4,9



Na podstawie 19 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Marc Jacobs Decadence 100 ml, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Irys, Śliwkowy, Szafran, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jaśmin, Różowy
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
1538,90 zł
15 389,00 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sisley Izia, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Aldehydy, Bergamotka, Różowy pieprz, Dzięgiel, Różowy, Bursztyn, Cedr, Piżmo6 392,50 zł/1l
639,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Carolina Herrera 8411061934234, Kobiety, 100 ml, Morela, Bergamotka, Bergamot & Apricot, Jaśmin, Tuberoza, Tuberose & Jasmine3 016,00 zł/1l
301,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny1 995,00 zł/1l
199,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Dolce&Gabbana The Only One, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Frezja, Gruszka, Kawa, Irys, Fioletowy5 702,20 zł/1l
285,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Tous Gold woda perfumowana spray 30ml
3 088,33 zł/1l
92,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Thierry Mugler - Alien EDP 60ml
7 245,50 zł/1l
434,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Marc Jacobs Dot, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Dragon fruit, Jasmine,Orange blossom, Piżmo, Wanilia
1 441,80 zł/1l
144,18 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 181,90 zł/1l
418,19 zł
Sprzedawca: Sykz

Marc Jacobs Dot, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Spray
2 822,20 zł/1l
141,11 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Prada La Femme Intense edp 100ml
4 455,00 zł/1l
445,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Tom Ford Electric Cherry Woda perfumowana, 30 ml
20 587,00 zł/1l
617,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dolce&Gabbana The One, Kobiety, 75 ml, Spray, 1 szt.
3 505,33 zł/1l
262,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Balenciaga B. Balenciaga Intense Eau de Parfum Spray (30 ml)
23 264,67 zł/1l
697,94 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Roberto Cavalli , Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Różowy pieprz, Green mandarin,Pink pepper, Kwiat pomarańczy
2 073,33 zł/1l
155,50 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Marc Jacobs Honey, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Brzoskwinia, Mandarin,Peach (fruit), Morela, Kwiat pomarańczy, Brzoskwinia
1 387,20 zł/1l
138,72 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Carolina Herrera Good Girl, Kobiety, 80 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Jaśmin, Tuberoza, Kakao, Tonkowiec wonny
5 750,25 zł/1l
460,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Bottega Veneta , Kobiety, Letnie, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Cyklamen, Konwalia, Różowy pieprz, Jaśmin, Skóra, Paczula, Śliwkowy
29 318,67 zł/1l
2 198,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Pojemność:
- 100 ml
- Rodzaj flakonu:
- Butelka jednorazowa
- Nuty zapachowe główne:
- Irys, Śliwkowy, Szafran
- Wysoka nuta (nuta głowy) zapachowa:
- Italian plum, Iris flower, Saffron
- Główne nuty zapachowe serca:
- Jaśmin, Różowy
- Średnia nuta (nuta serca) zapachowa:
- Bulgarian rose, Jasmine sambac, Orris
- Główne bazowe nuty zapachowe:
- Bursztyn, Wetiwer
- Nuta bazowa (nuta głębi) zapachowa:
- Vetiver, Papyrus woods, Liquid amber
- Typ dozownika:
- Spray
jpg Marc Jacobs Decadence 100ml edp Marc Jacobs 3614221234969
Premiera zapachu: 2015
Typ: dla kobiet - 100ml
Rodzaj: woda perfumowana
Rodzaj opakowania: produkt foliowany przez producenta
Decadence marki Marc Jacobs to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Decadence został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annie Buzantian.
Nuty zapachowe:
-nuty głowy: śliwka, irys i szafran;
-nuty serca: róża bułgarska, jaśmin wielkolistny i irys;
-nuty podstawy: Żywica bursztynowa, wetyweria i papirus.
Marc Jacobs Decadence 100ml
Produkt wycofany ze sprzedaży. Unikat
Decadence Marc Jacobs to zapach dla kobiet, należy do grupy Oriental Floral.
Decadence został stworzony przez Annie Buzantian i Ann Gottlieb.
Nuty głowy: śliwka, szafran i irys;
nuty serca: korzeń irysa, jaśmin sambak i bułgarska róża;
nuty bazy: wetiwer, papirus i Liquidambar.
Marc Jacobs Decadence 100 ml EDP Eau de Parfum Spray NEU Original
Woda perfumowana Marc Jacobs Decadence marki Marc Jacobs została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- ALCOHOL DENAT, PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, BENZYL SALICYLATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL, BENZOPHENONE -3, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BHT, CITRIC ACID, CITRAL, HYDROXYCITRONELLAL, PROPYLENE GLYCOL, CITRONELLOL, BENZYL ALCOHOL, EUGENOL, BENZYL BENZOATE, EXT.D&C VIOLET NO.2 (CI 60730), FD&C BLUE NO.1 (CI 42090), FD&C GREEN NO.3 (CI 42053).
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 3614221234969
- Numer producenta
- 138,99
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- ALCOHOL DENAT, PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, BENZYL SALICYLATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL, BENZOPHENONE -3, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BHT, CITRIC ACID, CITRAL, HYDROXYCITRONELLAL, PROPYLENE GLYCOL, CITRONELLOL, BENZYL ALCOHOL, EUGENOL, BENZYL BENZOATE, EXT.D&C VIOLET NO.2 (CI 60730), FD&C BLUE NO.1 (CI 42090), FD&C GREEN NO.3 (CI 42053).
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 3614221234969
- Numer producenta
- 138,99
Pasuje również do tego

