5,0



Na podstawie 1 opinii
Bezglutenowa drożdżowa mieszanka do pieczenia warkoczy 500g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
18,57 zł
37,14 zł / 1kg
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Mieszanki do wypieków i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Mieszanka na pączki FunCakes 500 g374,10 zł/1kg
187,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Mieszanka do wypieku chleba żytniego mieszanego Küchenmeister 1 kg na dwa bochenki po 750 g każdy9,50 zł/1kg
9,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Mieszanka do ciasta serowo-śmietankowego Dr. Oetker z cukrem dekoracyjnym 385 g73,38 zł/1kg
28,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Dr Oetker Ciasto drożdżowe Garant123,75 zł/1kg
3,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bauck Mühle 413038, Vegan pizza, 339 kcal, 1436 kJ, 0,7 g, 3,5 g, 2,2 g
36,83 zł/1kg
16,25 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,89 zł
Sprzedawca: taleoo

Mieszanka do pieczenia - Tarte flambée bezglutenowa 2x200g
37,97 zł/1l
15,19 zł
Sprzedawca: taleoo

Bezglutenowe ciasto cytrynowe RUF
33,11 zł/1kg
17,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MIESZANKA NA GOFRY I NALEŚNIKI BEZGLUTENOWA200 g - BAUCK HOF
51,40 zł/1kg
10,28 zł
Sprzedawca: taleoo

MIESZANKA NA SERNIKOBROWNIE BEZGLUTENOWA350 g - BAUCK HOF
47,43 zł/1l
16,60 zł
Sprzedawca: taleoo

Bauck Mühle 414238, Chleb, 500 g, 348 kcal, 1473 kJ, 2,5 g, 0,4 g
37,30 zł/1kg
18,65 zł
Sprzedawca: taleoo

MIESZANKA DO WYPIEKU CIASTA DROŻDŻOWEGO BEZGLUTENOWA 200 g - CELIKO
121,05 zł/1kg
24,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Bauck Mühle 414438, Chleb, 500 g, 347 kcal, 1467 kJ, 6,6 g, 3 g
34,92 zł/1l
17,46 zł
Sprzedawca: taleoo

Mieszanka do pieczenia - Flatbread bezglutenowa 350g
47,34 zł/1kg
16,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Bauck Mühle 315637, Chleb, 350 g, 399 kcal, 1669 kJ, 15 g, 15 g
40,89 zł/1kg
14,31 zł
Sprzedawca: taleoo

Mieszanka do wypieku ciasta - ser śmietankowy 385 g
60,34 zł/1kg
23,23 zł
Sprzedawca: taleoo

Mieszanka do pieczenia chleba - Moja ciabatta 500g
37,24 zł/1kg
18,62 zł
Sprzedawca: taleoo

Kraft chleb - mieszanka do pieczenia bezglutenowa Demeter 600g
29,83 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Mieszanka do pieczenia chleba razowego 500g
37 140,00 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Mieszanka do pieczenia - rogaliki waniliowe babuni 500g
61,89 zł/1kg
21,66 zł
Sprzedawca: taleoo

