4,6



Na podstawie 29 opinii
La Roche-Posay - Anthelios UVMUNE 400 Invisible Fluid SPF50+ - wysoka ochrona przed promieniowaniem UV 50ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
84,00 zł
+ 12,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Kremy do opalania i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Banana Boat | Balsam do opalania SPF 60+ - 236ml - Ultra Sport - Wodoodporna i lekka formuła27,54 zł/100ml
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Hawaiian Tropic | Spray do opalania SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Lekka formuła - Vegan38,23 zł/100ml
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml105,98 zł/100ml
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
La Mer The SPF 50 UV Protecting Fluid 50ml5 278,67 zł/1kg
475,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Moisturizing, Tinted Moisturizer, 50+, 50 ml
79,64 zł
Sprzedawca: MANADA

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Sun Protection, Lotion, For Face, SPF 50+, 50 ml
169,90 zł/100ml
84,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

BYROKKO żel aloesowy, balsam po opalaniu, szybko wchłaniający się, chłodzący żel po opalaniu, intensywnie nawilża (215ml)
27,44 zł/100ml
59,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

La Roche-Posay, Anthelios, Fluid, Face, SPF 50+, 50 ml
169,36 zł/1kg
84,68 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

La Roche Posay Anthelios Hydratisierende Creme UVMune 400 LSF 50+ - 50 ml
158,62 zł/100ml
79,31 zł
Sprzedawca: VISO

La Roche-Posay Anthelios 50+ Uvmune 400 Niewidoczny fluid z nutą zapachową
92,58 zł/100ml
92,58 zł
Sprzedawca: VISO

Krem przeciwsłoneczny do twarzy Anthelios Shaka La Roche Posay SPF 30 (50 ml)
179,04 zł/100ml
89,52 zł
Sprzedawca: apohealth

La Roche-Posay Anthelios UVMune 400 Oil Control Gel-Creme 50 ml
140,20 zł/100ml
70,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche-Posay, Anthelios Dermo‑Pediatrics Wet, Protection, Fluid, Body, SPF 50+, 50 ml
36,68 zł/100ml
91,70 zł
Sprzedawca: VISO

Beauty of Joseon Relief Sun Aqua-Fresh Rice + B5 (SPF50+ PA++++)
115,30 zł/100ml
57,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

LRP Anthelios UVmune 400 Fluid koloryzujący SPF50+
280,84 zł/100ml
140,42 zł
Sprzedawca: somnia24

Zenova Sun Spray dla dzieci, faktor ochrony SPF 30
54,50 zł/100ml
109,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

NIVEA 85402, Spray z filtrem przeciwsłonecznym, 200 ml, Dorośli
11,19 zł/100ml
26,22 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,38 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

La Roche-Posay Anthelios Mgiełka SPF50+ 75ml
861,22 zł/1kg
77,51 zł
Sprzedawca: VISO

La Roche-Posay Liquid Anthelios Invisible Fluide Krem ochronny przed słońcem
260,18 zł/100ml
130,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

