herlitz 50044122 herlitz Collegeblock x.book Freedom liniert DIN A4 Innen- und Außenrand

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

26,33 zł

89,25 zł / 1m

+ 24,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

pt. 9 – czw. 15 października
Nasze najlepszeoferty
Bloki i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla RHODIA 133142C Spiralblock für EXABOOK A4+ kariert schwarz
RHODIA 133142C Spiralblock für EXABOOK A4+ kariert schwarz
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
74,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla BRUNNEN Collegeblock Student | A4, Lineatur 27, 80 Blatt, blau Deckblatt: blau – 5er Vorteilset
BRUNNEN Collegeblock Student | A4, Lineatur 27, 80 Blatt, blau Deckblatt: blau – 5er Vorteilset
41,85 zł/1m
12,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Oxford TOUCH, Obraz, Kolor Aqua, A4+, 80 ark., 90 g/m², Papier w linię
Oxford TOUCH, Obraz, Kolor Aqua, A4+, 80 ark., 90 g/m², Papier w linię
237,59 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
52,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Oxford 400086487, Wzór, Różowy, B5, 80 ark., Matowy, 90 g/m²
Oxford 400086487, Wzór, Różowy, B5, 80 ark., Matowy, 90 g/m²
181,36 zł/1m
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
45,34 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Notatnik LANDR "college" DIN A5, 160 kartek, w kratkę
Notatnik LANDR "college" DIN A5, 160 kartek, w kratkę
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
76,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla BRUNNEN 1067942 Collegeblock Student A4 kariert, mit Randlinie innen Deckblatt: rot
BRUNNEN 1067942 Collegeblock Student A4 kariert, mit Randlinie innen Deckblatt: rot
220,81 zł/1m
65,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla herlitz 50044115 herlitz Collegeblock x.book Freedom kariert DIN A4 Innen- und Außenrand
herlitz 50044115 herlitz Collegeblock x.book Freedom kariert DIN A4 Innen- und Außenrand
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
31,99 zł
Sprzedawca: SmartSprzedazNet
Zdjęcie produktu dla Oxford 100050360, Monochromatyczny, Pomarańczowy, A4, 80 ark., 90 g/m², Papier w linię
Oxford 100050360, Monochromatyczny, Pomarańczowy, A4, 80 ark., 90 g/m², Papier w linię
167,76 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
49,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Oxford 100050355, Obraz, Bordowy, A4, 80 ark., 90 g/m², Papier w linię
Oxford 100050355, Obraz, Bordowy, A4, 80 ark., 90 g/m², Papier w linię
144,43 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
43,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Stylex 43888 Kołonotatnik, spirala, DIN A4, w linie
Stylex 43888 Kołonotatnik, spirala, DIN A4, w linie
83,73 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
24,70 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla herlitz Arbeitsblock x.book, DIN A4, Lineatur 3
herlitz Arbeitsblock x.book, DIN A4, Lineatur 3
252,86 zł/1m
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla herlitz Schulblock x.book, DIN A4, Lineatur 26 / kariert
herlitz Schulblock x.book, DIN A4, Lineatur 26 / kariert
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla herlitz 733402 herlitz Briefblock x.book DIN A4 blanko
herlitz 733402 herlitz Briefblock x.book DIN A4 blanko
41,07 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla herlitz 732404 herlitz Briefblock x.book DIN A4 blanko
herlitz 732404 herlitz Briefblock x.book DIN A4 blanko
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
39,09 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla herlitz Briefblock x.book, A4, ungelocht, 50 Blatt, blanko
herlitz Briefblock x.book, A4, ungelocht, 50 Blatt, blanko
74,05 zł/1m
15,55 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop
Zdjęcie produktu dla BRUNNEN 106787201 Collegeblock Student Recycling A5 kariert, mit Randlinie innen Deckblatt: rot
BRUNNEN 106787201 Collegeblock Student Recycling A5 kariert, mit Randlinie innen Deckblatt: rot
32,66 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla BRUNNEN 1055471 Spiralny notatnik A5 w linie Okładka: niebieska
BRUNNEN 1055471 Spiralny notatnik A5 w linie Okładka: niebieska
10,45 zł/1m
10,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla 5x herlitz 733410 Briefblock x.book DIN A4 liniert
5x herlitz 733410 Briefblock x.book DIN A4 liniert
25,69 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla OXFORD 400159367 OXFORD Collegeblock Recycling DIN A4 kariert Außenrand
OXFORD 400159367 OXFORD Collegeblock Recycling DIN A4 kariert Außenrand
49,57 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla LANDR Briefblock "Business Office Notes, DIN A5, liniert
LANDR Briefblock "Business Office Notes, DIN A5, liniert
81,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

notatnik spiralny herlitz - DIN A4 - New Batik Freedom - z liniaturą - rozmiar 27 - 80 kartek

