Zawartość:

100 ml

Marc Jacobs Dot Woda perfumowana, 100 ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

130,90 zł

1 309,00 zł / 1l

+ 16,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Annayake Kogai For Her woda perfumowana 100 ml
Annayake Kogai For Her woda perfumowana 100 ml
2 852,20 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
285,22 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Furla Irresistibile Woda perfumowana, 30ml
Furla Irresistibile Woda perfumowana, 30ml
5 663,67 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
169,91 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Furla Irresistibile Woda perfumowana, 100ml
Furla Irresistibile Woda perfumowana, 100ml
1 715,80 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
171,58 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Armani Emporio She EDP 100ml
Armani Emporio She EDP 100ml
2 003,60 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 295
200,36 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Marc Jacobs Dot, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Dragon fruit, Jasmine,Orange blossom, Piżmo, Wanilia
Marc Jacobs Dot, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Dragon fruit, Jasmine,Orange blossom, Piżmo, Wanilia
1 441,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
144,18 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Marc Jacobs Dot, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Spray
Marc Jacobs Dot, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Spray
2 822,20 zł/1l
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
141,11 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Marc Jacobs Honey, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Brzoskwinia, Mandarin,Peach (fruit), Morela, Kwiat pomarańczy, Brzoskwinia
Marc Jacobs Honey, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Brzoskwinia, Mandarin,Peach (fruit), Morela, Kwiat pomarańczy, Brzoskwinia
1 387,20 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
138,72 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Marc Jacobs Perfect EDP 100 ml W
Marc Jacobs Perfect EDP 100 ml W
3 189,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
318,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla MARC JACOBS Perfect Intense EDP 50ml
MARC JACOBS Perfect Intense EDP 50ml
4 920,40 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
246,02 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla Marc Jacobs Perfect woda perfumowana dla kobiet 30 ml
Marc Jacobs Perfect woda perfumowana dla kobiet 30 ml
9 756,67 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
292,70 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 820
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW
Zdjęcie produktu dla Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh woda perfumowana dla kobiet 30 ml
Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh woda perfumowana dla kobiet 30 ml
5 786,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
173,58 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh Woda perfumowana, 75ml
Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh Woda perfumowana, 75ml
3 359,07 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
251,93 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla Marc Jacobs Perfect Charm EDP 50ml
Marc Jacobs Perfect Charm EDP 50ml
5 632,20 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
281,61 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla Marc Jacobs Daisy Wild woda perfumowana dla kobiet 100 ml
Marc Jacobs Daisy Wild woda perfumowana dla kobiet 100 ml
3 653,40 zł/1l
365,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
Zdjęcie produktu dla Marc Jacobs Woda perfumowana Marc Jacobs Daisy Wild Woda perfumowana 50ml
Marc Jacobs Woda perfumowana Marc Jacobs Daisy Wild Woda perfumowana 50ml
5 700,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
285,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Zdjęcie produktu dla Marc Jacobs - Daisy Love Drops EDT Parfémovaný olej v kapslích 3.9ml
Marc Jacobs - Daisy Love Drops EDT Parfémovaný olej v kapslích 3.9ml
18 164,10 zł/1l
70,84 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla DKNY Nectar Love EDP 100ml
DKNY Nectar Love EDP 100ml
1 417,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
141,75 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Lattafa Yara Candy, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Czarna porzeczka, Mandarynka, Gardena
Lattafa Yara Candy, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Czarna porzeczka, Mandarynka, Gardena
890,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 220
89,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Zdjęcie produktu dla Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
1 391,80 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 623
139,18 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Woda perfumowana Marc Jacobs Dot

Marc Jacobs Dot to owocowo-kwiatowa woda perfumowana dla kobiet, charakteryzująca się radosnym i kobiecym aromatem. Owocowe nuty łączą się z białymi kwiatami i ciepłą, lekko słodką bazą, tworząc harmonijną kompozycję zapachową.

Zapach otwiera się nutami czerwonych jagód i egzotycznego pitahaya. Kwiatowe akcenty jaśminu, kwiatu pomarańczy i bezu nadają dalszy charakter zapachowi. Kokos, wanilia, piżmo i drzewne akcenty nadają kompozycji przyjemnie ciepłe zakończenie.

