Acid, Sodium Benzoate, Benzoic Acid, Phenoxyethanol, Fragrance / Parfum, C.I. 60730, HC Blue No.11.
Ożyw blond i pasemka dzięki szamponowi Goldwell Dualsenses Blondes &; Highlights 250 ml zapobiegającemu żółknięciu:
- Neutralizuje żółte odcienie, zapewniając jaśniejszy i chłodniejszy blond.
- Delikatnie oczyszcza włosy, nie pozbawiając ich wilgoci.
- Wzmacnia połysk i pozostawia włosy miękkie i podatne na układanie.
Szampon został opracowany specjalnie z myślą o potrzebach włosów blond i rozjaśnianych. Unikalny system Fade Stop Formula aktywnie wzmacnia zakotwiczenie cząsteczek koloru. Dzięki temu przedłuża trwałość koloru, oczyszcza i regeneruje włosy.
Szampon przeciw niepożądanym ciepłym odcieniom
BLOND & PASEMKA DO WŁOSÓW BLOND I ROZJAŚNIANYCH (FARBOWANYCH I NIEFARBOWANYCH)
Szampon przeciw żółtemu odcieniowi >> Nadaje natychmiastowy blask koloru >> Neutralizuje niepożądany żółty odcień
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Shampoo Luminosity For Blonde Hair DEUTSCHLAND Karton @ 1 Stueck x 250 ml
GW DS BL&HL Anti-Yellow Shampoo 250ml Dualsenses Blond & Highl
/ Do włosów blond i rozjaśnianych / Neutralizuje żółty odcień / Nadaje blond odcieniom nową świetlistość koloru
Linia Dualsenses Blondes & Highlights marki Goldwell, przeznaczona dla kobiet, została wprowadzona na rynek. Szampon Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow (250 ml) marki Goldwell znajduje się w czołowej trójce najlepiej sprzedawanych produktów do włosów dla kobiet w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
- Wymiary
- 250 ml.
- Model
- Default Title
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Amoniak
- Producent
- EAN
- 4021609028567
- Numer producenta
- 55721116238207
- Wymiary
- 250 ml.
- Model
- Default Title
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Amoniak
- Producent
- EAN
- 4021609028567
- Numer producenta
- 55721116238207
Pasuje również do tego

Goldwell, Dualsenses, Hair Conditioner, For Revitalisation, 200 ml
259,95 zł/1l
51,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Shampoo szampon do włosów blond 250 ml
191,79 zł/1kg
55,62 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Shampoo szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
100,10 zł/1l
100,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell BRILLIANCE SERUM SPRAY, Serum do włosów, 150 ml, Kobiety, Włosy normalne, Przeciw plątaniu, Świecący, Spray
346,60 zł/1l
51,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Fiore - Love Potion - Rajstopy wzorzyste w serduszka 15 DEN Glamour - Czarne - 3
100,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights 60-sekundowa kuracja dla włosów, 200ml
236,70 zł/1l
47,34 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Goldwell DS B&H Anti-Yellow Shampoo 250ml + Goldwell DS B&H Conditioner 200ml
424,95 zł/1l
84,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
87,63 zł/1kg
87,63 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Nature's Finest Kolagen Skincare w Proszku – Z Naticol® i Witaminą C
665,00 zł/1l
79,80 zł
Sprzedawca: Nutrisslim

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Goldwell 6 EFFECTS SERUM, Serum do włosów, 100 ml, Kobiety, Włosy normalne, Przeciw plątaniu, Świecący, Buteleczka z pompką
546,10 zł/1l
54,61 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Poduszka 80 x 80 cm pikowana poduszka z mikrofibry - poduszka dla alergików poduszka wypełniająca poduszka do łóżka poduszka do spania biała Poduszka
39,97 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Goldwell Dualsenses Szampon do włosów blond neutralizujący żółty odcień, 1000ml
141,55 zł/1l
141,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Szampon do włosów, 1000 ml
172,25 zł/1l
172,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml
89,00 zł/1l
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Fanola No Yellow, 1000 ml, Szampon, Unisex, Rozjaśnione włosy, Włosy blond, Szare włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Świecący
64,99 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Shampoo 1000 ml
165,10 zł/1l
165,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner 1000 ml
91,99 zł/1l
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Fanola No Yellow, 350 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Kolorowe włosy, Blond
94,26 zł/1l
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Szampon głęboko oczyszczający, 1000ml
94,99 zł/1l
94,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Shampoo, 1500 ml
89,31 zł/1l
133,97 zł
Sprzedawca: MANADA

Goldwell Dual Senses Just Smooth Shampoo 250ml
159,96 zł/1l
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Shampoo 250 ml
159,96 zł/1l
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 250 ml
155,96 zł/1l
38,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Szampon nabłyszczający do włosów farbowanych, 1000 ml
152,23 zł/1l
152,23 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Shampoo odżywczy szampon do włosów bardzo zniszczonych 500 ml
153,98 zł/1l
76,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Silver Shampoo 250 ml
361,00 zł/1l
90,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
83,31 zł/1l
124,97 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsza dostawa
Super produkt
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
63,00 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
207,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,28 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,00 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(613)Liczba wystawionych ocen: 613
1 121,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,19 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ
141,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
258,16 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 3x350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
282,83 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
120,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
241,98 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Shampoing:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Lauroyl Methyl..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
94,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
94,99 zł/1l

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
50,71 zł/1l

Ybera BOTULINICA - Shampoo Anti Age BioTox 500 ml
120,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
241,98 zł/1l

Felps Brazilian Nuts Keratin Clarifying Shampoo 1000ml
120,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
120,99 zł/1l