La Roche-Posay Anthelios Family Spray Spf50+ 300ml
41,72 zł/100ml
125,16 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opis:
Anthelios UVMUNE 400 Niewidoczny Fluid spf50+. Rewolucja w ochronie UV. Nowa formuła z innowacyjnym i opatentowanym filtrem MEXORYL 400, który chroni przed najbardziej szkodliwymi promieniami UV (ultradługie promienie UVA do 400nm) oraz przed głębokim uszkodzeniem komórek.
Wysoki zakres ultradługich fal UVA 380-400nm.
Bardzo wysoka ochrona. Szerokie spektrum działania przed promieniami UVA/UVB. Dla skóry wrażliwej i reaktywnej na słońce. Wysoka tolerancja. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry.
KONSYSTENCJA
Lekka, nietłusta i nieklejąca się konsystencja. Niewidoczne wykończenie. Z wodą termalną z La Roche-Posay.
BENEFITY
Bardzo wysoka ochrona. Szerokie spektrum działania przed promieniami UVA/UVB. Hipoalergiczny. Bardzo odporny na wodę i pot. Formuła przeciw szczypaniu oczu. Niewidoczny na skórze. Nie zawiera substancji zapachowych.
Pomaga zapobiegać stresowi oksydacyjnemu wywołanemu przez podczerwień-A i zanieczyszczenia powietrza. Testowany pod kontrolą dermatologiczną i okulistyczną pod kątem wrażliwych oczu i ich okolic.
SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA KLINICZNIE
MEXORYL 400 - największa rewolucja w ochronie UV od 30 lat. Innowacyjny i opatentowany filtr UV, który który chroni przed najbardziej szkodliwymi promieniami UV (ultradługie promienie UVA do 400nm) i głębokim uszkodzeniem komórek.
XL PROTECT - opatentowana technologia filtracji, zapewnia szerokie spektrum ochrony przed promieniami UVB/UVA. Pomaga chronić przed uszkodzeniem skóry wywołanym stresem oksydacyjnym i zanieczyszczeniami.
TECHNOLOGIA NETLOCK - bardzo wysoka ochrona w niewidocznej konsystencji. Tworzy jednorodną i wytrzymałą ochronną ""siatkę"" na skórze.
Testowany pod kontrolą dermatologiczną na skórze wrażliwej i reaktywnej oraz pod kątem alergii. Testowany pod kontrolą okulistyczną na wrażliwych oczach i ich okolicy. Testowany na osobach noszących soczewki kontaktowe.
La Roche-Posay marka NR 1 w Polsce w rekomendacjach dermatologów w ochronie przeciwsłonecznej**
**Źródło: Badanie wśród dermatologów rekomendujących dermokosmetyki do ochrony przed słońcem. AplusA Healthcare Market Research Worldwide, 2021.
Skład:
Aqua /water Alcohol Denat, Diisopròpyl Sebacate, Silica, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Bis-ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin C12-22 Alkylacrylate/hydroxyethylacrylate Copolymer, Propanediol Drometrizole Trisiloxane, Perlite, Tocopherol Caprylic (witamina E)/capric Triglyceride, Acrylates/c10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Hydroxyethylcellulose Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid Triethanolamine, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate.
Sposób użycia:
Wstrząsnąć przed użyciem. Nanieść na skórę tuż przed wyjściem na słońce. Stosować obficie i często ponawiać aplikację, aby utrzymać odpowiedni poziom ochrony, przede wszystkim po pływaniu, spoceniu się czy użyciu ręcznika.
La Roche Posay Anthelios Invisible Fluid UVMune 400 SPF 50+
La Roche Posay Anthelios Invisible Fluid UVMune 400 SPF 50+ to innowacyjny krem przeciwsłoneczny do twarzy, który został opracowany specjalnie dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii słonecznych. Unikalna technologia Mexoryl 400 niezawodnie chroni przed promieniami UVA i UVB, a także ultra długimi promieniami UVA do 400 nm. Dzięki współczynnikowi ochrony przeciwsłonecznej 50+ fluid przeciwsłoneczny zapobiega uszkodzeniom komórek wywołanym światłem i przedwczesnemu starzeniu się skóry.
Ochrona i skuteczność
Dzięki wysoce rozwiniętemu filtrowi UV Mexoryl 400 i technologii Netlock powstaje stabilny film ochronny, który pozostaje na swoim miejscu nawet w wodzie, poceniu się lub po wyschnięciu. Ten fluid przeciwsłoneczny oferuje wysoki poziom ochrony przeciwsłonecznej dla skóry wrażliwej i jest idealny do codziennego stosowania.
Lekka konsystencja i aplikacja