MIESZANKA DO WYPIEKU BABKI BEZGLUTENOWA 300 g - CELIKO
38,77 zł/1kg
11,63 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Warkocz drożdżowy można przygotować zarówno ze świeżych, jak i suchych drożdży. Dzięki dokładnym instrukcjom na papierowym opakowaniu, ten prosty przepis z pewnością się uda.
Wskazówka: Jeśli używasz świeżych drożdży, najpierw rozpuść 1/2 kostki w ciepłej mieszance mleka i masła i pozostaw do wyrośnięcia.
Instrukcje dotyczące obchodzenia się i przechowywania:
Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.
- Lista składników
- bezglutenowa skrobia PSZENNA*, mąka kukurydziana*, pełnoziarnista mąka ryżowa*, surowy cukier trzcinowy*, błonnik ziemniaczany*, łuski psyllium*, sól morska, kardamon*, wanilia** z certyfikowanej produkcji ekologicznej
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna w kJ: 1482 kJ, Wartość kaloryczna w kcal: 351 kcal, Tłuszcz: 0,85 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,33 g, Węglowodany: 80,0 g, w tym cukier: 14,1 g, Błonnik: 5,72 g, Białko: 3,06 g, Sól: 0,1 g
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- SPIELBERGER MÜHLE
- Nazwa handlowa
- Bezglutenowa drożdżowa mieszanka do pieczenia warkoczy 500g
- Producent
- Spielberger Mühle
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4022381037891
- Lista składników
- bezglutenowa skrobia PSZENNA*, mąka kukurydziana*, pełnoziarnista mąka ryżowa*, surowy cukier trzcinowy*, błonnik ziemniaczany*, łuski psyllium*, sól morska, kardamon*, wanilia** z certyfikowanej produkcji ekologicznej
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna w kJ: 1482 kJ, Wartość kaloryczna w kcal: 351 kcal, Tłuszcz: 0,85 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,33 g, Węglowodany: 80,0 g, w tym cukier: 14,1 g, Błonnik: 5,72 g, Białko: 3,06 g, Sól: 0,1 g
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- SPIELBERGER MÜHLE
- Nazwa handlowa
- Bezglutenowa drożdżowa mieszanka do pieczenia warkoczy 500g
- Producent
- Spielberger Mühle
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4022381037891
Pasuje również do tego

Tiny Donuts Cuore Nero Fragola 111 Gr
105,93 zł/1kg
15,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dr. Schär Petit al cioccolato, Ciastko, Czekolada, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
137,69 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

MIESZANKA NA GOFRY I NALEŚNIKI BEZGLUTENOWA200 g - BAUCK HOF
51,40 zł/1kg
10,28 zł
Sprzedawca: taleoo

Donuts waniliowe bezglutenowe pieczywo ciastka 3x37g
156,50 zł/1kg
15,65 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Govinda Natur 378694, Puder, Tapioka, 330 g, 338 kcal, 1415 kJ, 9,4 g
37,94 zł/1kg
12,52 zł
Sprzedawca: taleoo

Bezglutenowe ciasto cytrynowe RUF
33,11 zł/1kg
17,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanka do wypieku ciasta - ser śmietankowy 385 g
60,34 zł/1kg
23,23 zł
Sprzedawca: taleoo

Ekologiczny tort marmurkowy Bauck bezglutenowy 4
48,12 zł/1kg
19,97 zł
Sprzedawca: taleoo

Maestro classic- chleb biały BEZGL. 300 g
102,83 zł/1kg
30,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Mieszanka do pieczenia - Tarte flambée bezglutenowa 2x200g
37,97 zł/1l
15,19 zł
Sprzedawca: taleoo

MIESZANKA NA SERNIKOBROWNIE BEZGLUTENOWA350 g - BAUCK HOF
47,43 zł/1l
16,60 zł
Sprzedawca: taleoo

Bauck Mühle 413038, Vegan pizza, 339 kcal, 1436 kJ, 0,7 g, 3,5 g, 2,2 g
36,83 zł/1kg
16,25 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,89 zł
Sprzedawca: taleoo

Barilla Makaron Penne Rigate Bezglutenowy 400 g
28,97 zł/1kg
11,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barilla Senza Glutine Spaghetti 400g
24,16 zł/1kg
10,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Makaron Mezzi Rigatoni senza glutine n51 400g - Rummo
11 670,00 zł/1kg
11,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Bauck Mühle 414238, Chleb, 500 g, 348 kcal, 1473 kJ, 2,5 g, 0,4 g
37,30 zł/1kg
18,65 zł
Sprzedawca: taleoo

Mama Bezglutenowa zupa błyskawiczna z makaronem ryżowym o smaku gulaszu wołowego (55g), 102152
85,82 zł/1l
4,72 zł
Sprzedawca: LAVONIO

