5,0



Na podstawie 2 opinii
Rozmiar buta:
39- 37
- 39
- 40
- 41
- 42
Kozaki Dr. Martens 26378001 dla Damskie
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
843,85 zł
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Botki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dr Martens Buty 1490, 11857001876,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StreetBrands

Więcej informacji o reklamie
Dr. Martens 2976 Czarny899,96 zł
Sprzedawca: anika-schuh

Kozaki Dr. Martens 26378001 dla Damskie
793,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dr. Martens Sinclair 8 Eye Aunt S Czarny
861,99 zł
Sprzedawca: Zianshop

Dr. Martens Sinclair 8 Eye Aunt S Czarny
861,99 zł
Sprzedawca: Zianshop

Dr. Martens damskie buty za kostkę 31301348 Kolor: Beżowy Rozmiar: 36
817,53 zł
Sprzedawca: Vilbury_Europe

Dr. Martens Sinclair 8 Eye Aunt S Czarny
888,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BDS

Dr. Martens 2976 Quad Fl Czarny
875,00 zł
Sprzedawca: Vilbury_Europe

Dr. Martens Molly 6-eye Buttero Czarny
1 424,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dr. Martens Jadon Iii Czarny
1 201,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Dr. Martens Jadon Fl Pisa Czarny
1 079,96 zł
Sprzedawca: anika-schuh

Dr. Martens Jadon Fl Pisa Czarny
1 079,96 zł
Sprzedawca: anika-schuh

Buty za kostkę uni Dr Martens 27084001 Kolor: Czarny Rozmiar: 36
774,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IdoBuy

Dr. Martens Plataforma 2976 Quad De Piel Smooth Czarny
883,41 zł
Sprzedawca: Vilbury_Europe

Dr. Martens Sinclair 8 Eye Aunt S Czarny
843,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kicksshop

Kozaki Dr. Martens 31981001 dla Damskie
732,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kozaki Dr. Martens 31981001 dla Damskie
751,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kozaki Dr. Martens 31981001 dla Damskie
732,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kozaki Dr. Martens 31981001 dla Damskie
732,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Dr. Martens to kultowa marka rozpoznawalna polskim i zagranicznym rynku. Projektanci tworząc modele do swoje kolekcji umiejętnie łączą ponadczasowy styl z najnowszymi trendami ze świata mody. Prezentowane botki, trzewiki, glany damskie wykonane zostały z miękkiej, naturalnej skóry w kolorze czarnym. Sięgająca za kostkę cholewka chroni przed niemi warunkami atmosferycznymi. Wnętrze wykonano z tkaniny - botki nie są zatem ocieplane. Na wewnętrznej stronie zamek ułatwiający zmianę obuwia. Tradycyjne sznurowadła pozwalają dopasować cholewkę do odpowiedniej szerokości. Solidna podeszwa to platforma ze stabilnym obcasem doskonale izoluje stopy od zimnej, mokrej powierzchni. Wysokość obcasa to 5 cm, a platformy z przodu 3,5 cm. Pasują zarówno do spodni jak i do sukienki czy spódniczki.
Sznurowane damskie buty za kostkę Dr Martens JADON III w kolorze czarnym wykonane z wysokiej jakości gładkiej skóry są idealnym wyborem dla solidnego i stylowego wyglądu. Te kultowe buty za kostkę łączą klasyczne elementy z nowoczesnymi akcentami i są wyposażone zarówno w zamek błyskawiczny, jak i sznurowadła, co zapewnia idealne dopasowanie oraz łatwe zakładanie i zdejmowanie.
Tekstylna wyściółka zapewnia przytulne uczucie, a skórzana wkładka z podkładką pod piętą zapewnia dodatkowy komfort. Wzmocniony obszar pięty zapewnia stabilność i wsparcie, a praktyczna zakładka ułatwia zakładanie butów.
Solidna, przeszywana i antypoślizgowa podeszwa zewnętrzna z platformą nie tylko nadaje butom efektowny wygląd, ale także zapewnia bezpieczną przyczepność na różnych powierzchniach. Dzięki sznurowanym butom za kostkę Dr Martens JADON III jesteś doskonale wyposażony, aby opanować każdy dzień w stylu i komforcie. Te buty to pozycja obowiązkowa dla każdej świadomej mody kobiety, która ceni jakość i design.
Buty Jadon III marki Dr Martens mają podeszwę na platformie, która przełamuje grawitację. Wykonane z Pisa, średniej grubości walcowanej skóry, te buty mają skórzane i tekstylne podszewki, sznurowane zapięcie i okrągły nosek. DNA Docs uzupełnia but z widocznymi szwami, pętelką na piętę Airwair i bocznym zamkiem błyskawicznym. Podeszwa z PVC zapewnia doskonałą przyczepność.
Kozaki Dr. Martens 26378001 dla Damskie. Dr. Martens 26378001 w kolorze Black.
Tkanina podszewka. Zewnętrzna Skóra. Rodzaj konstrukcji: Klejone. 5 cm. pięta. Wyprodukowano w Laos.
Te buty zapewniają ochronę i wygodę w różnych warunkach pogodowych i podczas różnych aktywności. Wykonane z wytrzymałych materiałów, wspierają stopę i oferują ciepło i wodoodporność, w zależności od projektu. Ich design waha się od funkcjonalnego do modnego, dzięki czemu są wszechstronnym towarzyszem do noszenia na co dzień i na specjalne okazje.
Sznurowane buty damskie Dr Martens wykonane ze skóry nappa w kolorze czarnym z 4 cm podeszwą na platformie, obcasem oraz skórzaną i tekstylną wkładką.
Typ modelu = buty sznurowane, Nazwa modelu = Jadon III, Kolor = czarny pisa, Rodzaj obcasa = płaski, Cholewka = skóra, Zapięcie = sznurowane
Dr Martens damskie buty na platformie
Buty damskie w kolorze czarnym
Pasuje również do tego