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Makita Adventskalender 24 Türchen
525,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Musk Mood, Kobiety, 100 ml
698,50 zł/1l
69,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

HOME DELUXE Klimatyzator przenośny KIMO - 9000 BTU | klimatyzator przenośny, klimatyzator mobilny, klimatyzator przenośny
1 831,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Bosch Siemens Neff Constructa blacha do pieczenia, blacha do ciasta, emaliowana blacha do tłuszczu 00662999, 662999, 17008354
196,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
719,20 zł/1l
71,92 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Bloomique - Zestaw 2 sztuk - Phoenix Canariensis - Palma daktylowa z Wysp Kanaryjskich - Palma mrozoodporna - Rośliny ogrodowe - 50-70 cm wysokości - Doniczka 15 cm
179,20 zł
Sprzedawca: Bloomique

GIORGIO ARMANI My Way Le Parfum Pour Femme 90ml
6 069,67 zł/1l
546,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Apple EarPods (USB-C), Przewodowa, Połączenia/muzyka, Zestaw słuchawkowy, Biały
126,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 972,27 zł/1l
147,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kojec dla dziecka Bramka zabezpieczająca 150 x 150 cm Centrum aktywności Antypoślizgowa podstawa, oddychająca siatka Bezpieczny plac zabaw, szary
196,00 zł
-12,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
183,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 181,90 zł/1l
418,19 zł
Sprzedawca: Sykz

parasol z oświetleniem LED parasol ogrodowy 350 cm parasol pawilon - kremowy
659,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

Łóżko na sprężynach hydraulicznych Merax 140x200 cm z podstawą łóżka, zagłówkiem o regulowanej wysokości i ramą z listew, łóżko tapicerowane podwójne łóżko do przechowywania wykonane z lnu, szare
1 345,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Pilot SAMSUNG BN59-01385B, TM2280E
211,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: dse-one

AVANA iPhone 13 / iPhone 13 Pro osłona ekranu ze szkła pancernego 9H antyszpiegowska osłona ekranu 2 szt
51,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
79,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
1 391,80 zł/1l
139,18 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Miodowy, Rabarbar, Różowy, White rose, Labdanum, Skóra, Piżmo, Wanilia, Wetiwer
1 196,70 zł/1l
119,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Qimmah, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Migdał, Kawa, Kakao, Drzewo sandałowe, Wanilia
742,00 zł/1l
74,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
917,50 zł/1l
91,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 95% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
95%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
5%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zapach jest bardzo znany i bardzo piękny
Zawartość 0,1 l
Bardzo piękny zapach Zapach jest bardzo piękny, jakość na najwyższym poziomie, cena jest rewelacyjna, a dostawa jeszcze lepsza… dziękuję
Oceniono dnia 16 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Decadence
Zawartość 0,1 l
cudowny zapach, długo nie mogłam go dostać, cieszę się, że udało mi się go zdobyć stąd!
Oceniono dnia 31 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsze perfumy w historii
Zawartość 0,1 l
Najlepsze nuty, najlepsza trwałość, najlepszy flakon... ogólnie jedne z najlepszych perfum
Oceniono dnia 20 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetne perfumy
Zawartość 0,1 l
Zapach, który najbardziej mi odpowiada. Cena: bardzo korzystna
Oceniono dnia 28 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny zapach
Zawartość 0,1 l
Bardzo ładny zapach. Dobrze komponuje się z jesienią i zimą.
Oceniono dnia 16 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wreszcie znowu oryginał
Zawartość 0,1 l
Cudowny, uwielbiam ten zapach.
Oceniono dnia 15 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nieskomplikowane zamawianie i dostawa
Zawartość 0,1 l
wszystko super
Oceniono dnia 6 stycznia 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super szybka dostawa
Zawartość 0,05 l
Idealny
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l