4,9



Na podstawie 7 opinii
Marc Jacobs Perfect Intense EDP 30 ml W
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
177,05 zł
5 901,67 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Bvlgari Le Gemme Men Yasep EDP 100 ml M13 563,70 zł/1l
1 356,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Intense EDP 100 ml W4 473,30 zł/1l
447,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Hermès Elixir des Merveilles EDP plnitelný 30 ml W10 855,67 zł/1l
325,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Kenzo L'eau Ambree Edp, pojemność 50 ml5 019,20 zł/1l
250,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Marc Jacobs Perfect EDP 100 ml W
3 189,50 zł/1l
318,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Marc Jacobs Perfect Charm EDP 50ml
5 632,20 zł/1l
281,61 zł
Sprzedawca: Tersorte

Marc Jacobs Dot, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Dragon fruit, Jasmine,Orange blossom, Piżmo, Wanilia
1 441,80 zł/1l
144,18 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Marc Jacobs Woda perfumowana Marc Jacobs Daisy Wild Woda perfumowana 50ml
5 700,00 zł/1l
285,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Marc Jacobs Honey, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Brzoskwinia, Mandarin,Peach (fruit), Morela, Kwiat pomarańczy, Brzoskwinia
1 387,20 zł/1l
138,72 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Marc Jacobs Perfect woda perfumowana dla kobiet 30 ml
9 756,67 zł/1l
292,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Marc Jacobs Dot, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Spray
2 822,20 zł/1l
141,11 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Marc Jacobs Dot Woda perfumowana, 100 ml
1 309,00 zł/1l
130,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh woda perfumowana dla kobiet 30 ml
5 786,00 zł/1l
173,58 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Marc Jacobs Perfect Edp 50Ml + Bl 75Ml
7 052,20 zł/1l
352,61 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Irys, Śliwkowy, Szafran, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jaśmin, Różowy
15 389,00 zł/1l
1 538,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Valentino Donna Born In Roma Woda perfumowana, 100ml
4 785,00 zł/1l
478,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Marc Jacobs Perfect Elixir woda perfumowana dla kobiet 30 ml
7 033,33 zł/1l
211,00 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Intense EDP 30 ml W
8 336,67 zł/1l
250,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dolce Gabbana - The Only One EDP Intense 30ml
6 867,00 zł/1l
206,01 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Dámská parfémová voda
narcis,kladivník noční
mandle
santalové dřevo
Marc Jacobs Eau de Parfum Marc Jacobs Perfect Intense Eau de Parfum 30ml teraz w Beauty Plaza.
Woda perfumowana Marc Jacobs została stworzona wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 30 ml wybranego zapachu.
Marc Jacobs Perfect Intense Edp Spray FRANKREICH Karton @ 1 Flasche x 30 ml
- Model
- Perfect Intense
- Waga
- 0.179 kg
- Rodzaj zapachu
- kwiecisty
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyDziewczynkiUnisex
- EAN
- 3616302025930
- Numer producenta
- 99350242282
- Model
- Perfect Intense
- Waga
- 0.179 kg
- Rodzaj zapachu
- kwiecisty
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyDziewczynkiUnisex
- EAN
- 3616302025930
- Numer producenta
- 99350242282
Pasuje również do tego

MARC JACOBS Perfect Intense EDP 50ml
4 920,40 zł/1l
246,02 zł
Sprzedawca: Tersorte

Marc Jacobs Perfect Intense, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Jaśmin, Migdał, Drzewo sandałowe
3 444,50 zł/1l
344,45 zł
Sprzedawca: Tersorte

Marc Jacobs Perfect EDP 100 ml W
3 189,50 zł/1l
318,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Marc Jacobs Dot, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Dragon fruit, Jasmine,Orange blossom, Piżmo, Wanilia
1 441,80 zł/1l
144,18 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Marc Jacobs Perfect Charm EDP 50ml
5 632,20 zł/1l
281,61 zł
Sprzedawca: Tersorte

Marc Jacobs Honey, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Brzoskwinia, Mandarin,Peach (fruit), Morela, Kwiat pomarańczy, Brzoskwinia
1 387,20 zł/1l
138,72 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Marc Jacobs Perfect woda perfumowana dla kobiet 30 ml
9 756,67 zł/1l
292,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Marc Jacobs Woda perfumowana Marc Jacobs Daisy Wild Woda perfumowana 50ml
5 700,00 zł/1l
285,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Marc Jacobs Perfect Woda perfumowana, 50ml
4 657,40 zł/1l
232,87 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Marc Jacobs Honey Woda perfumowana, 100ml
1 566,70 zł/1l
156,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Marc Jacobs Daisy Wild EDP 30 ml W
9 950,00 zł/1l
199,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Marc Jacobs Dot Woda perfumowana, 100 ml
1 309,00 zł/1l
130,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Marc Jacobs Dot, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Spray
2 822,20 zł/1l
141,11 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 181,90 zł/1l
418,19 zł
Sprzedawca: Sykz

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Valentino Donna Born In Roma Woda perfumowana, 100ml
4 785,00 zł/1l
478,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh woda perfumowana dla kobiet 30 ml
5 786,00 zł/1l
173,58 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
5 401,40 zł/1l
278,00 zł
-7,93 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
270,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Marc Jacobs Perfect Elixir EDP 100 ml W
3 853,40 zł/1l
385,34 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Michael Kors Sexy Amber, Woda perfumowana, 100ml
1 642,20 zł/1l
164,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dolce&Gabbana Devotion, Kobiety, 100 ml, Cytrus, Kwiat pomarańczy, Wanilia, Spray
2 176,80 zł/1l
217,68 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh EDT 30ml
6 200,00 zł/1l
186,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
4 583,33 zł/1l
275,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Armani Emporio She EDP 100ml
2 003,60 zł/1l
200,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 86% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
86%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
14%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Superszybka dostawa
Zawartość 0,1 l
Sprzedawca wysłał towar błyskawicznie. Dobry stosunek ceny do jakości. Produkt nie został jeszcze przetestowany, ponieważ jest to prezent. Kupiłbym tutaj ponownie!
Oceniono dnia 13 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetne perfumy
Zawartość 0,05 l
Perfumy z 2024 roku, wyjątkowe, ale nie przytłaczające i dlatego bardzo odpowiednie na każdy dzień. Trwałość przez wiele godzin.
Oceniono dnia 2 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Po prostu świetny
Zawartość 0,1 l
Świetny zapach i wszystko poszło bardzo dobrze z dostawą
Oceniono dnia 5 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najpiękniejszy zapach na rynku
Zawartość 0,05 l
Bardzo piękny zapach, którego nie można mieć dość
Oceniono dnia 13 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zapach
Zawartość 0,05 l
Bardzo przyjemny zapach
Oceniono dnia 15 grudnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wspaniały prezent
Zawartość 0,05 l
Piękny zapach i świetne opakowanie
Oceniono dnia 11 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Marc Jacobs
Zawartość 0,05 l
Idealny
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(663)Liczba wystawionych ocen: 663
109,39 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 093,90 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l