Notatnik spiralowany Herlitz w formacie A4 to praktyczny przyrząd do pisania do codziennego użytku, idealny dla uczniów, studentów i każdego, kto lubi robić notatki lub zapisywać swoje myśli na papierze. Kolorowy wzór New Batik Freedom sprawia, że notatnik na spirali wprawia w dobry nastrój i przyciąga uwagę.

Papier notatnika na spirali jest liniowany i ma szerokość 27 linii, co zapewnia odstęp 7 mm między poszczególnymi liniami. Taka struktura zapewnia przejrzystą organizację treści. Notes zawiera łącznie 80 kartek, zapewniając mnóstwo miejsca na wszystkie myśli i pomysły.

Praktyczna spiralna oprawa ułatwia przewracanie stron i sprawia, że notes leży płasko na stole. Dzięki perforacji strony można łatwo usunąć, gdy nie są już potrzebne.

Spiralny notatnik Herlitz w formacie A4 jest zatem niezastąpionym towarzyszem na co dzień i idealnie nadaje się do szkoły, na uniwersytet lub do biura. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu i wysokiej jakości papierowi jest on niezbędny dla każdego, kto lubi robić notatki lub zapisywać pomysły.

  • Praktyczny format A4 do wszechstronnych zastosowań
  • Kolorowy wzór New Batik Freedom dla dobrego nastroju
  • Papier w linie z 27 liniami (7 mm odstępu między liniami)
  • Łącznie 80 arkuszy zapewnia dużo miejsca
  • Praktyczna oprawa spiralna ułatwiająca przewracanie stron
  • Perforowane strony dla łatwego wyjmowania
  • Idealny do szkoły, nauki i biura


Collegeblock x.book Freedom z wewnętrznym i zewnętrznym marginesem DIN A4
Długość
0.295 m
Format DIN
A4
Kolor
Biały
Rodzaj linii
Linia
Producent
Liczba sztuk
1
Z marginesem
Tak
Liniatura
Liniatura 27
EAN
4008110364391
Numer producenta
50044122

