5,0



Na podstawie 3 opinii
Dr.Soil Śródziemnomorska dekoracyjna kora sosnowa, standardowa jakość, wielkość ziarna 8 - 15 mm, 5L
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
32,18 zł
6,44 zł / 1l
+ 55,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Ściółka z kory i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Zrębki cytrynowe do grillowania i wędzenia 1,7 litra23,12 zł/1l
39,30 zł
Sprzedawca: NIKCORP

Więcej informacji o reklamie
Perforowana ściółka szklarniowa, wysokowytrzymała, czarna, trwała, perforowana folia ściółkująca PE do uprawy roślin247,01 zł/1kg
66,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24

Więcej informacji o reklamie
Dr.Soil Mix-Your-Own Pine bark humus 1l25,70 zł/1l
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil

Kora Sortowana PRIMO 20L (10-20 mm) – Ściółka Ogrodowa Wysokiej Jakości
0,90 zł/1l
17,92 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Plantop Decor Mulch ceglastoczerwony 50l
1,84 zł/1l
92,20 zł
Sprzedawca: Eoshop

Dekoracyjne wióry drewniane pomarańczowe 50L
2,02 zł/1kg
50,60 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Kora iglasta Sortowana PRIMO 80L (10-20) Sobex
0,60 zł/1l
48,00 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Zrębki dekoracyjne dekoracyjna kora szara 50l
1,16 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Drobna podkładka ogrodowa z kory sosnowej 50L 0-10mm
2,21 zł/1kg
48,00 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
44,16 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Duża kora sosnowa do ogrodu 80L - Dekoracyjne kawałki kory 50-120mm, ochrona przed chwastami
7,64 zł/1kg
99,36 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Kora sosnowa dekoracyjna drobna Agro Floria 5 l
16,13 zł/1kg
80,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Keramzyt 8-16 Mm 20L Agro
14,22 zł/1kg
120,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Żwirek Lava 5l - 8-16 mm
6,17 zł/1l
30,85 zł
Sprzedawca: VISO

Mulcz Dekoracyjny 70L Floria
10,83 zł/1kg
151,60 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Mulcz Dekoracyjny 70L Floria
14,44 zł/1kg
151,60 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Wióry kokosowe frakcja 1,2-2,4 cm 5 l ogród
3,65 zł/1l
18,24 zł
Sprzedawca: S-Garden

Kronen Kora Ogrodowa Frakcja Ii Średnia 20-40 Mm 50L
1,24 zł/1l
61,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DANFLOR

Nohel Garden Keramzyt DEKOR 8-16mm 20l
3,02 zł/1l
60,35 zł
Sprzedawca: Eoshop

Forestina s.r.o. Forestina Mulch Bark Standard, 60 l
1,95 zł/1kg
38,92 zł
Sprzedawca: Eoshop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Dekoracyjna śródziemnomorska kora sosnowa Dr.Soil to idealny wybór do nadania naturalnego i autentycznego wyglądu ogrodowi lub przestrzeni przydomowej. Ta standardowej jakości kora sosnowa o wielkości ziaren od 8 do 15 mm jest pakowana w 5-litrowy worek, co zapewnia wystarczającą ilość materiału do pokrycia dużej powierzchni. Dodaj swoim roślinom dodatkowego piękna i ochrony dzięki temu produktowi, który nie tylko poprawia wygląd, ale także utrzymuje wilgotność gleby.
- Wymiary
- 5 litrów
- Waga
- 2.3 kg
- Zawartość
- 5 l
- EAN
- 5949062702833
- Producent
- DrSoil
- Wymiary
- 5 litrów
- Waga
- 2.3 kg
- Zawartość
- 5 l
- EAN
- 5949062702833
- Producent
- DrSoil
Pasuje również do tego

Gartenbauperlit 20l spulchnia podłoże siewne
1,31 zł/1l
26,15 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Dr.Soil Garden Perlite do spulchniania i osuszania zagęszczonych gleb w workach o pojemności 1 litra
21,41 zł/1l
21,41 zł
Sprzedawca: DrSoil

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów
2,25 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox

Biochar Dr.Soil, węgiel aktywny dla ogrodnictwa w worku o pojemności 1 litra
25,70 zł/1l
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil

COMPO 1122122004 COMPO CACTEA® Kakteenerde 5,0 l
3,98 zł/1l
21,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,89 zł
Sprzedawca: Vayox

COMPO 1444142004 COMPO Grünpflanzendünger 1,0 l
89,43 zł/1l
89,43 zł
Sprzedawca: somnia24

BioBizz Worm Humus 40L organiczny nawóz do podłoży uprawowych
109,79 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