Ultralekka, niewidoczna konsystencja szybko się wchłania i nie pozostawia białych śladów. Anthelios Invisible Fluid jest idealny jako baza pod makijaż i pozostawia na skórze przyjemne uczucie świeżości. Fluid przeciwsłoneczny można łatwo rozprowadzić na skórze i szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy.
Dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii słonecznych
La Roche-Posay Anthelios Invisible Fluid jest bezzapachowy, niekomedogenny i nie szczypie w oczy. Jest odpowiedni dla wrażliwych typów skóry, a także wrażliwej skóry twarzy skłonnej do alergii słonecznych. Gliceryna i witamina E zapewniają dodatkową ochronę przed wolnymi rodnikami i nawilżają skórę.
Składniki i technologia
Połączenie Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Alcohol Denat. i Triethyl Citrate zapewnia wysoce skuteczną ochronę. Technologia Netlock zapewnia równomierny, wodoodporny film na skórze.
La Roche-Posay krem przeciwsłoneczny do twarzy 50 ml Rozmiar praktyczny
Dzięki zawartości 50 ml ten fluid przeciwsłoneczny jest poręczny i idealny w podróży. Jest testowany dermatologicznie, odpowiedni dla skóry wrażliwej i polecany przez dermatologów.
Płyn przeciwsłoneczny zapewnia ochronę o szerokim spektrum działania i pomaga chronić skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi zanieczyszczeniem i promieniowaniem podczerwonym.
Składniki
Aqua / Water / Eau, Alcohol Denat., Triethyl Citrate, Diisopropyl Sebacate, Silica, Ethylhexyl Salicylate, Bis-Ethylhexylhexylphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin, Propanediol, C12-22 Alkyl Acrylate/Hydroxyethylcycrylate Copolymer, Methoxypropylamino Cyclohexenylene Ethoxyethylcyanoacetate, Perlite, Tocopherol, Caprylic/Capric Triglyceride, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Drometrizole Trisiloxane, Hydroxyethylcellulose, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Triethanolamine, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate (F.I.L. N284630/1).
- wysokiej jakości medyczny filtr przeciwsłoneczny
- do ochrony skóry przed promieniowaniem UV
- Krem do stosowania na skórę
- Produkt do pielęgnacji ciała z apteki
- Producent: Producent: L'Oreal Deutschland GmbH Division La Roche-Posay, Niemcy (oryginalny produkt z Niemiec)
- PZN: 17636587
La Roche PosayAnthelios UVmune 400 Invisible Fluid SPF50 50 ml
ROCHE-POSAY Anthelios Inv.Fluid UVMune400 SPF50+ Dostawca: LOreal Deutschland GmbH Postać farmaceutyczna: płynPZN: 17636587Anthelios Invisible Fluid UVMune 400 SPF 50+, 50ml Ultralekka konsystencja, niewidoczne wykończenie na skórze? Idealny do codziennego stosowania Zapobiega uszkodzeniom komórek dzięki bardzo wysokiej i szerokiej ochronie UVA Odporny na pot i wyjątkowo wodoodporny Nie przenika i nie szczypie w oczy dzięki technologii Netlock La Roche Posay Anthelios Invisible Fluid UVMune 400 SPF 50+ to ultralekki filtr przeciwsłoneczny do twarzy o bardzo wysokiej ochronie przed promieniami UVA i UVB. Jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry, w tym skóry wrażliwej i skłonnej do oparzeń słonecznych. Bezzapachowa formuła nie spływa ani nie szczypie w oczy, jest super odporna na wodę, pot i piasek oraz pozostawia niewidoczne wykończenie na skórze. UVMune 400 oznacza Mexoryl 400, który jest najskuteczniejszym filtrem chroniącym przed najbardziej szkodliwymi promieniami UV do 400nm. Stosowanie Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Nakładać obficie przed opalaniem. Nakładać ponownie co dwie godziny, szczególnie po ekspozycji na wodę, wysuszeniu i poceniu się. Może być stosowany na twarz i ciało. Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa Unikać silnego światła słonecznego w południe. Zbyt silne światło słoneczne jest niebezpieczne. Nawet jeśli używasz produktu ochrony przeciwsłonecznej, nie przebywaj zbyt długo na słońcu, ponieważ nawet wysoki współczynnik ochrony przeciwsłonecznej nie zapewnia 100% ochrony. Przed opalaniem należy nałożyć krem do opalania. Nakładaj ponownie kilka razy, aby utrzymać ochronę przeciwsłoneczną, zwłaszcza po wodzie, wysuszeniu i spoceniu się. Nakładać bezpłatnie. Niewielkie ilości zmniejszają ochronę. Chronić niemowlęta i małe dzieci przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. U niemowląt i małych dzieci stosować odzież ochronną