Zawartość:

30 ml

Naturalna woda perfumowana w sprayu Roger & Gallet Rose Wellbeing

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

83,65 zł

2 788,33 zł / 1l

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

śr. 14 października
Łap promocję, póki trwa!
Wody kolońskie i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Jo Malone Nectarine Blossom & Honey Woda kolońska, 100 ml
Jo Malone Nectarine Blossom & Honey Woda kolońska, 100 ml
4 260,50 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
426,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Jo Malone Myrrh & Tonka Cologne Intense Spray
Jo Malone Myrrh & Tonka Cologne Intense Spray
6 919,60 zł/1l
691,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Jo Malone Oud & Bergamot – woda kolońska o intensywnym zapachu w sprayu
Jo Malone Oud & Bergamot – woda kolońska o intensywnym zapachu w sprayu
6 354,00 zł/1l
652,08 zł
-16,68 zł
635,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Jo Malone Grapefruit Woda kolońska, 30ml
Jo Malone Grapefruit Woda kolońska, 30ml
7 663,33 zł/1l
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
229,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Roger & Gallet Fleur De Figuier Wellbeing Woda perfumowana
Roger & Gallet Fleur De Figuier Wellbeing Woda perfumowana
1 431,70 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
143,17 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla R&g heritage the vert epb 100ml
R&g heritage the vert epb 100ml
1 425,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
142,55 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Roger & Gallet woda toaletowa Roger & Gallet Ginger Fragrant Wellbeing Water 30ml
Roger & Gallet woda toaletowa Roger & Gallet Ginger Fragrant Wellbeing Water 30ml
3 786,33 zł/1l
113,59 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Rose - Naturalna woda kolońska 50ml
Rose - Naturalna woda kolońska 50ml
2 979,00 zł/1l
148,95 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla BERGAMOT ROSE edp vapo 50 ml
BERGAMOT ROSE edp vapo 50 ml
5 854,80 zł/1l
292,74 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Kilian Rose Oud Unisex woda perfumowana 50 ml
Kilian Rose Oud Unisex woda perfumowana 50 ml
13 968,80 zł/1l
698,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla 4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger Woda kolońska, 100 ml
4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger Woda kolońska, 100 ml
1 492,70 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
149,27 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Instituto Español Anfora Oro woda toaletowa 200ml
Instituto Español Anfora Oro woda toaletowa 200ml
390,15 zł/1l
78,03 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Tesori d'Oriente Mirra Perfumy, 100ml
Tesori d'Oriente Mirra Perfumy, 100ml
216,30 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
21,63 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla 4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger Woda kolońska, 50 ml
4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger Woda kolońska, 50 ml
1 580,40 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
79,02 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Woda kolońska Vétiver intense 100 ml zapach drzewny
Woda kolońska Vétiver intense 100 ml zapach drzewny
1 074,00 zł/1l
107,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Legrain Royale Ambree Colonia 240ml spray
Legrain Royale Ambree Colonia 240ml spray
228,21 zł/1l
54,77 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla 4711 Acqua Colonia Lychee & White Mint Woda kolońska, 100 ml
4711 Acqua Colonia Lychee & White Mint Woda kolońska, 100 ml
791,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
79,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Alvarez Gomez woda kolońska spray 80ml
Alvarez Gomez woda kolońska spray 80ml
914,75 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
73,18 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Suavinex Woda kolońska dla niemowląt 100ml
Suavinex Woda kolońska dla niemowląt 100ml
1 143,90 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
114,39 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Nishane Safran Colognise Ekstrakt z wody kolońskiej 100 ml UNISEX
Nishane Safran Colognise Ekstrakt z wody kolońskiej 100 ml UNISEX
4 104,00 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
410,40 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Pozwól, aby w Parfum Roger & Gallet EDP 30 ml Rose zaskoczyły Cię i podkreśliły Twoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty Roger & Gallet!



