4,5



Na podstawie 36 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
PLANTOP Ściółka z kory, granulacja 10–40 mm, 70 l
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
421,99 zł
6,03 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Ściółka z kory i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Automatyczny dozownik wody do karmnika dla ptaków niebieski262,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Więcej informacji o reklamie
Zrębki cytrynowe do grillowania i wędzenia 1,7 litra21,76 zł/1l
36,99 zł
Sprzedawca: NIKCORP

Więcej informacji o reklamie
Perforowana ściółka szklarniowa, wysokowytrzymała, czarna, trwała, perforowana folia ściółkująca PE do uprawy roślin247,01 zł/1kg
66,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24

Więcej informacji o reklamie
Zrębki oliwne do grillowania i wędzenia 400 ml32,47 zł/1l
12,99 zł
Sprzedawca: NIKCORP

Kora Sortowana PRIMO 20L (10-20 mm) – Ściółka Ogrodowa Wysokiej Jakości
0,90 zł/1l
17,92 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Plantop Decor Mulch ceglastoczerwony 50l
1,84 zł/1l
92,20 zł
Sprzedawca: Eoshop

Dekoracyjne wióry drewniane pomarańczowe 50L
2,02 zł/1kg
50,60 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Floragard Ściółka z kory sosnowej 15–25 mm 2 x 60 l – średnia – dekoracyjna pokrywa gleby – hamuje wzrost chwastów – naturalna – 120 l
4,81 zł/1l
576,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Plantop Dekor – kora sosnowa, frakcja 15-25 mm, dodatek do podłoża, pojemność 60 litrów.
7,38 zł/1l
442,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Kora iglasta Sortowana PRIMO 80L (10-20) Sobex
0,60 zł/1l
48,00 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Zrębki dekoracyjne dekoracyjna kora szara 50l
1,16 zł/1l
57,89 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Hamann Wióry drzewne 10-50 mm brązowe 50 l
18,02 zł/1l
900,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Dr.Soil Śródziemnomorska dekoracyjna kora sosnowa, standardowa jakość, wielkość ziarna 8 - 15 mm, 5L
6,44 zł/1l
32,18 zł
Sprzedawca: DrSoil

Drobna podkładka ogrodowa z kory sosnowej 50L 0-10mm
2,21 zł/1kg
48,00 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
44,16 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Forestina s.r.o. Forestina Mulch Bark Standard, 60 l
1,95 zł/1kg
38,92 zł
Sprzedawca: Eoshop

Kora sosnowa ogrodowa z miękkiego drewna 80L 0-60mm PSB
1,62 zł/1kg
40,48 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Duża kora sosnowa do ogrodu 80L - Dekoracyjne kawałki kory 50-120mm, ochrona przed chwastami
7,64 zł/1kg
99,36 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Plantop – ściółka ozdobna, dodatek do gleby, 60 litrów, ziarnistość 10–30 mm
6,98 zł/1l
418,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Dr.Soil Mix-Your-Own Pine bark humus 1l
25,70 zł/1l
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil

Wióry kokosowe frakcja 1,2-2,4 cm 5 l ogród
3,65 zł/1l
18,24 zł
Sprzedawca: S-Garden
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Naturalne surowce – w 100% pochodzenia roślinnego, pozyskiwane z leśnictwa.
- Optymalna granulacja – kora drzew iglastych wielokrotnie przesiewana do wielkości 10–40 mm.
- Funkcja ochronna – ściółka z kory utrzymuje glebę w chłodzie latem i ogrzewa ją jesienią.
- Dostarczanie składników odżywczych – ściółka z kory stopniowo ulega rozkładowi i jako humus staje się naturalnym źródłem składników odżywczych.
- Ograniczenie chwastów – pod nieprzepuszczającą światła warstwą ściółki tworzy się mniej chwastów.
- Wszechstronne zastosowanie – do stosowania w ach kwiatowych i roślinnych, na obiektach sportowych i ścieżkach.
- Jakość gwarantowana – zewnętrzne kontrole regularnie sprawdzają .
Opis produktu
Ściółka z kory Plantop składa się z naturalnej, rozdrobnionej i przesianej kory drzew iglastych. Nadaje się do przykrywania i upiększania terenów ozdobnych i nasadzeń. Ściółka nadaje ogrodowi zadbany wygląd, sprzyja tworzeniu humusu, chroni przed mrozem, zatrzymuje wilgoć i ciepło oraz hamuje wzrost chwastów. Wysokiej jakości wygląd dzięki przesianej drobnej frakcji.
- Waga
- 22.5 kg
- Zawartość
- 70 l
- EAN
- 4027892070702
- Numer producenta
- 139
- Producent
- Gregor Ziegler
- Waga
- 22.5 kg
- Zawartość
- 70 l
- EAN
- 4027892070702
- Numer producenta
- 139
- Producent
- Gregor Ziegler
Pasuje również do tego