i filtry przeciwsłoneczne o wysokim współczynniku ochrony przeciwsłonecznej (SPF powyżej 30). W przypadku kontaktu z oczami natychmiast dokładnie przepłukać. Unikać kontaktu z tkaninami. Producent: LOreal Deutschland GmbH SkładAQUA/WATER/EAU?Alkohol denat. cytrynian trietylu ?Sebacynian diizopropylu ?Krzemionka ? Salicylan etyloheksylu ? metoksyfenyloheksyfenol dietyloheksyfenylotriazyna ? etyloheksylotriazolon ? metoksydibenzoilometan butylu ? gliceryna ? Glikol propylenowy ? Kopolimer akrylanu alkilu C12-22/akrylanu hydroksyetylu? Cytrynian sodu? Cyjanooctan metoksypropyloaminocykloheksylidenoetoksyetylu ? perlit ? Tokoferole? Trójglicerydy kaprylowe/kaprynowe Akrylany/C10-30 krosspolimer akrylanów alkilowych Glikol kaprylowy Kwas cytrynowy Benzoesan heksylodietyloaminohydroksybenzoilu? Metrozoltrisiloxane? Hydroksyetyloceluloza? Kwas tereftalimetyloenodikamforsulfonowy? Trietanoloamina? F.I.L. N295280/2).
La Roche-Posay Anthelios UVMune 400 Invisible Sun Fluid SPF50+ 50ml zawiera MEXORYL 400, bardzo skuteczny filtr UV chroniący przed szkodliwym promieniowaniem UV. Produkt ten został przetestowany na skórze wrażliwej, reaktywnej i nietolerancyjnej i jest odpowiedni dla wszystkich typów skóry i fototypów. Płyn przeciwsłoneczny jest wysoce odporny na wodę i piasek i nie szczypie w oczy. Ma niewidoczną, lekką konsystencję i jest bezzapachowy. Odpowiedni dla skóry skłonnej do alergii, takich jak alergia na słońce, i może być bezpiecznie stosowany wokół oczu. Hipoalergiczna formuła została potwierdzona klinicznie w testach ch i okulistycznych na konsumentach z różnymi fototypami (I-VI). Kluczowe cechy * Bardzo wysoki współczynnik ochrony * Odpowiedni dla skóry wrażliwej, reaktywnej i nietolerancyjnej * Hipoalergiczny i bezzapachowy * Z MEXORYL 400, silnym filtrem UV * Wykorzystuje TECHNOLOGIĘ NETLOCK dla wysokiej ochrony i trwałości * Szerokie spektrum ochrony UVA/UVB * Chroni przed uszkodzeniami spowodowanymi zanieczyszczeniem i promieniowaniem podczerwonym * Może być stosowany wokół oczu bez efektu szczypania po użyciu * Natychmiast po użyciu: 99,1% - Skóra czuje się komfortowo * Po 14 dniach: 97,3% - Skóra czuje się nawilżona * 98,2% - Produkt pozostawia czyste wykończenie * 99,1% - Produkt szybko się wchłania * 97,3% - Nie pozostawia białych śladów po aplikacji Instrukcja użycia * Do codziennego użytku i podczas ekspozycji na słońce. * Nałożyć fluid na skórę tuż przed opalaniem. * Nakładać regularnie i obficie, aby utrzymać ochronę, zwłaszcza po spoceniu się lub wysuszeniu.
W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki do twarzy i ciała najpopularniejszych marek na rynku. Ten produkt marki La Roche-Posay o objętości 50 ml został stworzony specjalnie unisex. Z tym produktem pielęgnacja ciała stanie się prawdziwą przyjemnością.
La Roche-Posay - Anthelios UVMUNE 400 Invisible Fluid SPF50+ - fluid przeciwsłoneczny z wysoką ochroną UV 50ml Kosmetyki. Dla kobiet.
LRP Anthelios Invisible Fluid SPF50+
La Roche Anthelios Invisible Fluid SPF50+ ITALY pudełko @ 1 sztuka x 50 ml
Roche-Posay Anthelios Inv.Fluid Uvmune 400 Lsf 50+ 50 ml - Temat: Filtry przeciwsłoneczne
La Roche-PosayAnthelios UVmune 400 Invisible Fluid SPF50+ 50ml
- Wymiary
- 10 x 10 x 10 cm
- Model
- Anthelios UV MUNE 400
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 50
- Waga
- 60 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- La Roche Posay, Anthelios Niewidoczny Fluid SPF 50+, 50 ml
- Producent
- La Roche-Posay
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 333787579759703337875797597
- Numer producenta
- 58686
- Wymiary
- 10 x 10 x 10 cm
- Model
- Anthelios UV MUNE 400
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 50
- Waga
- 60 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- La Roche Posay, Anthelios Niewidoczny Fluid SPF 50+, 50 ml
- Producent
- La Roche-Posay
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 333787579759703337875797597
- Numer producenta
- 58686
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
453,27 zł/100ml
67,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Moisturizing, Tinted Moisturizer, 50+, 50 ml
79,64 zł
Sprzedawca: MANADA