  • Płeć: Dama
  • Nazwa zapachu: Rose
  • Rodzaj zapachu: EDP
  • Typ: EDP (Eau de Parfum)
  • Pojemność: 30 ml
Od 132,93 / 100ml

Ogólne informacje dotyczące bezpieczeństwa produktu:
Roger & Gallet
22 Rue Saint-Guillaume, Paryż, Francja, 75007
75007 - Paryż
+33149547000
[email protected]



Naturalna woda perfumowana w sprayu Roger & Gallet Rose Wellbeing

Pachnąca woda wzbogacona olejkiem eterycznym z róży. Delikatny zapach ze świeżością mandarynki. Daje uczucie odprężenia. Zawiera alkohol pochodzenia naturalnego. 93% składników jest pochodzenia naturalnego.
Waga
0.03 kg
Zawartość
30 ml
Składniki
NIE DOTYCZY
Producent
Big Buy Cooking
Grupy docelowe
Kobiety
EAN
3701436907846
Numer producenta
RG1006051WW

Waga
0.03 kg
Zawartość
30 ml
Składniki
NIE DOTYCZY
Producent
Big Buy Cooking
Grupy docelowe
Kobiety
EAN
3701436907846
Numer producenta
RG1006051WW
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Roger & Gallet Rose Wellbeing Woda perfumowana
Roger & Gallet Rose Wellbeing Woda perfumowana
1 082,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
108,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Roger & Gallet Fleur De Figuier Wellbeing Woda perfumowana
Roger & Gallet Fleur De Figuier Wellbeing Woda perfumowana
1 431,70 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
143,17 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Roger & Gallet Gingembre Rouge woda perfumowana dla kobiet 100 ml
Roger & Gallet Gingembre Rouge woda perfumowana dla kobiet 100 ml
1 239,40 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
123,94 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla R&g heritage the vert epb 100ml
R&g heritage the vert epb 100ml
1 425,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
142,55 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Roger & Gallet Fleur D'Osmanthus Wellbeing Woda perfumowana
Roger & Gallet Fleur D'Osmanthus Wellbeing Woda perfumowana
1 404,30 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
140,43 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Roger & Gallet Fleur D'Osmanthus Wellbeing Woda perfumowana
Roger & Gallet Fleur D'Osmanthus Wellbeing Woda perfumowana
3 130,67 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
93,92 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
1 454,44 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 377
130,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy
Zdjęcie produktu dla Naturalna woda perfumowana w sprayu Roger & Gallet Lavande Royale Wellbeing
Naturalna woda perfumowana w sprayu Roger & Gallet Lavande Royale Wellbeing
1 592,10 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
159,21 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla elektryczna krajalnica do warzyw 5 w 1, automatyczna krajalnica do warzyw z 5 ostrzami stożkowymi, krajalnica spiralna ze stali nierdzewnej o mocy 150 W, rozdrabniacz do sałatek, krajalnica do mielenia mięsa
elektryczna krajalnica do warzyw 5 w 1, automatyczna krajalnica do warzyw z 5 ostrzami stożkowymi, krajalnica spiralna ze stali nierdzewnej o mocy 150 W, rozdrabniacz do sałatek, krajalnica do mielenia mięsa
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 455
179,00 zł
-20,00 zł
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact
Zdjęcie produktu dla Bombki świąteczne szklane 8cm 16 sztuk - zimowa biel
Bombki świąteczne szklane 8cm 16 sztuk - zimowa biel
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 40
176,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Eko torba bawełniana BIO 38×42 cm – wielorazowa, wytrzymała torba na zakupy do miasta i codziennego użytku
Eko torba bawełniana BIO 38×42 cm – wielorazowa, wytrzymała torba na zakupy do miasta i codziennego użytku
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,99 zł
Sprzedawca: ALLBAG
Zdjęcie produktu dla Roger & Gallet Vetyver Wellbeing Woda perfumowana 100ml
Roger & Gallet Vetyver Wellbeing Woda perfumowana 100ml
1 398,30 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
139,83 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Star Trading 728-98, Lekki łańcuch do dekoracji, Czarny, Przezroczysty, IP44, 6 h, 18 h, Czarny
Star Trading 728-98, Lekki łańcuch do dekoracji, Czarny, Przezroczysty, IP44, 6 h, 18 h, Czarny
3,2Średnia ocena: 3,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
157,59 zł
Sprzedawca: Marketsupply
Zdjęcie produktu dla Roger & Gallet Gingembre Rouge woda perfumowana dla kobiet 30 ml
Roger & Gallet Gingembre Rouge woda perfumowana dla kobiet 30 ml
1 770,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Czekolada dubajska ELIT - 90g
Czekolada dubajska ELIT - 90g
237,33 zł/1kg
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
21,36 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy
Bestseller
Zdjęcie produktu dla 2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2124
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Pure Perfume 30ml/Pure Perfume Refill 125ml Zestaw upominkowy Hermes Terre D'Hermes
Pure Perfume 30ml/Pure Perfume Refill 125ml Zestaw upominkowy Hermes Terre D'Hermes