  • Woda perfumowana dla kobiet
  • Owocowo-kwiatowy zapach
  • Z nutami czerwonych jagód i egzotycznych owoców
  • Kwiatowe akcenty jaśminu i kwiatu pomarańczy
  • Ciepła baza z wanilią, piżmem i drzewnymi nutami
  • Idealna na co dzień i na specjalne okazje

Składniki (INCI): ALCOHOL DENAT, PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRIC ACID, CITRAL, ALCOHOL, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, GERANIOL, FD&C RED NO 4 (CI14700), D&C RED NO 33 (CI 17200), EXT D&C VIOLET NO 2 (CI 60730)

Informacje o alergenach:
Zawiera substancje zapachowe, takie jak benzyl salicylan, linalol, limonene, hydroksycytronelal, cytronelol, alfa-izometyl jonon, cytral i geraniol, które mogą wywoływać reakcje alergiczne u osób wrażliwych. Osoby z znanymi alergiami na substancje zapachowe powinny dokładnie zapoznać się ze składem przed użyciem. W przypadku podrażnień skóry należy przerwać stosowanie.

Sposób użycia:
W razie potrzeby spryskać skórę, najlepiej w miejscach, gdzie krew krąży, takich jak szyja i nadgarstki. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę. Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Ostrzeżenie:
Produkt łatwopalny. Trzymać z dala od źródeł ciepła, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Unikać kontaktu z oczami. Przechowywać w miejscu niem dla dzieci.



jpg MARC JACOBS Dot EDP 100ml Marc Jacobs 3616304940835

Producent: MARC JACOBS
Rodzaj: woda perfumowana 
Pojemność: 100ml

Dot to kwiatowo - owocowa kompozycja dla kobiet.

Nuty zapachowe:
- nuty głowy: Czerwone jagody, Pitahaya i Wiciokrzew;
- nuty serca: Kokos, Jaśmin i Kwiat pomarańczy;
- nuty podstawy: Drewno z morza, Piżmo i Wanilia



Dot to eklektyczny zapach o szykownym, kobiecym uroku i odrobinie nieoczekiwanego.


Nuty zapachowe:

Nuta głowy:&nbsp/wiciokrzew, pitahaya, czerwone jagody
Nuta serca:&nbsp/kwiat pomarańczy, kokos, jaśmin
Nuta bazy:&nbsp/wanilia, piżmo, drewno z morza


Woda perfumowana dla kobiet
wiciokrzew, czerwone jagody, pitahaya
jaśmin, kwiat pomarańczy, kokos
drzewo dryfujące, wanilia, piżmo



Daj się zaskoczyć m perfumom damskim Marc Jacobs Dot EDP 100 ml i celebruj swoją kobiecość z ekskluzywnymi perfumami damskimi o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Marc Jacobs!



  • Ważne informacje: Opakowania produktów mogą się różnić w zależności od promocji producenta lub pory roku. Różne opakowania są dostępne .
  • Typ: EDP (woda perfumowana)
  • Płeć:
    • Mężczyźni
    • Panie
  • Rodzaj zapachu: EDP
  • Pojemność: 100 ml


Pozwól, aby w Parfum Marc Jacobs Dot EDP 100 ml zaskoczyły Cię i podkreśliły Twoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty Marc Jacobs!



  • Ważne informacje: Opakowanie produktu może różnić się szatą graficzną w zależności od promocji reklamowych producenta lub pory roku. Różne opakowania są przechowywane .
  • Typ: EDP (Eau de Parfum)
  • Płeć:
    • Mężczyźni
    • Kobieta
  • Rodzaj zapachu: EDP
  • Pojemność: 100 ml
Od 77,09 / 100ml

Informacje ogólne dotyczące bezpieczeństwa produktu:
SAFILO ESPAÑA, S.L.
Calle Serrano Galvache, 56, Madrid, 28033, Madrid
28033 - Madrid
+34913044340
[email protected]