La Roche-Posay - Oczyszczająca woda micelarna do twarzy Effaclar (Purifying Micellar Water) 200 ml 200ml
294,75 zł/1l
58,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Apple EarPods (USB-C), Przewodowa, Połączenia/muzyka, Zestaw słuchawkowy, Biały
126,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment kuracja wygładzająca i odbudowująca do włosów zniszczonych No.0 155 ml
1 500,00 zł/1kg
75,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

CeraVe Nawilżająca emulsja do mycia, 473 ml
143,34 zł/1l
67,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

COSRX Advanced Snail 92% krem typu "wszystko w jednym
54,85 zł/100ml
57,75 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
105,98 zł/100ml
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Sun Protection, Lotion, For Face, SPF 50+, 50 ml
169,90 zł/100ml
84,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bioderma, Sensibio H20, Płyn micelarny do mycia twarzy, 500 ml
111,24 zł/1l
55,62 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Caudalie 3522931003723, Płyn do ochrony przeciwsłonecznej, Twarz, Tubka, Ochrona, Skóra uniwersalna, 40 ml
306,90 zł/100ml
122,76 zł
Sprzedawca: VISO

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
1 094,50 zł/1l
109,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ANUA - Niacinamide 10% + TXA 4% Serum, 30ml
4 001,00 zł/1l
120,03 zł
Sprzedawca: somnia24

Aunt Jackie's Curls & Coils Błyszcząca galaretka do loków 426g
58,00 zł/1kg
58,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Oczyszczacz porów Elektryczny środek do usuwania zaskórników Odkurzacz Środek do czyszczenia porów Czyszczenie twarzy z ekranem LED i 4 sondami oraz 3
89,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Miamia

Philips Sonicare C3 Premium Plaque Control HX9044/17 Końcówki Usuwanie Płytki Nazębnej, 4 szt., Biały, Miękki, flexible rubber sides, 2 Series plaque control 2 Series plaque defense 3 Series gum health DiamondClean DiamondClean...
104,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Forever TR-330, Analogowy, FM, LED, Zapalniczka, Zapalniczka
58,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4 138,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerKlasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime

Philips Norelco OneBlade OneBlade QP230/50 Wymienne ostrze, Żyletka, 3 głowic(e), Czarny, Limonka, Stal nierdzewna, Philips, OneBlade (QP25xx), OneBlade Pro (QP65xx), 22 mm
148,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Byrokko Shine Brown Krem Przyspieszający Opalanie
37,61 zł/100ml
78,98 zł
Sprzedawca: TanningParadise

ECG MTM 1771 WE, Blat, Mikrofalówka Solo, 17 l, 700 W, Obrotowy, Biały
241,01 zł
Sprzedawca: Teshop

Gorenje DHNE82, Wolnostojący, Od przodu, Pompa grzewcza, Biały, Przyciski, Obrotowy, Prawy
2 460,15 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche-Posay Anthelios 50+ Uvmune 400 Niewidoczny fluid z nutą zapachową
92,58 zł/100ml
92,58 zł
Sprzedawca: VISO