Plantop – ziemia doniczkowa 70 l
6,24 zł/1l
436,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

COMPO 11151 COMPO SANA Wysokiej jakości ziemia doniczkowa, 50 litrów
21,60 zł/1kg
455,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dealsupply

Kora Sortowana PRIMO 20L (10-20 mm) – Ściółka Ogrodowa Wysokiej Jakości
0,90 zł/1l
17,92 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Piasek do zabawy Hamann Plus 25 kg
16,24 zł/1kg
405,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Plantop Decor Mulch ceglastoczerwony 50l
1,84 zł/1l
92,20 zł
Sprzedawca: Eoshop

Hamann Mercatus Żwir marmurowy Carrara 40–60 mm 25 kg
17,20 zł/1kg
429,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Podłoże do roślin COMPO 50 litrów, bez torfu, przeznaczone do wszystkich bylin, krzewów, żywopłotów i drzew
19,89 zł/1kg
455,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Dekoracyjne wióry drewniane pomarańczowe 50L
2,02 zł/1kg
50,60 zł
Sprzedawca: DomoDomo

WOLF-Garten 3826040 Turbo lawn seed LR 100 1 pc(s)
118,45 zł/1kg
236,89 zł
Sprzedawca: Sotel

nabbi Stojak na parasol MPOR 10 l - antracyt
31,33 zł
Sprzedawca: DIKEL

TRESKO® Elastyczny wąż ogrodowy 30 m Elastyczny, rozciągliwy wąż ogrodowy
4,13 zł/1m
123,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Speed 12 x LED lampa solarna gruntowa reflektor wpuszczany lampa solarna gruntowa lampa zewnętrzna 8Leds, ciepła biel
300,60 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
72,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
49,82 zł
Sprzedawca: VISO

Kłody dekoracyjne buk bez kory 20 kg drewno dekoracyjne premium drewno opałowe drewno do grilla
26,10 zł/1kg
521,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Drzewo figowe – jasne I ciemne – w 1 doniczce, drzewo owocowe, odporne na zimę, Ficus Carica, figowiec
745,99 zł
-83,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
662,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
129,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Loxiran - S - Preparat do zwalczania mrówek, opakowanie 500 g
431,99 zł
-17,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
414,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

200 szt. Kluski Lyra Pet® bez siatki, 90 g każda = 18 kg
27,00 zł/1kg
485,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

BALDUR, roślina ogrodowa, 1 sztuka. Wiecznie zielona saskia (Ceanothus), w doniczce o średnicy 13 cm. Odmiana 'Blue Mound', kalifornijski florek, odporny na mróz, toleruje suszę, łatwy w uprawie, wymaga niewielkiej ilości wody, kwitnący
428,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Fepro® Nasiona do trawników sportowych i do zabawy nasiona do trawników sportowych nasiona do trawników, worek 1 x 5 kg
99,40 zł/1kg
496,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Kurtyna świetlna HI gwiazdki Fairy 90 LED
469,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Dealsupply

Drzewo oliwne Olive „Oferta” 150–180 cm, , odporne na zimę, Olea Europaea
1 330,99 zł
-200,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 130,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

