5,0



Na podstawie 2 opinii
Baton czekoladowy Raffaello z kremem kokosowym i migdałowym 90g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
17,38 zł
173,80 zł / 1kg
+ 13,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Czekolada i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Nutella w plastikowym wiaderku XL z praktycznym uchwytem do przenoszenia 1350 g148,09 zł/1kg
199,92 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
Kinder Country czekolada mleczna z płatkami zbożowymi 211g 6-pak615,26 zł/1kg
129,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Czekolada Angel Hair różowa - z granatem, aromatem waniliowym, watą cukrową i kremem pistacjowym - baton 60 g Dubai Chocolate 2.0422,30 zł/1kg
42,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heartforcards

Więcej informacji o reklamie
STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Rocher Oryginalny baton z mlecznej czekolady z orzechami laskowymi 90g
148,89 zł/1kg
13,40 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Czekolada CELEBRATIONS 845492 186g
408,33 zł/1kg
75,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Czekoladowe Bons White dla dzieci z nadzieniem z mlecznego kremu, pakowane pojedynczo 200 g
120,20 zł/1kg
24,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO KÜSSCHEN 1528 Klassik Pralinen 20 St.
335,84 zł/1kg
59,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Ferrero Rondnoir 138g
234,49 zł/1kg
32,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g
97,93 zł/1kg
29,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Najlepsze czekoladki Ferrero 069667 26er 269g
201,41 zł/1kg
54,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Naps Mix puszka Alpine Milk Hazelnut Strawberry Creme Cacao do biura 1000g
180,56 zł/1kg
180,56 zł
Sprzedawca: somnia24

FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
375,17 zł/1kg
67,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Ferrero 60116462 Nuss-Nougat-Creme nutella 40er Displaykarton
247,67 zł/1kg
148,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
656,70 zł/1kg
65,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Kinder bueno White 6 pojedynczo pakowanych batonów waflowych z nadzieniem 132g
358,63 zł/1kg
41,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
231,55 zł/1kg
209,32 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Schogetten Stracciatella biała czekolada z wiórkami kakaowymi 100g
96,60 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder Bueno Jajko z orzechami laskowymi w mlecznej czekoladzie 80g
190,75 zł/1kg
15,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Baton czekoladowy Raffaello z kremem kokosowo-migdałowym 90g
Raffaello to wyjątkowa kompozycja starannie dobranych składników: białych migdałów z Kalifornii, egzotycznych kokosów z wysp Pacyfiku i delikatnego, rozpływającego się w ustach kremu. Ciesz się Raffaello teraz jako batonikiem czekoladowym z rozpływającym się w ustach kremem migdałowym.
Ferrero Deutschland GmbH Hainer Weg 120 60599 Frankfurt am Main (D)
Nie czekaj, zamów już dziś i poczuj kokosową rozkosz! teraz!
Odkryj tajemnicę smaku z Raffaello! Ta wyjątkowa czekolada łączy aksamitną białą czekoladę z egzotycznym kokosem i delikatnym kremem migdałowym, tworząc prawdziwą ucztę dla podniebienia. Każdy kęs to harmonijne połączenie chrupiących wiórków kokosowych, kremowego wnętrza i wyrazistego smaku migdałów, które są sercem tej niezwykłej kompozycji. Dzięki subtelnej słodyczy i jedwabistej konsystencji, czekolada Raffaello jest idealnym wyborem na wyjątkowe chwile – zarówno jako słodka przekąska, jak i elegancki upominek dla bliskiej osoby. smak i najwyższej jakości składniki sprawiają, że to więcej niż czekolada – to prawdziwe doświadczenie kulinarne, które rozpieszcza zmysły.
Opis szczegółowy Czekolada biała nadziewana (59%) z kokosowym i migdałowym nadzieniem (38%). Parametry produktu Typ Biała Smak Kokosowy, Migdałowy Dodatki Z nadzieniem Zawartość netto 90 g Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Polska Składniki Składniki: cukier, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, wiórki kokosowe 10,5%, olej palmowy, serwatka w proszku, migdały 3%, nadzienie kokosowe w proszku (zawiera mleko) 2%, odwodniony tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny (soja); aromaty. składniki kakao: 20 %. może zawierać orzechy laskowe, orzechy włoskie, orzechy nerkowca, orzechy pekan, orzechy brazylijskie, pistacje, orzechy makadamia Waga jednostkowa brutto 0,1 kg Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: ferrero polska commercial sp. z o.o. ulica i numer: wiertnicza 126 kod pocztowy i miasto: 02-952 warszawa pl Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 420 op. zb. (DU) Alergeny Orzechy Tak Ryby i produkty pochodne Nie Seler i produkty pochodne Nie Skorupiaki i produkty pochodne Nie Soja i produkty pochodne Nie Zboża zawierajace gluten Nie Dwutlenek siarki i siarczyny Nie Gorczyca i produkty pochodne Nie Jaja i produkty pochodne Nie Łubin i produkty pochodne Nie Mięczaki i produkty pochodne Nie Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) Tak Nasiona sezamu i produkty pochodne Nie Przechowywanie Sposób przechowywania przechowywać w suchym i chłodnym miejscu Wartość odżywcza Zawartość białek w porcji (ogólnie) 1,5 g Zawartość soli w porcji (ogólnie) 0,08 g Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) 7,8 g Zawartość węglowodanów w porcji 7,9 g Jednostka będąca podstawą przeliczeń g/100 g Wartość energetyczna kcal 590 kcal Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) 106 kcal Wartość energetyczna kJ 2455 kJ Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) 441 kJ Wielkość porcji 18 g Zawartość białek 8,5 g Zawartość soli 0,44 g Kwasy tłuszczowe nasycone 27,4 g Zawartość tłuszczów (ogólnie) 41,9 g Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) 4,9 g Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) 7,5 g Cukry 43,5 g Zawartość węglowodanów 43,8 g Specyfikacja produktu: Kod kreskowy: 8000500359556 Marka: RAFFAELLO Kategoria: CZEKOLADA Podkategoria: TABLICZKI CZEKOLADY DO 100G Kraj pochodzenia: Podmiot wprowadzający do obrotu: ferrero polska commercial sp. z o.o. ulica i numer: wiertnicza 126 kod pocztowy i miasto: 02-952 warszawa pl Waga jednostkowa brutto: 0.10 kg
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Składniki: cukier, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, wiórki kokosowe 10,5%, olej palmowy, serwatka w proszku, migdały 3%, nadzienie kokosowe w proszku (zawiera mleko) 2%, odwodniony tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny (soja); aromaty. składniki kakao: 20 %. może zawierać orzechy laskowe, orzechy włoskie, orzechy nerkowca, orzechy pekan, orzechy brazylijskie, pistacje, orzechy makadamia
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywczaZawartość białek w porcji (ogólnie): 1,5 gZawartość soli w porcji (ogólnie): 0,08 gZawartość węglowodanów w porcji (cukry): 7,8 gZawartość węglowodanów w porcji: 7,9 gJednostka będąca podstawą przeliczeń: g/100 gWartość energetyczna kcal: 590 kcalWartość energetyczna kcal w porcji (energia): 106 kcalWartość energetyczna kJ: 2455 kJWartość energetyczna kJ w porcji (energia): 441 kJWielkość porcji: 18 gZawartość białek: 8,5 gZawartość soli: 0,44 gKwasy tłuszczowe nasycone: 27,4 gZawartość tłuszczów (ogólnie): 41,9 gZawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone): 4,9 gZawartość tłuszczów w porcji (ogólnie): 7,5 gCukry: 43,5 gZawartość węglowodanów: 43,8 g
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- MEGASAM24.PL PSA
- Nazwa handlowa
- TABLET RAFFAELLO 90g
- Producent
- Liczba sztuk
- 420
- Numer producenta
- 8697
- EAN
- 8000500359556
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Składniki: cukier, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, wiórki kokosowe 10,5%, olej palmowy, serwatka w proszku, migdały 3%, nadzienie kokosowe w proszku (zawiera mleko) 2%, odwodniony tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny (soja); aromaty. składniki kakao: 20 %. może zawierać orzechy laskowe, orzechy włoskie, orzechy nerkowca, orzechy pekan, orzechy brazylijskie, pistacje, orzechy makadamia
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywczaZawartość białek w porcji (ogólnie): 1,5 gZawartość soli w porcji (ogólnie): 0,08 gZawartość węglowodanów w porcji (cukry): 7,8 gZawartość węglowodanów w porcji: 7,9 gJednostka będąca podstawą przeliczeń: g/100 gWartość energetyczna kcal: 590 kcalWartość energetyczna kcal w porcji (energia): 106 kcalWartość energetyczna kJ: 2455 kJWartość energetyczna kJ w porcji (energia): 441 kJWielkość porcji: 18 gZawartość białek: 8,5 gZawartość soli: 0,44 gKwasy tłuszczowe nasycone: 27,4 gZawartość tłuszczów (ogólnie): 41,9 gZawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone): 4,9 gZawartość tłuszczów w porcji (ogólnie): 7,5 gCukry: 43,5 gZawartość węglowodanów: 43,8 g
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- MEGASAM24.PL PSA
- Nazwa handlowa
- TABLET RAFFAELLO 90g
- Producent
- Liczba sztuk
- 420
- Numer producenta
- 8697
- EAN
- 8000500359556
Pasuje również do tego
Bestseller




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22




3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(36)Liczba wystawionych ocen: 36




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(36)Liczba wystawionych ocen: 36




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10




3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(201)Liczba wystawionych ocen: 201




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8






5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16




3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8Bestseller




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(121)Liczba wystawionych ocen: 121




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(816)Liczba wystawionych ocen: 816

Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
246,40 zł/1kg
49,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Rocher Oryginalny baton z mlecznej czekolady z orzechami laskowymi 90g
148,89 zł/1kg
13,40 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Czekolada CELEBRATIONS 845492 186g
408,33 zł/1kg
75,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

FERRERO KÜSSCHEN 1528 Klassik Pralinen 20 St.
335,84 zł/1kg
59,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,45 zł/1kg
88,79 zł
Sprzedawca: somnia24

Czekoladowe Bons White dla dzieci z nadzieniem z mlecznego kremu, pakowane pojedynczo 200 g
120,20 zł/1kg
24,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
656,70 zł/1kg
65,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Schogetten Stracciatella biała czekolada z wiórkami kakaowymi 100g
96,60 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder 4008400221021, 210 g, Czekolada mleczna, 10 szt., Gluten, 566 kcal, 2360 kJ
108,48 zł/1kg
22,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g
97,93 zł/1kg
29,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

merci® 113129 merci® Finest Selection Mousse au Chocolat Pralinen 210,0 g
126,00 zł/1kg
30,24 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

merci® 140118-00 merci® Kaffee-Sahne Schokolade 4 St./100,0 g
102,92 zł/1kg
12,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Mieszanka kulek Lindt Lindor z najlepszą czekoladą Lindt 137g
272,55 zł/1kg
37,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 70101392 Mini kuleczki biszkoptowe
224,65 zł/1kg
115,92 zł
Sprzedawca: somnia24

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Etui kosmetyczne Zmile Etui kosmetyczne Velvety
205,53 zł
Sprzedawca: Bambule

Duplo 10 tabliczek mlecznej czekolady z wafelkiem 182g
113,79 zł/1kg
22,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz piernikowe serca nadziewane ciemną czekoladą 150g
94,09 zł/1kg
16,98 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Weiss Gebäck Lebkuchen Herzen Zartbitter 27961 150g
65,67 zł/1kg
9,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Nutella B-Ready, Przekąski czekoladowe, Inne, 132 g, 2177 kJ, 521 kcal, 47,1 g
14,99 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
230,00 zł/1kg
41,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Kinder Bueno Jajko z orzechami laskowymi w mlecznej czekoladzie 80g
190,75 zł/1kg
15,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
136,20 zł/1kg
13,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,92 zł/1kg
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Xiaomi MI True Wireless Earbuds Basic 2 - Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem - douszne - Bluetooth - aktywna redukcja szumów - Czarny (BHR4272GL)
127,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Flexot® F-2045 | Walizka 20 cali, rozmiar M, bagaż podręczny, walizka podróżna, walizka na kółkach z teleskopową rączką, walizka z twardą obudową, wytrzymała, kółka obracające się o 360°, zamek szyfrowy
152,29 zł
Sprzedawca: mdmw-shop24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 grudnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
ok
bardzo dobry
Oceniono dnia 21 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Czekolada biała Belgijska 500g Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
35,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
69,48 zł/1kg

Lindt 675057, 100 g, Czekolada mleczna, 59 mm, 42 mm, 165 mm, Opakowanie na prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
257,50 zł/1kg

Lindt Christmas Nuts Macadamia w mlecznej czekoladzie 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
231,09 zł/1kg

Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
194,48 zł/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic tabliczka ciemnej czekolady 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Hachez Cocoa dArriba łagodna ciemna czekolada z pomarańczą 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 2000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
103,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Storz Relief Father Christmas w mlecznej czekoladzie 80 sztuk 1000g
162,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
162,14 zł/1kg

Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
141,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
183,99 zł/1kg

Niederegger marcepan klasyczny bez czekolady odpustowej 100g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
238,70 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
51,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Kolekcja czekoladek Merci Petits Delikatne małe czekoladki Merci 125 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
114,40 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkim karmelem 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,90 zł/1kg

Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
130,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
98,81 zł/1kg

Weinrichs Backdeko ciemna czekolada drops couverture 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
137,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
91,62 zł/1kg

Sarotti Tiamo Finest Truffles Cognac Cream Delikatne czekoladki 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
156,40 zł/1kg

Weinrichs White Drops - Couverture - 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
127,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,01 zł/1kg

Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
29,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,93 zł/1kg

Kalendarz adwentowy Kinder und Co White Edition 24 drzwi 263g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
75,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
287,07 zł/1kg

Toblerone BT21001LW, Czekolada mleczna, 100 g, 2235 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 60,5 g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
61,05 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
610,50 zł/1kg