Długość
0.295 m
Format DIN
A4
Kolor
Biały
Rodzaj linii
Linia
Producent
Liczba sztuk
1
Z marginesem
Tak
Liniatura
Liniatura 27
EAN
4008110364391
Numer producenta
50044122
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Idena 10426 - Segregator ringowy DIN A4, w zestawie 12 sztuk, mechanizm 2-ringowy o średnicy 16 mm, szerokość grzbietu 2 cm, w 12 różnych kolorach, odpowiedni na ok. 30 kartek o gramaturze 80 g/m²
Idena 10426 - Segregator ringowy DIN A4, w zestawie 12 sztuk, mechanizm 2-ringowy o średnicy 16 mm, szerokość grzbietu 2 cm, w 12 różnych kolorach, odpowiedni na ok. 30 kartek o gramaturze 80 g/m²
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 56
117,05 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Oxford 400086487, Wzór, Różowy, B5, 80 ark., Matowy, 90 g/m²
Oxford 400086487, Wzór, Różowy, B5, 80 ark., Matowy, 90 g/m²
181,36 zł/1m
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
45,34 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Oxford TOUCH, Obraz, Kolor Aqua, A4+, 80 ark., 90 g/m², Papier w linię
Oxford TOUCH, Obraz, Kolor Aqua, A4+, 80 ark., 90 g/m², Papier w linię
237,59 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
52,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla BRUNNEN 1067942 Collegeblock Student A4 kariert, mit Randlinie innen Deckblatt: rot
BRUNNEN 1067942 Collegeblock Student A4 kariert, mit Randlinie innen Deckblatt: rot
220,81 zł/1m
65,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Swiffer Boden Starterset (Bodenstab + 8 Trockentücher + 3 Wet Wischtücher) (Hängevorrichtung)
Swiffer Boden Starterset (Bodenstab + 8 Trockentücher + 3 Wet Wischtücher) (Hängevorrichtung)
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 150
149,00 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah
Zdjęcie produktu dla Oxford 100050355, Obraz, Bordowy, A4, 80 ark., 90 g/m², Papier w linię
Oxford 100050355, Obraz, Bordowy, A4, 80 ark., 90 g/m², Papier w linię
144,43 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
43,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Z-LINE TT-EV35, 35 l, Czarny, Wolnostojący, obrotowy, 100 - 230 °C, Stal nierdzewna
Z-LINE TT-EV35, 35 l, Czarny, Wolnostojący, obrotowy, 100 - 230 °C, Stal nierdzewna
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 261
412,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RetroStore24
Zdjęcie produktu dla Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 820
144,99 zł
-14,36 zł
130,63 zł
Sprzedawca: Lumarko
Zdjęcie produktu dla Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 121
663,63 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Apple MU8F2ZM/A, Tablet, Apple, Biały, Apple 11-inch iPad Pro, Apple 12.9-inch iPad Pro (3rd generation), Okrągły, 20,7 g
Apple MU8F2ZM/A, Tablet, Apple, Biały, Apple 11-inch iPad Pro, Apple 12.9-inch iPad Pro (3rd generation), Okrągły, 20,7 g
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 349
399,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Notatnik LANDR "college" DIN A5, 160 kartek, w kratkę
Notatnik LANDR "college" DIN A5, 160 kartek, w kratkę
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
76,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Oxford 400088285 Office European Book Touch A6+ w kratkę, 120 kartek w różnych kolorach, 1 sztuka
Oxford 400088285 Office European Book Touch A6+ w kratkę, 120 kartek w różnych kolorach, 1 sztuka
235,59 zł/1m
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
32,04 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Stylex 43888 Kołonotatnik, spirala, DIN A4, w linie
Stylex 43888 Kołonotatnik, spirala, DIN A4, w linie
83,73 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
24,70 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla herlitz 50044115 herlitz Collegeblock x.book Freedom kariert DIN A4 Innen- und Außenrand
herlitz 50044115 herlitz Collegeblock x.book Freedom kariert DIN A4 Innen- und Außenrand
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