BALDUR Ogród – zestaw 6 odpornych na zimę odmian rozchodnika, rośliny w doniczkach 9x9 cm, asortyment bylin rozchodnikowych, odporne na zimę byliny wieloletnie, odporne na suszę, łatwe w pielęgnacji, niewielkie zapotrzebowanie na wodę
459,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

BALDUR Ogród 1 szt. białej trawy pampasowej, roślina w doniczce 9x9 cm, Cortaderia selloana, trawa ozdobna, bylina odporna na zimę, wieloletnia, łatwa w pielęgnacji, niewielkie zapotrzebowanie na wodę, kwitnie już w pierwszym roku uprawy
423,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Akumulatorowa kosiarka do trawy Einhell Power X-Change GE-CM 18/30 Li-Solo
560,23 zł
Sprzedawca: conquestgmbh

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 RPM, Aluminium, Czarny, Pomarańczowy, Elektryczny
179,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

BALDUR Garten: Roślina okrywowa 'Blue Foot®', odporna na mróz, Isotoma 'Blue Foot®', rośliny w doniczkach 9x9 cm, Isotoma fluviatilis, wytrzymała na deptanie, "Niebieski Kuleń", alternatywa dla trawnika, kwitnie przez wiele miesięcy, 5-6 roślin na metr kwadratowy
1 178,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Neudorff NeudoHum – ziemia do roślin owocowych, 20 litrów, przeznaczona do uprawy truskawek, malin, jeżyn i porzeczek
20,30 zł/1l
405,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 81% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
81%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
3%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
8%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetna ściółka z kory
Waga 22,5 kgZawartość 70 l
Moja rabatka z różami wygląda naprawdę świetnie i mam nadzieję, że nie będę musiał już tak często wyrywać chwastów. Produkt bardzo mi się podoba.
Oceniono dnia 21 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ściółka z kory
Waga 22,5 kgZawartość 70 l
Ściółka z kory jest dobrej jakości, a dostawa przebiegła bez problemów.
Oceniono dnia 16 czerwca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Piękna jakość
Waga 22,5 kgZawartość 70 l
To jest naprawdę bardzo dobrej jakości, jest warte swojej ceny i wygląda bardzo ładnie na łóżkach. Wielkie dzięki!
Oceniono dnia 20 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetna ściółka z kory
Waga 22,5 kgZawartość 70 l
To świetny produkt. Podoba mi się rozmiar ściółki
Oceniono dnia 2 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super produkt
Waga 22,5 kgZawartość 70 l
Ściółka z kory w pełni spełniła moje oczekiwania.
Oceniono dnia 6 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ściółka z kory
Waga 22,5 kgZawartość 70 l
Wszystko jest w porządku, cieszę się ponownie.
Oceniono dnia 12 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super szybka dostawa
Waga 22,5 kgZawartość 70 l
Dobra jakość.
Oceniono dnia 30 czerwca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra kora drzew iglastych
Waga 22,5 kgZawartość 70 l
Ogród pachnie teraz lasem jodłowym
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zrębki cytrynowe do grillowania i wędzenia 1,7 litra
36,99 zł
Sprzedawca: NIKCORP
21,76 zł/1l

Zrębki cytrynowe do grillowania i wędzenia 500 ml
17,99 zł
Sprzedawca: NIKCORP
35,98 zł/1l

Zrębki oliwne do grillowania i wędzenia 500 ml
17,99 zł
Sprzedawca: NIKCORP
35,98 zł/1l

Zrębki oliwne do grillowania i wędzenia 400 ml
12,99 zł
Sprzedawca: NIKCORP
32,47 zł/1l

Perforowana ściółka szklarniowa, wysokowytrzymała, czarna, trwała, perforowana folia ściółkująca PE do uprawy roślin
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
247,01 zł/1kg

Dr.Soil Śródziemnomorska dekoracyjna kora sosnowa, standardowa jakość, wielkość ziarna 8 - 15 mm, 5L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
32,18 zł
Sprzedawca: DrSoil
6,44 zł/1l

Dr.Soil Mix-Your-Own Pine bark humus 1l



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l