5,0



Na podstawie 70 opinii
Plantop Decor Mulch ceglastoczerwony 50l
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
92,20 zł
1,84 zł / 1l
+ 89,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Ściółka z kory i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Perforowana ściółka szklarniowa, wysokowytrzymała, czarna, trwała, perforowana folia ściółkująca PE do uprawy roślin247,01 zł/1kg
66,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24

Więcej informacji o reklamie
Dr.Soil Śródziemnomorska dekoracyjna kora sosnowa, standardowa jakość, wielkość ziarna 8 - 15 mm, 5L6,44 zł/1l
32,18 zł
Sprzedawca: DrSoil

Więcej informacji o reklamie
Dr.Soil Mix-Your-Own Pine bark humus 1l25,70 zł/1l
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil

Kora Sortowana PRIMO 20L (10-20 mm) – Ściółka Ogrodowa Wysokiej Jakości
0,90 zł/1l
17,92 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Dekoracyjne wióry drewniane pomarańczowe 50L
2,02 zł/1kg
50,60 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Zrębki dekoracyjne dekoracyjna kora szara 50l
1,16 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Kora iglasta Sortowana PRIMO 80L (10-20) Sobex
0,60 zł/1l
48,00 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Drobna podkładka ogrodowa z kory sosnowej 50L 0-10mm
2,21 zł/1kg
48,00 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
44,16 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Forestina s.r.o. Forestina Mulch Bark Standard, 60 l
1,95 zł/1kg
38,92 zł
Sprzedawca: Eoshop

Kora sosnowa ogrodowa z miękkiego drewna 80L 0-60mm PSB
1,62 zł/1kg
40,48 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Ściółka Saniflor Miscanthus Miscanthus - 60 litrów
4,94 zł/1l
296,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: grdpflanzen

Mulcz Dekoracyjny 70L Floria
6,28 zł/1kg
87,99 zł
Sprzedawca: Eoshop

Wióry kokosowe frakcja 1,2-2,4 cm 5 l ogród
3,65 zł/1l
18,24 zł
Sprzedawca: S-Garden