31,99 zł
Sprzedawca: SmartSprzedazNet
Zdjęcie produktu dla Oxford 400086497, Wzór, Niebieski, A4+, 80 ark., Matowy, 90 g/m²
Oxford 400086497, Wzór, Niebieski, A4+, 80 ark., Matowy, 90 g/m²
167,05 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
49,28 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla LANDRÉ 400065715 LANDRÉ Blok notesowy „COLLEGE”, DIN A4, w kratkę
LANDRÉ 400065715 LANDRÉ Blok notesowy „COLLEGE”, DIN A4, w kratkę
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
94,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Steinborg SB-3007, 20 l, Czarny, Srebrny, Wolnostojący, obrotowy, Stal nierdzewna, Mechaniczny
Steinborg SB-3007, 20 l, Czarny, Srebrny, Wolnostojący, obrotowy, Stal nierdzewna, Mechaniczny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 853
297,42 zł
Sprzedawca: Enstore
Zdjęcie produktu dla Milka Kalendarz Adwentowy 18356 Czekolada 200g
Milka Kalendarz Adwentowy 18356 Czekolada 200g
401,10 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
80,22 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla ORTHEX Aufbewahrungsbox "SmartStore Classic" 14 l, (LxBxH): 40x30x18 cm transparent – 10er Vorteilset
ORTHEX Aufbewahrungsbox "SmartStore Classic" 14 l, (LxBxH): 40x30x18 cm transparent – 10er Vorteilset
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
31,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla JBL Wave 200TWS, Bezprzewodowy, 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, 48 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
JBL Wave 200TWS, Bezprzewodowy, 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, 48 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 554
129,00 zł
Sprzedawca: x-planet
Zdjęcie produktu dla Podkładka do kolażu Idena A4 w kratkę, 80 arkuszy
Podkładka do kolażu Idena A4 w kratkę, 80 arkuszy
5 410,00 zł/1m
43,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Cyfrowa Frytownica beztłuszczowa TurboTronic dwie komory 2x4,5L 9L z szybą 1600w Czarna
Cyfrowa Frytownica beztłuszczowa TurboTronic dwie komory 2x4,5L 9L z szybą 1600w Czarna
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
379,99 zł
Sprzedawca: TurboTronic
Zdjęcie produktu dla Travelite BASICS, Uni , 39,6 cm (15.6"), Miejsce na laptopa, Poliester
Travelite BASICS, Uni , 39,6 cm (15.6"), Miejsce na laptopa, Poliester
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 182
150,00 zł
-24,76 zł
125,24 zł
Sprzedawca: Bagalio
Zdjęcie produktu dla XOX Pepper King Habanero Chips extra scharf mit Chiliaroma pur 125g
XOX Pepper King Habanero Chips extra scharf mit Chiliaroma pur 125g
102,32 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
12,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lampka do czytania LED z uchwytem zaciskowym - elastyczna gęsia szyja, ściemniana, ładowana przez USB, ochrona oczu, lampa stołowa idealna do czytania i pracy 3W Retoo
Lampka do czytania LED z uchwytem zaciskowym - elastyczna gęsia szyja, ściemniana, ładowana przez USB, ochrona oczu, lampa stołowa idealna do czytania i pracy 3W Retoo
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 95
19,89 zł
-25%
14,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Pudełko na lunch dla dzieci z Myszką Minnie Pudełko na lunch z 3 przegrodami Pudełko na przekąski bez BPA
Pudełko na lunch dla dzieci z Myszką Minnie Pudełko na lunch z 3 przegrodami Pudełko na przekąski bez BPA
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
43,48 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH
Zdjęcie produktu dla Varta Energy 20000, 20000 mAh, Litowo-polimerowy (LiPo), 3,7 V, Czarny, Biały
Varta Energy 20000, 20000 mAh, Litowo-polimerowy (LiPo), 3,7 V, Czarny, Biały
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 132
146,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Szlafrok damski, męski pluszowy z polaru Spa S/M
Szlafrok damski, męski pluszowy z polaru Spa S/M
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
102,82 zł
Sprzedawca: wydrowski

