4,7



Na podstawie 94 opinii
Plecak Nike DD0559-013 dla Uni
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
185,10 zł
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
3h 17m 01s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Plecaki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Nike - Heritage Backpack 2.0 - Plecak169,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: topshoper

Więcej informacji o reklamie
Nike Plecaki Elemental, BA6032010152,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: topshoper

Więcej informacji o reklamie
Plecak Nike BA5876-082 dla Uni199,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: topshoper

Więcej informacji o reklamie
Plecak Nike N0003567045NS dla Uni395,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Plecak Nike DA2571-010 dla Dziecięce
102,29 zł
Sprzedawca: Sportology

Nike Plecaki Elemental, DD0562010
154,10 zł
Sprzedawca: Sport-Home_pl

Plecak Nike DC4244-010 dla Uni
248,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Nike Plecaki Classic Junior, BA5928010
140,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nike Y Nk Elmntl Bkpk Shoebox Czarny
148,79 zł
Sprzedawca: Sport-Home_pl

Plecak Nike DV0761-011 dla Męskie
139,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Butyjana

PUMA Buzz, Uni
181,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Plecak Puma 091153-01 dla Uni
123,15 zł
Sprzedawca: Sport-Home_pl

Travelite BASICS, Uni , 39,6 cm (15.6"), Miejsce na laptopa, Poliester
150,00 zł
-24,76 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
125,24 zł
Sprzedawca: Bagalio

Adidas Power, Sport, Uni , Miejsce na laptopa, Poliester, Termoplastyczny elastomer
292,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Plecak Jordan 9B0503-023 dla Uni
207,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sportstock

Nd05_P9322 Dv0761 410 Plecak Nike Academy Team 2.
129,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Butyjana

Nike Plecaki Heritage, DB3300010
272,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Plecak podróżny Delgeo dla mężczyzn i kobiet, duży plecak na bagaż podręczny, rozszerzana torba na bagaż podręczny, 17-calowy plecak na laptopa do podróży, beżowy
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Delgeo

Plecak Nike HJ4186-382 dla Uni
133,91 zł
Sprzedawca: Sportology

Sportowy duży plecak męski czarny szkolny z miejscem na laptopa 17” ZAGATTO
99,99 zł
Sprzedawca: Zagatto
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
PLECAK NIKE DD0559-013 ELEMENTAL
- Materiał: 100% poliester z recyklingu
- Komora główna zapinana na podwójny zamek
- Mniejsze kieszenie na suwak
- Wyściełany tył i szelki
- Uchwyt do przenoszenia
- Tył wyściełany siateczką zapewnia przewiewność
- Wymiary 30,5 x 15 x 48,5 cm
- Pojemność: ok 21 litrów
Wytrzymała konstrukcja z poliestrowych włókien jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu model z powodzeniem posłuży Ci przez kilka sezonów. Pojemna komora główna z powodzeniem pomieści Twoje buty piłkarskie lub strój sportowy, a dzięki zamknięciu na zamek błyskawiczny dostęp do zawartości jest niezwykle łatwy i szybki.
Mniejsza kieszonka na suwak to idealne miejsce na podręczne drobiazgi czy też przekąski energetyczne.
Klasyczny plecak od Nike!
Wykonany z czarnego materiału tekstylnego z szarym logo marki.
Plecak posiada dwie większe komory zapinane na dwukierunkowy zamek błyskawiczny.
Z boku znajdują się dwie szuflady, a z przodu dwie małe przegródki na suwak.
Plecy i regulowane paski na ramiona są wyściełane.
- Marka: Nike
- Nr artykułu producenta: DD0559-013
- Kolor producenta: CZARNY
- Typ obuwia: plecak sportowy
- Zapięcie: zamek błyskawiczny
- Materiał cholewki: tekstylny materiał cholewki
- Kolor: Czarny
- Materiał podszewki: Tekstylny
- Podszewka: 100% poliester
- Długość zamka: 61,00
- EAN: 632099080
Wymiary: szerokość ok. 28 cm, wysokość ok. 46 cm, głębokość ok. 12 cm
12 cm Dwie duże komory główne z dwukierunkowym zamkiem błyskawicznym w kształcie litery U Dwie kieszenie boczne Zapinana na zamek przegroda z przodu Dwa paski na ramię, wyściełane oddychającą siateczką, regulowana długość, stały krótki uchwyt do przenoszenia/zawieszania Wyściełany, oddychający tył Plecak z dużym nadrukiem logo z przodu
Plecak Nike DD0559-013 dla Uni . Nike DD0559-013 w kolorze Multicolored.
Brak opisu
- Kolor
- Kolorowy
- Grupy docelowe
- Unisex
- Materiał
- Poliester
- Skład materiału
- Wysokiej jakości materiał 100%
- Waga
- 1 kg
- Producent
- EAN
- 0196606763552196606763552
- Numer producenta
- DD0559-013
- Kolor
- Kolorowy
- Grupy docelowe
- Unisex
- Materiał
- Poliester
- Skład materiału
- Wysokiej jakości materiał 100%
- Waga
- 1 kg
- Producent
- EAN
- 0196606763552196606763552
- Numer producenta
- DD0559-013
Pasuje również do tego