Dot marki Marc Jacobs to świeży i radosny, kwiatowo-owocowy zapach dla kobiet, który został wprowadzony na rynek w 2012 roku. Ten perfum został stworzony przez perfumiarki Annie Buzantian i Ann Gottlieb, które stworzyły lekką i kobiecą kompozycję, inspirowaną energią i lekkością. Dot to zapach, który emanuje optymizmem i zabawą, idealny dla kobiet, które uwielbiają świeże i wesołe kompozycje. Nuty głowy otwierają zapach słodką i soczystą mieszanką czerwonych owoców, egzotycznego pitahaya (smoka) i delikatnego bzu, nadając mu iskrzący i owocowy akcent. Nuty serca to kremowe, kwiatowe akordy słodkiego kokosu, eleganckiego jaśminu i delikatnego kwiatu pomarańczy, które dodają zapachowi zmysłowej głębi. Nuty bazy to połączenie lekkiego drewna, miękkiego piżma i słodkiej wanilii, tworzące ciepłe i długotrwałe wykończenie. Dot jest idealny do codziennego użytku, szczególnie w ciepłych miesiącach, kiedy jego lekka i kwiatowo-owocowa kompozycja wyróżnia się świeżością. To zapach, który jest zabawny, energiczny i wywołuje uczucie radości i beztroski.

Marc Jacobs Dot Edp Spray

[b]Nuty zapachowe:[/b] owocowe, kwiatowe, słodkie[br][br][br][b]Nuty głowy:[/b] smoczy owoc, czerwone jagody, wiciokrzew[br][br][b]Nuty serca:[/b] woda kokosowa, jaśmin, kwiat pomarańczy[br][br][b]Nuty bazy:[/b] piżmo, drewno driftowe, wanilia[br][br][br]Zapach Marc Jacobs Dot zaskakuje świeżością i radosną energią, doskonale nadaje się do noszenia przez cały dzień.
Model
Dot
Waga
0.35 kg
Rodzaj zapachu
Kwiatowy, owocowy
Zawartość
100 ml
Składniki
ALKOHOL DENAT, PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, ETYLHEKSYLOSALICYLAN, BENZYLOSALICYLAN, LINALOOL, BUTYL METOKSYDIBENZOJLAN, LIMONEN, HYDROKSYCITRONELLAL, CITRONELLOL, ALFA-IZOMETYL IONON, KWAS CYTRYNOWY, CYTRAL, ALKOHOL, TRIS(TETRAMETYLHYDROKSYPIPERIDINOL) CYTRAN, GERANIOL, FD&C RED NO 4 (CI14700), D&C RED NO 33 (CI 17200), EXT D&C VIOLET NO 2 (CI 60730)
Producent
Grupy docelowe
Kobiety
EAN
3616304940835
Numer producenta
G0039950321