BAJGLE Z MAKIEM BEZGLUTENOWE (2 szt.) 190 g - INCOLA
93,63 zł/1kg
17,79 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Coppenrath Mini Spice Speculoos bez glutenu i laktozy 150g
91,00 zł/1kg
13,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Schokino Ciasto ekstra wilgotne i puszyste 480g
50,00 zł/1kg
24,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bauck Mühle 414438, Chleb, 500 g, 347 kcal, 1467 kJ, 6,6 g, 3 g
34,92 zł/1l
17,46 zł
Sprzedawca: taleoo

Coppenrath Piernik bezglutenowy z ciemną czekoladą 165g
123,33 zł/1kg
20,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MAKARON (JAGLANY) RAMEN BEZGLUTENOWY280 g - DIET-FOOD
74,61 zł/1kg
20,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Bonomi Salviardi oryginalne włoskie biszkopty do herbaty 400g
43,75 zł/1kg
17,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rurki Kukurydziane Z Kremem Kakaowym 18G Alaska
931,67 zł/1kg
16,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Mieszanka do pieczenia - Flatbread bezglutenowa 350g
47,34 zł/1kg
16,57 zł
Sprzedawca: taleoo

MIESZANKA DO WYPIEKU CIASTA DROŻDŻOWEGO BEZGLUTENOWA 200 g - CELIKO
121,05 zł/1kg
24,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

BUŁKI PITA BEZGLUTENOWE (2 szt.) 190 g - INCOLA
91,00 zł/1kg
17,29 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Seitz bezglutenowy dodatek do zup ABC z mąki kukurydzianej 250g
25,64 zł/1kg
6,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mąka do pizzy Fioreglut gluten free 1kg- Caputo
31 990,00 zł/1kg
31,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bezglutenowy warkocz drożdżowy
Trochę nietypowy wypiek bezglutenowy drożdżowy warkocz. Jeśli postępujesz zgodnie z instrukcjami, wychodzi dobrze!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Polleo Sport Protein Pancake Mix, 500 g - Bez smaku
65,53 zł
Sprzedawca: PolleoSport
131,06 zł/1kg

Dr. Oetker 709529006 Dr. Oetker Schokolade Puddingpulver 2,5 kg, 1 St.



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
167,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
66,90 zł/1kg

Albumina o wysokiej pianotwórczości 200 g – Schronisko Bukowina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
92,27 zł/1kg

Dr Oetker Krem bawarski 1 kg, 1 opakowanie (1 x 1 kg)
134,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
134,00 zł/1kg

Suszony zakwas pszenny 500 g – Schronisko Bukowina
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
35,05 zł/1l

Dr. Oetker Pudding o smaku orzechowym 2,5 kg, 1 opakowanie (1 x 2,5 kg)
131,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Włoski zakwas do pizzy 500g - 5 Stagioni
23,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,25 zł/1kg

Mąka z łubinu 250 g – Schronisko Bukowina
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,22 zł/1l

Suszony zakwas pszenny 200 g – Schronisko Bukowina
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,96 zł/1kg

Proszek do pieczenia 150g - Schronisko Bukowina
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
44,39 zł/1kg

Wicklein Fine Nuremberg Meistersinger Wafle Piernikowe 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
26,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
133,75 zł/1kg

Gluten pszenny 500g - Schronisko Bukowina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
13,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,22 zł/1kg

Seitan z glutenu pszennego 350 g – Schronisko Bukowina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,97 zł/1kg

Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg 4x 7,0 g, 4 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
7,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
282,50 zł/1kg

Jogurtowe babeczki bez cukru Misura 6x31,7g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,04 zł/1kg

Pancakes Cameo 250g mieszanka włoska na naleśniki
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
54,95 zł/1kg

Topping al Pistacchio 200g - Toschi



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
79,48 zł/1kg

Kasza Manna extra pszenna 1kg - Tota



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
3,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
3,42 zł/1kg

MIESZANKA NA NALEŚNIKI BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA 250 g - PIĘĆ PRZEMIAN
16,88 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

MIESZANKA DO WYPIEKU CHLEBA Z ORZECHAMI WŁOSKIMI BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA KETO 500 g - PIĘĆ PRZEMIAN
28,51 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
57,02 zł/1kg