4,3



Na podstawie 9 opinii
Zrębki dekoracyjne dekoracyjna kora szara 50l
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
57,89 zł
1,16 zł / 1l
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
+ 14,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Ściółka z kory i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Automatyczny dozownik wody do karmnika dla ptaków niebieski262,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Więcej informacji o reklamie
Zrębki cytrynowe do grillowania i wędzenia 1,7 litra21,76 zł/1l
36,99 zł
Sprzedawca: NIKCORP

Więcej informacji o reklamie
Perforowana ściółka szklarniowa, wysokowytrzymała, czarna, trwała, perforowana folia ściółkująca PE do uprawy roślin247,01 zł/1kg
66,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24

Więcej informacji o reklamie
Dr.Soil Śródziemnomorska dekoracyjna kora sosnowa, standardowa jakość, wielkość ziarna 8 - 15 mm, 5L6,44 zł/1l
32,18 zł
Sprzedawca: DrSoil

Dekoracyjne wióry drewniane pomarańczowe 50L
2,02 zł/1kg
50,60 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Kora Sortowana PRIMO 20L (10-20 mm) – Ściółka Ogrodowa Wysokiej Jakości
0,90 zł/1l
17,92 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Plantop Decor Mulch ceglastoczerwony 50l
1,84 zł/1l
92,20 zł
Sprzedawca: Eoshop

PLANTOP Ściółka z kory, granulacja 10–40 mm, 70 l
6,03 zł/1l
421,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Kora iglasta Sortowana PRIMO 80L (10-20) Sobex
0,60 zł/1l
48,00 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Plantop Dekor – kora sosnowa, frakcja 15-25 mm, dodatek do podłoża, pojemność 60 litrów.
7,38 zł/1l
442,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Drobna podkładka ogrodowa z kory sosnowej 50L 0-10mm
2,21 zł/1kg
48,00 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
44,16 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Kora sosnowa ogrodowa z miękkiego drewna 80L 0-60mm PSB
1,62 zł/1kg
40,48 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Forestina s.r.o. Forestina Mulch Bark Standard, 60 l
1,95 zł/1kg
38,92 zł
Sprzedawca: Eoshop

Wióry kokosowe frakcja 1,2-2,4 cm 5 l ogród
3,65 zł/1l
18,24 zł
Sprzedawca: S-Garden

Duża kora sosnowa do ogrodu 80L - Dekoracyjne kawałki kory 50-120mm, ochrona przed chwastami
7,64 zł/1kg
99,36 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Ściółka Saniflor Miscanthus Miscanthus - 60 litrów
4,94 zł/1l
296,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: grdpflanzen

