Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Pierścień gumowy z naturalnej gumy 65mm asortyment 1000g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
435,99 zł
435,99 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Gumki recepturki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Gumowy pierścień napinający 130 x 5 x 5 mm - zestaw 10 sztuk60,99 zł/1kg
60,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Pierścień gumowy Alco kauczuk naturalny Ø 65 mm asortyment 50 g
560,60 zł/1kg
28,03 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Pierścień gumowy kauczuk naturalny 25mm czerwony 50g
448,80 zł/1kg
22,44 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Wihedü 510.020 Pierścienie gumowe - Ø różne, 50 g
70,69 zł/1kg
24,46 zł
Sprzedawca: M_plus_L

W. HECKMANN Pierścienie gumowe 50g, Ø 60mm czerwone
24,44 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Graupner Pierścienie gumowe 75x6x1mmVE10
36,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RCprofi

Alko, gumowy pierścień, naturalna guma, średnica 50 mm, czerwony, waga 50 g
0,45 zł/1kg
22,44 zł
Sprzedawca: M_plus_L

kangaro K-5006-100 pierścienie gumowe kangaro nr 16, średnica: 60 mm, naturalne, 100 g
233,30 zł/1kg
23,33 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Alco 7440 Pierścienie gumowe z naturalnej gumy - Ø 70 mm, różne kolory, 190 g
255,89 zł/1kg
48,62 zł
Sprzedawca: M_plus_L

12x WIHEDÜ 510010 Gumowe pierścienie posortowane na karcie
308,40 zł/1kg
23,13 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Pierścień gumowy Rondella Nr 6 czerwony 1kg
175,70 zł/1kg
175,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Idena 334033 - Pierścienie gumowe, 80 sztuk, średnica 40 mm
21,59 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Taśma gumowa Rondella 80x4mm czerwona 500g
425,14 zł/1kg
212,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Pierścienie gumowe Weck 112x128mm 10 sztuk
304,20 zł/1kg
15,21 zł
Sprzedawca: MercatoTrade

Pierścienie gumowe ALCO, średnica 40 mm, czerwone, 50 g
0,45 zł/1kg
22,44 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Uszczelki O-ring - Gumowe pierścienie - Kompatybilne z
150,64 zł
Sprzedawca: oCreon

6 gumowych pierścieni do gotowania 94x108mm
26,84 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Pierścienie gumowe RONDELLA w kartonie, kolor czerwony, rozmiar 20 mm, nr 3, 1 000 g
176,50 zł/1kg
176,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Umefa Gumowa opaska 50 x 60 mm Opakowanie zawiera 10 sztuk
92,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Kutlu 10398250
101,55 zł/1kg
81,95 zł
Sprzedawca: Kutlu24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Wykonane z naturalnej gumy
- Rozciągliwa, mocna i trwała, często wielokrotnego użytku, a zatem przyjazna dla środowiska
- Średnica: 50 mm
- Kolor: czerwony
- : 1000
- Opakowanie: plastikowa torba 1000 g
- Wymiary
- Średnica: 65 mm
- Producent
- ALCO
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 1000 g
- EAN
- 4007735074517
- Numer producenta
- 7451
- Wymiary
- Średnica: 65 mm
- Producent
- ALCO
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 1000 g
- EAN
- 4007735074517
- Numer producenta
- 7451
Pasuje również do tego

Weck Einkochringe 10 Stk. Für Rundgläser mit 100 mm Gummiringe für Gläser
313,18 zł/1kg
13,78 zł
Sprzedawca: MercatoTrade

taśma elastyczna 10 m, szerokość 10 mm, biała gumka, elastyczny sznurek, odporna na wygotowanie, wąska, płaska, elastyczna gumka
34,02 zł
Sprzedawca: DIYLacePlace

