4,7



Na podstawie 14 opinii
Round Lab Birch Juice Nawilżający krem przeciwsłoneczny SPF50+ 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
60,75 zł
121,50 zł / 100ml
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy do opalania i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny SPF 100 - 170g - Wodoodporny - Ultralekka formuła47,05 zł/100ml
199,99 zł
-120,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml99,98 zł/100ml
51,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Silky-Fit Sun Stick SPF 50+ PA++++ 20 g1 138,46 zł/1kg
74,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Więcej informacji o reklamie
SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++144,00 zł/100ml
72,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Round Lab Birch Moisture Tone-Up Sunscreen 50 ml - Tonizujący krem przeciwsłoneczny
1,06 zł/1kg
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Beauty of Joseon Relief Sun Aqua-Fresh Rice + B5 (SPF50+ PA++++)
112,10 zł/100ml
56,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ISNTREE Hyaluronic Acid Watery Sun Gel SPF 50+ 50 ml
846,84 zł/1kg
66,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Piz Buin Tan & Protect Tan Intensifying Sun Spray SPF 30 150 ml
34,72 zł/100ml
52,08 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Beauty of Joseon 8809864766884, Sztyft z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Pałeczka, Nawilżający, Wygładzający, Skóra uniwersalna, 16 g
309,17 zł/100ml
55,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche-Posay - Anthelios UVMUNE 400 Hydrating Lotion SPF50+ 250ml
41,54 zł/100ml
103,86 zł
Sprzedawca: apohealth

AXIS-Y Complete No-Stress Physical Sunscreen 50 ml - Lekki filtr przeciwsłoneczny
119,20 zł/100ml
59,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Round Lab - Moisture Mild-Up Sunscreen SPF50+ PA++++ - Nawilżający łagodny filtr przeciwsłoneczny 50ml
154,68 zł/100ml
77,34 zł
Sprzedawca: VISO

COSRX Ultra Light Invisible Sunscreen SPF50+/PA++++ 50 ml
717,57 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Beauty of Joseon 8809864752689, Serum przeciwsłoneczne, Twarz i ciało, Buteleczka z pompką, Nawilżający, Skóra uniwersalna, 50 ml
155,14 zł/100ml
77,57 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Sun Protection, Lotion, For Face, SPF 50+, 50 ml
165,80 zł/100ml
82,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Skin1004 Hyalu-Cica Water-Fit Serum z filtrem SPF50+
118,44 zł/100ml
59,22 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Moisturizing, Tinted Moisturizer, 50+, 50 ml
79,64 zł
Sprzedawca: MANADA

