4,3



Na podstawie 7 opinii
Ritter SPORT 4015 NUGAT czekolada 100,0 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
14,21 zł
129,18 zł / 1kg
+ 13,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Czekolada i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ritter Sport nugat czekolada mleczna z nadzieniem nugatowym 100g 13-pak107,06 zł/1kg
139,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g96,08 zł/1kg
96,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Ritter Sport kruche herbatniki z mlecznym kremem kakaowym 100g opakowanie 11 sztuk107,05 zł/1kg
117,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Ritter SPORT 5219245008 Ritter SPORT Nugat Schokolade 250,0 g99,00 zł/1kg
24,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 4016 Ritter SPORT MARZIPAN czekolada 100,0 g
119,73 zł/1kg
13,17 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ritter SPORT 4020 Ritter SPORT KNUSPERFLAKES Schokolade 100,0 g
641,40 zł/1kg
64,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Ritter SPORT 3997 Ritter SPORT WHITE + CRISP czekolada 100,0 g
631,20 zł/1kg
63,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Ritter SPORT 120884003 Ritter SPORT Rum Schokolade 12 St.
164,20 zł/1kg
32,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Praline, Czekolada mleczna, 100 g, Orzech laskowy, 1 szt., Sugar, HAZELNUT paste (18 %), cocoa mass, cocoa butter, whole MILK powder, skimmed MILK powder,..., 2303 kJ
205,40 zł/1kg
20,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Ritter SPORT Ritter SPORT VOLL-NUSS LAKTOSEFREI Schokolade 100,0 g
162,70 zł/1kg
16,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Cocoa Class Noble Bitter the Fine z Nikaragui 100g
129,90 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Schokolade Alpenvollmilch 100g
96,60 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5219244005 Ritter SPORT Alpenmilch Schokolade 250,0 g
99,00 zł/1kg
24,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport White Whole Hazelnut z całymi orzechami laskowymi i chipsami 100g
160,50 zł/1kg
16,05 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Baton czekoladowy Raffaello z kremem kokosowym i migdałowym 90g
173,80 zł/1kg
17,38 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ritter Sport Czekolada mleczna z całymi migdałami solonymi w miodzie 100g
129,00 zł/1kg
14,19 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ritter SPORT 5767291005 Ritter SPORT Knusper Nuss Schokolade 100,0 g
624,00 zł/1kg
62,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Schogetten Nougat 10030065 100g
96,60 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport - Alpine Milk Tabletki 100gr | 12 sztuk
105,76 zł/1kg
148,06 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Ritter Sport Czekolada Thank You 326026 asortyment 176g
149,67 zł/1kg
31,43 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ritter Sport Nougat czekolada mleczna z nadzieniem nugatowym 100g
Nawet w przypadku czekolady liczą się wartości wewnętrzne. Ten batonik jest szczególnie imponujący dzięki kremowemu nadzieniu nugatowemu. Mnóstwo złocistobrązowych prażonych i drobno zmielonych orzechów laskowych nadaje mu intensywny orzechowy smak. Rezultat: miłość od pierwszego kęsa.
Alfred Ritter GmbH & Co KGAlfred-Ritter-Straße 2571111 WaldenbuchWaldenbuch, NiemcyPodmiot odpowiedzialny w sektorze spożywczym (UE)
Alfred Ritter GmbH & Co. KG
D-71111 Waldenbuch, Niemcy
Nazwa produktu
Czekolada mleczna z nadzieniem nugatowym (42 %).
Wykaz składników
Składniki: cukier, masa z orzechów laskowych (18%), masło kakaowe¹, masa kakaowa¹, mleko pełne w proszku, laktoza, mleko odtłuszczone w proszku, tłuszcz masłowy, emulgator: lecytyna (soja). Może zawierać śladowe ilości orzeszków ziemnych, innych orzechów, zbóż zawierających gluten oraz jajek. ¹Certyfikat Rainforest Alliance.
Waga netto w opakowaniu jednostkowym
100,00 g
Szczególne wskazówki dotyczące przechowywania
Chronić przed ciepłem i wilgocią.
Średnia wartość odżywcza na 100 g
Wartość energetyczna w kJ 2309
Wartość energetyczna w kcal 554
Tłuszcz w g 34,00
Tłuszcz, w tym kwasy tłuszczowe nasycone w g 14,00
Węglowodany w g 54,00
Węglowodany, w tym cukry w g 51,00
Białko w g 7,30
Sól w g 0,12
* RM = referencyjna wartość odżywcza dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)
Zawarte alergeny
Soja i produkty z niej wytworzone; mleko i produkty z niego wytworzone (w tym laktoza); orzechy, tj. migdały, różne orzechy, pistacje i produkty z nich wytworzone; orzechy laskowe (Corylus avellana) oraz produkty z nich wytworzone
Może zawierać śladowe ilości...
Zboża zawierające gluten oraz produkty z nich wytworzone; jaja oraz produkty z nich wytworzone; orzeszki ziemne oraz produkty z nich wytworzone; orzechy łupinowe, tj. migdały, różne orzechy, pistacje oraz produkty z nich wytworzone