Gumka do robienia bransoletek - 40m Kruzzel 24753
233,33 zł/1kg
7,00 zł
Sprzedawca: GiGiToys

zestaw 10 pierścieni zabezpieczających, gumowe pierścienie, 9,4 x 10,8 cm, czerwone
175,32 zł/1kg
8,24 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Einkochring Gummi 75x101 mm 10er Beutel rot
18,04 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Zaciski WECK GUMMIRING 20 szt. Pierścienie konserwujące do słoików konserwowych
49,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart

Gumka 2,5 cm x 2,5 m, biała – elastyczna, odporna na rozdarcia, miękka, wysokiej jakości materiał (88% elastodienu, 12% poliestru), do projektów szycia i rękodzieła, do samodzielnego tworzenia odzieży
158,50 zł/1kg
6,34 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Zestaw kreatywnych gumek Loom - 2000 sztuk - Duży zestaw do tworzenia bransoletek i biżuterii - Kolorowe gumki dla dzieci i projektów DIY
33,66 zł
Sprzedawca: Dionizos

L„ufer RONDELLA Gummiringe im Beutel - 50 g, sortiert
1,06 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wonday FEL070002 Wonday Gummibänder im Karton, natur, 45 x 5 mm, 100 g
531,00 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Gumki recepturki 60mmx1,5x1,5 białe - 1kg
24,20 zł/1kg
24,20 zł
Sprzedawca: Neopak

Apli Gumki 100 G Czerwone Czerwony Jeden rozmiar
106,90 zł/1kg
10,69 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Sznurek elastyczny złoty Titanum
82,30 zł/1kg
8,23 zł
Sprzedawca: Kraina_Misia_Krzysia

Weck 12 Klammern für Weckgläser Einkochgläser Rundrandgläsern 120 100 80 60 40
89,88 zł/1kg
22,47 zł
Sprzedawca: MercatoTrade

Einweckklammern 20er Beutel silber
96,08 zł/1kg
24,02 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Gumka 3,5 cm x 2,5 m, biała – elastyczna, odporna na rozdarcia, miękka, wysokiej jakości materiał (88% elastodienu, 12% poliestru), do projektów szycia i rękodzieła, do samodzielnego tworzenia odzieży
179,75 zł/1kg
7,19 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Einkochring Gummi 65x90 mm 10er Beutel rot
166,84 zł/1kg
19,52 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

30er Beutel Gummiringe Weck 94 x 108 mm Ø 100 mm 76135
56,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

Gumka 3,0 cm x 2,5 m, czarna – elastyczna, odporna na rozdarcia, miękka, wysokiej jakości materiał (88% elastodienu, 12% poliestru), do projektów szycia i rękodzieła, do samodzielnego tworzenia odzieży
169,25 zł/1kg
6,77 zł
Sprzedawca: Bestlivings

WECK Gummiring 39x52mm 10er Btl. 121448 4011162039117
195,00 zł/1kg
5,46 zł
Sprzedawca: getgastro
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Świecące gumki do włosów, świecące gumki do włosów, świecące opaski do włosów, świecące gumki do włosów LED, świecące gumki do włosów, świecące opaski do włosów
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
882,67 zł/1kg

Długie gumki do włosów z dredami, gumki do włosów z dredami, elastyczne gumki do włosów z dredami, gumki do włosów z zamkiem spiralnym, długie elastyczne gumki do włosów, opaski do włosów z dredami
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
2 068,75 zł/1kg

10 m elastyczny sznurek elastyczna nasadka elastyczne gumki sznurek rzemieślniczy okrągły sznurek okrągły gumowy elastyczny sznurek idealny do masek



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
2,55 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Wymienne uszczelki silikonowe do puszek z zaciskiem, 6 szt
17,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
499,72 zł/1kg

Gumowy pierścień napinający 130 x 5 x 5 mm - zestaw 10 sztuk
60,99 zł
Sprzedawca: Netsilla
60,99 zł/1kg

Gumki Centrum 50 sztuk pierścienie gumowe gumki domowe gumki gumki
69,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS