4,8



Na podstawie 10 opinii
4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger Woda kolońska, 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
149,25 zł
1 492,50 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
6h 18m 56s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Wody kolońskie i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Jo Malone Myrrh & Tonka Cologne Intense Spray6 918,80 zł/1l
691,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Woda kolońska Brut 147 ml408,10 zł/1l
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Acqua di Parma Colonia C.L.U.B. Woda kolońska, 100 ml3 519,10 zł/1l
351,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Jo Malone Grapefruit Woda kolońska, 30ml7 653,33 zł/1l
229,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger Woda kolońska, 50 ml
1 580,40 zł/1l
79,02 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

4711 Remix Urban Summer Woda kolońska, 100ml
849,80 zł/1l
102,44 zł
-17,46 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
84,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

4711 Acqua Colonia Blood Orange & Basil Woda kolońska, 100 ml
1 421,50 zł/1l
142,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

4711 4711 Oryginalne EDC bez sprayu 800 ml UNISEX
186,94 zł/1l
149,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

4711 Acqua Colonia Lime & Nutmeg Woda kolońska, 100 ml
1 181,60 zł/1l
118,16 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

4711 Acqua Colonia White Peach & Coriander Woda kolońska, 170ml
656,41 zł/1l
111,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

4711 Acqua Colonia Starfruit & White Flowers Woda kolońska, 50 ml
1 254,00 zł/1l
62,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

4711 Acqua Colonia Intense Refreshing Lagoons Of Laos Woda kolońska, 170 ml
857,76 zł/1l
145,82 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

4711 Acqua Colonia Lime & Nutmeg woda kolońska 50 ml
1 308,20 zł/1l
65,41 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Acqua Colonia 4711 Odświeżająca woda kolońska Lagoons of Laos Intense Spray (100 ml)
1 603,10 zł/1l
160,31 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

4711 Acqua Colonia White Peach & Coriander Woda kolońska, 100 ml
721,50 zł/1l
76,60 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
72,15 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

4711 Acqua Colonia Intense Floral Fields Of Ireland Woda kolońska, 170ml
1 041,59 zł/1l
177,07 zł
Sprzedawca: somnia24

4711 Remix Exotic Paradise Woda kolońska, 100 ml
571,50 zł/1l
57,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Acqua Colonia 4711 Lemon & Ginger woda kolońska spray (50 ml)
1 432,00 zł/1l
71,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

4711 Acqua Colonia Peony & Sandalwood EDC 50 ml UNISEX
1 805,00 zł/1l
90,25 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

4711 Acqua Colonia Starfruit & White Flowers Woda kolońska, 100 ml
1 058,30 zł/1l
105,83 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
jpg 4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger EDC 100ml 4711 4011700748679
Acqua Colonia Lemon & Ginger to woda kolońska od marki 4711. Aromatyczna kompozycja zapachowa wydana w 2009 roku. Fascynujący zapach zaskakujący świeżością i lekkością.
Nuty zapachowe: cytryna amalfi, imbir
4711 Acqua Colonia Lemon And Ginger woda kolońska spray 100ml
- Waga
- 0.15 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- 4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger Woda kolońska, 100 ml
- Producent
- 4711 ACQUA COLONIA
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 4011700748679
- Numer producenta
- 748679
- Waga
- 0.15 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- 4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger Woda kolońska, 100 ml
- Producent
- 4711 ACQUA COLONIA
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 4011700748679
- Numer producenta
- 748679
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger Woda kolońska, 50 ml
1 580,40 zł/1l
79,02 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Braun Series 3 300s, Golarka foliowa, Czarny, 2 SensoFoil, LED, Bateria, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH)
207,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

4711 Acqua Colonia White Peach & Coriander Woda kolońska, 100 ml
721,50 zł/1l
76,60 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
72,15 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

4711 Acqua Colonia Pink Pepper & Grapefruit Woda kolońska, 170ml
2 005,71 zł/1l
340,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

4711 Remix Urban Summer Woda kolońska, 100ml
849,80 zł/1l
102,44 zł
-17,46 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
84,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

4711 Acqua Colonia Lime & Nutmeg woda kolońska 50 ml
1 308,20 zł/1l
65,41 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

4711 Acqua Colonia Lime & Nutmeg Woda kolońska, 100 ml
1 181,60 zł/1l
118,16 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

4711 Acqua Colonia Starfruit & White Flowers Woda kolońska, 50 ml
1 254,00 zł/1l
62,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

4711 Acqua Colonia Blood Orange & Basil Woda kolońska, 100 ml
1 421,50 zł/1l
142,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

4711 Acqua Colonia White Peach & Coriander Woda kolońska, 170ml
656,41 zł/1l
111,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

4711 Remix Exotic Paradise Woda kolońska, 100 ml
571,50 zł/1l
57,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

4711 REMIX GREEN OASIS edc vapo 100 ml
588,50 zł/1l
58,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

4711 4711 Oryginalne EDC bez sprayu 800 ml UNISEX
186,94 zł/1l
149,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

4711 Acqua Colonia Intense Floral Fields Of Ireland Woda kolońska, 170ml
1 041,59 zł/1l
177,07 zł
Sprzedawca: somnia24

4711 Acqua Colonia Peony & Sandalwood EDC 50 ml UNISEX
1 805,00 zł/1l
90,25 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

4711 Acqua Colonia Intense Refreshing Lagoons Of Laos Woda kolońska, 170 ml
857,76 zł/1l
145,82 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

4711 Remix Cologne Sparkling Island Edition 2023 EDC 100 ml W
693,10 zł/1l
69,31 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

4711 Acqua Colonia White Peach & Coriander Woda kolońska, 50ml
1 723,40 zł/1l
86,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Versace Versense Woda toaletowa, 100ml
2 900,00 zł/1l
290,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
3 080,30 zł/1l
308,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Acqua Colonia 4711 Odświeżająca woda kolońska Lagoons of Laos Intense Spray (100 ml)
1 603,10 zł/1l
160,31 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

4711 Acqua Colonia Starfruit & White Flowers Woda kolońska, 100 ml
1 058,30 zł/1l
105,83 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

4711 Acqua Colonia Intense Floral Fields Of Ireland EdC 50ml
2 751,80 zł/1l
137,59 zł
Sprzedawca: somnia24

4711 Acqua Colonia Intense Pure Brezze Of Himalaya Woda kolonska, 50 ml
2 898,00 zł/1l
144,90 zł
Sprzedawca: Katomix

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 80% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
80%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
20%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 lutego 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
4711 Acqua Colonia Intense Sunny Seaside Of Zanzibar
Zawartość 0,05 l
Nigdy nie sądziłem, że 4711 wyprodukuje zapach taki jak ten, zapach, który inspiruje zarówno kobiety, jak i mężczyzn.
Oceniono dnia 6 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa.
Zawartość 0,1 l
Wiem o tym. Wszystko w porządku.
Oceniono dnia 9 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top, działał naprawdę dobrze.
Zawartość 0,1 l
Dobrze
Oceniono dnia 31 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 29 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 21 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 2 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 15 czerwca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka






Darmowa wysyłka

Rabat 2% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Rabat 2% od 2 szt.

Pure Perfume 30ml/Pure Perfume Refill 125ml Zestaw upominkowy Hermes Terre D'Hermes



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
502,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 244,77 zł/1l

Carolina Herrera Bad Boy Cobalt EDP 100 ml + EDP MINI 10 ml + SG 100 ml M



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 119,35 zł
Sprzedawca: VogueVista
373 116,66 zł/1l

Carolina Herrera Good Girl EDP 80 ml + BL 100 ml (kobieta)
717,82 zł
Sprzedawca: Parfumart

M.Micallef Mon Parfum Gold, Unisex, 100 ml, Jagody, Śliwkowy, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Tuberoza, Piżmo, Wanilia, Spray
581,38 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 813,80 zł/1l

Armaf Club de Nuit Untold, woda perfumowana unisex, pojemność 105 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,75 zł
Sprzedawca: AromaVibe
1 235,71 zł/1l

Acqua di Parma Note di Colonia I, Unisex, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Neroli, Bergamot, Neroli, Lawenda, Różowy, Fioletowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 757,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
11 719,40 zł/1l

Creed Pure White Cologne woda perfumowana unisex 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 585,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
21 143,87 zł/1l

Woda kolońska Jo Malone Amber Labdanum Intense Spray (100 ml)
713,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jo Malone Myrrh & Tonka Cologne Intense Spray
691,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 918,80 zł/1l

Jo Malone Oud & Bergamot – woda kolońska o intensywnym zapachu w sprayu
686,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 869,50 zł/1l

Jo Malone Scarlet Poppy Cologne Intense - woda perfumowana
686,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Abercrombie&Fitch Fierce Cologne Woda kolońska spray, 200 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(85)Liczba wystawionych ocen: 85
301,14 zł
Sprzedawca: pttonline
1 505,70 zł/1l

Dior Homme Cologne 2022 EDC 200 ml M



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
729,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 648,75 zł/1l

Jo Malone Cypress & Grapevine Cologne Intense Spray (50 ml)
566,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jo Malone Honeysuckle & Davana Woda kolońska, 100 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
538,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 381,60 zł/1l

Jo Malone Lime Basil & Mandarin EDC 100 ml UNISEX
524,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 249,30 zł/1l

Viktor & Rolf Bonbon Spring Summer woda toaletowa spray 50ml
412,14 zł
Sprzedawca: Parfumart
8 242,80 zł/1l

Jo Malone English Pear & Sweet Pea – woda toaletowa w sprayu, opakowanie zbiorcze
507,66 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 076,60 zł/1l

Jo Malone Jasmine Sambac & Marigold Intense Woda kolońska, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
495,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 915,40 zł/1l

Jo Malone Blackberry & Bay – woda toaletowa w sprayu – opakowanie zbiorcze
498,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 980,30 zł/1l