Plecak Nike DA2571-010 dla Dziecięce
102,29 zł
Sprzedawca: Sportology

Piórnik Minecraft Astra
58,11 zł
Sprzedawca: MATFEL

Worek Nike DM3978-010 dla Unisex
92,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nike Nk Elmntl Bkpk - Hbr Czarny
179,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: topshoper

Bestway Steel Pro 56681, 6473 l, Basen ramowy, Dorosły, Niebieski, 23,6 kg
475,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Buffalo

FunWater deska do wiosłowania na stojąco, zestaw desek SUP, deska do wiosłowania na stojąco, deska SUP, handpumpe, 330x84x15cm, bis150kg
1 099,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Great-Paddle-Board

Barbie Dreamtopia HDJ37, Lalka modowa, Damski, 3 lat(a), Dziewczyna, Efekty świetlne, 365 mm
150,00 zł
Sprzedawca: PIASECZNOZABAWKI

Uchwyt do telefonu komórkowego imoshion do samochodu – regulowany – uniwersalny – karbonowy – kratka wentylacyjna – czarny
99,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ploonk

Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Adormii fotel gamingowy fotel biurowy ergonomiczny fotel biurowy fotel biurowy 150kg fotel obrotowy z podparciem lędźwi, fotel gamingowy 90°-165° i fu
699,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

etérea, prześcieradło satynowe z gumką, 140x200 - 160x200 cm – 100% bawełna, stabilne wymiarowo i łatwe w pielęgnacji – kolor: czarny
61,00 zł
Sprzedawca: magita

Telewizor Hisense 43E78HQ QLED - 43 cale (109 cm przekątnej ekranu) - 4K Smart-TV - ULtra HD / HDR / Potrójny tuner DVB-C/S/S2/T2 - Nagrywanie USB, Bluetooth, Alexa)
7 910,34 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Technology-Germany

Jazwares - Świąteczny kalendarz adwentowy Pokemon
264,27 zł
Sprzedawca: VISO

Hoover H5DPB4149AMBC-S Pralko-suszarka Opóźnione uruchomienie Inteligentna obsługa
5 471,70 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Takis Fuego, Chipsy tortilla, 100 g, Papryczka chili, Limonka, 28 g, 1 g, 1 g
142,20 zł/1kg
14,22 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Buty Nike Air Force 1 Low 07 Cw2288 111 R-41
479,99 zł
-90,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
389,99 zł
Sprzedawca: Street11

Sofa DUO z funkcją spania i przechowywania, tkanina Poso, Ecru
2 249,00 zł
-190,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2 059,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaiser_Mobel

AREBOS 40L cool box | chłodzenie i utrzymywanie ciepła | 12/230V samochód i gniazdko
460,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Szafka nocna VASAGLE z oświetleniem LED, z 3 szufladami, biała
319,00 zł
Sprzedawca: homerci

Biała toaletka SONNI z taboretem i oświetleniem Toaletka z lustrem, z szufladą, 1080x400x1400mm
893,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonni24

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Takis Volcano 100g
142,20 zł/1kg
14,22 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Aga Wentylator domowy 41 cm Biały
269,69 zł
Sprzedawca: Aga24

Podwójny hamak ze stelażem 200x120 cm ogrodowy leżak wiszący hamak stelaż
424,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EinsPreis

Buty Adidas Campus HQ8708
494,99 zł
Sprzedawca: STEPSIDE_PL

Mata do spania kempingowa, kompaktowa, samopompująca mata do spania z lekkim, ultralekkim śpiworem Meteor 180×50×2,5 cm granatowy
79,98 zł
Sprzedawca: MeteorSport

YumYum Torebka błyskawicznej azjatyckiej zupy makaronowej o smaku kaczki 60g
64,17 zł/1kg
3,85 zł
Sprzedawca: Katomix

Epson Multipack 4-colours 604 Ink, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, 3,4 ml, 2,4 ml, 1 szt., Multipak
249,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hulajnoga elektryczna RCB dla dzieci, składana hulajnoga elektryczna dla dzieci, maksymalny zasięg 16 km, maksymalna prędkość 20 km / h
812,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 83% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
83%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 12% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
12%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
2%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
1%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
2%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 30 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny plecak
Kolor Czarny
Moja córka uwielbia ten plecak tak bardzo, że zamówiliśmy go ponownie, ponieważ w poprzednim zepsuł się zamek błyskawiczny. Plecak był jednak dużo używany. Mamy nadzieję, że nowy plecak posłuży jeszcze dłużej. Najlepsza wysyłka i przybycie!
Oceniono dnia 1 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wyraźna rekomendacja
Kolor Kolorowy
Mogę zgłosić tylko pozytywne rzeczy. Szerokie pasy naramienne z wyściółką są bardzo wygodne w noszeniu, nawet z ciężką zawartością. Dobre wykonanie materiału i wizualnie piękne. Zdecydowanie polecam!
Oceniono dnia 19 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt
Kolor Czarny
Moja córka chciała podążać za modą. Solidny plecak, o pojemności odpowiedniej do szkoły średniej lub na krótkie weekendowe wycieczki.
Oceniono dnia 30 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobra jakość.
Kolor Czarny
Tak, jestem bardzo zadowolony z produktu, bardzo dobra jakość, wysyłka przebiegła bez problemów i szybko. Zdecydowanie mogę go polecić...
Oceniono dnia 23 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dotarły na czas.
Kolor Czarny
Moja wnuczka jest bardzo zadowolona. Plecak był na jej liście życzeń.
Oceniono dnia 18 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w porządku, dziękuję.
Kolor Czarny
Dobry materiał, poczekam i zobaczę, jak długo to potrwa. Szerokie paski, dobra jakość.
Oceniono dnia 19 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze!
Kolor Czarny
Bardzo dobry produkt, szybka dostawa, prosta realizacja zamówienia.
Oceniono dnia 3 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo polecany
Kolor Czarny
Plecak jest używany jako plecak szkolny i bardzo dobrze nadaje się do tego celu
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Nike - Heritage Backpack 2.0 - Plecak
169,00 zł
Sprzedawca: topshoper

Chłopięca walizka Marvel Avengers
147,13 zł
Sprzedawca: KupMa

Plecak podróżny Zandor z kompresją próżniową, spełniający wymiary bagażu podręcznego (40 x 30 x 20 cm), wyposażony w pompę USB
267,37 zł
Sprzedawca: Zandor

Plecak Fjallraven Kanken Laptop 17" 23525560



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
524,36 zł
Sprzedawca: Street-Sport

SURI FREY Plecak Suri Sports Marry City Backpack czarny czarny



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
269,95 zł
Sprzedawca: Volk_twenty4seven

Fjällräven Greenland Top, Uni , 38,1 cm (15"), Miejsce na laptopa, Bawełna, Poliester pochodzący z recyklingu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
532,71 zł
Sprzedawca: Street-Sport

Fjällräven Totepack No.1, Uni , Torba na zakupy, Zamek błyskawiczny, Kieszeń na klucze, Czarny, Monochromatyczny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
645,36 zł
-121,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
524,36 zł
Sprzedawca: Street-Sport

Plecak Fjallraven F23200387560
549,38 zł
Sprzedawca: Street-Sport

Fjällräven Skule 20, Sport, Uni , 33 cm (13"), Miejsce na laptopa, Oxford, Poliamidowy, Poliester, Laminat poliuretanowy (PUL)
498,25 zł
Sprzedawca: Street-Sport

Fjällräven Kånken, Miast, Uni , 33 cm (13"), Miejsce na laptopa, Wodoodporny, Bawełna, Poliester



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
415,97 zł
Sprzedawca: Street-Sport

Plecak miejski Fjallraven Kanken - chalk rose



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(59)Liczba wystawionych ocen: 59
391,25 zł
-16,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
374,30 zł
Sprzedawca: Street-Sport

Fjällräven Re-Kånken, Miast, Uni , Miejsce na laptopa, Wodoodporny, Poliester



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
399,00 zł
Sprzedawca: Street-Sport

Plecak Eastpak EK0007670081 dla Uni



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
216,45 zł
Sprzedawca: Street-Sport

Plecak Eastpak EK000620J32 dla Uni



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
168,09 zł
Sprzedawca: Street-Sport

Plecak piknikowy BRUBAKER dla 2 osób - z uchwytem na butelkę i kocem - szary melanż 28 × 22 × 40 cm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
224,95 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Elegancki plecak na laptop dla kobiet
317,18 zł
Sprzedawca: FLBcommerce

Plecak Brandit BW (czarny, jeden rozmiar)



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
163,02 zł
Sprzedawca: Social-Discount

Plecak na kółkach, idealny bagaż podręczny Plecak na laptopa z kółkami Czarny
449,57 zł
Sprzedawca: Easybuy

Plecak Mil-Tec Assault duży 51 x 29 x 28 cm czarny



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
169,00 zł
Sprzedawca: Zbrojownia

Paso Plecak szkolny TE22-30060GN Jasnozielony



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
96,97 zł
Sprzedawca: Aga24