Mulcz Dekoracyjny 70L Floria
10,83 zł/1kg
151,60 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zrębek dekoracyjny szary 50l podłoże z kory
SOBEX Decorative Chipping Grey 50 litrów to praktyczny dodatek do ogrodu, który idealnie nadaje się do prac sezonowych. Wykonane w 100% z naturalnego drewna iglastego zrębki działają jak system drenażowy, który skutecznie odprowadza nadmiar wody z podłoża. Ich neutralne pH sprawia, że nadają się do uprawy ziół, warzyw, krzewów owocowych i większości roślin ozdobnych, z wyjątkiem roślin preferujących kwaśne podłoże.
Szare zrębki drewniane SOBEX zapewniają doskonałą izolację od podłoża, chronią rośliny przed niskimi temperaturami, poprawiają odprowadzanie wody i napowietrzają glebę. Są skutecznym substytutem tradycyjnej kory drzew iglastych i zachowują swój intensywny kolor przez około 3 lata. Produkt jest pakowany w 50-litrowy worek.
Korzyści:
S kuteczny drenaż: Skutecznie odprowadza nadmiar wody z podłoża, zapobiegając nadmiernemu gromadzeniu się wilgoci i chroniąc rośliny przed podmakaniem.
neutralne pH: Neutralne pH sprawia, że nadaje się do uprawy różnych roślin, w tym ziół, warzyw, krzewów owocowych i większości roślin ozdobnych, z wyjątkiem tych, które preferują kwaśne podłoże.
izolacja termiczna.
poprawa struktury gleby: ułatwiają napowietrzanie gleby, co sprzyja lepszemu rozwojowi korzeni roślin i poprawia strukturę gleby.
estetyka.
trwałość.
substytut kory drzew iglastych: są skutecznym i estetycznym substytutem tradycyjnej kory drzew iglastych i oferują podobne korzyści, ale o nowoczesnym wyglądzie.
łatwość użycia: produkt jest pakowany w 50-litrowy worek ułatwiający transport i przechowywanie.
Parametry:
Waga w stanie suchym : 50 l
rzeczywista waga: 18,7 kg
oznaczenie:Worek na śmieci o pojemności 1,5 l: Dekoracja ogrodowa
dominujący kolor: Szary
wartość pH: 6
biodegradowalny: Tak
może być stosowany w rolnictwie ekologicznym: Nie
składniki: KOLOR: SZARY dla zrębków drzewnych - Opis mieszanki: Charakter chemiczny: Produkt oparty na mieszaninie pigmentów, w których przeważają tlenki żelaza. W swoim składzie zawiera wypełniacze, spoiwa i substancje poprawiające właściwości aplikacyjne.
!!
Dekoracyjne zrębki drzewne to doskonały produkt, który nie tylko dodaje ogrodowi piękna i stylu, ale ma również wiele praktycznych funkcji. Można ich użyć do ulepszenia gleby, zatrzymania wilgoci, zapobiegania rozwojowi chwastów i stworzenia harmonijnej aranżacji. Wykonane z wysokiej jakości drewna sosnowego zrębki są trwałe i długowieczne, zachowując swoje intensywne kolory przez wiele lat. Ich odpowiednia wartość pH i zdolność do utrzymywania stabilnej temperatury gleby sprawiają, że są atutem dla roślin. Są również doskonałą alternatywą dla tradycyjnej kory z drewna iglastego, ponieważ są łatwe w użyciu i zapewniają estetyczne wykończenie. Zrębki dekoracyjne to kompleksowe rozwiązanie, które pozwoli cieszyć się pięknym ogrodem przez długi czas.
Zwalczanie chwastów
Zrębki drzewne to małe kawałki drewna, które dobrze sprawdzają się jako naturalne środki użyźniające glebę. Zwiększają zdolność gleby do wiązania wody i składników odżywczych, a jednocześnie zapobiegają rozwojowi chwastów.
Długotrwałe rozwiązanie
Nasze zrębki wykonane są z drewna sosnowego i charakteryzują się trwałością. Idealnie nadają się do dekoracji roślin, drzew i kwiatów oraz stanowią doskonałe wykończenie ścieżek.
Neutralna wartość pH
Zrębki dekoracyjne mają neutralną wartość pH, co oznacza, że nie wpływają na jakość gleby. Zapewniają stabilną temperaturę gleby i poprawiają jej właściwości fizyczne i chemiczne.
Intensywne kolory przez wiele lat
Nasze zrębki zachowują intensywne i żywe kolory przez około 3 lata, zapewniając długotrwały i estetyczny wygląd ogrodu. Ich naturalny kolor doskonale harmonizuje z otoczeniem.
Alternatywa dla tradycyjnych dekoracji z kory
Zrębki dekoracyjne są doskonałym zamiennikiem tradycyjnej kory. Zapewniają skuteczną ochronę podłoża i estetyczną powierzchnię, a jednocześnie są łatwe w utrzymaniu.
- Waga
- 18.7 kg
- Zawartość
- 50 l
- Powierzchnia
- 0.6 m²
- Zakres dostawy
- 50 litrów zrębków drzewnych
- EAN
- 5908235398495
- Producent
- Waga
- 18.7 kg
- Zawartość
- 50 l
- Powierzchnia
- 0.6 m²
- Zakres dostawy
- 50 litrów zrębków drzewnych
- EAN
- 5908235398495
- Producent
Pasuje również do tego

Dekoracyjne wióry drewniane pomarańczowe 50L
2,02 zł/1kg
50,60 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Plantop Decor Mulch ceglastoczerwony 50l
1,84 zł/1l
92,20 zł
Sprzedawca: Eoshop

