4,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Figurka na tort dziewczynka i lecący bocian na chmurce 10cm
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
185,48 zł
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Dekoracje tortów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dekoracja tortu jednorożec tęczowy tort urodzinowy dziewczynka268,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Więcej informacji o reklamie
Jednorożec dekoracja tortu dekoracja tortu urodzinowego tęczowa chmura balon dla dzieci182,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Więcej informacji o reklamie
Günthart wafelki stokrotki kwiaty 6 g14,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Pszczoły cukrowe Günthart 20 g19,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dekoracja tortu Chrzciny Tort Figurka tortowa Cukier różowy
108,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Dekoracja tortu jasnoniebieski balon na tort
12,25 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Figurka komunijna Chłopiec 9 cm dekoracja
29,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart

figurka 6szt. DZIEWCZYNKA W SKRZYDLE 7cm NARODZINY | DF11D
61,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart

Papierowy topper na baby shower "oh baby" złoty, 25cm
11,99 zł
Sprzedawca: BallonImperium_de

Günthart pastelowe kwiaty cukrowe 20 g
12,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw do dekoracji tortów boisko piłkarskie 10 szt.
533,60 zł/1kg
55,86 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,36 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Günthart Sugar Hearts Small 10 g
15,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Topper na tort - Dekora
50,40 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
48,16 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Stitch cake topper - opłatek 20 cm
454,26 zł/1kg
50,22 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,88 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Figurka męża i chłopaka na tort weselny 16 cm
200,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Topper na tort Myszka Minnie - 16 sztuk
122,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Figurka na tort dziewczynka z królikiem
148,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Figurka na tort dziewczynka z owieczką - Komunia Święta - Dekora
163,90 zł
-6,06 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
157,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Figurka piłkarza na tort - Decora
198,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Idealna figurka do dekoracji tortu dla dziecka, z okazji narodzin i chrztu. Ta dekoracja tortu przedstawia małe dziecko lecące na bocianie. Ta figurka na tort spełnia wszystkie wymagania norm europejskich i nadaje się do kontaktu z żywnością. Produkt nadaje się do profesjonalnego użytku w cukierniach. Ta niejadalna dekoracja może być używana wielokrotnie, można ją zachować jako pamiątkę cennego dnia. Wysokość 10 cm.
- Wymiary
- 10 cm
- Producent
- Liczba sztuk
- 6
- EAN
- 8435035221304
- Numer producenta
- 45250
- Wymiary
- 10 cm
- Producent
- Liczba sztuk
- 6
- EAN
- 8435035221304
- Numer producenta
- 45250
Pasuje również do tego

Figurka Chłopiec w chuście niebieski 11 cm PartyDeco
20,78 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Dekoracja tortu Chrzciny Tort Figurka tortowa Cukier różowy
108,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Figurka komunijna Chłopiec 9 cm dekoracja
29,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart

FunCakes Fondant Rosa Pastel Pink 250 g
707,60 zł/1kg
176,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hulajnoga dziecięca 24622, z kołami XXL, nóżką, hamulcem ciernym tylnego koła, niebieska
199,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Rower dziecięcy Volare Sportivo - chłopięcy - 24 cale - czarno-zielony
923,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro

Figurka dekoracyjna Dziewczynka w chuście różowa, 11 cm
17,52 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Fastryga z uniwersalną taśmą (300 x 145 cm, wzór: Felicitas) – zasłona z woalu żakardowego o przezroczystym, koronkowym wyglądzie, przepuszczająca światło, łatwa w pielęgnacji
41,61 zł/1m
60,33 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Siemens EQ.6 plus, Ekspres do espresso, 1,7 l, Ziarna kawy, Kawa mielona, Wbudowany młynek, 1500 W, Czarny, Stal nierdzewna
5 598,74 zł
Sprzedawca: Sotel