TOCOBO Bawełna Soft sztyft przeciwsłoneczny SPF50+ 19 g
279,47 zł/100ml
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF 50+ PA++++ 2 x 50 ml
101,47 zł/100ml
106,57 zł
-5,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,47 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Doświadcz najwyższej ochrony przeciwsłonecznej dzięki naszemu nawilżającemu kremowi przeciwsłonecznemu od ROUND LAB. Ta innowacyjna formuła łączy wysoką ochronę przed promieniowaniem UV z intensywną pielęgnacją, aby rozpieszczać i chronić skórę przez cały czas. Dzięki współczynnikowi ochrony przeciwsłonecznej 50 krem zapewnia niezawodną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB, a kwas hialuronowy i sok brzozowy zapewniają głębokie nawilżenie.
Dzięki lekkiej, nietłustej konsystencji krem szybko się wchłania i nie pozostawia białych śladów. Dzięki temu skóra jest elastyczna i promienna, a przy tym nie błyszczy się i nie klei. Przyjazna dla oceanów, bezpieczna dla raf koralowych formuła nie tylko chroni skórę, ale także środowisko, ponieważ nie zawiera szkodliwych chemikaliów, które mogłyby zaszkodzić życiu morskiemu.
Nawilżający krem przeciwsłoneczny ROUND LAB jest idealny dla wszystkich rodzajów skóry, w tym skóry wrażliwej. Delikatna formuła zawiera niacynamid, który pomaga zmniejszyć przebarwienia i łagodzi podrażnienia skóry. Ciesz się odświeżającym zapachem i odżywczymi właściwościami tego kremu, który chroni i pielęgnuje skórę przez całą dobę.
Korzyści:
- wysoki współczynnik ochrony przeciwsłonecznej 50: Zapewnia silną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB.
- nawilżanie: Zawiera kwas hialuronowy i sok brzozowy zapewniające intensywne nawilżenie.
- nie wybiela: Szybko się wchłania i nie pozostawia białych śladów.
- przyjazny dla środowiska morskiego: Formuła bezpieczna dla raf koralowych, łagodna dla organizmów morskich.
- dla skóry wrażliwej: Delikatna, nietłusta konsystencja, idealna dla wszystkich rodzajów skóry.
Stosowanie:
Nakładaj krem przeciwsłoneczny jako ostatni krok codziennej pielęgnacji skóry. Delikatnie rozprowadź odpowiednią ilość na twarzy, szyi i ciele, aby zapewnić optymalną ochronę.
Właściwości:
- Rodzaj skóry: Wszystkie rodzaje skóry, w tym skóra wrażliwa
- Rodzaj produktu: Nawilżający krem przeciwsłoneczny
- Składniki: Woda brzozowa, kwas hialuronowy, niacynamid
- Właściwości: Odświeżający, nawilżający, ochrona UV, bez wybielania
- Konsystencja: Kremowa, lekka, nietłusta
- Obszar zastosowania: Twarz, ciało, szyja
- Stosowanie: Delikatnie wmasować rano i wieczorem jako ostatni krok w rutynowej pielęgnacji skóry
- Ilość: 50 ml
Często zadawane pytania (FAQ):
1.Czy krem przeciwsłoneczny nadaje się również do skóry wrażliwej?
- Tak, nasza formuła jest delikatna i idealna dla wszystkich rodzajów skóry, w tym skóry wrażliwej.
2.Czy krem pozostawia biały osad na skórze?
- Nie, kremowa konsystencja szybko się wchłania i nie pozostawia białych śladów.
3.Czy krem przeciwsłoneczny jest orskiego?
- Tak, nasza formuła jest bezpieczna dla raf koralowych i nie ma szkodliwego wpływu na organizmy morskie.
4.Czy krem można stosować pod makijaż?
- Tak, lekka i nietłusta konsystencja jest idealna jako baza pod makijaż.
5.Jak często należy nakładać krem?
- Aby zapewnić optymalną ochronę, zaleca się ponowne nakładanie kremu co dwie godziny oraz po pływaniu lub intensywnym poceniu się.
Round Lab Birch Juice Moisturizing Sun Cream 50ml to wyjątkowy koreański krem przeciwsłoneczny, który łączy w sobie ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV z intensywnym nawilżeniem skóry. Jego formuła oparta jest na soku z brzozy, znanym ze swoich silnych właściwości kojących i nawilżających. Sok brzozowy bogaty w witaminy i minerały, pomaga przywrócić równowagę skóry, intensywnie ją nawilżając i wzmacniając jej barierę ochronną.
Korzyści dla skóry:
- Ochrona przed UV: Krem zapewnia wysoką ochronę SPF50+ PA++++, co oznacza, że skutecznie chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB.
- Intensywne nawilżenie: Dzięki zawartości soku z brzozy, krem doskonale nawilża skórę, pozostawiając ją miękką i gładką przez cały dzień.
- Łagodzenie podrażnień: Krem ma właściwości kojące, które pomagają redukować zaczerwienienia i podrażnienia, idealny dla skóry wrażliwej.
- Lekka formuła: Krem ma lekką, nietłustą konsystencję, która szybko się wchłania, nie pozostawiając lepkiej warstwy na skórze. Idealny pod makijaż.
Sposób użycia:
- Aplikacja: Nałóż odpowiednią ilość kremu na twarz jako ostatni krok porannej pielęgnacji skóry.
- Rozprowadzenie: Delikatnie rozprowadź krem po całej twarzy, unikając okolic oczu.
- Ponowna aplikacja: Dla utrzymania ochrony przeciwsłonecznej, aplikuj krem ponownie co 2-3 godziny, szczególnie po pływaniu, poceniu się lub osuszeniu twarzy ręcznikiem.
Round Lab Birch Juice Moisturizing Sun Cream to idealny wybór dla tych, którzy szukają skutecznej ochrony przeciwsłonecznej połączonej z codziennym nawilżeniem skóry. Produkt jest odpowiedni dla każdego typu cery, zwłaszcza dla skóry suchej i wrażliwej.
Krem nawilżający z filtrem SPF50+ to doskonałe połączenie ochrony przed promieniowaniem UV i intensywnej pielęgnacji skóry. Dzięki zawartości soku z brzozy skutecznie odżywia, nawilża i chroni skórę przed wysuszeniem. Formuła kremu jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry.
Składniki aktywne:
• Niacynamid: zmniejsza przebarwienia i rozjaśnia skórę. Pomaga złagodzić zaczerwienienia spowodowane egzemą, trądzikiem i innymi stanami zapalnymi.
• Sok z brzozy (1425 ppm): ma szczególną zdolność zmniejszania stanów zapalnych, oczyszczania i nawilżania skóry dzięki zawartości 17 aminokwasów, minerałów, przeciwutleniaczy i witamin.
• Kwas hialuronowy: zapewnia odpowiednie nawilżenie i sprawia, że skóra staje się jędrniejsza i gładsza.
Stosowanie: Jako ostatni krok w rutynowej pielęgnacji skóry, nałóż odpowiednią ilość na skórę i delikatnie rozprowadź.
Idealnie wymodelowane brwi bez wysiłku dzięki pęsecie Tweezerman Ultra Precision Slant Tweezer. Ta profesjonalna pęseta z tytanowo-złotą powłoką to najlepszy wybór. Znana i wielokrotnie nagradzana pęseta Slant Tweezer ma niezwykle ostrą, zaostrzoną końcówkę do precyzyjnej pracy.