Plantop Decor Mulch ceglastoczerwony 50l
1,84 zł/1l
92,20 zł
Sprzedawca: Eoshop

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
128,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Biovita Ziemia do kaktusów i sukulentów 5l
1,45 zł/1l
7,26 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Kora iglasta Sortowana PRIMO 80L (10-20) Sobex
0,60 zł/1l
48,00 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Włókno kokosowe Coco Peat 0-10mm 5l - Biovita
2,68 zł/1l
13,41 zł
Sprzedawca: DomoDomo

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: 360deutschlandstore

Kora Sortowana PRIMO 20L (10-20 mm) – Ściółka Ogrodowa Wysokiej Jakości
0,90 zł/1l
17,92 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Biovita Perlit Ogrodniczy Do Podłoży Naturalny Zatrzymujący Wodę 1l
5,42 zł/1l
5,42 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Romberg 24091205, Coconut soil, 1 szt., 105 mm, 200 mm, 50 mm, 666 g
37,73 zł/1kg
24,15 zł
Sprzedawca: VISO

Bio2 Biovita Perlit Ogrodniczy 10L Naturalny Spulchniacz Dodatek Do Podłoża
22,99 zł
Sprzedawca: Martom

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
28,31 zł/1kg
55,77 zł
Sprzedawca: somnia24

Bluszcz - Scindapsus pictus arguraeus, doniczka 12 cm
32,29 zł
Sprzedawca: Exotenherz

Gynura Purple Passion - aksamitny lisc - aksamitna pokrzywa - fioletowa roslina - 8cm
30,13 zł
Sprzedawca: Exotenherz

Mini roslina - Monstera Monkey Mask - Lisc okienny - Idealna do malych misek i szklanek - Mala roslina w doniczce 5,5 cm
36,60 zł
Sprzedawca: Exotenherz

Keramzyt 5L
6,12 zł/1kg
18,37 zł
Sprzedawca: VISO

Philodendron scandens Brasil - Filodendron pnacy - dwukolorowy - doniczka 12 cm
36,60 zł
Sprzedawca: Exotenherz

Dekoracyjne wióry drewniane pomarańczowe 50L
2,02 zł/1kg
50,60 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Bio3 Biovita Coco Chips Chipsy Kokosowe 5L Podłoże Zrębki Włókno Do Roślin Kwiatów
11,86 zł
Sprzedawca: DomoDomo

BioBizz Coco-Mix 50 L - Blumenerde
1,27 zł/1l
63,34 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

BLATTWERK Czysty nawóz organiczny, nawóz uniwersalny, wegański i organiczny nawóz NPK 1L
55,57 zł/1l
55,57 zł
Sprzedawca: Octopus

Bluszcz bialy - Epipremnum Happy Leaf - Scindapsus - doniczka 12 cm - pnaca roslina doniczkowa
43,06 zł
Sprzedawca: Exotenherz

COMPO 2864301004 COMPOGRANUPLANT® Drainage- und Pflanzgranulat 5,0 l
13,64 zł/1l
68,18 zł
Sprzedawca: somnia24

XXL Drzewo oliwne, wiek 25–30 lat, Olea Europaea, wysoka odmiana, wysokość 160–200 cm, formowane. Obwód pnia ok. 20 cm. Drzewo oliwne pochodzące z regionu śródziemnomorskiego
732,86 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 lipca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kora sosnowa 5 litrów
Idealna ilość, mała i łatwa w transporcie. Zamówię ją ponownie i ponownie.
Oceniono dnia 23 lipca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ściółka
Super szybka dostawa, dobry produkt
Oceniono dnia 19 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zrębki cytrynowe do grillowania i wędzenia 1,7 litra
39,30 zł
Sprzedawca: NIKCORP
23,12 zł/1l

Zrębki cytrynowe do grillowania i wędzenia 500 ml
21,81 zł
Sprzedawca: NIKCORP
43,62 zł/1l

Zrębki oliwne do grillowania i wędzenia 500 ml
21,81 zł
Sprzedawca: NIKCORP
43,62 zł/1l

Zrębki oliwne do grillowania i wędzenia 400 ml
13,07 zł
Sprzedawca: NIKCORP
32,67 zł/1l

Perforowana ściółka szklarniowa, wysokowytrzymała, czarna, trwała, perforowana folia ściółkująca PE do uprawy roślin
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
247,01 zł/1kg

Dr.Soil Śródziemnomorska dekoracyjna kora sosnowa, standardowa jakość, wielkość ziarna 8 - 15 mm, 5L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
32,18 zł
Sprzedawca: DrSoil
6,44 zł/1l

Dr.Soil Mix-Your-Own Pine bark humus 1l



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l