Kołdra 220 x 240 cm – kołdra całoroczna, pikowana, oddychająca – kołdra nadająca się do prania – odpowiednia dla alergików – niemiecka jakość
214,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Dekoracja tortu jasnoniebieski balon na tort
12,25 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Smartwatch z funkcją połączeń Bluetooth, wodoodporny zegarek fitness o stopniu ochrony IP68, z trybami sportowymi, monitorem tętna, monitorem snu dla systemów iOS i Android, czarny
180,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Topeshop M6 140 BIEL 2X3, Biały, 6 szuf., Płyta wiórowa, Monochromatyczny, Nowoczesny, Płyta wiórowa
450,99 zł
Sprzedawca: TOPESHOP

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Microsoft Xbox Series X, Xbox Series X, Czarny, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
4 600,00 zł
Sprzedawca: Weinzierl_Warenhandel

Różowy topper na tort Disney Princess wykonany z jadalnego papieru
50,99 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
37,84 zł
Sprzedawca: TR8

Zestaw balonów do dekoracji tortu Myszka Minnie
89,91 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
82,09 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Topper na tort Spiderman wykonany z jadalnego papieru
1 726,50 zł/1kg
172,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Krzesełko do karmienia Baby Vivo Design 2w1 - Oscar Turquoise
319,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MA-Trading

PartyDeco KPT57-100, Ciasto, Drewno, Drewno, Urodziny, 1 szt., 16,5 cm
14,51 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,50 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Lionelo Pascal babywippe babyschauke babynest baby wippe kinder schaukel bouncer Grau
297,12 zł
Sprzedawca: T3S_Shop

Pszczoły cukrowe Günthart 20 g
19,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tuban Hel Do Balonów Crazy Hel, Pompka do balonów, Wielobarwny, Obraz, Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 36. miesiąca życia, Drobne części. Zagrożenie..., 1 szt., Polska
49,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Pickerd Silver Magic Zestaw 3 posypek dekoracyjnych z brokatem 89g
321,71 zł/1kg
22,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

figurka 6szt. DZIEWCZYNKA W SKRZYDLE 7cm NARODZINY | DF11D
61,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart

FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
732,40 zł/1kg
183,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Paw Patrol Cake Topper 30 szt. topperów do ciast, babeczek, ...
152,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

12 sztuk rosyjskich dysz do wyciskania +1 profesjonalny worek do wyciskania 20 cm zestaw 27 sztuk do dekoracji ciast
65,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Dekoracja tortu jednorożec tęczowy tort urodzinowy dziewczynka
268,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
100%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Vilde | Patera na ciasto stal nierdzewna na nóżce 33 cm - Talerz do tortu - Stojak na tort
49,99 zł
Sprzedawca: Vilde

PAPSTAR Torten-Karton mit Deckel, Maáe: 300 x 300 x 130 mm



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
116,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart wafelki kwiaty róży 11 g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart słodka dekoracja cukrowa z marchewki wykonana z drobnego lukru 36g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
11,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pszczoły cukrowe Günthart 20 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart Sugar Dinos 20 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart Funny Faces z delikatnego lukru plastycznego żółty 17g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
12,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart wafelki stokrotki kwiaty 6 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart zestaw cukru syrenka 16 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
14,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart pastelowe kwiaty cukrowe 20 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Komiksowe oczy Günthart wykonane z drobnego lukru cukrowego 10g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
11,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cukier Günthart ABC i liczby 27 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart szczęśliwe żuki i koniczynki w czekoladzie do dekoracji 14 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Güthart Back Decor figurki cukrowe tęcza i jednorożce 17g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
16,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart Back und Decor sugar mini footballs black white 40g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
12,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
50,27 zł/1kg

Róże marcepanowe Günthart, złote 54 g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
15,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart Sugar Hearts Small 10 g
15,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart posypka dekoracyjna, serce mix 100 g
15,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthart Nonpareilles Blue 85 g
8,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Günthert Fondant Bunt 500 g
28,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57,02 zł/1kg