Cechy
- Końcówka nachylona pod kątem 25°
- Idealnie wyrównane końcówki, ręcznie szlifowane
- Niezwykle ostra końcówka
- Zapewnia przyjemne napięcie dla komfortu
- Idealny do precyzyjnego i profesjonalnego przycinania brwi
- Materiał: stal nierdzewna
Wskazówki:
- Aby uzyskać najlepsze rezultaty, wyrywaj po jednym włosku na raz zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa i utrzymuj brwi tak symetryczne, jak to tylko możliwe
- Użyj rys do ogólnego wyrywania
- Odwróć pęsetę i użyj końcówki do precyzyjnej pracy
KORZYŚCI:
1. Maksymalna ochrona UV - SPF50+ PA++++ zapewnia wysoki poziom ochrony przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.
2. Intensywne nawilżenie - kwas hialuronowy i sok z brzozy intensywnie nawilżają i zatrzymują wilgoć w skórze przez cały dzień.
3. Poprawia strukturę skóry - Niacynamid zmniejsza rozszerzone pory i normalizuje wydzielanie sebum, pozostawiając skórę gładszą i pozbawioną niedoskonałości.
4. Łagodzi i regeneruje - alantoina i sok z brzozy łagodzą podrażnienia i wspomagają regenerację skóry, przyczyniając się do zdrowszego wyglądu cery.
5. Idealny pod makijaż -jego lekka i nietłusta konsystencja jest idealna jako baza pod makijaż, zapewniając długotrwały, pozbawiony blasku wygląd.
KLUCZOWE SKŁADNIKI:
- filtry chemiczne - chronią przed szkodliwym działaniem promieni UV
- niacynamid - reguluje wydzielanie sebum, ściąga rozszerzone pory, wzmacnia barierę hydrolipidową i łagodzi podrażnienia
- sok z brzozy - działa antybakteryjnie, reguluje, łagodzi podrażnienia i przyspiesza regenerację
- kwas hialuronowy - wiąże wodę w skórze, nawilża, zmiękcza i wygładza
- alantoina - łagodzi podrażnienia i nawilża
UŻYCIE:
Krem nanieść równomiernie na oczyszczoną skórę twarzy i stosować w razie potrzeby przez cały dzień.
ODPOWIEDNI DLA:
Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry.
Kosmetyki do skóry i ciała w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek kosmetycznych. Produkt tej marki zalicza się do kategorii opalanie i został stworzony specjalnie dla kobiet. To opakowanie zawiera 50 ml wybranego produktu. Pielęgnacja skóry stała się o krok łatwiejsza!
W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki do twarzy i ciała najpopularniejszych marek na rynku. Ten produkt marki Round Lab o objętości 50 ml został stworzony specjalnie dla kobiet. Z tym produktem pielęgnacja twarzy stanie się prawdziwą przyjemnością.
Round Lab Birch Juice Moisturising Sun Cream SPF50+ PA++++ zapewnia kompleksową ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB i światłem niebieskim, chroniąc skórę. Produkt został wzbogacony o sok z brzozy, który reguluje i przyspiesza regenerację, kwas hialuronowy, który wiąże wodę w skórze i intensywnie nawilża, alantoinę, która łagodzi podrażnienia oraz niacynamid, który wzmacnia barierę hydrolipidową, ściąga rozszerzone pory i normalizuje wydzielanie sebum. Krem ma delikatną kremową konsystencję z odżywczym wykończeniem, nie pozostawia białego nalotu i nie klei się.
Ten chemiczny filtr przeciwsłoneczny chroni skórę przed promieniami UVA i UVB, a dzięki zawartości kwasu hialuronowego doskonale nawilża. Pozostań bezpieczny i nawilżony dzięki temu wielofunkcyjnemu filtrowi przeciwsłonecznemu.
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 50
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Water, Dibutyl Adipate, Propanediol, DiethylaminoHydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Polymethylsilsesquioxane, Ethylhexyl Triazone, Niacinamide, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Coco-Caprylate/Caprate, Caprylyl Methicone, Diethylhexyl Butamido Triazone, Glycerin, 1,2- Hexanediol, Butylene Glycol, Betula Platyphylla Japonica Juice(1,425ppm), Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Glyceryl Glucoside, Dipotassium Glycyrrhizate, Allantoin, Portulaca Oleracea Extract, Artemisia Annua Extract, Pinus Sylvestris Leaf Oil, Anthemis Nobilis Flower Oil, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Stearoyl Glutamate, Polyacrylate Crosspolymer-6, Ethylhexylglycerin, Ascorbic Acid, Adenosine, Pentylene Glycol, Behenyl Alcohol, Poly C10-30 Alkyl Acrylate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Decyl Glucoside, Tromethamine, Xanthan Gum, t-Butyl Alcohol, Tocopherol, Carbomer
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 8809782551814
- Numer producenta
- ROULAB-BIRKE-50ml
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 50
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Water, Dibutyl Adipate, Propanediol, DiethylaminoHydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Polymethylsilsesquioxane, Ethylhexyl Triazone, Niacinamide, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Coco-Caprylate/Caprate, Caprylyl Methicone, Diethylhexyl Butamido Triazone, Glycerin, 1,2- Hexanediol, Butylene Glycol, Betula Platyphylla Japonica Juice(1,425ppm), Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Glyceryl Glucoside, Dipotassium Glycyrrhizate, Allantoin, Portulaca Oleracea Extract, Artemisia Annua Extract, Pinus Sylvestris Leaf Oil, Anthemis Nobilis Flower Oil, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Stearoyl Glutamate, Polyacrylate Crosspolymer-6, Ethylhexylglycerin, Ascorbic Acid, Adenosine, Pentylene Glycol, Behenyl Alcohol, Poly C10-30 Alkyl Acrylate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Decyl Glucoside, Tromethamine, Xanthan Gum, t-Butyl Alcohol, Tocopherol, Carbomer
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 8809782551814
- Numer producenta
- ROULAB-BIRKE-50ml
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Beauty of Joseon 8809738316146, Serum do oczu, 30 ml, Unisex, Rozjaśniający, Skóra uniwersalna, Tubka
223,00 zł/100ml
66,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
99,98 zł/100ml
51,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Anua Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum 30 ml
325,57 zł/100ml
97,67 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