Kozaki Dr. Martens 26378001 dla Damskie
793,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dr. Martens Sneakers 15265001 in Black color size 39
861,99 zł
Sprzedawca: Zianshop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Dr. Martens Pascal Bex Pisa Czarny
1 116,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Kozaki Dr. Martens 26378001 dla Damskie
793,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kojec 180 x 150 cm dla niemowląt kojec składany barierka ochronna namiot do zabawy kojec szary
262,60 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Yanwin

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte

Dr. Martens Sinclair 8 Eye Aunt S Czarny
888,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BDS

Dr. Martens 1460 Smooth Czarny
730,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Stateside

Dr. Martens Sneakers 15265001 in Black color size 38
861,99 zł
Sprzedawca: Zianshop

Dr. Martens Pascal Bex Pisa Czarny
1 116,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

New Balance Sneakers U9060WHT in Grey color size 42
811,09 zł
-125,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
685,99 zł
Sprzedawca: STEPSIDE_PL

Aphro Celina serum do rzęs 3 ml produkt na porost rzęs
59 816,67 zł/1l
179,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dr. Martens Sinclair 8 Eye Aunt S Czarny
861,99 zł
Sprzedawca: Zianshop

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Kozaki Dr. Martens 26378001 dla Damskie
793,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dr. Martens Errores de Talla 31159348 in Grey color size 40
1 283,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kozaki Dr. Martens 26378001 dla Damskie
832,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kozaki Dr. Martens 26378001 dla Damskie
793,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dr. Martens Sneakers 15265001 in Black color size 37
861,99 zł
Sprzedawca: Zianshop

Dr. Martens Sinclair 8 Eye Aunt S Czarny
861,99 zł
Sprzedawca: Zianshop

Dr. Martens Sneakers 15265001 in Black color size 40
689,84 zł
Sprzedawca: Vilbury_Europe

Dr. Martens Sneakers 15265001 in Black color size 36
861,99 zł
Sprzedawca: Zianshop

Dr. Martens damskie buty za kostkę 31301348 Kolor: Beżowy Rozmiar: 36
817,53 zł
Sprzedawca: Vilbury_Europe

Dr. Martens Jadon Iii Czarny
912,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IdoBuy

Dr. Martens Sneakers 15265001 in Black color size 41
689,84 zł
Sprzedawca: Vilbury_Europe

Dr. Martens Jadon 8 Eyelets Czarny
1 214,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Dr. Martens 2976 Quad Fl Czarny
875,00 zł
Sprzedawca: Vilbury_Europe
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 29 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super buty
Rozmiar buta 37
Bardzo dobre ... wyobrażałem sobie, że będą cięższe ... nie są, inaczej bym ich nie wziął.
Oceniono dnia 30 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze
Rozmiar buta 39
Wszystko super
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Blundstone 500 - Buty damskie - Stout-Brown, Rozmiar:38.5 EU



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
3 956,00 zł
Sprzedawca: Street-Sport

Botki Damskie Na Słupku Z Frędzlami I Złotymi Klamrami Czekoladowe Evelisse 38
239,00 zł
-80,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
159,00 zł
Sprzedawca: BUTOSKLEP

Gabor 8024.04 - damskie buty za kostkę - eleganckie, czarne, nowe
940,50 zł
Sprzedawca: Volk_twenty4seven

Buty damskie Panama Jack brązowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
985,50 zł
Sprzedawca: Volk_twenty4seven

Buty Solidus 85014 00090, 85014 00090, 85014 00090, 85014 00090, 85014 00090, 85014 00090
895,50 zł
Sprzedawca: Volk_twenty4seven

Timberland Premium 6 Czarny
1 150,63 zł
Sprzedawca: tomar-sport

Buty Ara 121410201



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
719,78 zł
Sprzedawca: Volk_twenty4seven

Gabor damskie buty Chelsea/botki czarny zamsz Rozmiar: 39



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
540,00 zł
Sprzedawca: Volk_twenty4seven

Lloyd Horace
764,55 zł
Sprzedawca: Volk_twenty4seven

Sznurowane, wciągane i zapinane buty Remonte w kolorze czarnym, rozmiar 39



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
494,78 zł
Sprzedawca: Volk_twenty4seven

Buffalo Aspha Nc Mid Warm Beżowy
539,78 zł
Sprzedawca: Volk_twenty4seven

Blundstone 587bs Szary



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
901,54 zł
Sprzedawca: Street-Sport

Buffalo Aspen Com Mid Warm Brązowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
494,78 zł
Sprzedawca: Volk_twenty4seven

Buty damskie Remonte, sznurowane, brązowe, do codziennego użytku
449,78 zł
Sprzedawca: Volk_twenty4seven

Buty Blundstone 558BLACK



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
834,90 zł
Sprzedawca: Street-Sport

Buty Remonte D868433



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
433,00 zł
-28,22 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
404,78 zł
Sprzedawca: Volk_twenty4seven

Dr. Martens Pascal Bex Pisa Czarny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
640,19 zł
Sprzedawca: Street-Sport

Buty Rieker F454600



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
449,78 zł
Sprzedawca: Volk_twenty4seven

Tamaris 25992/41 Mocca Suede rozmiar EU 38



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
449,78 zł
Sprzedawca: Volk_twenty4seven

Tamaris – eleganckie damskie botki 1-25238-47, czarne
449,78 zł
Sprzedawca: Volk_twenty4seven