Nie czekaj! Zamów teraz Ritt Sport Czekoladę Mleczną Nugatową i poczuj niezapomniany smak!
Typ Mleczna Smak Orzechowy Dodatki Z nadzieniem Zawartość netto 100 g Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Niemcy Składniki Cukier, miazga z orzechów laskowych (18 %), tłuszcz kakaowy1, miazga kakaowa1, mleko w proszku pełne, mleko w proszku odtłuszczone, laktoza (z mleka), bezwodny tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny (z soi). może zawierać orzeszki ziemne, inne orzechy, zboża zawierające gluten i jaja. Temperatura przechowywania min - max 13 - 21 °C Waga jednostkowa brutto 0,11 kg Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: novi fmcg sp. z o.o. ulica i numer: batorego 26 kod pocztowy i miasto: 43-200 pszczyna pl Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 400 op. zb. (DU) Specyfikacja produktu: Kod kreskowy: 4000417602619 Marka: RITTER SPORT Kategoria: CZEKOLADA Podkategoria: TABLICZKI CZEKOLADY DO 100G Kraj pochodzenia: Podmiot wprowadzający do obrotu: novi fmcg sp. z o.o. ulica i numer: batorego 26 kod pocztowy i miasto: 43-200 pszczyna pl Waga jednostkowa brutto: 0.11 kg
Przejdźmy do bardzo delikatnej czekolady: 42% pyszny delikatny nugat ze szczególnie dużą ilością ręcznie zbieranych, drobno zmielonych tureckich orzechów laskowych sprawia, że nasz nugat Ritter Sport jest tak wyjątkowy.
Ritter SPORT NUGAT, pyszna czekolada w praktycznym opakowaniuKwadratowa, praktyczna, dobra - tak można ją podsumować. Ta pyszna czekolada NUGAT od Ritter SPORT jest po prostu niepowtarzalna dzięki swojemu kwadratowemu kształtowi. Opakowanie jest główną atrakcją: wystarczy odłamać górny rząd z tyłu, a opakowanie otworzy się zgrabnie i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, odsłaniając pyszną czekoladę NUGAT. Nawiasem mówiąc, bardzo łatwo jest je ponownie zamknąć, jeśli nie chcesz od razu zjeść całej tabliczki.Ritter SPORT NUGAT - po prostu rozkoszRozkoszuj się pyszną czekoladą Ritter SPORT NUGAT zawsze, gdy chcesz zafundować sobie coś wyjątkowego. Czy to jako zastrzyk energii podczas długiej wędrówki, czy podczas przerwy po długim dniu w szkole. Ale także jako mała słodycz do kawy - lub dzielona z przyjaciółmi i współpracownikami - czekolada Ritter SPORT jest po prostu zawsze dobra na chwilę przyjemności.aby uzyskać informacje zgodnie z rozporządzeniem w sprawie informacji o żywności, kliknij tutaj.Informacja żywieniowa na 100gEnergia 2309/554 kJ/kcalTłuszcz 34,0 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe 14,0 gw tym jednonienasycone kwasy tłuszczowe -w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe -węglowodany 54,0 gw tym cukry 51,0 gw tym alkohole wielowodorotlenowe -w tym skrobia -błonnik -białko 7,3 gsól 0,12 gWitaminy i minerały -
Ritter Sport Nougat 100g
Czekolada mleczna z nadzieniem nugatowym Ritter Sport (baton 100 g)
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, miazga z orzechów laskowych (18 %), tłuszcz kakaowy1, miazga kakaowa1, mleko w proszku pełne, mleko w proszku odtłuszczone, laktoza (z mleka), bezwodny tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny (z soi). może zawierać orzeszki ziemne, inne orzechy, zboża zawierające gluten i jaja.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywczaJednostka będąca podstawą przeliczeń: g/100 gWartość energetyczna kcal: 556 kcalWartość energetyczna kJ: 2319 kJWielkość porcji: 100 gZawartość białek: 7,3 gZawartość soli: 0,12 gKwasy tłuszczowe nasycone: 14 gZawartość tłuszczów (ogólnie): 34 gCukry: 51 gZawartość węglowodanów: 54 gIlość porcji w opakowaniu: 1 szt.
- Waga
- 110 g
- Firma spożywcza
- MEGASAM24.PL PSA
- Nazwa handlowa
- Ritter Sport czekolada mleczna z nadzieniem nugatowym 100g
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 60266
- EAN
- 4000417602619
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, miazga z orzechów laskowych (18 %), tłuszcz kakaowy1, miazga kakaowa1, mleko w proszku pełne, mleko w proszku odtłuszczone, laktoza (z mleka), bezwodny tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny (z soi). może zawierać orzeszki ziemne, inne orzechy, zboża zawierające gluten i jaja.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywczaJednostka będąca podstawą przeliczeń: g/100 gWartość energetyczna kcal: 556 kcalWartość energetyczna kJ: 2319 kJWielkość porcji: 100 gZawartość białek: 7,3 gZawartość soli: 0,12 gKwasy tłuszczowe nasycone: 14 gZawartość tłuszczów (ogólnie): 34 gCukry: 51 gZawartość węglowodanów: 54 gIlość porcji w opakowaniu: 1 szt.
- Waga
- 110 g
- Firma spożywcza
- MEGASAM24.PL PSA
- Nazwa handlowa
- Ritter Sport czekolada mleczna z nadzieniem nugatowym 100g
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 60266
- EAN
- 4000417602619
Pasuje również do tego

Ritter SPORT 4013 Ritter SPORT EDEL-VOLLMILCH Schokolade 100,0 g
107,10 zł/1kg
10,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

DeBeukelaer 6646 DeBeukelaer Prinzen Rolle Kekse 400,0 g
40,00 zł/1kg
16,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Nougat 10030065 100g
96,60 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5211778009 Ritter SPORT Halbbitter Schokolade 100,0 g
107,10 zł/1kg
10,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ritter SPORT 3993 SPORT ALPENMILCH Schokolade 100,0 g
119,73 zł/1kg
13,17 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ritter SPORT 4016 Ritter SPORT MARZIPAN czekolada 100,0 g
119,73 zł/1kg
13,17 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ritter SPORT Ritter SPORT VOLL-NUSS LAKTOSEFREI Schokolade 100,0 g
162,70 zł/1kg
16,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5211779002 Ritter SPORT Kakao-Mousse Schokolade 100,0 g
119,73 zł/1kg
13,17 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ritter SPORT 4019 Ritter SPORT KNUSPERKEKS Schokolade 100,0 g
119,73 zł/1kg
13,17 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ritter SPORT 4020 Ritter SPORT KNUSPERFLAKES Schokolade 100,0 g
641,40 zł/1kg
64,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,57 zł/1kg
88,88 zł
Sprzedawca: somnia24

Czekolada Mleczna z Miodem Nugatem Toblerone Szwajcarska 100g
8,46 zł/1kg
8,46 zł
Sprzedawca: AllSafe

Ferrero Rocher Oryginalny baton z mlecznej czekolady z orzechami laskowymi 90g
148,89 zł/1kg
13,40 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Schogetten Schokolade Alpenvollmilch 100g
96,60 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Pistazie, Czekolada mleczna, 100 g, Pistacja, 1 szt., Mleko, Soja, 2252 kJ
141,90 zł/1kg
14,19 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Baton czekoladowy Raffaello z kremem kokosowym i migdałowym 90g
173,80 zł/1kg
17,38 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

merci® 113129 merci® Finest Selection Mousse au Chocolat Pralinen 210,0 g
126,00 zł/1kg
30,24 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ritter SPORT 5979546003 Ritter SPORT Coffee Duo Schokolade 218,0 g
136,06 zł/1kg
29,66 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,28 zł/1kg
95,96 zł
Sprzedawca: somnia24

Czekolada dubajska ELIT - 90g
237,33 zł/1kg
21,36 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Schogetten Schokolade Alpenvollmilch-Haselnuss 100g
148,10 zł/1kg
14,81 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Kinder Bueno Jajko z orzechami laskowymi w mlecznej czekoladzie 80g
190,75 zł/1kg
15,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Cocoa Class Noble Bitter the Fine z Nikaragui 100g
129,90 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport 49563, Czekolada mleczna, 100 g, Migdał, 2069 kJ, 496 kcal, 27 g
186,60 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g
97,90 zł/1kg
29,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Black and White z nadzieniem z mlecznej czekolady alpejskiej 100g
96,60 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5219245008 Ritter SPORT Nugat Schokolade 250,0 g
99,00 zł/1kg
24,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Stracciatella biała czekolada z wiórkami kakaowymi 100g
96,60 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 1.4032.3, 112 g, Czekolada mleczna, 4 szt., Mleko, Orzechy, Orzeszki ziemne, 557 kcal, 2324 kJ
387,68 zł/1kg
43,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 71% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
71%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
14%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
14%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
-------------------------------------------
Waga 0,11 kg
--------------------------------------------
Oceniono dnia 31 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,11 kg
Oceniono dnia 23 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,11 kg
Oceniono dnia 24 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,1 kg
Oceniono dnia 13 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,11 kg
Oceniono dnia 16 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,11 kg
Oceniono dnia 16 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,11 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Czekolada biała Belgijska 500g Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
35,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
69,48 zł/1kg

Novi czekolada z nadzieniem pistacjowym 105 g
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
107,07 zł/1kg

Ritter SPORT 481 Ritter SPORT Mini-Tafelschokolade "BUNTER MIX", 84 Stück



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
174,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
124,76 zł/1kg

Lindt 675057, 100 g, Czekolada mleczna, 59 mm, 42 mm, 165 mm, Opakowanie na prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
257,50 zł/1kg

Krople czekoladowe - czekolada mleczna 500g Brat.pl
38,29 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
56,13 zł/1kg

Lindt Christmas Nuts Macadamia w mlecznej czekoladzie 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,00 zł/1kg

Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
194,48 zł/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic tabliczka ciemnej czekolady 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 2000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
103,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Storz Relief Father Christmas w mlecznej czekoladzie 80 sztuk 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
162,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
162,15 zł/1kg

Niederegger marcepan klasyczny bez czekolady odpustowej 100g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
238,70 zł/1kg

Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
141,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
183,99 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
51,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
130,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
98,81 zł/1kg

Kolekcja czekoladek Merci Petits Delikatne małe czekoladki Merci 125 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
114,40 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkim karmelem 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,90 zł/1kg

Weinrichs White Drops - Couverture - 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
127,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,01 zł/1kg

Sarotti Tiamo Finest Truffles Cognac Cream Delikatne czekoladki 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
156,40 zł/1kg

Kalendarz adwentowy Kinder und Co White Edition 24 drzwi 263g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
75,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
287,00 zł/1kg

Ritter SPORT 120884003 Ritter SPORT Rum Schokolade 12 St.



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
32,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
164,20 zł/1kg