ANUA - Niacinamide 10% + TXA 4% Serum, 30ml
4 001,00 zł/1l
120,03 zł
Sprzedawca: somnia24

Round Lab 1025 Dokdo Foam Cleanser 150 ml
41,75 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Round Lab Birch Moisture Tone-Up Sunscreen 50 ml - Tonizujący krem przeciwsłoneczny
1,06 zł/1kg
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Łagodzący tonik Anua Heartleaf
126,79 zł
Sprzedawca: somnia24

Beauty of Joseon Relief Sun Aqua-Fresh Rice + B5 (SPF50+ PA++++)
112,10 zł/100ml
56,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Round Lab Birch Juice Moisturizing Cleanser 150ml - Nawilżający żel do mycia twarzy
50,63 zł
Sprzedawca: VISO

ma:nyo Pure Cleansing Oil 200 ml - Delikatny olejek do demakijażu
399,95 zł/1l
79,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Dr. Althea 147 Barrier Cream 50 ml
783,13 zł/1kg
70,20 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

COSRX Advanced Snail Power Essence 96% 100 ml
61,43 zł
Sprzedawca: Tersorte

Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum rozjaśnia i nawilża - 50ml
106,18 zł/100ml
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Skin1004 Madagascar, Ampułka, Serum do twarzy, 100% ekstrakt z Centella Asiatica, Dla ukojenia skóry wrażliwej i trądzikowej, 100ml
789,00 zł/1l
78,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
432,60 zł/100ml
64,89 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Centellian24 Madeca Cream Time Reverse 50 ml
173,98 zł/100ml
86,99 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

COSRX Advanced Snail 92% krem typu "wszystko w jednym
54,44 zł/100ml
54,44 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809525249565, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Twarz, Szyja, Nawilżający, Odżywiający, 50 ml, Słoiczek
149,30 zł/100ml
74,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dual Barrier Creamy Toner kremowy tonik z ceramidami 150ml
69,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Anua Rice 70 Glow Milky Toner 250 ml
95,00 zł
Sprzedawca: KCBeautyShop

SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++
144,00 zł/100ml
72,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Round Lab - Birch Juice Moisturizing Cream 80ml krem nawilżający
132,91 zł/100ml
106,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BBCreamShopEU

COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser 150 ml
219,93 zł/1l
32,99 zł
Sprzedawca: ISEI

Round Lab 1025 Dokdo Tonik do twarzy, 100 ml
41,28 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Remington S8590, Prostownica, Ciepły, 160 °C, 230 °C, 15 s, Brąz
139,99 zł
Sprzedawca: FANEO

Laneige Lip Sleeping Mask EX - Berry
3 805,00 zł/1l
76,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml
831,70 zł/1l
83,17 zł
Sprzedawca: somnia24

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml
92,99 zł/100ml
92,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 93% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
93%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
7%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 29 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Jestem bardzo zadowolona z tego kremu do twarzy. Ma lekką konsystencję, nie klei się i przyjemnie pachnie. Mam cerę tłustą, ale krem nie pozostawia tłustego połysku i bardzo dobrze się wchłania. Na pewno zamówię go ponownie.
Oceniono dnia 23 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra ochrona przeciwsłoneczna
Bardzo lekko się nakłada na skórę i prawie go nie czuć.
Oceniono dnia 7 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry krem, oryginalny
Super krem, bez białych plam, nietłusty, po prostu cudowny.
Oceniono dnia 12 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
To bardzo dobry produkt, używam go od miesiąca. Jestem z niego zadowolona.
Krem doskonale nawilża i chroni przed słońcem.
Oceniono dnia 21 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Moja prawdziwa ocena
Bardzo mi się podoba, dostawa też była szybka.
Oceniono dnia 24 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(94)Liczba wystawionych ocen: 94
51,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
99,98 zł/100ml

HAWAIIAN TROPIC | Spray przeciwsłoneczny SPF50 170g
69,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
41,17 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Spray do opalania SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Lekka formuła - Vegan
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
38,23 zł/100ml

Banana Boat | Sun Spray Sport SPF 30 - 170g - Wodoodporny - Chroni przed promieniami UVA/UVB



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
74,98 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
35,29 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny SPF 15 - 236 ml - Z olejem kokosowym - Wodoodporny i odżywczy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
54,99 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
21,18 zł/100ml

Banana Boat | Balsam do opalania SPF 50 - 177 ml - Sport Kids - Wodoodporny i lekki - Ważny do 02/2026



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
33,89 zł/100ml

Banana Boat | Sun Cream Spray - SPF 15 - 170 g - Wodoodporny - z olejem kokosowym i arganowym



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
53,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
31,76 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny SPF 4 - 236 ml - Olej kokosowy - Wodoodporny i ochronny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
19,06 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny dla dzieci SPF 50 - 170 ml - ochrona UVA/UVB - wodoodporny i lekki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
57,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
34,05 zł/100ml

Banana Boat | Sun Spray Sport CoolZone - 170g - SPF 30 - Chłodzący - Wodoodporny do 80 minut - Ważne do 05/2026



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
29,41 zł/100ml

Banana Boat | Sunscreen Sport Kids - SPF 50 - 14,2g - Wodoodporny - Skuteczna ochrona przed promieniowaniem UV



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
42,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
42,99 zł/100ml

Banana Boat | Balsam do opalania SPF 60+ - 236ml - Ultra Sport - Wodoodporna i lekka formuła



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
27,54 zł/100ml

Banana Boat | Sun Spray SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Idealna ochrona dla osób aktywnych



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
66,98 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
38,23 zł/100ml

Banana Boat Sport Cool Zone spray do opalania SPF 50 | Wodoodporny i chłodzący | 170ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
69,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
41,17 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny SPF 100 - 170g - Wodoodporny - Ultralekka formuła



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
199,99 zł
-120,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
47,05 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Krem do opalania SPF 30 - 236ml - UVA/UVB ochrona - Wodoodporny i lekki - Ważne do 02/2026
59,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
24,15 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Olejek do opalania SPF 25 - 236 ml - UVA/UVB ochrona - nawilżający i wodoodporny
84,95 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
23,30 zł/100ml

Australian Gold Botanical Krem BB Z SPF50 Jasny



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
98,99 zł
-2,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
108,98 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Spray do opalania SPF 15 - 170g - Wodoodporny - Wegański i nawilżający
52,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
31,17 zł/100ml

Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF50



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
70,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
29,95 zł/100ml