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Planer budżetowy A6 w segmencie, z kopertami na pieniądze i arkuszami do planowania budżetu, w kolorze różowym
Planer budżetowy A6 w segmencie, z kopertami na pieniądze i arkuszami do planowania budżetu, w kolorze różowym
219,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
1 157,63 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Blok rysunkowy A4 10 kartek 250 g/m2
Blok rysunkowy A4 10 kartek 250 g/m2
119,08 zł
Sprzedawca: MATFEL
Zdjęcie produktu dla Blok techniczny A3 10 kartek 250g/m2 biały Oxford
Blok techniczny A3 10 kartek 250g/m2 biały Oxford
117,77 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
Zdjęcie produktu dla Przełącznik ciśnieniowy kolektora, 77943, 24215111, przełącznik ciśnieniowy kolektora, przełącznik ciśnieniowy kolektora do cewki, części do skrzyni biegów samochodu
Przełącznik ciśnieniowy kolektora, 77943, 24215111, przełącznik ciśnieniowy kolektora, przełącznik ciśnieniowy kolektora do cewki, części do skrzyni biegów samochodu
178,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Gniazdo do obracania wału korbowego, gniazdo do obracania klucza wału korbowego, narzędzie do obracania wału korbowego, T40058, narzędzie do koła pasowego wału korbowego, wymiana gniazda do obracania wału korbowego
Gniazdo do obracania wału korbowego, gniazdo do obracania klucza wału korbowego, narzędzie do obracania wału korbowego, T40058, narzędzie do koła pasowego wału korbowego, wymiana gniazda do obracania wału korbowego
74,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Pokrywa gaźnika, złącze pokrywy gaźnika, pokrywa wlotu gaźnika, pokrywa kolektora dolotowego, złącze kolektora dolotowego, pokrywa kolektora dolotowego gaźnika, pokrywa wlotu gaźnika
Pokrywa gaźnika, złącze pokrywy gaźnika, pokrywa wlotu gaźnika, pokrywa kolektora dolotowego, złącze kolektora dolotowego, pokrywa kolektora dolotowego gaźnika, pokrywa wlotu gaźnika
74,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Siatkowe płótno, arkusze siatkowego płótna, płótno dywanowe DIY, arkusz siatki DIY, siatka do hakowania dywanów, płótno do produkcji dywanów
Siatkowe płótno, arkusze siatkowego płótna, płótno dywanowe DIY, arkusz siatki DIY, siatka do hakowania dywanów, płótno do produkcji dywanów
66,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla HVAC, ekstraktor złącza, kolektor rdzenia zaworu, złącza gazowe kolektora, szybkozłącze gazowe R-134a
HVAC, ekstraktor złącza, kolektor rdzenia zaworu, złącza gazowe kolektora, szybkozłącze gazowe R-134a
86,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Ograniczenie, urządzenie ograniczające, ograniczenie długości, ograniczenie toru, ograniczenie ścięcia
Ograniczenie, urządzenie ograniczające, ograniczenie długości, ograniczenie toru, ograniczenie ścięcia
103,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Blok dystrybucji powietrza, prosty rozdzielacz powietrza, rozdzielacz węża powietrza, blok rozdzielacza wielodrożnego, blok rozdzielacza pneumatycznego, rozdzielacz powietrza ze złączem
Blok dystrybucji powietrza, prosty rozdzielacz powietrza, rozdzielacz węża powietrza, blok rozdzielacza wielodrożnego, blok rozdzielacza pneumatycznego, rozdzielacz powietrza ze złączem
95,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Blok dystrybucji powietrza, prosty rozdzielacz powietrza, rozdzielacz węża powietrza, blok rozdzielacza wielodrożnego, blok rozdzielacza pneumatycznego, rozdzielacz powietrza ze złączem
Blok dystrybucji powietrza, prosty rozdzielacz powietrza, rozdzielacz węża powietrza, blok rozdzielacza wielodrożnego, blok rozdzielacza pneumatycznego, rozdzielacz powietrza ze złączem
103,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla SUS304 Rozdzielacz pneumatyczny z wężem pneumatycznym 1/4 cala z gwintem BSPP czarny (3-drożny)
SUS304 Rozdzielacz pneumatyczny z wężem pneumatycznym 1/4 cala z gwintem BSPP czarny (3-drożny)
66,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla OXFORD 400166163 OXFORD Zeichenblock Drawing DIN A4
OXFORD 400166163 OXFORD Zeichenblock Drawing DIN A4
35,10 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
11,32 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Oxford 400152622, Monochromatyczny, Czarny, A5, 48 ark., 100 g/m², Twarda okładka
Oxford 400152622, Monochromatyczny, Czarny, A5, 48 ark., 100 g/m², Twarda okładka
34,37 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
240,35 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Zeszyt A5/32K kratka Kids (10szt)
Zeszyt A5/32K kratka Kids (10szt)
73,15 zł
2% zniżki
Sprzedawca: MATFEL
Zdjęcie produktu dla Instrukcja producenta bloków blokujących Narzędzie blokujące Blocker do przesadzania sadzonek
Instrukcja producenta bloków blokujących Narzędzie blokujące Blocker do przesadzania sadzonek
161,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Miska na makaron błyskawiczny ze stali nierdzewnej 900ml Miska na makaron z pokrywką dla pracownika biura studenckiego w kolorze czarnym
Miska na makaron błyskawiczny ze stali nierdzewnej 900ml Miska na makaron z pokrywką dla pracownika biura studenckiego w kolorze czarnym
95,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Pusty zestaw Flip Book z 300 arkuszami papieru do animacji Flipbook Śruby do oprawy LED Tracing Light Pad Rysowanie Szkicowanie Animacja Tworzenie kreskówek
Pusty zestaw Flip Book z 300 arkuszami papieru do animacji Flipbook Śruby do oprawy LED Tracing Light Pad Rysowanie Szkicowanie Animacja Tworzenie kreskówek
82,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Rozdzielacz hydrauliczny, rozdzielacz hydrauliczny wody, rozdzielacz hydrauliczny PVC, rozdzielacz hydrauliczny spa, rozdzielacz hydrauliczny wanny z hydromasażem
Rozdzielacz hydrauliczny, rozdzielacz hydrauliczny wody, rozdzielacz hydrauliczny PVC, rozdzielacz hydrauliczny spa, rozdzielacz hydrauliczny wanny z hydromasażem
70,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Wirnik pompy wodnej, 63V-44352-01, Wirnik pompy wodnej do F15, 63V-44352-01-00, Wirnik zaburtowy, Elementy silników zaburtowych
Wirnik pompy wodnej, 63V-44352-01, Wirnik pompy wodnej do F15, 63V-44352-01-00, Wirnik zaburtowy, Elementy silników zaburtowych
66,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24