Termometr Długopis do żywności Termometr do żywności Sonda Termometr do pieczeni
29,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6
76,31 zł/1l
114,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Medik8 crystal retina 6
1 230,77 zł/100ml
369,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kostium damski „Szalona Kapeluszniczka” – kolorowy – rozmiar XL
145,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lancaster Sun Sensitive, Mleczko z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Tubka, Ochrona, Skóra wrażliwa, 50 ml
178,90 zł/100ml
89,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Clarins Double Serum, Kobiety, Skóra uniwersalna, 75 ml
466,67 zł/100ml
350,00 zł
Sprzedawca: gg-market

Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml
87,99 zł/100ml
65,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 76% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
76%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
17%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
3%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
3%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Naprawdę nie klei się!
W końcu znalazłam krem przeciwsłoneczny, który nie pozostawia uczucia lepkości na skórze. Przez wiele lat wypróbowywałam różne produkty, ale nie korzystałam z nich dalej – bo czułam tę lepkość. W końcu przestałam w ogóle używać kremów przeciwsłonecznych Teraz w końcu znalazłam produkt, który spełnia moje oczekiwania!
Oceniono dnia 14 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt
Jestem bardzo zadowolony zarówno z dostawy, jak i oczywiście z jakości produktów. Z pewnością polecam
Oceniono dnia 21 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Stosunek ceny do jakości bardzo dobry!
Stosunek ceny do jakości bardzo dobry! Dostawa przebiegła bez problemów i na czas.
Oceniono dnia 16 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa, najlepszy produkt!
Dostawa była szybka i niezawodna. Produkt był w idealnym stanie! Bardzo dobry sprzedawca!
Oceniono dnia 18 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Niezawodny
Niezawodny
Oceniono dnia 27 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze
Jestem zadowolony.
Oceniono dnia 2 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
To bardzo dobrze.
To bardzo dobrze.
Oceniono dnia 14 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobra oferta
Stosunek ceny do wydajności jest bardzo dobry
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Australian Gold Botanical Krem BB Z SPF50 Jasny



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
98,99 zł
-2,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
108,98 zł/100ml

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(94)Liczba wystawionych ocen: 94
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
105,98 zł/100ml

HAWAIIAN TROPIC | Spray przeciwsłoneczny SPF50 170g
69,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
41,17 zł/100ml

Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF50



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
74,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
316,41 zł/1kg

Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF30



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
31,22 zł/100ml

Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF50



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
70,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
29,95 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Spray do opalania SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Lekka formuła - Vegan
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
38,23 zł/100ml

Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF30
65,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
27,84 zł/100ml

Australian Gold SPF50 Face With Self Tanner 88ml
76,98 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
77,25 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Krem do opalania SPF 30 - 236ml - UVA/UVB ochrona - Wodoodporny i lekki - Ważne do 02/2026
59,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
24,15 zł/100ml

Australian Gold SPF50 Lotion Wodoodporny Balsam
73,98 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
27,42 zł/100ml

Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF15



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
25,31 zł/100ml

Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF6



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
26,16 zł/100ml

Banana Boat | Sun Spray Sport SPF 30 - 170g - Wodoodporny - Chroni przed promieniami UVA/UVB



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
74,98 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
35,29 zł/100ml

Banana Boat | Balsam do opalania SPF 50 - 177 ml - Sport Kids - Wodoodporny i lekki - Ważny do 02/2026



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
33,89 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny dla dzieci SPF 50 - 170 ml - ochrona UVA/UVB - wodoodporny i lekki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
57,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
34,05 zł/100ml

Banana Boat | Balsam do opalania SPF 60+ - 236ml - Ultra Sport - Wodoodporna i lekka formuła



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
27,54 zł/100ml

Banana Boat | Sun Spray SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Idealna ochrona dla osób aktywnych



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
66,98 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
38,23 zł/100ml

Banana Boat Sport Cool Zone spray do opalania SPF 50 | Wodoodporny i chłodzący | 170ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
69,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
41,17 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny SPF 15 - 236 ml - Z olejem kokosowym - Wodoodporny i odżywczy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
54,99 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
21,18 zł/100ml