Duża kora sosnowa do ogrodu 80L - Dekoracyjne kawałki kory 50-120mm, ochrona przed chwastami
7,64 zł/1kg
99,36 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Mulcz Dekoracyjny 70L Floria
10,83 zł/1kg
151,60 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Mulcz Do Róż 50L
4,12 zł/1kg
94,68 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Keramzyt 8-16 Mm 20L Agro
14,22 zł/1kg
120,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Mulcz Dekoracyjny 70L Floria
8,51 zł/1kg
127,66 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Żwirek Lava 5l - 8-16 mm
6,17 zł/1l
30,85 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Regionalny - Surowiec pochodzi z procesów ubocznych pobliskiego przemysłu drzewnego.
- Wysokiej jakości - Drewno użyte pochodzi z lokalnych zasobów leśnych.
- Barwnik (wszystkie odcienie) jest całkowicie bezpieczny dla środowiska.
- Wszechstronny - Do dekoracyjnych celów, na ścieżki i y, do użytku wewnątrz i na zewnątrz.
Dekoracyjny ściółkownik Plantop w kolorze ceglastym to wysokiej jakości materiał dekoracyjny, wykonany z czystego, lokalnego i zmielonego drewna iglastego bez kory. Drewno iglaste jest barwione naturalnymi, przyjaznymi dla środowiska barwnikami. Produkt jest trwały kolorystycznie, odporny na warunki atmosferyczne, bardzo długotrwały i niezwykle atrakcyjny do indywidualnego dekorowania ogrodu.
Produkt zatrzymuje wilgoć i ciepło, zapobiega wysychaniu gleby, zapewnia dobrą wentylację gleby, ogranicza wzrost chwastów i jest neutralny pod względem zapachu i pH.
Dzięki temu dekoracyjnemu ściółkowi można upiększyć doniczki, y oraz przestrzenie wewnętrzne.
Nasze wysokiej jakości materiały dekoracyjne są wykonane z czystego, lokalnego drewna iglastego, które zostało rozdrobnione bez kory. Zostały one zabarwione przyjaznymi dla środowiska pigmentami ziemi, są stabilne kolorystycznie i odporne na warunki atmosferyczne. Dzięki temu są wyjątkowo trwałe i idealnie nadają się do indywidualnych i dekoracyjnych projektów w ogrodzie. Dekoracja oferuje niezliczone możliwości kreatywne i może być również stosowana do roślin doniczkowych w pomieszczeniach. Kolorowa ściółka dekoracyjna Plantop zatrzymuje wilgoć i ciepło, zapobiega wysychaniu gleby i zapewnia dobre napowietrzenie. Na dłuższą metę hamuje również wzrost chwastów, jest bezzapachowa i ma neutralne pH. Nasz materiał dekoracyjny jest nie tylko funkcjonalny, ale także estetyczny. Różne kolory i wielkości ziaren pozwalają na różnorodne projekty kwiatowych, ścieżek lub patio. Niezależnie od tego, czy są one utrzymane w naturalnych odcieniach ziemi, czy też mieszane kolorystycznie, aby uzyskać wesoły wygląd ogrodu - dzięki dekoracjom Plantop każda przestrzeń zewnętrzna przyciąga wzrok.
Nasze produkty są jednak szczególnie przekonujące ze względu na ich zrównoważony rozwój: upewniamy się, że do produkcji nie są używane żadne szkodliwe chemikalia, a drewno pochodzi ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Również materiały opakowaniowe są przyjazne dla środowiska.
Przekonaj się sam o wysokiej jakości naszych produktów! Nasz zespół ekspertów z przyjemnością doradzi we wszystkich kwestiach związanych z wykorzystaniem dekoracji w ogrodnictwie i kształtowaniu krajobrazu, a także z pielęgnacją roślin.
Dekoracyjne zrębki drewniane są wykonane z rozdrobnionego drewna wysokiej jakości z różnych gatunków drzew iglastych. Może być stosowany jako cenny materiał okrywowy i dekoracyjny do kwiatowych, ale może być również stosowany w pomieszczeniach. Zatrzymuje wilgoć i ciepło w glebie, zapobiegając jej wysychaniu. Jednocześnie w zrównoważony sposób hamuje rozwój chwastów. Do barwienia użyto przyjaznego dla środowiska barwnika.
- Waga
- 21.99 kg
- Zawartość
- 50 l
- EAN
- 4027892830504
- Numer producenta
- NG8345
- Producent
- Gregor Ziegler
- Waga
- 21.99 kg
- Zawartość
- 50 l
- EAN
- 4027892830504
- Numer producenta
- NG8345
- Producent
- Gregor Ziegler
Pasuje również do tego

Plantop ściółka dekoracyjna złotożółta 50l
1,84 zł/1l
92,20 zł
Sprzedawca: Eoshop

Kora Sortowana PRIMO 20L (10-20 mm) – Ściółka Ogrodowa Wysokiej Jakości
0,90 zł/1l
17,92 zł
Sprzedawca: DomoDomo

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów
2,25 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox

Dekoracyjne wióry drewniane pomarańczowe 50L
2,02 zł/1kg
50,60 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Amerykańska trawa pampasowa 1 sztuka P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
10,92 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
28,31 zł/1kg
55,77 zł
Sprzedawca: somnia24

Zrębki dekoracyjne dekoracyjna kora szara 50l
1,16 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: DomoDomo

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 RPM, Aluminium, Czarny, Pomarańczowy, Elektryczny
179,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Skrzynia ogrodowa Prosperplast WOODEBOX antracyt 280L
135,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Bradas AWB5016010, Czarny, 1600 mm, 10000 mm
2,92 zł/1m²
46,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMET

nabbi Plastikowa donica balkonowa DRL500PW 49,2 cm - antracyt
30,31 zł
Sprzedawca: VISO

Ziemia uniwersalna 20l - Biovita
0,69 zł/1l
13,78 zł
Sprzedawca: DomoDomo

esco Streusalz 09450621 12,5kg
6,32 zł/1kg
78,95 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Ziemia do Róż 20L Specjalistyczne podłoże z perlitem
3,06 zł/1kg
18,38 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Unkrauttuch 1x12m
21,51 zł/1m
21,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Komfortec, wodoodporna ochrona na materac, 90x200 cm | Oddychająca, bezgłośna, O
105,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Skrzynia ogrodowa na poduszki 310 litrów o wyglądzie rattanu Zamykana na kółka Uchwyty Czarny
339,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

nabbi Stojak na parasol MPOR 10 l - antracyt
31,33 zł
Sprzedawca: DIKEL

COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
91,21 zł/1l
91,21 zł
Sprzedawca: somnia24