PLANTOP Ściółka z kory, granulacja 10–40 mm, 70 l
6,03 zł/1l
421,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Plantop Dekor-Mulch kamienny szary 50 l
8,56 zł/1l
427,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Plantop ściółka dekoracyjna złotożółta 50l
1,84 zł/1l
92,20 zł
Sprzedawca: Eoshop

Hamann Mercatus Żwir marmurowy Carrara 40–60 mm 25 kg
17,20 zł/1kg
429,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zipro One S Rower treningowy do domu Rower magnetyczny do 110 kg Magnesy Rower treningowy Rower fitness Hometrainer Rower cardio Komputer Sprzęt fitness w domu
399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Fepro® Nasiona do trawników sportowych i do zabawy nasiona do trawników sportowych nasiona do trawników, worek 1 x 5 kg
99,40 zł/1kg
496,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Vilde stojak na ociekacz do naczyń Stojak na ociekacz do naczyń w kolorze CZARNYM Ociekacz do naczyń 42,5x29,5x19 cm
59,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Magnolie - 3 szt - Magnolia - Wysokość 25-40cm - ⌀9cm
87,65 zł
Sprzedawca: Bloomique

Speed 12 x LED lampa solarna gruntowa reflektor wpuszczany lampa solarna gruntowa lampa zewnętrzna 8Leds, ciepła biel
306,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Drzewo figowe – jasne I ciemne – w 1 doniczce, drzewo owocowe, odporne na zimę, Ficus Carica, figowiec
853,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Kołdra puchowa 135 x 200 cm (1400 g) – kołdra kasetowa, kołdra całoroczna, kołdra puchowa, kołdra pikowana
345,96 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 RPM, Aluminium, Czarny, Pomarańczowy, Elektryczny
181,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elektryczna akumulatorowa kosiarka do trawy, Akumulatorowa podkaszarka do trawy z 2 akumulatorami, Ręczna akumulatorowa kosiarka do trawy 21V
172,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice

Masażer Do Szyi Karku Ciała Stóp Pleców Shiatsu Pas Masujący PRO-Comfy30W-02
88,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Samsung EP-TA20, Wewnętrzna, USB, Biały
70,31 zł
Sprzedawca: Phonmatic

Loxiran - S - Preparat do zwalczania mrówek, opakowanie 500 g
431,99 zł
-17,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
414,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Sleepy Easy Clean Reinigungstücher White Soap 6x100
126,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

5 sztuk Phalaenopsis 40-60 cm / 1 pęd Kwiaty - orchidee - orchidea doniczkowa
169,12 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 80 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
207,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Amerykańska trawa pampasowa 1 sztuka P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
10,92 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Dekoracyjne drewniane okno w stylu vintage z ramą i 2 skrzydłami
369,40 zł
Sprzedawca: BrickTakeoverShop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 22% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
22%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 11% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
11%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szare wióry drewniane
Absolutnie go uwielbiam, mogę go tylko polecić.
Oceniono dnia 10 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ściółka dekoracyjna
Artykuł zgodny z opisem, bardzo dekoracyjny
Oceniono dnia 9 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dekoracyjne wióry drewniane
Jak zawsze bardzo dobra jakość w uczciwej cenie.
Oceniono dnia 27 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko
Produkt wysokiej jakości
Oceniono dnia 29 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 29 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zrębki cytrynowe do grillowania i wędzenia 1,7 litra
36,99 zł
Sprzedawca: NIKCORP
21,76 zł/1l

Zrębki cytrynowe do grillowania i wędzenia 500 ml
17,99 zł
Sprzedawca: NIKCORP
35,98 zł/1l

Zrębki oliwne do grillowania i wędzenia 500 ml
21,84 zł
Sprzedawca: NIKCORP
43,68 zł/1l

Zrębki oliwne do grillowania i wędzenia 400 ml
13,08 zł
Sprzedawca: NIKCORP
32,70 zł/1l

Perforowana ściółka szklarniowa, wysokowytrzymała, czarna, trwała, perforowana folia ściółkująca PE do uprawy roślin
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
247,01 zł/1kg

Dr.Soil Śródziemnomorska dekoracyjna kora sosnowa, standardowa jakość, wielkość ziarna 8 - 15 mm, 5L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
32,18 zł
Sprzedawca: DrSoil
6,44 zł/1l

Dr.Soil Mix-Your-Own Pine bark humus 1l



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l