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
503,00 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
3 245,16 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Carolina Herrera Bad Boy Cobalt EDP 100 ml + EDP MINI 10 ml + SG 100 ml M
Carolina Herrera Bad Boy Cobalt EDP 100 ml + EDP MINI 10 ml + SG 100 ml M
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
1 119,35 zł
Sprzedawca: VogueVista
373 116,66 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Armaf Club de Nuit Untold, woda perfumowana unisex, pojemność 105 ml
Armaf Club de Nuit Untold, woda perfumowana unisex, pojemność 105 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
129,75 zł
Sprzedawca: AromaVibe
1 235,71 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Carolina Herrera Good Girl EDP 80 ml + BL 100 ml (kobieta)
Carolina Herrera Good Girl EDP 80 ml + BL 100 ml (kobieta)
717,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
Zdjęcie produktu dla Creed Pure White Cologne woda perfumowana unisex 75 ml
Creed Pure White Cologne woda perfumowana unisex 75 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
1 569,48 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
20 926,40 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Hunq 002 Barman, woda perfumowana, unisex, pojemność: 100 ml
Hunq 002 Barman, woda perfumowana, unisex, pojemność: 100 ml
388,75 zł
Sprzedawca: PolisElectro
3 887,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Acqua di Parma Note di Colonia I, Unisex, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Neroli, Bergamot, Neroli, Lawenda, Różowy, Fioletowy
Acqua di Parma Note di Colonia I, Unisex, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Neroli, Bergamot, Neroli, Lawenda, Różowy, Fioletowy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
1 758,12 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
11 720,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla M.Micallef Mon Parfum Gold, Unisex, 100 ml, Jagody, Śliwkowy, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Tuberoza, Piżmo, Wanilia, Spray
M.Micallef Mon Parfum Gold, Unisex, 100 ml, Jagody, Śliwkowy, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Tuberoza, Piżmo, Wanilia, Spray
581,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
5 813,80 zł/1l
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Woda kolońska Jo Malone Amber Labdanum Intense Spray (100 ml)
Woda kolońska Jo Malone Amber Labdanum Intense Spray (100 ml)
711,21 zł
-26,49 zł
684,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Jo Malone Cypress & Grapevine EDC Intense 100 ml UNISEX
Jo Malone Cypress & Grapevine EDC Intense 100 ml UNISEX
693,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 939,70 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Jo Malone Myrrh & Tonka Cologne Intense Spray
Jo Malone Myrrh & Tonka Cologne Intense Spray
691,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 919,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Jo Malone Scarlet Poppy Cologne Intense - woda perfumowana
Jo Malone Scarlet Poppy Cologne Intense - woda perfumowana
685,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Oferty łowców
Zdjęcie produktu dla Jo Malone Oud & Bergamot – woda kolońska o intensywnym zapachu w sprayu
Jo Malone Oud & Bergamot – woda kolońska o intensywnym zapachu w sprayu
652,08 zł
-16,68 zł
635,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 354,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Jo Malone Cypress & Grapevine Cologne Intense Spray (50 ml)
Jo Malone Cypress & Grapevine Cologne Intense Spray (50 ml)
566,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Creed, Iris Tuberose, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
Creed, Iris Tuberose, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
1 006,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 062,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Viktor & Rolf Bonbon Spring Summer woda toaletowa spray 50ml
Viktor & Rolf Bonbon Spring Summer woda toaletowa spray 50ml
412,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
8 242,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla GIORGIO ARMANI Acqua di Gio Profondo PARFUM 200ml
GIORGIO ARMANI Acqua di Gio Profondo PARFUM 200ml
694,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 470,45 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Jo Malone Honeysuckle & Davana Woda kolońska, 100 ml
Jo Malone Honeysuckle & Davana Woda kolońska, 100 ml
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
538,22 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
5 382,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Jo Malone Lime Basil & Mandarin EDC 100 ml UNISEX
Jo Malone Lime Basil & Mandarin EDC 100 ml UNISEX
523,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 235,40 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dior Homme Cologne 2022 EDC 200 ml M
Dior Homme Cologne 2022 EDC 200 ml M
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
729,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 649,15 zł/1l