Einhell GC-EM 1032, Kosiarka zwykła, 300 m², 32 cm, 2 cm, 6 cm, 3500 RPM
323,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: omtools

900 (18x50) kawałków drewna opałowego do grilla 50 kawałków o długości 20 cm
265,50 zł/1m
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

XXL Drzewo oliwne, wiek 25–30 lat, Olea Europaea, wysoka odmiana, wysokość 160–200 cm, formowane. Obwód pnia ok. 20 cm. Drzewo oliwne pochodzące z regionu śródziemnomorskiego
732,86 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Pokrowiec na huśtawkę Wehncke Hollywood - ok. 210x150x139 cm; 79268
93,84 zł/1m²
295,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

zewnętrzne lampki choinkowe 480 LED 36 m ciepły żółty - Home Styling Collection
67,93 zł
Sprzedawca: VISO

TRESKO® Elastyczny wąż ogrodowy 30 m Elastyczny, rozciągliwy wąż ogrodowy
4,13 zł/1m
123,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
19,99 zł
Sprzedawca: Retoo

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
128,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 96% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
96%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
4%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 23 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Waga 21,99 kg
Ponieważ jesteśmy już w podeszłym wieku i bardzo trudno jest nam go nosić, dobrą alternatywą było dostarczenie go do domu. Produkty są również wysokiej jakości. Chętnie skorzystam z ich usług ponownie.
Oceniono dnia 23 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry produkt, nie całkiem tani
Waga 18 kg
Dobry produkt, nie tani, ale bez kosztów wysyłki. Został dostarczony bardzo szybko, jest już w ogrodzie i wygląda dobrze.
Oceniono dnia 30 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy artykuł w najlepszej cenie
Waga 18 kg
Ściółka z kory w kolorze klonowym (żółtym), tego właśnie szukaliśmy i znaleźliśmy w Kaufland. Szybka dostawa w ciągu 48 godzin.
Oceniono dnia 12 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Waga 21,99 kg
Jestem bardzo zadowolony. Spełnia moje oczekiwania i podane informacje o produkcie.
Oceniono dnia 31 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetna jakość
Waga 21,99 kg
Bardzo podoba mi się ta ściółka. Ładny akcent kolorystyczny. Dziękuję.
Oceniono dnia 28 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetna ściółka dekoracyjna
Waga 21,99 kg
Ściółka dekoracyjna do rabat ozdobnych, świetnie wygląda z roślinami, które są zielone.
Oceniono dnia 13 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry produkt
Waga 18 kg
Używany jako ochrona przed chwastami i do upiększania ogrodu przed domem
Oceniono dnia 17 kwietnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dekoracyjna ściółka
Waga 18 kg
Ściółka dekoracyjna zapewnia piękny akcent kolorystyczny w ogrodzie jako kontrast do zwykłej ściółki na polach granicznych.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zrębki cytrynowe do grillowania i wędzenia 1,7 litra
36,99 zł
Sprzedawca: NIKCORP
21,76 zł/1l

Zrębki cytrynowe do grillowania i wędzenia 500 ml
17,99 zł
Sprzedawca: NIKCORP
35,98 zł/1l

Zrębki oliwne do grillowania i wędzenia 500 ml
17,99 zł
Sprzedawca: NIKCORP
35,98 zł/1l

Zrębki oliwne do grillowania i wędzenia 400 ml
12,99 zł
Sprzedawca: NIKCORP
32,47 zł/1l

Perforowana ściółka szklarniowa, wysokowytrzymała, czarna, trwała, perforowana folia ściółkująca PE do uprawy roślin
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
247,01 zł/1kg

Dr.Soil Śródziemnomorska dekoracyjna kora sosnowa, standardowa jakość, wielkość ziarna 8 - 15 mm, 5L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
32,18 zł
Sprzedawca: DrSoil
6,44 zł/1l

Dr.Soil Mix-Your-Own Pine bark humus 1l



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l