4,0



Na podstawie 1 opinii
Bestseller
Ritter SPORT Ritter SPORT VOLL-NUSS LAKTOSEFREI Schokolade 100,0 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
16,27 zł
162,70 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Czekolada i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ritter Sport nugat czekolada mleczna z nadzieniem nugatowym 100g 13-pak107,06 zł/1kg
139,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Ritter Sport kruche herbatniki z mlecznym kremem kakaowym 100g opakowanie 11 sztuk107,05 zł/1kg
117,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Ritter SPORT 5219243002 Ritter SPORT Goldschatz Schokolade 250,0 g99,00 zł/1kg
24,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Fine Milk Chocolate, Czekolada mleczna, 100 g, 1 szt., Sugar, cocoa butter, whole MILK powder (21 %), cocoa mass, emulsifier: lecithins (SOYA)., Sztuczny smak, 2377 kJ
162,70 zł/1kg
16,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT KOKOS Schokolade 100,0 g
205,40 zł/1kg
20,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Ritter Sport Alpine Milk Chocolate, Czekolada mleczna, 100 g, Mleko, 1 szt., Alpine milk chocolate. Milk chocolate: cocoa solids 30 % minimum, milk solids 18 % minimum. ..., Sztuczny smak
137,00 zł/1kg
13,70 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Ritter SPORT 120884003 Ritter SPORT Rum Schokolade 12 St.
137,85 zł/1kg
32,30 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
27,57 zł
Sprzedawca: Katomix

Ritter Sport Vegan Salted Caramel Vegan Edition Baton czekoladowy 100g
531,00 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ritter SPORT 5211927009 Ritter SPORT Voll-Nuss Schokolade 100,0 g
129,00 zł/1kg
14,19 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Milka cały orzech laskowy
264,40 zł/1kg
26,44 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Ritter Sport Christmas Dream z mieszanką przypraw świątecznych 145g
131,51 zł/1kg
19,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Choco Crossies Pralinen 12413681 150g
466,07 zł/1kg
69,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Milka Luflee Alpine Milk Air Chocolate Baton czekoladowy 100g
288,10 zł/1kg
28,81 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Alpia Noisette Alpejska czekolada mleczna z mielonymi orzechami laskowymi 100g
88,30 zł/1kg
8,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
656,70 zł/1kg
65,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Schogetten Schokolade Alpenvollmilch 100g
96,60 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Chocolate Goldschatz 805686 145g
132,62 zł/1kg
19,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,45 zł/1kg
88,79 zł
Sprzedawca: somnia24

Ritter SPORT 4016 Ritter SPORT MARZIPAN czekolada 100,0 g
119,73 zł/1kg
13,17 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ritter Sport bez laktozy z całymi orzechami laskowymi 100 g
Bez laktozy z całymi orzechami laskowymi* Dogodzi każdemu: pomimo kwadratowego kształtu, ten baton z pewnością nie urazi. Ponieważ ta bezlaktozowa* i bezglutenowa** wersja naszego najpopularniejszego smaku może być również spożywana przez miłośników czekolady z odpowiednią nietolerancją. Krótko mówiąc: my dzielimy laktozę, Ty dzielisz czekoladę.
Alfred Ritter GmbH & Co KGAlfred-Ritter-Straße 25
71111 Waldenbuch
Niemcy
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, orzeszki arachidowe, masło kakaowe, suszony produkt mleczny bez laktozy*, masa kakaowa, tłuszcz maślany, emulgator: lecytyny (SOJA). Może zawierać śladowe ilości orzeszków ziemnych, innych orzechów, nasion sezamu i jaj.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna / energia 2433kJ (585kcal) Tłuszcz 41g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 17g Węglowodany 41g w tym cukier 39g Białko 11g Sól 0.15g
- Alergeny
- Jaja i produkty pochodneOrzechy ziemne i produkty pochodneSoja i produkty pochodneMleko i produkty pochodne, w tym laktozaOwoce łupinoweNasiona sezamu i produkty pochodne
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- Alfred Ritter GmbH & Co. KGAlfred-Ritter-Straße 25 71111 Waldenbuch Deutschland
- Nazwa handlowa
- Czekolada mleczna bez laktozy*, bezglutenowa z całymi orzechami laskowymi (23%)
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 1016
- EAN
- 4000417101006
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, orzeszki arachidowe, masło kakaowe, suszony produkt mleczny bez laktozy*, masa kakaowa, tłuszcz maślany, emulgator: lecytyny (SOJA). Może zawierać śladowe ilości orzeszków ziemnych, innych orzechów, nasion sezamu i jaj.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna / energia 2433kJ (585kcal) Tłuszcz 41g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 17g Węglowodany 41g w tym cukier 39g Białko 11g Sól 0.15g
- Alergeny
- Jaja i produkty pochodneOrzechy ziemne i produkty pochodneSoja i produkty pochodneMleko i produkty pochodne, w tym laktozaOwoce łupinoweNasiona sezamu i produkty pochodne
- Waga
- 100 g
- Firma spożywcza
- Alfred Ritter GmbH & Co. KGAlfred-Ritter-Straße 25 71111 Waldenbuch Deutschland
- Nazwa handlowa
- Czekolada mleczna bez laktozy*, bezglutenowa z całymi orzechami laskowymi (23%)
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 1016
- EAN
- 4000417101006
Pasuje również do tego
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2Bestseller




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(74)Liczba wystawionych ocen: 74





4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22





4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2Bestseller




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5





4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3

Ritter Sport Fine Milk Chocolate, Czekolada mleczna, 100 g, 1 szt., Sugar, cocoa butter, whole MILK powder (21 %), cocoa mass, emulsifier: lecithins (SOYA)., Sztuczny smak, 2377 kJ
162,70 zł/1kg
16,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Króliczki do siedzenia Riegelein z najlepszej mlecznej czekolady 150g
96,87 zł/1kg
14,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

LEIBNIZ 37780 LEIBNIZ Mini ciasteczka maślane, bezglutenowe i bezlaktozowe, torebka
214,60 zł/1kg
21,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

REV 0020330112, Szary, Biały, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 szt.
105,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Ritter SPORT KOKOS Schokolade 100,0 g
205,40 zł/1kg
20,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Ritter Sport White Whole Hazelnut z całymi orzechami laskowymi i chipsami 100g
160,50 zł/1kg
16,05 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Nutella Plant Based krem 350 g Ferrero
84,26 zł/1l
29,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
136,20 zł/1kg
13,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Ritter SPORT 4019 Ritter SPORT KNUSPERKEKS Schokolade 100,0 g
119,73 zł/1kg
13,17 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ferrero Rocher Oryginalny baton z mlecznej czekolady z orzechami laskowymi 90g
148,89 zł/1kg
13,40 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Ritter SPORT 5211927009 Ritter SPORT Voll-Nuss Schokolade 100,0 g
129,00 zł/1kg
14,19 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
246,40 zł/1kg
49,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

TABLICZKA KAKAOWA Z WANILIĄ FAIR TRADE80 g - ICHOC (VIVANI)
142,00 zł/1kg
11,36 zł
Sprzedawca: taleoo

Ritter Sport Alpine Milk Chocolate, Czekolada mleczna, 100 g, Mleko, 1 szt., Alpine milk chocolate. Milk chocolate: cocoa solids 30 % minimum, milk solids 18 % minimum. ..., Sztuczny smak
137,00 zł/1kg
13,70 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Ritter SPORT 120884003 Ritter SPORT Rum Schokolade 12 St.
137,85 zł/1kg
32,30 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
27,57 zł
Sprzedawca: Katomix

STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Roasted Almond Winter Delicacy Czekolada mleczna 100g
102,98 zł/1kg
10,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Praline, Czekolada mleczna, 100 g, Orzech laskowy, 1 szt., Sugar, HAZELNUT paste (18 %), cocoa mass, cocoa butter, whole MILK powder, skimmed MILK powder,..., 2303 kJ
205,40 zł/1kg
20,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Baton czekoladowy Raffaello z kremem kokosowym i migdałowym 90g
173,80 zł/1kg
17,38 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Dr. Schär Petit al cioccolato, Ciastko, Czekolada, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
137,69 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Ritter Sport Vegan Salted Caramel Vegan Edition Baton czekoladowy 100g
531,00 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24

BAJGLE Z MAKIEM BEZGLUTENOWE (2 szt.) 190 g - INCOLA
93,63 zł/1kg
17,79 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Debic - Krem w sprayu słodzony - 700ml
297,07 zł/1l
207,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Niederegger Vegan Caramel Crunch czekolada z kawałkami karmelu 100g
258,40 zł/1kg
25,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 4013 Ritter SPORT EDEL-VOLLMILCH Schokolade 100,0 g
107,10 zł/1kg
10,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 4015 NUGAT czekolada 100,0 g
129,18 zł/1kg
14,21 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ritter SPORT 5211928002 Ritter SPORT Dunkle Voll-Nuss Schokolade 100,0 g
129,00 zł/1kg
14,19 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Schogetten Stracciatella biała czekolada z wiórkami kakaowymi 100g
96,60 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
100%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 października 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Czekolada biała Belgijska 500g Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
35,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
69,48 zł/1kg

Lindt 675057, 100 g, Czekolada mleczna, 59 mm, 42 mm, 165 mm, Opakowanie na prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
257,50 zł/1kg

Lindt Christmas Nuts Macadamia w mlecznej czekoladzie 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
231,09 zł/1kg

Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
194,48 zł/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic tabliczka ciemnej czekolady 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Hachez Cocoa dArriba łagodna ciemna czekolada z pomarańczą 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 2000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
103,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Storz Relief Father Christmas w mlecznej czekoladzie 80 sztuk 1000g
162,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
162,14 zł/1kg

Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
141,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
183,99 zł/1kg

Niederegger marcepan klasyczny bez czekolady odpustowej 100g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
238,70 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
51,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Kolekcja czekoladek Merci Petits Delikatne małe czekoladki Merci 125 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
114,40 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkim karmelem 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,90 zł/1kg

Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
130,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
98,81 zł/1kg

Weinrichs Backdeko ciemna czekolada drops couverture 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
137,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
91,62 zł/1kg

Sarotti Tiamo Finest Truffles Cognac Cream Delikatne czekoladki 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
156,40 zł/1kg

Weinrichs White Drops - Couverture - 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
127,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,01 zł/1kg

Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
29,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,93 zł/1kg

Kalendarz adwentowy Kinder und Co White Edition 24 drzwi 263g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
75,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
287,07 zł/1kg

Toblerone BT21001LW, Czekolada mleczna, 100 g, 2235 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 60,5 g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
61,05 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
610,50 zł/1kg