Model
Dot
Waga
0.35 kg
Rodzaj zapachu
Kwiatowy, owocowy
Zawartość
100 ml
Składniki
ALKOHOL DENAT, PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, ETYLHEKSYLOSALICYLAN, BENZYLOSALICYLAN, LINALOOL, BUTYL METOKSYDIBENZOJLAN, LIMONEN, HYDROKSYCITRONELLAL, CITRONELLOL, ALFA-IZOMETYL IONON, KWAS CYTRYNOWY, CYTRAL, ALKOHOL, TRIS(TETRAMETYLHYDROKSYPIPERIDINOL) CYTRAN, GERANIOL, FD&C RED NO 4 (CI14700), D&C RED NO 33 (CI 17200), EXT D&C VIOLET NO 2 (CI 60730)
Producent
Grupy docelowe
Kobiety
EAN
3616304940835
Numer producenta
G0039950321
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Marc Jacobs Honey Woda perfumowana, 100ml
Marc Jacobs Honey Woda perfumowana, 100ml
1 566,70 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
156,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Marc Jacobs Dot, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Dragon fruit, Jasmine,Orange blossom, Piżmo, Wanilia
Marc Jacobs Dot, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Dragon fruit, Jasmine,Orange blossom, Piżmo, Wanilia
1 441,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
144,18 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Biała toaletka SONNI z taboretem i oświetleniem Toaletka z lustrem, z szufladą, 1080x400x1400mm
Biała toaletka SONNI z taboretem i oświetleniem Toaletka z lustrem, z szufladą, 1080x400x1400mm
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 94
893,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonni24
Zdjęcie produktu dla Aga Wentylator stołowy 23 cm MR8114 Czarny
Aga Wentylator stołowy 23 cm MR8114 Czarny
3,4Średnia ocena: 3,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
197,72 zł
Sprzedawca: Aga24
Zdjęcie produktu dla Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
5,48 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 75
136,97 zł
Sprzedawca: boni-shop
Zdjęcie produktu dla Gucci Rush Woda toaletowa, 75ml
Gucci Rush Woda toaletowa, 75ml
2 598,80 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 105
194,91 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Biała wolnostojąca półka łazienkowa z 3 półkami nad WC
Biała wolnostojąca półka łazienkowa z 3 półkami nad WC
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
64,98 zł
Sprzedawca: TanningParadise
Zdjęcie produktu dla Marc Jacobs Honey, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Brzoskwinia, Mandarin,Peach (fruit), Morela, Kwiat pomarańczy, Brzoskwinia
Marc Jacobs Honey, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Brzoskwinia, Mandarin,Peach (fruit), Morela, Kwiat pomarańczy, Brzoskwinia
1 387,20 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
138,72 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 820
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW
Zdjęcie produktu dla Marc Jacobs Dot, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Spray
Marc Jacobs Dot, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Spray
2 822,20 zł/1l
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
141,11 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 1167
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Zdjęcie produktu dla Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
2 249,07 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 244
168,68 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Marc Jacobs Perfect EDP 100 ml W
Marc Jacobs Perfect EDP 100 ml W
3 189,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
318,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml
Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml
1 760,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
176,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Yara Candy, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Czarna porzeczka, Mandarynka, Gardena
Lattafa Yara Candy, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Czarna porzeczka, Mandarynka, Gardena
890,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 220
89,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Zdjęcie produktu dla Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 1495
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Zdjęcie produktu dla Escada Magnetism Woda perfumowana, 75ml
Escada Magnetism Woda perfumowana, 75ml
1 497,33 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 133
112,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Armaf Club de Nuit Intense Woman Woda perfumowana, 105ml
Armaf Club de Nuit Intense Woman Woda perfumowana, 105ml
990,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 55
103,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
1 454,44 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 376
130,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy
Zdjęcie produktu dla ARMAF Club de Nuit Maleka EDP 105ml
ARMAF Club de Nuit Maleka EDP 105ml
1 047,62 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
110,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome
Zdjęcie produktu dla Escada Santorini Sunrise Limited Edition Woda toaletowa, 100ml
Escada Santorini Sunrise Limited Edition Woda toaletowa, 100ml
1 288,50 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 81
128,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
3 305,44 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 181
297,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sigma-Markt
Zdjęcie produktu dla Estée Lauder White Linen, Kobiety, 60 ml, Butelka jednorazowa, Jaśmin, Muguet, Różowy, Orris, Fioletowy, Bursztyn, Moss, Wetiwer
Estée Lauder White Linen, Kobiety, 60 ml, Butelka jednorazowa, Jaśmin, Muguet, Różowy, Orris, Fioletowy, Bursztyn, Moss, Wetiwer
3 225,17 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 121
193,51 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla La Rive Aqua Bella Woda perfrumowana, 100ml
La Rive Aqua Bella Woda perfrumowana, 100ml
504,90 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
50,49 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Paris Corner Marshmallow Blush woda perfumowana dla kobiet 100 ml
Paris Corner Marshmallow Blush woda perfumowana dla kobiet 100 ml
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 177
123,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Badee Al Oud Noble Blush, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Mleko, 1 szt.
Lattafa Badee Al Oud Noble Blush, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Mleko, 1 szt.
1 100,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 188
110,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome
Zdjęcie produktu dla DKNY Women Energizing, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol,...
DKNY Women Energizing, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol,...
1 531,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 160
153,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Giorgio Armani Si 100ml edp
Giorgio Armani Si 100ml edp
3 799,90 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 221
379,99 zł
Sprzedawca: motivoo
Zdjęcie produktu dla Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
1 391,80 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 623
139,18 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Dolce&Gabbana Light Blue, Kobiety, Letnie, 100 ml, Jabłko, Cytryna, Bambusowy, Jaśmin, Różowy, Bursztyn, Drzewo cedrowe, Moss
Dolce&Gabbana Light Blue, Kobiety, Letnie, 100 ml, Jabłko, Cytryna, Bambusowy, Jaśmin, Różowy, Bursztyn, Drzewo cedrowe, Moss
2 699,90 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 188
269,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Recenzje klientów

Na podstawie 8 opinii
Oceniono dnia 2 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Fantastyczne!
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 9 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bezkonkurencyjna cena
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 1 stycznia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Uwielbiam ten zapach
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 1 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 20 stycznia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 17 grudnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 15 sierpnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 21 czerwca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml
Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l
Zdjęcie produktu dla PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Lalique - Electric Purple EDP 100ml
Lalique - Electric Purple EDP 100ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren
Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 663
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 093,90 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml
El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml
VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l